Forum

Temat: Zamkną pszczyńskie forum?

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 15.10.2010; 10:10

Prawie niemal od zawsze na forach publicznych /bo innych nie ma/ użytkownicy prymitywni i prostaccy w dziwny sposób przebiją się i nadają swoisty prymitywny poziom, a raczej bardziej odpowiednio - dno! - każdej dyskusji, używając na postrach i zniechęcenie języka obleśnego, knajackiego, rodem z pijackiej meliny.

Tak samo jest i tu na tym forum: wyzywanie od takich i owakich jest na porządku dziennym, ale żeby to jeszcze dla niepoznaki i jakiejś w miarę cywilizowanej formy przebrane było w wyszukane zwroty, a nie rodem z meliny, nie - wali się prosto z mostu, jakby nikt oprócz zainteresowanych ich nie słyszał /czytał/!

Dlatego postanowiłem zaprotestować tu w wątku obok i przedstawić na ten tema umoralniającą epistołę, aby jakoś przyczynić się do zmiany tego stanu rzeczy.
Leci to tam o tak, mniej więcej, albo nawet i dosadnie:


Świetoszek tak powiedzial:

"- Dość - ja protestuję!! Przeciwko czemu, pytacie? Przeciwko takiemu jęzuykowi! I takiej polemice!!

" - Przecież nas dzieci i młodzież tż czyta - nie zapominajcie! Zapomnieliście, że nie ma tu już forum Młodzi?

Dziwię się bardzo, że admin to toleruje, a moje cudowne wypowiedzi zamyka i karze mnie za nie! Nasuwa to podejrzenie, że może sam w tym rynsztoku słownym się tapla?
Bo jakże to tak - jedni nawet nie wiedzą czemu i za co są karani, a innym się odpuszcza słowne łajno, z którym stykać się tu mogą nawet najmłodsi użytkownicy internetu?!! Toż to czysta demoralizacja i chociażby z tego powodu to forum powinno być natychmiast zamknięte!!!!!! Lub - tak jak dawniej - powinna być stworzona rubryka dla młodych, abyśmy my dorośli wyszli jakoś z twarzą przed dorastającym pokoleniem!

Mówi się i papla co rusz o upowszechnieniu internetu: " Internet do szkół! Do każdej klasy!" " To będzie moim zadaniem, drodzy wyborcvy!".

I po co - pytam? Aby przyswoili sobie te same zwroty słowne,rynsztokowy język i przezwiska, jakimi my tu operujemy? I - o dziwo - na to nie, na to nie ma cenzury, tylko na "tona" jest cenzura i kolorowe karteczki!! A czy ja używam takich zwrotów, jaki choćby w tym wątku znajdujemy, a przecież są one w wielu innych także?! I nie chodzi o mnie, to tylko taki punkt odniesienia, aby się zreflektować, aby zaprzestać i takiego gadania jeden do drugiego i jeden o drugim, jak i stosować rozsądną cenzurę, bo inaczej grzężniemy w bagnie po uszy!

Forum, to nie jest knajpa, gdzie przy piwie lub innej lurze możemy odnosić się do siebie, jak nomen omen w knajpie, lecz to jest miejsce publiczne! Przestrzeń publiczna, gdzie każdy ma prawo wstępu! Nawet dzieci, z czystej ciekawości, o czym dorośli gadają, tym bardziej, że pani akurat zdała na przyszłą klasówkę temat polityczny, o Ojczyżnie, "...jaka ona jest współcześnie, jak ci się ona jawi?"...

No, wnioski wielce budujące!! Wręcz RUINA!

Pomiarkujcie, nawet jak jesteście u siebie w domu, to jednak wychodzicie tu w przestrzeń PUBLICZNĄ, gdzie obowiązują jakieś zasady kultury osobistej i cywilizacyjne. Póki co tego nie widzę.

Dość z takim językiem i takim odnoszeniem się jeden do drugiego, z posądzaniem również - to nie jest sąd, to jest FORUM DYSKUSYJNO - POLEMICZNE NA TEMAT, a nie o samych forumowiczach, czy są, czy nie są "pedałami, gejami" i takie tam różne nie na temat, a "O".

Zamknąć to forum, albo podnieść kulturę wypowiadania się, bez wyzwisk i rynsztokowego języka! Chyba stać na to Pszczynian? A także podszywających się pod nich lub będących tu gościnnie?

"Takie ojczyzny bytowanie,
jakie młodzieży chowanie.".

Nie knajpa, a forum, albo - RAUS!!

Nikt nie ogłosił, że w demokracji można zabijać, kraść, bić, albo na forum publicznym używać wobec siebie knajackich wyzwisk!

Albo dorosnąć, dojrzeć do jakiegoś kulturowego poziomu, albo nie wychodzić z knajpy!
Powinnością każdego /no pewnie, że "prawdziwego! /Polaka jest o taką Polskę walczyć, a nie godzić się na robienie z niej rynsztoka, czy wielkiej knajpy.

Znać granice, to jest to! Jak przekroczysz granicę - mogą cię nawet zastrzelić, a tu co? Nic nie możemy zrobić?
Zobaczymy. Dość demoralizacji!! Dość sięgania dna - na oczach dzieci i młodzieży!! Czy tu już nie ma żadnych nauczycieli? Pedagogów, którym nie jest to obojętne? Aaa - wczoraj świętowali, no pięknie, ślicznie... A co świętowali? Że znakomicie opanowali trusie pozy? Demonstrowanie swej obojętności wobec tego, co się młodemu pokoleniu serwuje na forach publicznych? Gdzie ich protest? Nie ma? A, i stąd to święto, no szkoda, szkoda... mi was - pedagogi. A to może słyszeliście chociaż o zaniechaniu, o zaniedbaniu, co to jest? Coś na temat PRZECIWDZIAŁANIA?!

Jak się nic nie zmieni, to chyba będą musieli zamknąć to forum, bo po co upowszechniać zarazę kulturową i psuć młodzieży chowanie?
Póki co - czerwona kartka od "tona".
Zreflektujcie się.




ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 15.10.2010; 10:19

"trusia pozę" - najlepiej rozumieć jako strusią.
(:-I)

lejba_kohne

NON DICAM

Postów: 46

Data: 15.10.2010; 10:55

Czemu widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku? Jak możesz mówić swemu bratu: "Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku", podczas gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, usuń najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka brata swego. Nie ma drzewa dobrego, które by wydawało zły owoc, ani też drzewa złego, które by dobry owoc wydawało. Po własnym owocu bowiem poznaje się każde drzewo; nie zrywa się fig z ciernia, ani z krzaka jeżyny nie zbiera się winogron. Dobry człowiek z dobrego skarbca swego serca wydobywa dobro, a zły człowiek ze złego skarbca wydobywa zło. Bo z obfitości serca mówią jego usta.
Łk 6, 41-45

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 15.10.2010; 11:31

ojej - a cóż to za cierpienia młodego Wertera - znaczy się Tona?

Czy Szanowny Ton chce zwrócić na siebie uwagę? - i tym oto prowokacyjnym tematem zmusić forumowiczów do dyskusji z nim?
Bo jakoś tak sobie na forum jest, że co założy temat - to zdycha z braku chętnych do czytania jego elaboratów.

A może Ton postanowił rodakom horror zafundować - i podejmuje próby reaktywowania PRLu - mały kroczek - chociaż na forum niech rozkwita, co?

Tonie jak o tych dzieciach na forum przeczytałam - to normalnie jakbym Misia oglądała - konkretnie scenę na lotnisku:

--- Nie bądźcie natrętni! Natrętny pasażer... O! A gdyby tu wasz synek z grupą stuosobową odlatywał i każdy z rodziców chciałby wejść, to jaki byłby tłok, sami widzicie i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie (sprawdzić, czy nie ksiądz). ---

i ta twoja słabość do ustawiania - hm

---- Konie łby pospuszczać. Czy konie mnie słyszą?! ---

(Postać: Reżyser filmu „Ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta”)

a to pospolita zazdrość - konkurencja cio?
nie na TE tematy się dyskutuje co ty chcesz

I najważniejsze - dyskusja przebiega NIE TAK jak ty chcesz. No kto to widział, aby Kościół bronić - co? - jak powinno się w Kościół walić jak w bęben !!!

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 15.10.2010; 11:35

i powiem Ci jak się czyta "RAUS" to się nóż w kieszeni otwiera

tylko czekać jak "Hände hoch" zaczniesz wykrzykiwać

pszczynianin5

Pszczyna

Postów: 379

Data: 15.10.2010; 11:48

Podpisuję się pod wypowiedzią Tona obydwiema rękami! Jestem tego samego zdania, tylko walka TU z tym jest walką z "motyką na księżyc.Poziom kultury forum świadczy niestety o ogólnym poziomie forumowiczów.Ci, którzy w kulturalny sposób usiłują udowodnić swoje racje są przez tych aroganckich i bezczelnych mieszani z błotem i poniżani za przyzwoleniem Admina.! Jedni jak np. Nana, próbują kulturalnie snuć swoje wywody i są atakowani przez innych w sposób żenujący i bezlitosny.Drudzy, jak np. Pless 666 podchodzą do tego na luzie i działają tą samą bronią i guzik sobie z tego robią, przez co uważajż go za głupka(?)Piszesz Tonie o nauczycielach; ja bym ich tu nie oskarżał ;mają swoje pole do działania na swoim podwórku i to wystarczająco duże-wierz mi! A co to da gdyby tu sie odezwali? Mają dorosłych ludzi uczyć kultury słowa i pisowni?Nie łudż sie byliby zaszczekani i opluci jak Ty, Nana, ja i wielu innych!Taka jest prawda Tonie.Dlatego ja jestem tu już co raz to rzadszym gościem, by nie zostac znów uznanym za "barana" i nie awansować do kolejnej nagrody"młota" (...) //Co sie tyczy wypowiedzi lejba-kohne: przedstaw to lepiej zwykłymi prostymi słowami, to akurat znają prawie wszyscy.Z tego co czytam i śledzę to Ton akurat przestrzega kultury słowa i jego to nie dotyczy. Duże pole do działania ma tu natomiast ADMIN i jego zadaniem przede wszystkim winna być troska o czystość forum!!!

usher

Pszczyna

Postów: 2193

Data: 15.10.2010; 11:49

Jakie "Hände hoch" prędzej " ruki w wierch, dawaj czasy"!

pszczynianin5

Pszczyna

Postów: 379

Data: 15.10.2010; 11:54

Długo czekać nie trzeba było: oto masz Tonie sposób odpowiedzi "niezawodnej" cireczki ! Zaraz dostanie sie i mnie (zobaczymy czy sie myle) a potem ruszy "pomoc".Wniosek z tego jest jeden,że dyskutowac ze sobą powinni ludzie o przybliżonym poziomie inteligencji.

pszczynianin5

Pszczyna

Postów: 379

Data: 15.10.2010; 11:55

Usher: czy to jest Twoja wypowiedż w problemie?....

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 15.10.2010; 12:00

ho ho - ale jedziecie

cytat z Pszczynianina5":
"Duże pole do działania ma tu natomiast ADMIN i jego zadaniem przede wszystkim winna być troska o czystość forum!!!"

ten apel o czystość ma wybrzmienie rasistowskie - OBRZYDLIWE

i o czym ty tu piszesz? - wchodzisz na forum tylko w jednym celu - belferskiej maniery dokonania korekt ortograficznych - no chyba że trzeba wpisać jakiś pean o burmistrzu Szostaku - nie natknęłam się do tej pory na żaden Twój merytoryczny wpis na temat.

pszczynianin5

Pszczyna

Postów: 379

Data: 15.10.2010; 12:14

Sorry, ale akurat Twoja ocena nie rodzi we mnie kompleksu.Ja nie atakuje jadem wszystkiego i wszystkich ja polemizuje, a atakowana odpieram ataki.A burmistrza cenie jako człowieka i to mi wolno.Ty go nie cenisz , ale ja z tego powodu Ci nie ubliżam , bo tez Ci wolno.Moge sie jedynie z Tobą zgadzać lub nie.(Akurat sie nie zgadzam...)I wybacz cirka,ale nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji i nie chodzi tu nawet o Twoje poglądy i przekonania (jestem osobą tolerancyjną) ale o sposób ich prowadzenia i brak szacunku dla nyślących inaczej jak TY !Wszystko!

jogar26

Pszczyna

Postów: 613

Data: 15.10.2010; 12:17

@cirka: w którymś ze swoich postów określiłaś to forum jako "półśmieszne" - jako najbardziej aktywną forumowiczkę, chciałbym Cię zapytać: czy Twoje wypowiedzi są bardziej smutne czy śmieszne? @ton: podzielam Twoje zdanie na temat "kultury wypowiadania się" m.in. Ale, alee... Pozdrawiam

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 15.10.2010; 12:18

a czy pszczynianin5 rozróżnia "cenienie" od nachalnej kłamliwej propagandy?

pszczynianin5

Pszczyna

Postów: 379

Data: 15.10.2010; 12:22

Owszem, odróżniam , a dalej jak wyżej.

usher

Pszczyna

Postów: 2193

Data: 15.10.2010; 12:24

Drogi pszczynianinie5, dostrzegam brak konsekwencji w Twoich wypowiedziach, jedno deklarujesz a drugie robisz. Mianowicie zadeklarowałeś przed chwileczką, że dysputy prowadzić należy między osobami o podobnych walorach intelektualnych.Więc bądź łaskaw się do mnie nie odzywać, aby hołdować swoim jak mniemam niezłomnym zasadom. Rozumiem, iż uważasz się za osobę o wybitnych walorach intelektualnych, więc nie proś się żebym zachwiał Twą wysoką samooceną, miażdżąc Cię jak np. zrobił to Seinfeld.
Szukasz przyjaciół? kup sobie psa, bo mimo że próbujesz znajdować Tona na tej samej platformie intelektualnej, to muszę Cię zmartwić - jedyne co Was łączy to podobny światopogląd w kilku kwestiach. I nie daj się zwieść ułudzie, jedyne co zostanie z tego burzliwego związku to "prima statum" czyli niezachwiany pierwotny podział ról na sprytnego manipulanta chcącego wywrzeć mylne wrażenie w pierwszych kontaktach oraz "użytecznego idioty". Mam nadzieje że Twoja tak gloryfikowana przez Ciebie samego (i tylko Ciebie) inteligencja, pozwoli bezbłędnie odgadnąć kto z Was jaką rolę pełni w tym mezaliansie.

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 15.10.2010; 12:27

do Jogara - z określenia forum jako półśmieszne - dokonujesz zestawienia ze "smutne"?
a niby dlaczego?

Forum jest platformą do prezentowania własnych poglądów, do praktykowania sporów politycznych - kilku z forumowiczów przeżywa forum jak mrówka okres upatrując w nim jakiejś misji dziejowej - zwyczajnie epatują.

Oglądamy tu teraz najzwyklejsze pod słońcem tupanie nóziami co poniektórych, bezsilność że zamiast dyskutować po słusznej linii, ośmielają się tu dominować wywrotowcy (w ich mniemaniu).

Nie zawahali się posłużyć ostracyzmem i sekowaniem - a najobrzydliwsze jest to że jeszcze ubierają to w dziwna bolszewicka propagandę o poprawności i czystości. Osobnicy brylujący w atakach ad personam. A jak po łapciach dostali to w bek i larum.

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 15.10.2010; 12:29

do Ushera - psychologia zna "powiedz mi czym się chwalisz, powiem Ci czego Ci brakuje". Prawda jakie proste?

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 15.10.2010; 12:34

Cirka: "a czy pszczynianin5 rozróżnia "cenienie" od nachalnej kłamliwej propagandy?"
Pszczynianin5: "Owszem, odróżniam , a dalej jak wyżej."

W takim razie czy Pszczynianin5 byłby/-łaby łaskaw dać ludziom święty spokój? Może chociaż taki mały kompromisik - hymny o Szostaku raz w tygodniu - co?

usher

Pszczyna

Postów: 2193

Data: 15.10.2010; 12:46

Circa "chlebusia się nie depcze" i trzeba tak tańczyć przepraszam śpiewać jak zagrają.
Szkoda tylko że zamiast ograniczyć się do tej statutowej roli próbuję się jeszcze swoją nieudolną "prywatę" uprawiać.
A przecież staropolskie przysłowia mądrości uczą, o czym nasz forumowy humanista intelektualista wiedzieć najlepiej powinien i zapewne znane jest mu przysłowie "Jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz." Bo potem trzeba salwować się ucieczką w podskokach przekonując samego siebie że to z powodu niezgodności intelektualnej uchodzić chyłkiem i opłotkami przyszło.

pszczynianin5

Pszczyna

Postów: 379

Data: 15.10.2010; 12:47

Usher: 1.zadałem Ci tylko pytanie, nic więcej.Odpowiedziałeś i ok.Oczywiście uwagi wezme sobie do serca.Jak dobrze pamiętam nigdy nie wtwyższałem sie (jak mi zarzucasz) "walorami intelektualnymi")Swoją wartość znam , a inni mają prawo oceniac mnie tak, czy inaczej. 2.Co sie tyczy "zmiażdżenia przez Seinfelda" to każdy w zyciu kiedyż, przez kogoś bywa "zmiażdżony" (słusznie, lub nie..) ale nie uznałem tego za osobistą porażke.Pozdrawiam.

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 15.10.2010; 13:29

Najbardziej upierdliwymi forumowiczami są jednostki słabe, niedowartościowane. Uciążliwość dyskusji z nimi polega na tym, że wszelkie opinie biorą do siebie. Egocentryzm? Nie. Kompleksy.

Potem już idzie jak kula śniegowa z górki. Zaczyna się wystawianie samolaurek - ja to, ja tamto, w przeciwieństwie do Ciebie itd. Po co? To żałosne przecież.

I to absurdalne pomylenie pojęć. Każdy sobie wyrobi opinię po lekturze postu. Jak post jest mądry to i opinia o autorze będzie, że mądry.
Czy to może cierpienia jak już określiłam młodych Werterów, że mnie nie komplementują? Odnoszę wrażenie że nagminnie. Zniecierpliwienie tych forumowiczów jest uciążliwe.

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 15.10.2010; 13:40

i uwaga ogólna - do autora tematu, Tona

posłużyłeś się parszywą socjotechniką - zastraszania
co to za przydzielanie czerwonych kartek? co to za groźby o zamykaniu forum?

rozsiadłeś się tu jak na salonowej kanapie - a jak tracisz kontrolę to takie kwiatki wyciągasz?

masz jakieś pełnomocnictwa od portalu, że rozmawiasz z innymi forumowiczami z pozycji pan i władca - i jak nie będziecie grzeczni to zamkną?

Jak na razie to widzę, że plessowi kiepsko idzie obsadzanie płatnych wyborczych banerów - oczywiście jak portal będzie nieprzyjazny ludziom to będzie szło im lepiej :)))) Nie można podyskutować tu to się idzie gdzie indziej. Reklamodawcy też. Bo nikt nie jest taki głupi, aby kasę wywalać na nieskuteczną reklamę. Daje się ją tam gdzie jest ruch, gdzie się czyta, a nie wisi to w martwym punkcie.

Taka prawda.

Zatem Ton - nie strasz nie strasz bo się ......

usher

Pszczyna

Postów: 2193

Data: 15.10.2010; 13:50

tak jak mówiłem:
" ruki w wierch, dawaj czasy"
a ty się Ton nie czaj i nie obserwuj wątku zza węgła! Uszy Ci widać!

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 15.10.2010; 15:24

Skoro usher mnie wypatrzył zza węgła, no to muszę chcąc nie chcąc jeszcze coś dodać. A tak na marginesie, to trochę się nawet uśmiałem z tych "ruki w górę", czy jak tam, bo ruskiego nie znam, ale dobrze, że chociaż on zna /a skąd?.../.

No więc tak to poleci tym razem /trzymajcie się!/:
--------------------------------------

Oto dla tych, co jak zwykle nie zrozumieli, bo jakżeby inaczej, skoro na bajkach dla dorosłych wyrośli - garść żenujących wpisów z ostatnich TYLKO naszych tu wypowiedzi, w których oczywiście ludzie wyzuci z wszelkich cywilizowanych zasad moralnych, etycznych i kulturowych - nie widzą niczego złego, wszak takie wartości zostały im wpojone /czyżby? To taki żart z przekąsem/.

I dlatego to w moim przesłaniu uwidzieli /w zasadzie tylko jedna trzpiotowata/ - rzewną skargę na moją krzywdę. A przecież zaznaczyłem wyrażnie, iż mój przykład jest jedynie punktem odniesienia./

Jeśli ktokolwiek z dorosłych, w tym przede wszystkim rodziców, może zaakceptować tego typu zwroty, język i pomówienia nieznanych sobie interlokutorów, słowem - pomiędzy przypadkowymi forumowiczami, a to mogą być dzieci nawet i młodzież /podkreślałem, że nie ma tu teraz rozdziału forum na dorosłych i Młodzi/ - to znaczyłoby ni mniej ni więcej jak tylko to, że zaszliśmy w budowaniu państwa kloacznego stanowczo za daleko! I że młodzież nasza jest równie jak my dla przyszłości stracona.

Na to nie możemy pozwowlić, pomimo, iż w zasadzie jakby "nic się takiego nie stało", no ale pamiętajmy, że aby bomba wybuchła - najpierw zbiera się "tylko" niewinną przecież siarkę, glicerynę, trochę piasku itd....

Lepiej zadziałać już, prewencyjnie, czyli zamknąć to forum na jakiś czas, aby głowy ostudzić i dać im czas na cywilizacyjne przemyślenia, niż zgubić nasze młode pokolenie. A jest takie coś, jak Rada Etyki Mediów, pamiętajcie.

Tym bardziej, iż tego typu odniesienia się do siebie mamy tu już od dawien dawna; przezwiska typu: "ty czerwony śmierdzielu", tak jak teraz "śmierdzące zoki", "geju - umyj sobie ten..." itd. - były tu już od cho cho! Żal sypać przykładami, ale... jak będzie trzeba, to owszem, mam kilka takich na wieczną pamiątkę.

Krótko mówiąc /he he - to znów mój taki stały żart.../:

- Zacznijmy od zaraz, od natychmiast; żadnych takich, których parę przykładów Wam zaraz tu sypnę. I pilnujmy się, bo przyszła Polska na nas patrzy i szybko się uczy. A skąd ta przemoc nagle w szkołach, skąd? I taka bezpardonowa, że nawet dziewczyny z nożami po korytarzach chodzą? Nie przejmują aby od nas wygenerowanej tu także - tak tak! - złej, nienawistnej energii psi? /Nie śmiej się, jak za wiesz!/.

Mistrzyni tu nasza w odwracaniu kota ogonem i skierowywaniu wątku na inny temat, bagatelizując zagrożenie dla kultury słownej i obyczajowej w przyszłym pokoleniu - wykazała się wyjątkowym zdemoralizowaniem i antyspołeczną, niedojrzałą postawą; mamy z taką dyskutować? Owszem - jak zmieni zdanie nt. omawianej szkodliwości zjawiska - dla Pszczyny i Polski /a krzycz sobie, a krzycz, i tak mądry wie swoje/. Już ja tam wolę te swoje monologi prześliczne, niż czytać i zanudzać się, a także bulwersować przy okazji jej i nie tylko nienawistne komentarze polityczne, jakbyśmy to w stanie wojny domowej już byli. A szybko, szybko takim jej i innych językiem można do takiej tragedii dojść, ani się spodziewasz, bracie i siostro skalana./A w stolicy, to daleko od niej było?/.

A co mnie tak wzburzyło, że przebrało miarę? I kazało zaprotestować? Pamietajcie - nawet Radio Maryja jest brane pod lupę, a przecież tam sami święci nieomal gadają... I chcą, aby zamilkło na wieki. /O ile nie będzie "poprawy". Za dużo prawdy gadają? Czy także o nienawiść rozbudzaną wśród Polaków chodzi? Za mały jestem. Choć swoje wiem./.


Od zgody na małe rozpasanie niedaleko do zaakceptowania większego jeszcze chamstwa, musimy temu przeciwdziałać - ze względu na innych. Piję także do siebie; kto dobrze przeczytał tytułowy wątek, to dostrzegł to, bo często "pisałem tam o nas".
To, co tu siejemy - wiatr energii rozsiewa po całym kraju i rykoszetem wali w nas potem różnymi kataklizmami i katastrofami, dobrze, że jeszcze nie katastratami, bo kobitki byłyby bidne. /Ale, islam już tuż tuż za drzwiami Europy, a może już w środku?.../.

Byle "guzik z pętelką" dostrzegł w tym jedynie moją próbę zaistnienia- cha cha cha ! - koń by się uśmiał!! a osioł zachrapał !! Ja zaistnieć, z takim dorobkiem!!! Gdziekolwiek - rozumiesz???!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oto te niechlubne przykłady- pierwsze z brzegu i całkiem świerze, ale jest ich więcej, jak wspominałem /UWAGA - DZIECIOM I MŁODZIEŻY DO LAT 18 ZAKAZUJE SIĘ CZYTANIA TEGO!/:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

/.../ osiol sie znalazl wojny chcesz kurduplu jak twoj Idol s.p wytaczac,kebabu sie najedz.dziub utrzej i do zabrody, a nie glos na tym portalu zabieraj!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tak chce, chetnie ci obije tego zapitego ryja! ja mam 192 cm wzrostu ciekawe ile ty masz skoro mnie nazywasz kurduplem?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

/.../ ci powiem stalem za rozumem a nie za wzostem sztacheto,no schyl sie bo cie chce czasnac w ten gupi leb!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

/.../ wali koniek cos zagadujesz czyzby drugi gej portalowy sie ujawnil po Qua...-owie/.../

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

/.../bez podomek, co mieko w spodenkach bo je masz czerwone? geju bartlomieju,ponczosiu portalowy!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Geju portalowy sluchaj ubierz sobie bokserska rekawice poczep sobie twa skorka ,jak ja odpowiednio wydluzysz naciag ja sobie na glowe i idz wreszcie do tego ZOO jak juz tak marzysz no i nawet bez wazelinki sie ze sloniem albo zyrafa pobawisz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

te /.../ - pytal sie ktos ciebie o zdanie?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ty pedale bedziesz cos splacal? jak narazie to my dokladamy do ciebie pasozycie a ty w godzinach pracy siedzisz tu na forum nierobie rozpasany.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


nieee - DOŚĆĆĆ!!! Starczy, naprawdę - wybaczcie o wrażliwe oczy i uszy - bardzo Was przepraszam za tych niewyrobionych - oni się poprawią - gwarantuję Wam to; człowiek się zmienia, na lepsze czasem też.

Pozdrawiam.

Robiący tu za księdza./Nie nie - dokładnie - za /.










cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 15.10.2010; 15:39

boshe :(
Ton co z Tobą?

"Już ja tam wolę te swoje monologi prześliczne"
wiemy
a dlaczego prześliczne?

jak świat światem - ludzie klnęli, wyzywali się - robią to nadal i robić będą

po co urządzasz tu awanturę na kiju - wystarczy skorzystać z opcji zgłoś do admina

na marginesie - oczywiście Ty nie jesteś wulgarny - ależ skąd - bo przecież pisząc do kogoś "nie będę rozmawiał z TAKĄ" - to napisałeś "taką" a nie np. "szmatą" - to wynika z podtekstu.
Pisałam Ci już że słowa "Bóg" czy tym razem "ksiądz" w ustach antyklerykała to perwersja? A tak - owszem - to DLACZEGO NIE CZYTASZ?

Z przedstawionych przez Ciebie cytatów wynika, że Twój problem odnosi się do 2 osób na forum - a posługujesz się pojęciem WY. To gruba przesada. Dlaczego nie zacytowałeś Leo? Bo z twojej grupy? Nadałby się i miałbyś 3 przykłady ciapo :))))

usher

Pszczyna

Postów: 2193

Data: 15.10.2010; 15:45

jak już cytujesz to dlaczego nie podajesz autorów?
Ja w kilku cytatch rozpoznaję geniusz (niczym pszczynianin5)
Lejba Ci mój drogi dobry cytat z Bibli podał. Przypomnieć Ci jak na prowokację Alana, Buziaka etc reagowałeś? jakiego słownika używałeś?Pamiętasz jak klarowałeś że z chamami czasami trzeba po chamsku bo inaczej nie zrozumieją. Czyżby zasady się zmieniły tylko dlatego że problem nie dotyczy tym razem Ciebie?
Chcesz się bawić w drugą Nanana która też płacze że kamieniem w brodę oberwała, wcześniej wyrzuciwszy całą garść kamieni w kierunku przeciwnika?

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 15.10.2010; 15:55

bo hipokryzja to drugie imie Tona? jemu się wydaje, że ludzie mają krótką pamięć :) i łapać złodzieja teraz pohukuje :)

nie wiem jak inni - ale ja osobiście wolę osobę, która od czasu do czasu nawet siarczyście zaklnie niż taką wredną szuję operującą socjotechniką zastraszania

terrorysta w białych rękawiczkach

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769