Forum

Temat: Jak za komuny ? Skądże znowu!

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 25.01.2010; 16:12


Jest coś ciekawego, co akurat podają media, a nas to mocno zbulwersowało, tak czy inaczej zaciekawiło, to mamy prawo to tutaj po swojemu, tak jak to odbieramy, czyli rozumiemy skomentować i ewentualnie przedyskutować i podzielić się swoimi przemyśleniami w tym względzie.

I nie jest to żadne wciskanie kitu Pszczynianom, czy komukolwiek, o co oskarża mnie forumowicz Seinfeld, a tylko podzielenie się z tymi, ktorym może to być i tak obojętne, w zasadzie, z moimi znajomymi z Pszczyny i obcymi także tym, co mnie akurat poruszyło.

A co mnie teraz poruszyło?

Wchodzą otóż policjanci do mieszkania bez legitymowania się i dokonują przeszukania; zbulwersowana tym i mocno przestraszona właścicielka mieszkania wybiega z niego, o myśli, że to przebierańcy, po czym dzwoni na Policję.

Tam dowiaduje się, że wszystko jest ok i mają oni prawo tak się zachować. Tak orzekł nawet prokurator, który wstępnie bodajże łeb temu jej doniesieniu ukręcił. Lecz mimo to, ona naiwna i uparta jak to kobieta, ponowiła doniesienie - skargę na policjantów do innej prokuratury i czeka, co z tego będzie, niedoczekanie jej.

No to co wy tu bombonicie o jakimś wyroku sądowym i jego zgodzie na wejście i dokonanie przeszukania? Co? Dla zamydlenia oczu wystraszonemu obywatelowi, aby go kompletnie zbałamucić? A potem to kto będzie miał kłopoty, kto? /Szukaj odpowiednie wątki na Pless,pl/.

I nie mówcie mi, że to tylko za komuny milicja obywatelska mogła tak sobie bez niczego wchodzić do mieszkania, bo teraz jak się okazuje również, o czym nas przed kamerami zapewniał KOMPETENTNY GOŚĆ. I wystarczy mu do tego, jak kiedyś w niedemokracji, zwykła zgoda - polecenie kierownika placówki Policji.
A jeśli to faktycznie będą przebierańcy? A jeszcze jak się zwiedzą, tak jak z telewizorni, że to tak latwo sobie wejść do czyjegoś mieszkania, wystarczy mieć mundur?

Cholewcia, to mnie dopiero Seinfekd, panie majorze, zjedzie, że śmiem podważać obecną demokrację i jakichś praw się domagać, o cholera, to ja sobie dopiero narobiłem, raaatuuujcie mnie!!


Seinfeld

Cwiklice

Postów: 392

Data: 25.01.2010; 16:32

obecna demokracja? Kto rzadzi? PO prawda! do nich miej pretensje przeciez to za PIS wpadaly bojowki gestapowskie i wyciagaly tysiace Boguducha winnych przekreciazy aferzystow i wsadzalych ich do wiezien kamieniolomow szpitali psychiatrycznych a kolejne tysiace rozstrzeliwywali pod oslona nocy! Dlatego ludzie wybrali 'normalnosc' gloszona przez PO I normalnie mylycjant wchodzi teraz do domu przeciez tego chcieliscie a Ty Tonie dalej chcesz co wynika z Twoich postow wiec o co masz pretensje!
By zylo sie lepiej! Czuwaj!

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 25.01.2010; 16:45


Nie, no mocne i dobre, Seinfeldzie, a nawet bardzo dowcipne; podoba mi się bardzo...(:-))).

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769