Forum

Temat: [Piłka Nożna] Real Madryt

polska

pszczyna

Data: 12.01.2008; 17:22

real madryt to najlepszy klub na świecie

Raulito

Pszczyna

Data: 12.01.2008; 19:12

hmm no tRudno sie z Toba nie zgodzic :))) oczywiscie Ruch na 1 miejscu aa potem Królewscy :)

pozdRo

Francuzik

Goczałkowice

Data: 25.01.2008; 10:20

Dla Ciebie... I dla mnie,tylko dziwi mnie,ze prawdziwy kibic Realu (jeśli nim naprawde jesteś) potrafi,aż tak rozwinąc swoją wypowiedz na temat tego klubu... Jeśli zakładasz taki temat rozwiń swoją myśl bo to troche przypomina to dziecinade,zaraz wbiją tu kolejne neocyborki i zaczną pluć na Real,wtedy Ty się wdasz w bujke i wczesniej czy później topic zostanie zamknięty ;]

n-b

Pszczyna

Data: 25.01.2008; 15:27

Raulito kibicując Ruchowi, powinieneś kibicowac innemu klubowi z Madrytu. To tak jak byś był sympatykiem ŁKSu Łódź

blondi9201i

Studzienice

Data: 25.01.2008; 15:41

E tam, wole FC Barcelona ;]

Francuzik

Goczałkowice

Data: 25.01.2008; 19:34

n-b,a ja kibicując Realowi Madryt i czyż niepowinienem nie nawidzić Altheltico? wczasie derbów oczywisćie byłem za królewskimi ale wczasie innych meczy ligowych kibicuje tej i tej drużynie... i co? jestem zdrajcą? powinni mnie za to powiesić? Stary,to jest piłka nożna a nie pole walki ! Zreszta co ma ruch do primiera division? jakiś pakt o nie naagresji? Jak to śmiesznie wogóle brzmi,kibice z Madrytu przyjeżdzaja na walki hooligansów między innymi znienawidzonymi przez was zespołąmi? czy to nie żałosne... już prawa stworzone przez kibiców nakazują komu mają kibicować,i to nie tlyko w polsce,ale i to w całym świecie hahaha... n-b,prosze Cie wypisz komu reanault nie powiniene kibicować w lidze inyjskiej,chińskiej...jeszcze lepiej,wypisz liste z każdej ligi na świecie,może to mu ułatwi sprawe kibicowania? ;>

FC Barcelona blondi? Hmmm,tylko dlaczego? Napewno dlatego bo gra tam Henry,Messi... Może i dlatego,że od 2005 Barcelona jest najbardziej lubianą drużyną w Europie,i co mnie najvbardzoiej śmieszy...hasło kibiców z kataloni... nie nawidze Realu bo są za bogaci (a FC Barca nie?) i w Realu gra za dużo gwiazd (a w barcelonie nie?) hahahahaha,pozdraiwam prawdziwych kibiców

HALA MADRID !

blondi9201i

Studzienice

Data: 25.01.2008; 20:40

Ha Ha Ha Ha Ha Ha HA HA to tyle ... ;P

Mam swoje poglądy na ten, że ono temat! lol ;P

polska

pszczyna

Data: 25.01.2008; 21:14

real madryt rządzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Francuzik

Goczałkowice

Data: 25.01.2008; 21:21

Blondi,faktycznie,masz cholernie mocne argumenty na swoją obrone ;)

PUTA BARCA !!!!

Francuzik

Goczałkowice

Data: 25.01.2008; 21:23

polska,denerwujesz mnie sowimi postami,może byś napisał coś co wnosi do dyskusji a nie tylko nawoływał do awantury w tym topicu

blondi9201i

Studzienice

Data: 25.01.2008; 21:39

Futbol Club Barcelona [Barça (IPA: baɾsa)] – hiszpański wielosekcyjny klub sportowy, istniejący od chwili założenia drużyny piłkarskiej. Założony w 1899 przez grupę Szwajcarów, Anglików i Hiszpanów, z czasem stał się katalońską instytucją o dużym znaczeniu społecznym. Jego dewiza to Més que un club (pl. Więcej niż klub).

Drużyna należy do najbardziej utytułowanych zespołów świata w tej dyscyplinie - ma na koncie osiemnaście mistrzostw Hiszpanii, dwadzieścia cztery Puchary Króla Hiszpanii, dwa Puchary Europy, cztery Puchary Zdobywców Pucharów, trzy Puchary UEFA, dwa Superpuchary Europy i wiele innych trofeów.

Klub posiada ponad 150 000 socios - członków klubu i miliony culés na całym świecie, z których część zrzeszona jest w penyach, czyli oficjalnych fanklubach, których jest 1352[2]. Posiada również rozbudowaną infrastrukturę - stadiony Camp Nou, Mini Estadi, miasteczko sportowe Ciutat Esportiva Joan Gamper, szkółkę La Masía i halę Palau Blaugrana, w której rozgrywają swoje mecze zawodnicy innych sekcji.

Do światowej czołówki należą także Winterthur FCB, Barcelona-Cifec i FC Barcelona Sorli Discau. Klub posiada także rezerwową i młodzieżową drużynę piłki nożnej (FC Barcelona B, a także profesjonalne zespoły futsalu (FC Barcelona Senseit), koszykówki kobiet (UB-Barça), rugby (FC Barcelona Rugby), piłki nożnej kobiet oraz liczne sekcje amatorskie.

Rozegranych meczów: 235.
Zwycięstw FC Barcelona: 94.
Zwycięstw Realu Madryt: 88.
Zakończonych remisem: 53.
Goli strzelonych przez graczy FC Barcelona: 402.
Goli strzelonych przez graczy Realu Madryt: 390.

Miłej lektury, życzę ;]

Raulito

Pszczyna

Data: 25.01.2008; 23:08

n-b mylisz sie, ja Realowi kibicuje od urodzenia i nie zmienie tej druzyny za nic na swiecie i jak chyba sam dobrze wiesz to Ruch nie ma sztamy z Atletico od zawsze prawda? czyli co ja mam zmieniać klub bo kibice Ruchu maja sztame z Frente? prosze Cie ... :)

Francuzik

Goczałkowice

Data: 26.01.2008; 09:46

hahahaha Blonid,widzisz jaka jest różnica między nami... Ty aby napisać coś o sowim klubie musisz to skopiować z wikipedi,hahahaha,widać jaki z Ciebie zajebisty kibic ;),ok,to raz,a dwa jeśli chodzi o statystyki kto ma najwięcej tytułów swojego kraju na całym świecie? Real Madrid ! Kto zajmuje dwa pierwsze czy 3 pierwsze miejsca w najlepszych strzelcach Lig? Napastnicy Realu ! Na którym miejscu znajduje się najlepszy napastk Barcy? Dopiero na 8 czy miejscu 9... i kto to taki? Henry który przeszedł w letnim okienku transferowym więc Blondi gdyby nie on,nie byłoby was nawet w pierwszej 10 ! A tak na zapasach nie kopiuj wiecej informacji tylko pisz z głowy p[ozdr

blondi9201i

Studzienice

Data: 26.01.2008; 14:45

Ha! Ha!
Z głowy mam Ci coś napisać lol ;P
I tak uważam ze Barcelonie się nalezy, jak nie wierzysz to sobie poczytaj, zreszta mi to lotto! ;]

pozdro ;*

polska

pszczyna

Data: 26.01.2008; 20:52

barca może ma gwiazdy w zespole ale real ma drużyne godnom miszcz hiszpania

polska

pszczyna

Data: 26.01.2008; 21:00

przepaszam za pomyłke ( miszcza hiszpani )

jasiek1993

Kraków

Data: 09.04.2008; 14:13

Proste 1. Real. 2. Wisła Kraków.:)

Francuzik

Goczałkowice

Data: 04.05.2008; 23:58

Campeones,Campeones ole ole ole ole !!!!

HALA MADRID !!!! PUTA BARCA PUTA PUTA !!!!! Quemar el nou camp

HALA MADRID HALA MADRID Campeones !!!!!

31 Puchar Hispzani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HALA DLA PRAWDZIWYCH KIBICÓW REALU !!!!!!!!!

DawiDD

Czarków

Data: 28.06.2008; 19:38

polska... real ma drużyne godnom miszcza hiszpani i kibiców godnych słownika ortograficznego... żal. Ja idę za Barcą juz od przeszło 10 lat. I nie kocham jej za gwiazdy ani za nic innego za co wypisałeś Francuzik. Henry i Messi są gwiazdami. Ale co z tego? Klub takiego pokroju potrzebuje postaci medialnych. Nie zapominaj - piłka to też biznes. Nie zapominaj że Messi, Bojan i wielu innych - młodszych i starszych to wychowankowie Barcy. To też świadczy o klasie tego klubu. Nienawidzę Madrytu ale szanuję prawdziwych kibiców. Visca el Barca i pozdrowienia dla prawdziwych kibiców - zarówno Barcy, jak i Realu. Bo gdyby nie Real to nie zdawałbym sobie sprawy jak bardzo kocham Barcę. A sezonowców mam gdzieś. Tak jakby ich nie było. Bo dla mnie nie istnieją. A takich co piszą nazwę ukochanego klubu małą literą jeszcze głębiej mam... Co za szacunek.... I jeszcze jedno Francuz. Masz rację. Pierwsze miejsce w strzelcach Premiera zajmuje napastnik Realu... Realu Mallorca <hahaha> Guiza. Ale Ty masz info stary. Blondi kopiuje ale przynajmniej nie pisze głupot. A piłkarze Barcy wielokrotnie mówili że dla nich indywidualne trofea są sprawą drugorzędną - liczy się drużyna. Pozdro...

Broda

szuflandia

Data: 11.07.2008; 10:31

rulito to idac Twoim tokiem myslenia ; to od zawsze jestes kibeicem Zydzewa????czy stales sie ich fanem jak ruch przybil z nimi sztame??? znajac zycie jeszcze pare lat temu tego klubu nienawidzil; a dzis im roweczki lizecie?wiec jak to jest

TomSky

Pszczyna

Data: 12.07.2008; 19:25

broda - rów to se możesz sam sobie wylizac jak sięgniesz - masz odpowiedź w Twoim stylu...

PS. kompromitujesz siebie i klub któremu kibicujesz - no ale to dla was norma więc specjalnie mnie to nie dziwi

misieg

Ochodza

Data: 11.11.2008; 16:20

visca el barca!! i wszystko w tym temacie. Ja kibicuje FCB od 1996 roku kiedy to nabyłem oryginalną koszulke (Kappa) i szalik klubowy. Sezonowców jest pełno, ale ja sie do takich z pewnością nie zaliczam.

Berciu

os. Północ

Data: 02.12.2008; 19:38

na pewno zakup barw tego klubu napawał Cię fanatyczna miłością do tego klubu :) ale mimo wszystko na tym waszym szpilu w Chorzowie nie przyznał byś się do tego

misieg

Ochodza

Data: 14.12.2008; 21:03

Berciu zal sie zrobilo po derbach europy?

Nowi klubowicze

beata76

PSZCZYNA
w klubie od: 2023.01.29

KATDAM

JANKOWICE
w klubie od: 2023.01.25

Lena2012

Pszczyna
w klubie od: 2023.01.05

Andy77

Pszczyna