Forum

Temat: 450 tysięcy złotych

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 09.12.2010; 11:28

450 tysięcy złotych tyle zarobiła Pitera w ciągu ostatnich 3 lat

cóż - mogę to podsumować sama - ale poczekam - poproszę o wyłożenie mi co takiego Pitera zrobiła że wydanie takiej kasy jest uzasadnione

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Co-zrobila-Pitera-za-450-tysiecy-zlotych,wid,12930008,wiadomosc.html?ticaid=1b634

przy okazji chętnie posłucham uzasadnienia dla wydania 500 milionów złotych na rachunki telefoniczne urzędników tuskowych

http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/ile-kosztuja-nas-rzady-po/

Kilka tygodni temu program rakowy dla dzieci został przerwany bo zabrakło po kilka milionów dla kliniki

http://www.tvn24.pl/-1,1683492,0,1,nfz-nie-placi-nie-maja-na-leczenie-dzieci-z-rakiem,wiadomosc.html

miejscowy

Pszczyna

Postów: 528

Data: 09.12.2010; 11:55

Starosta Pszczynski zarobił podobną kwote w ciągu 3 lat a co on zrobił? Acha, zrobił, przepraszam Paleje sprzedał( z chodnikiem)

_vakensja_

Pszczyna/Piasek

Postów: 677

Data: 09.12.2010; 12:14

miejscowy

nie sam, nie sam!

miejscowy

Pszczyna

Postów: 528

Data: 09.12.2010; 13:03

vakensja - widze ze jestes mocna obrończynią nowego Burmistrza

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 09.12.2010; 13:12

czyżby się tu pojawić miała lista - kto - na ile - za nicnierobienie - z naszej kieszeni?

takie never ending story

a jak PIS mówił po łapach nierobom - to larum się podniosło, że łapówkarza nie można o 6 rano z wyra wytargać (doktorek G), a zakochaną łapówkarę (Halina Sawicka z PO) trzeba utulić w żalu a nie aresztować

a dług Polski rooooooooośnie - podnoszą ups znaczy się wg. PO obniżają VAT - tymczasem poważne pieniądze na zbytki hojną ręka na prawo i lewo

_vakensja_

Pszczyna/Piasek

Postów: 677

Data: 09.12.2010; 14:06

drogi miejscowy tematem wątku nie jest vakensja ;)

hmm ciekawe po raz któryś już to słyszę i po raz któryś powtórzę, nie jestem niczyją obrończynią po prostu widzę co się dzieje i wiem, że pod rządami Krausa i PO (powtarzam, którego do niedawna byłam sympatykiem) nie było lepiej bo nikomu w PO nie zależy na dobru czyimkolwiek poza swoim!

jak TT odgraża się zakręceniem kurków to na czym mu zależy? na pewno nie na Pszczynie!

patricio01

Ćwiklice

Postów: 62

Data: 09.12.2010; 15:31

Vakensja, nie wiem czy wiesz ale przez ostatnie lata rządził w Pszczynie PPS więc jak Ci się nie podoba co robi władza to do PPS pretensje. TT nigdy nie powiedział o zakręceniu kurka z pieniędzmi dla Pszczyny a to że Ty to napiszesz nie Pod nieudolność Skrobola. Na Drąszkowskiego zrzucili już wszystkie swoje zaniedbania i głupoty więc potrzeba będzie kogoś za 4 lata co?

_vakensja_

Pszczyna/Piasek

Postów: 677

Data: 09.12.2010; 15:32

i bardzo, dobrze, że rządził i że będzie rządził nadal!

wolnosc_popis

podpaska

Postów: 1111

Data: 09.12.2010; 17:27

Cirka co tam 450 tyś.? Poczytaj to!

http://wyborcza.pl/1,75478,7349075,TVP_bardzo_droga_PiS.html

work1er

Sucha bez kicka

Postów: 1445

Data: 09.12.2010; 19:35

ci*ka to kto oprócz burmistrzów naszego grodu dorównał Piterze???

wolnosc_popis

podpaska

Postów: 1111

Data: 09.12.2010; 20:23

Wiez kochanieńki ona Ci nie odpowie - zaszyła się w bereciku!! ha ha hi hi

Bronislaw_...

Tłuszcza Awgustofska

Postów: 430

Data: 09.12.2010; 20:42

wolność popis czy ciebie tylko na taki prymitywizm stać?

wolnosc_popis

podpaska

Postów: 1111

Data: 09.12.2010; 21:06

Jest i rycerz, obrońca CIRKI - a może Cirka w innym ubraniu? ha ha hi hi

mazoor

piasek

Postów: 60

Data: 09.12.2010; 21:06

cirka twoja posty sa juz tak monotematyczne i nuzace ze plakac sie chce. typowy pisowski antagonista, ktory najwidoczniej nie ma czego w zyciu robic tylko czepiac sie innych i wypisywac posty, jeden bardziej bezsensowny od drugiego. zajmij sie czyms kreatywnym a nie udowadnianiem otoczeniu jaka jestes. a jak ci zal tych 450 tys to zostan ministrem sprawiedliwosci i rob to za darmo. zasmiecasz forum swoimi wypocinami, wiecznie atakujac innych ludzi, a kim ze ty jestes ze oceniasz innych?

Bronislaw_...

Tłuszcza Awgustofska

Postów: 430

Treść wiadomości USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA forum, dn. 10-12-2010 godz. 18:51 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie forum: §1

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Postów: 7024

Data: 09.12.2010; 22:27

A TY DLA INNYCH JESTEŚ CZYM ????. PRZYBOCZNYM GIERMEK EXELENCJI CIRKI.
ZARAZ SIĘ ODEZWIE NASTĘPNY OBROŃCA[nie wymienie bo się zaraz OBJAWI!!.
LICZĘ CZAS!!!.]

super_star

Pszczyna

Postów: 57

Data: 09.12.2010; 22:33

Nie,no ja sie tak szybko nie zjawiam, a i Cirki nie bardzo mam ochotę brać w obronę bo, moim skromnym zdaniem, sprzeniewierzyła swój cenny głosik oddając go Panu Burmistrzowi.

Bronislaw_...

Tłuszcza Awgustofska

Postów: 430

Data: 09.12.2010; 22:36

Guzik Cię to obchodzi! Chcecie sobie jakieś wojenki prowadzić to sobie prowadźcie ale żadna prostaczka nie będzie mnie do nich mieszać. To że Cirka przewyższa większość z was intelektualnie to wasz problem nie mój, chcecie sobie robić wyjazdy personalne to sobie róbcie ale powtarzam nie będę tolerował takiego zachowania w stosunku do mnie. Czy ja Ciebie pytam jaki z Ciebie investor mimo że do trzech zliczyć nie potrafisz i myślisz że gaz w opcjach spotowych kupuje sie w "tajemnicy"? Więc się odstosunkuj! możesz sobie z anty_PO_kemonem tak dyskutować na poziomie personalnym aż w końcu Cię wypunktuje tak jak z tym gazem i wieloma innymi rzeczami. Albo konkrety i fakty albo jak to mówi Laktacja "wypad z nocnika"!

Bronislaw_...

Tłuszcza Awgustofska

Postów: 430

Data: 09.12.2010; 22:43

Gwiazdko jeszcze cierpisz?
A może tak śladami twojego wodza zaczniecie nawoływać do nieposłuszeństwa społecznego obalenia Skrobola i nowych wyborów ale takich w których kandydat PO będzie miał zagwarantowane zwycięstwo? Przejechaliście się na tym kombinowaniu z PISem i Malcherem! Podpisalibyście nawet cyrograf z diabłem a czasem nie warto!
Powiem Ci szkoda mi trochę Mirka bo to jest porządny chłop a teraz dostał "gębę" plesówki i kumoterstwa z PISem!

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 09.12.2010; 23:07

o widzę że wielu się martwi o mój głos

powiadam Wam - nie ma większej przyjemności jak oddać głos anty PO - a potem widzieć lemnisie skwierczące jak słoninka na patelni

super_star

Pszczyna

Postów: 57

Data: 10.12.2010; 10:59

Cireczko droga ale zło jest złem, nieważne czy większe PO czy mniejsze PPS ale wybrałaś zło. To tak jakbyś staneła przed wyborem
- nie strzelać (nie głosować)
- zabić ojca (głosować na PPS)
- zabić matkę (głosować na PO)

Z wiadomych względów dla osoby o poglądach prawicowych głos oddany na PO lub na PPS to jest ZŁO.
Nie ma argumentów, które ten czyn uzasadniają.

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 10.12.2010; 13:13

chroń nas panie Boże przed takim widzeniem polityki jak u SuperStar
jak ty chcesz tak strzelać to tylko automat Cię zadowoli

PS a propos Cireczki - nie spoufalaj się - krów razem nie pasaliśmy - więc pozostaje ci tylko Pani Cirka

bubelek

Pszczyna

Postów: 79

Data: 10.12.2010; 13:38

He he he, a to PANI Cirka krówki wypasa, no bardzo interesująca informacja dla mnie. Hmmmm ale to chyba gdzieś w Dolnośląskiem bo na Górnym Śląsku tego typu gospodarstw nie ma.

super_star

Pszczyna

Postów: 57

Data: 10.12.2010; 13:42

Ja wiem, że prawda boli i bywa okrutna, ale żeby się aż tak irytować? Damie to nie przystoi.
A odnośnie "PS" na "Pani" to trzeba sobie porządnie zapracowć.

super_star

Pszczyna

Postów: 57

Data: 10.12.2010; 13:50

A pisze o tym, że się sprzeniewirzyłaś swoim słowom gdyż wpadł mi w oko Twój wpis z 8.11.1010 cyt:

"najwyższy czas przewietrzyć ratusz

PO już w Pszczynie mieliśmy i jeszcze dziś mamy czkawkę po pozostawionych aferach - każdy kto widział świecące się oczka Pana Krause do kasy miejskiej - nie zaryzykuje. I zresztą co z nim będzie jak dostanie rozkaz z góry? raz już tak było - zarząd PO wydał decyzję - Kraus bez szemrania ją wykonał i na miasto się wypiął. Kraus nawet zachwalić się nie potrafi - żadnego nowatorskiego pomysłu - a postawienie na sport co czytaj skończy się oboiskowaniem Pszczyny - to już można powiedzieć - dziękujemy, boisk mamy dość w przeciwieństwie do chociażby stworzenia warunków życia dla młodych

ekipie Szostaka też można podziękować - pan Skrobol namaszczony do pilnowania interesów unika jak ognia jasnej deklaracji czy zatrudni Szostaka w urzędzie - wije się jak piskorz. Kontynuacja założeń z ostatnich 4 lat nie brzmi optymistycznie. Dalej będzie w mieście brudno, pozorowanie działań i marnotrawienie środków.

czas na PIS - czas na Malchlera - czas na wietrzenie zgnuśniałych rozleniwionych koterii i klik"

A później muszę czytać jak to z podniesionym czołem poszłaś głosować na Pana Skrobola.

Czyżby ideał sięgnął bruku?

tango

pszczyna

Postów: 2138

Data: 10.12.2010; 14:56

Patricio "TT nigdy nie powiedział o zakręceniu kurka z pieniędzmi dla Pszczyny a to że Ty to napiszesz nie Pod nieudolność Skrobola. Na Drąszkowskiego zrzucili już wszystkie swoje zaniedbania i głupoty więc potrzeba będzie kogoś za 4 lata co?"
Oczywiście ,ze TT bezpośredni sie w ten sposób nie odbrażał. robił to sztab pana Krausa podczas przedwyborczych spotkań.Pati! Wasz elektorat na serio jest taki głupi ,ze przyjmie wersje ,iż to Skrobol puszcza tę plotke by zapewnic sobie "miekkie ladowanie " za 4 lata? Chociż....Leo68 pewnie kupi...:)

wolnosc_popis

podpaska

Postów: 1111

Data: 10.12.2010; 18:41

pani Cirka - mądrość plagiatu, czyjaś mądrość moją mądrością
- nic dodać nic ująć.
A i Broneczku co do prostaczki - jesteś tylko zwykłym chamem i nie potrafisz realnie oceniać sytuacji i do tego słowa pisanego zinterpretować. Żal mi Cię bo musisz poczytać sobie coś ze zrozumieniem tekstu (2 klasa podsatwówki).

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769