Forum

Temat: [Motoryzacja] CRX Klub Pszczyna

VDe

Pszczyna

Postów: 23

Data: 14.12.2007; 17:47

W Pszczynie został założony CRX Klub Pszczyna (oddział z Rybnika).
Co o tym sądzicie? Wszystkich szczęśliwych posiadaczy CRX'ów zapraszamy na spoty.
Zaintersowanych prosdzę o prywatną wiadomość. Dziękuje i pozdrawiam.

Waldus

Pszczyna

Postów: 106

Data: 18.12.2007; 17:27

Siemka chopy! z tym klubem hondy crx to by było dobre, bo z tym pszczyńskim klubem tunungu niech sobie chopy spokuj dajom hahary jedne. Jo mom VałWeja po tuningu a oni majom serje. I dlaczego nie chcieli mnie przyjońć? Bo jak to tak, że klub tuningowy a majom auta seryjne a po tuningu nie przyjmujom? Jak bych nie włożył tela do golfa to bych świecił razem z nimi. Wladuś pozdrawia klubowiczów CRX. Nara chopy!

VDe

Pszczyna

Postów: 23

Data: 19.12.2007; 17:16

Dzięki Walduś, będziemy mieli Twoje słowa na uwadze. Jeśli zmienisz auto na CRX'a to będziesz mile widziany ( jak każdy posiadacz Hondy CRX ). Co do samej CRX'y to wcale nie musi być po tuningu.

Waldus

Pszczyna

Postów: 106

Data: 19.12.2007; 17:57

Czemu chcecie auta seryjne w waszym klubie?

K_Harnas

Wisła West!

Postów: 57

Data: 19.12.2007; 20:27

Waldus bo to nie jest KLUB CRX TUNING tylko dla wszystkich szczęśliwych posiadaczy CRX'y
poczytaj dokładnie i nie zadawaj zbędnych pytań Pozdrawiam:)

VDe

Pszczyna

Postów: 23

Data: 21.12.2007; 18:12

K_Harnas, a Ty jeździsz jakim wozem?

K_Harnas

Wisła West!

Postów: 57

Data: 21.12.2007; 21:44

nie jeszcze nie, niecały roczek jeszcze:)

StefanWyrw...

mmm

Postów: 37

Data: 23.12.2007; 11:40

@VDe

Nie chce tu nikogo potepiac za inicjatywy ale jest tu pare niejasnosci ktore mnie jako obserwatora troche zastanawiaja poniewaz sam jezdze CRX-em.
Po pierwsze powiedz mi jaki jest wasz zwiazek z Rybnikiem lub kimkolwiek innym? Poza tym slyszalem ze zaprosiliscie do siebie Crx Crew i co ? Staliscie w swojej grupce dobrze ze wogole podeszliscie sie przywitac. Podobno macie jeszcze jakies auta z BB i Tychow. Prawde mowiac dziwie sie tym ludzia ze chca jezdzic z naklejka CRX Pszczyn na aucie. I na koniec sypnie sie to wam szybciej jak to cale PKT.

VDe

Pszczyna

Postów: 23

Data: 25.12.2007; 15:25

StefanWyrwiraczka:
Cześć, dlaczego tak sądzisz? Jest z nas zgrana grupa chociaż istniejemy dopiero 3 tygodnie. Mamy już sponsora, dużo chęci na nowy sezon. Nie tak jak PKT, (osobiście myślę, że to był syf <klub tuningowy pszczyna - samochody seryjne - hahaha> ). U nas w klubie są samochody modyfikowane tak jak i seryjne bo to klub CRX. Co do relacji z Rybnik Klub Honda CRX to jest dobrze. (chcesz więcej informacji albo pogadać to v.de@programmer.net)

Prezes Maniek Pozdrawia

StefanWyrw...

mmm

Postów: 37

Data: 25.12.2007; 20:09

@VDe

Powiedz mi co to jest ' Rybnik Klub Honda CRX' bo cos takiego nie istnieje albo ja zbyt slabo szukalem. Moze chodzi ci o CRX Crew? Bo jezeli o nich mowisz to uwierz ale wasze relacje nie sa dobre. Tak samo z tego co wiem robicie sobie wrogow w innych klubach zwiazanych z marka Hondy. Poza tym jezeli macie jakikolwiek zwiazek z jakims innym klubem o podobnym zamilowaniu to czemu nie podjechaliscie do BB w zeszla sobote? Daleko nie bylo a ekipa ktora sie zebrala byla naprawde ok. I byly to same rexy. Gdzies wyczytalem ze jest was 9? Z tego co ostatnio widzialem jak staliscie zmarznieci na parkingu to bylo was max 4-5 ;)


Pozdrowienia i wesolych swiat :)

magnusson

tu i tam

Postów: 180

Data: 26.12.2007; 11:03

VDe jak sie na czymś nie znasz to sie nie wypowiadaj co ???? pokaż mi jedno auto seryjne z naklejka PKT to raz a dwa te wasze CRXy z Pszczyny modyfikowane hmmm masz na myśli tą czarną z rynna zamiast wydechu ???? ok modyfikacja pełna klasa <hahahahhaaha> nie mam pytań narkozis

StefanWyrw...

mmm

Postów: 37

Data: 26.12.2007; 13:41

Ja bym tylko prosil o nie uogolnianie CRX-y z Pszczyny. Bo nie wszyscy naleza do tego klubu.

VDe

Pszczyna

Postów: 23

Data: 26.12.2007; 20:55

StefanWyrwiraczka: Sprostowanie, 'Klub CRX' z Rybnika. Nie chcemy robić sobie wrogów, nie na tym zabawa polega. Co do CRX CREW to dopiero poznaliśmy tylko Darka. Naszym zdaniem jak na początek dobrze. Czekamy na rozpoczęcie sezonu. U nas nie każdy może przyjechać na spota w danym dniu lub godzinie, co chyba jest normalne. Wiemy, że na Pszczynie są CRXy nie nalerzące do Klubu CRX Pszczyna ale to nam nie przeszkadza. Tak jak wiemy, że jeżdżą samochody tuningowane po Pszczynie i nie nalerzą do klubu Pszczyński Klub Tuningu i też nam to nie przeszkadza. Jesteśmy zgraną grupą i tak już daleko zaszliśmy.

magnusson: PTK zawiesił działalność. Klub CRX to samochody seryjne lub jak kto ma to po modyfikacji. My o PTK więcej wiemy niż Ci się zdaje, większość stuningowanyh samochodów (dobrze zrobionych i ich popieram) odeszła spowodu niedomówień i zmiany prezesa a reszta to tylko pare samochodów.

StefanWyrw...

mmm

Postów: 37

Data: 27.12.2007; 15:01

Vde
To powiedz mi co to jest ten 'Klub Crx' z Rybnika albo podaj jakas ich stronke. Tak poza tym jestes moim guru ;)

VDe

Pszczyna

Postów: 23

Data: 27.12.2007; 20:54

Witaj Setefan!
Klub CRX z Rybnika to jest główna siedziba klubu CRX, my 'CRX Klub Pszczyna' jesteśmy jak by to nazwać... hmmm... oddziałem tego klubu z Rybnika stajonującym w Pszczynie. Nie wiem co tu jest nie do zrozumienia czy wyjaśniania.
Pozdrawia Prezes Maniek, vice-prezes Iron.

VDe

Pszczyna

Postów: 23

Data: 27.12.2007; 21:10

Oczywiście CRX CREW z Rybnika...

VDe

Pszczyna

Postów: 23

Data: 28.12.2007; 15:58

A co do PTK... to 2 lata temu na tym forum:
http://www.forum.pless.pl/?page=forum&subpage=showthread&pid=2474&sid=1

StefanWyrw...

mmm

Postów: 37

Data: 29.12.2007; 12:32

Powodzenia zycze.
GL&HF

VDe

Pszczyna

Postów: 23

Data: 29.12.2007; 20:00

a o co ci biega? btw. thx

vajzel

Rybnik

Postów: 2

Data: 30.12.2007; 13:30

no to i ja sie wypowiem takie cos jak CRX klub Rybnik nie istnieje. Owszem jest CRX CREW ale to tez nie jest zaden klub poprostu grupka ludzi ktorych hobby sa CRXy. CRX CREW to nie sa tylko CRXy z Rybnika i okolic mamy w sumie porozsypywane po calym slasku mozna powiedziec ze CRX CREW to jesy ślaska ekipa pasjonatow crxa. A z CRX CREW ekipa byla na spocie wieksza a nie tylko ja czyli Darek byl Bastek,Dawca,Qzyn i jeszcze paru innych ludkow.
Pozdrawiam i dosiego roku

i jesce raz nie ma takiego czegos jak crx klub z rybnika ani CRX CREW z rybnika jest poprostu CRX CREW

StefanWyrw...

mmm

Postów: 37

Data: 30.12.2007; 17:43

Fajnie ze w koncu sie wypowiedzial ktos inny niz sam VDe ktory chyba wlasnie skonczyl swoja kariere na tym forum :D

VDe

Pszczyna

Postów: 23

Data: 03.01.2008; 19:50

Stephen! Jeszcze jesteśmy, luźno wpadka wpadką ale "Walduś" jest postacią rzezywistą (i te VałWeje...) Zarzucimy za niedułgo linka do zdjęć jego "wozu". Jest zajebiaszczy. Pozdro

StefanWyrw...

mmm

Postów: 37

Data: 04.01.2008; 18:22

ok

Tonek

P-na

Postów: 1

Data: 15.01.2008; 11:29

Nie chcialem sie tu rejstrowac ale uznalem ze tez cos napisze.

@Stefan widze ze posiadasz niesamowita wiedze na kazdy temat :) <ironia>


Jedyne co mnie razi w waszym Klubie to to ze piszesz VDe ze zapraszasz wszystkich szczesliwych posiadaczy CRX-ow na spoty. Jak to wyglada w rzeczywistosci to wiem najlepiej.

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769