Forum

Temat: Kaczyński wygrywa w szpitalach PSYCHIATRYCZNYCH.

yoshikazui...

Pszczyna

Postów: 458

Data: 26.06.2010; 17:47

Ktos tu juz wczesniej pozwolil sobie zauwazyc gdzie to np. wygrywa Komorowski. No to idzmy za ciosem - jak donosi prasa w wiekszosci szpitali psychiatrycznych wygrywa Kaczyński.

Nie wiem czy cos z tego wynika kto gdzie wygrywa, ale to tak sobie pozwolilem napisac, zeby w tym przedwyborczym szaleństwie zachowana byla pewna symetria. Z tą symetrią nie jest raczej dobrze, bo ktos juz slusznie wczesniej zauważył, że nazwisko kandydata, który zajął drugie miejsce w pierwszej turze jest wszechobecne we wszystkich mediach, również komercyjnych, i to czesto w pozamerytorycznym kontekscie.
W mediach publicznych zas jest tak od 2006r. Wywiady radiowe z prezesem PIS jako jedynym politykiem szły uprzednio nagrane, dopieszczone w studiu, podczas gdy ze wszystkimi innymi szły na zywo.
Jest szansa, ze Kaczo-Lepperyzm ostatecznie się skończy po drugiej turze wyborów. Ale póki co to tylko szansa. Potrzebna ogromna mobilizacja! Ja na pewno wyborów nie oleję!

koscielny

P-na

Postów: 558

Data: 26.06.2010; 18:01

W szpitalach jak wiadomo znajdują się osoby chore!
Więc sam też nie wiem co chciałeś osiągnąć tym postem?
Osoby chore nie są z własnej winy więc próbując stawiać je w opozycji do przestępców (zazwyczaj stali się przestępcami z własnej winy) którzy w większości poparli Komorowskiego stawiasz tylko obraz sobie i PO! No ale czego można się spodziewać po PO fanatyku który niby studiując politologie nie zna definicji "rządu marionetkowego" i nie potrafi wymienić takowych rządów w Europie.
Daj linka do tych twoich doniesień ze szpitali!

anty_PO_kemon

raj wedlug tuska

Postów: 1156

Data: 26.06.2010; 18:05

Oczywiście że wyborów nie olejesz. Bo inaczej stracił byś ciepła POsadkę a z twoimi umiejętnościami i wiedzą nawet byś gęsi nie mógł pasać!

hans1000

Hamburg/B-B/Pszczyna

Postów: 171

Data: 26.06.2010; 18:20

Tuska dzisiaj poniosło pokazał swoje prawdziwe oblicze. Pluł jadem i nienawiścią iście w faszystowskim stylu. Zachowywał się jak pewien pan z wąsikiem 75 lat temu w Niemczech.
Ludzie to dostrzegli i sypią się gromy na Tuska między innymi na różnych portalach internetowych, to teraz ruszają do boju wierni POddani i stąd takie głupie tematy jak ten wyżej żeby tylko odwrócić uwagę od faszystowskiego wystąpienia Tuska.

Snajper

Pszczyna

Postów: 281

Data: 26.06.2010; 19:36

A na Gajowego Komorowskiego głosowali więźniowie w więzieniach.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 26.06.2010; 19:43

Porównywanie Tuska Hans Do Hitlera to już debilizm w czystej postaci zważywszy że mieszkasz w kraju tego oprawcy.Zastanów się nad tym co piszesz.
Kochani, ludzie w szpitalach takich czy innych mają swoje zdanie i nie jest to uwarunkowane od tego w jakiej akurat znajdują się sytuacji.Brzydzę się ludźmi którzy chcą na siłę kogoś uporządkować.

hans1000

Hamburg/B-B/Pszczyna

Postów: 171

Data: 26.06.2010; 20:35

Leo ja mieszkam w Polsce i w Niemczech a nie w Austrii!
Demagogi i populizm oraz szukanie wroga i zwalanie wszytskiego na niego to wlasnie to co zbliza przemowienie tuska do pana H.
Z takiej nienawisci jak dzisiaj Tusk zaprezentowal w stosunku do Kaczynskiego to pan H. wlasnie slynal w swoim przemowieniu.

yoshikazui...

Pszczyna

Postów: 458

Data: 26.06.2010; 20:56

No i swiete oburzenie, bo użyłem tej samej broni, co obóz przeciwny. Wyluzujcie troche. Przed Bogiem wszyscysmy równi, a w ujęciu dziejowym te nasze wasnie nie mają żadnego znaczenia. Powiadam - postanowilem załozyc ten wątek żeby zachowac symetrię. Nie trzeba od razu sięgac po noże.
Pozdrawiam sympatyków obozu konkurującego z Komorowskim. Ale i tak mam nadzieję ze wygra lepszy (czyli Komorowski).
Tego sobie zyczmy, bo to w interesie również sympatyków pisu leży.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 26.06.2010; 21:01

Szczegóły historyczne.Hitler był jak wiem synem celnika na granicy Niemiec i Austrii.Sendo jest takie ze porównujesz rzezimieszka z premierem państwa polskiego.
W jakiej dzielnicy mieszkasz Hamburga?

hans1000

Hamburg/B-B/Pszczyna

Postów: 171

Data: 26.06.2010; 21:29

Nie porównuję tuska do hitlera tylko jego dzisiejsze przemówienie do przemówienia hitlera. Jesli przyjdzie czas na porownaie tuska do hitlera bedzie to znaczyc ze czas opuscic Polske. Ale z niepokojem obserwuje dyktatorskie zachowania tuska lacznie z proba cenzury w TV i nawet internecie.
A mieszkam w Polsce w Bielsku rodzice maja dom w Pszczynie a takze w Niemczech w Rotherbaum ale 70% czasu spedzam w Polsce!

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 26.06.2010; 21:50

To raczej centrum.Ja mam rodzinę w Rahlstedt.Fajne miasto a szczególnie St.Pauli:)Jechałem koło twojej dzielnicy jak pamiętam tam był taki duży hotel nad tym jeziorem.

hans1000

Hamburg/B-B/Pszczyna

Postów: 171

Data: 26.06.2010; 22:13

Leo ja mam zone ktora juz calkiem dobrze czyta po polsku i czyta takze to forum a Ty mi o Saint Pauli piszesz! to niedaleko mnie :o) a to jezior to Außenalster widac go z okna mojego domu.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 26.06.2010; 22:28

Pozdrowienia dla żony.
Ja miałem na myśl muzeum figur woskowych na Pauli i super w smaku gyrosy:)

vveteran

Pszczyna

Postów: 100

Data: 26.06.2010; 22:30

Hans ja cie prosze, zmien dealera bos stracil kontakt z rzeczywistoscią.

Oj tak, Tusk próbuje cenzurowac tresci na TVP i PR, na których łapy trzyma PIS.
Reżim Tuska knebluje pewnie cały PIS, który to PIS zawłaszczył nietylko media ale chce też zawładnac umyslami ludzi. Mam nadzieje ze umysly ludzi pozostaną jednak autonomiczne, wolne i nieskażone LepperoKaczyzmem.

mifodzo

PL

Postów: 366

Data: 27.06.2010; 10:19

Kto głosuje na Kaczynskiego ? Ludzie w psychiatrykach ,emeryci którzy nic nie osiagneli w życiu i budżetówka ,której wicznie mało pieniedzy. Na Komorowskiego głosją ludzie,którzy własnymi łapami charują na ten cały burdel i chcą mieć cos z życia. Wszystkich nieudaczników to strasznie denerwuje bo sami nic nie potrafią a wiemy jaki jest polak zazdrosnik.

Rolnik5

Pszczyna

Postów: 718

Data: 27.06.2010; 11:14

Ja nie jestem w psychiatryku nie jestem w budzetowce ani nie jestem emerytem mam jedno z wiekszych gospodarstw ogrodniczych w okolicy zatrudniam spora ilosc ludzi (obecnie 68 a najmniej 52) i głosuję na pana Kaczyńskiego. Mifodzo te POwskie bajki i dzielenie ludzi przestały działać. Kiedyś wmawialiście że tylko wykształceni głosują na PO a potem okazało się że to wykształcenie to byle jakie prywatne szkółki produkujące bezrobotnych którzy właśnie ewentualnie znajdują zatrudnienie w budżetówce i to po znajomości. Zaryzykował bym teze że to właśnie budżetówka w dużej mierze głosuje na Komorowskiego bo myślą że dzięki niemu ocalą posady. Ale budżetówki nie ruszy ani Kaczyński ani Komorowski za duże ryzyko.
Mifodzo a ty się uspokój już wystarczy że Tusk postradał zmysły i zachowywał się jak przywódca III Rzeszy. Nie dajmy się zwariować i dzielić. Ale elementy niebezpieczne a takim jest Tusk, po wczorajszym wystąpieniu nie mam wątpliwości że może on doprowadzić do czegoś fatalnego nawet do tego o czym mówił Andrzej Wajda czyli wojny domowej, takie elementy należy izolować. Lepiej żeby Tusk się zajął wychowywaniem wnuka a nie sianiem nienawiści i niepokoju w Polsce.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 27.06.2010; 11:33

Sianie nienawiści to specjalność Kaczyńskiego.Jego maska już wkrótce opadnie a wtedy będziecie udawać greka że w sumie nic się nie stało.Rolnik ja tobie już kiedyś zadałem pytanie w sprawie zniesienia embarga na produkty rolne do Rosji oraz o pomyśle Jarosława Kaczyńskiego w sprawie zamiany subwencji rolnych na tworzenie armii w ramach UE.Są to rzeczy które Tobie są bliskie sercu.Jak to się ma do twojego poparcia na tego człowieka?
Bardziej kłamliwego człowieka jak prezes PiS-u nie widziałem.Jak on może teraz mówić że po części jest lewicowy?

Rolnik5

Pszczyna

Postów: 718

Data: 27.06.2010; 11:53

Leo na moje produkty nigdy żadnego embarga nie było chociaż ja cała produkcję sprzedaje w Polsce. A co do subwencji jest to kolejne wielkie kłamstwo PO ! Kaczynski nie chce zniesienia takich subwenji wymyslil to halicki z PO a wywnioskowal to na podstawie tego ze PIS w PE wchodzi do tej samej grupy do ktorej jedna z europejskich partii majaca takie pomysly.
Jakosc tej nienawisci u Kaczynskiego nie widac widac ja za to u Palikota Bartoszewskiego Tuska kazdego dnia a to co sie stalo wczoraj pokazuje nam ze tusk chce byc dyktatorem i mozemy zyc w rezimie gorszym niz faszystowski. Tusk to oblakany niebezpieczny czlowiek i powinien byc odsuniety od wladzy! A niestety moze to teraz zrobic tylko Kaczynski. Gdyby na miejscu Kaczynskiego byl ktos inny to bym poparl tego kogos innego byle odsunac tuska od wladzy bo ten czlowiek jest niebezpieczny i zagraza demokracj w Polsce. To ze glosno krzyczy tupie nogami i pluje jaden nie znaczy ze nie nalezy go powstrzymac czy sie go bac. Hitlera tez sie bano i nikt go nie zatrzymal i skonczylo sie tak jak sie skonczylo. A tusk idzie w slady Hitlera!
I nie wyjedzaj mi tu Leo z KAczynskim powtarzam popre kazdego kto powstrzyma Tuska. Bo Tusk to koniec demokracji w Polsce!

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 27.06.2010; 12:30

Na dowód waszej obłudy poniższy link.Dość kłamstw rolnik.To są fakty czy ci się podoba czy nie.
http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/kaczynski;ue;powinna;zmniejszyc;dotacje;dla;rolnikow,4,0,181508.html

Rolnik5

Pszczyna

Postów: 718

Data: 27.06.2010; 12:41

A teraz zaluz okulary i zobacz ktory to rok 2006!
4 lata temu! Kiedy Polska miala znacznie nizsze dotacje niz teraz i o wiele mniej programow rolnych. Czasy sie zmienily i Kaczynski zmienil zdanie podobnie jak PO co do szpitali. W tamtym czasie rozwiazania Kaczynskiego byly korzystniejsze dzisiaj sa inne czasy. Czas nie stoi w miejscu.
A co powiesz jesli Niemcy powiedza dosc finansowania Wspolnej Polityki Rolnej dalej bedziesz sie upieral przy dotacjach ktore beda mizerne a kwoty produkcyjne zostana utrzymane. To jest socjalizm Leo. Ja nie chce zadnych doplat ale chce moc produkowac tyle ile potrafie a nie byc ograniczony kwotami.
To samo ci powie kazdy duzy producent! Pare cwaniakow jak byly POwiec Piskorski kupili kilkaset hektarow ziemi maja na niej laki i nic nie robia dostaja po kilkaset tysiecy zlotych doplat.
To ci sie podoba tak? PO zawsze promowala nierobow i
cwaniakow kosztem tych pracujacych.

anty_PO_kemon

raj wedlug tuska

Postów: 1156

Data: 27.06.2010; 12:44

GUS tez klamie prawda? Za robote sie wziać nieroby z PO a nie żerować na innych!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Warszawski_Indeks_Giełdowy

tu sobie zobacz kiedy giełda była w najlepszej kondycji ale giełda też kłamie prawda.

PO doprowadziło gospodarkę do ruiny konsekwencje tego będą już za rok!

anty_PO_kemon

raj wedlug tuska

Postów: 1156

Data: 27.06.2010; 12:49

sorry nie ten watek tyle tego POkemona Leo sie namnozylo ze jest wszedzie i trudno mu już odpowiadać!

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 27.06.2010; 13:08

Oczywiście że 2006.Wcześniej napisałeś że w ogóle to kłamstwa a teraz wykręcasz kota ogonem.Nigdy partie populistyczne i pro socjalne nie będą motorem napędowym gospodarki i dobrze o tym wiecie.Prosty przykład z naszego podwórka,kiedy zacznie się komercjalizacja szpitala w Pszczynie? Czy zaś trzeba będzie umarzać tyle kasy,naszej kasy?Ale lepiej zrobić weto i niech się wszystko wali.

anty_PO_kemon

raj wedlug tuska

Postów: 1156

Data: 27.06.2010; 13:20

Nie bredz! Rozdawnictwem zajmuje sie PO rozdawnictwem kasy miedzy swoich kolesi stad tez te klopoty finansowe!
Za PIS jakos gospodarka sie miala lepiej i mozesz zaprzeczac GUS mowi swoje. A o szpitalu nie badz smieszny juz zostal umozony dlug prawie 1000.000 zl! Lepiej sie zainteresuj kto bedzie dzierzawil szpital i jakie sa powiazania teju spolki z twoim ukochanym PO!

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 27.06.2010; 13:33

Tak został umorzony a może powiesz skąd pieniądze na te umorzenie?
Za chwilę będziesz lamentował że władze Pszczyny nic nie robią bo niby co mają robić jak tyle kasy trzeba ładować w szpital.To jest ta darmowa służba zdrowia według Kaczyńskiego.A ile trzeba takich szpitali jeszcze ratować.Najlepiej połowę pozamykać i będzie święty spokój.A ludzie niech się leczą u znachora.Na dzień dzisiejszy każdy Polak(około 38mln)płaci średnio NFZ 1500 zł.rocznie.łatwo policzyć ile to pieniędzy i gdzie one są.Czysty burdel po PRL-u i tyle.Ale Kaczyńskiemu taka sytuacja najwidoczniej odpowiada.On tylko potrafi straszyć ludzi a nie pokazuje co z danym problemem trzeba zrobić.

anty_PO_kemon

raj wedlug tuska

Postów: 1156

Data: 27.06.2010; 13:43

no wlasnie oddluzyc wyremontowac i maksymalnie doposazyc za pieniadze podatnikow i przekazac potem za bezcen w prywatne znajome rece bo "szpital generuje straty"
Ile przedsiebiorstw na tej zasadzie zostalo "sprywatyzowane" przez tuska juz od czasu KLD az po PO!
I co dobre nawet tego prywatyzacja nazwac nie mozna bo sad w rezimie tego zabronil!
Dlaczego majatek szpitala nie zostal oszacowany przez niezaleznych rzeczoznawcow i szpital nie zostal wystawiony na sprzedaz dla tego kto da wiecej bo prawo tego zabrania ale prawo jest tak konstruowane przez PO zeby doszlo do stopniowgo przekazania bez przetargu kto da wiecej na zasadzie najpierw "komercjalizacji" a potem przejecia po duzo duzo nizszych kosztach. Tylko duren tego nie widzi albo ktos kto ma w tym interes!

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 27.06.2010; 13:51

Co za Tuska zostało sprywatyzowane? Ile szpitali zostało sprywatyzowane za Tuska a ile za Kaczyńskiego.
Mam nadzieję że ktoś się zainteresuje twoją wypowiedzią o reżimie.To jest właśnie plugawy język pisuarów.Wy tylko wiecznie szukacie przekrętów a jesteście jeszcze gorsi.

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769