Forum

Temat: Uratujmy kino Wenus!!

...

Data: 03.03.2005; 14:40

Nie wiem czy to prawda, ale słyszałam, że zamkną za niedługo nasze kino, bo prawie nikt tam nie chodzi...A więc uratujmy nasze kino!! Czyż Wenus nie jest miłym miejscem? Zawsze dobra kukurydza a przede wszystkim tanie bilety... Fakt.. Repertuar może nie jest za ciekawy i nowe filmy trafiają tam po paru miesiącach od premiery w Polsce, ale nie musimy przecież zaliczać wszystkich premier... Jak dla mnie to moglibyśmy zacząć chodzić do Wenusa :D

No.. Wybaczcie jeśli podałam nieprawidłowe informacje, ale tak słyszałam.. Jak co to mnie poprawcie :P

Pozdrawiam :)

Locatelli

Data: 03.03.2005; 14:42

Chociaz jeszcze nie Pszczyniakiem, to jednak kilka razy byłem w kinie Wenus. Zgadzam się, że to miejce ma swój urok i neleży je uratować przed likwidacją. Takich kin jest już niewiele....wszystko się zmienia.....przemija, odchodzi....multipleksy to nie to samo co małe, spokojne kino....

P.S. Kukurydza jest tam the best!

uczennica

Data: 08.03.2005; 08:32

Nikomu nie chce się ratować kina
wenus...

uczennica

Data: 08.03.2005; 08:33

mimo, że to bardzo miłe miesce :D:D
Pozdrawiam :)

qr_d`ebalance

Data: 08.03.2005; 08:43

O ile wiem wielu ludzi z P-ny jeździ do Cz-Dz. m.in. na DKF-y. Widać osobom zarządzającym kinem nie zależy na klientach bo nic podobnego się nie dzieje w Wenus. Bardzo chętnie poszedłbym do kina na jakis przegląd np. starych polskich komedii, czy coś w stylu 2-jkowej serii "kocham kino". Jak właściciel nie ma pomysłu na prowadzenie kina to niech zatrudni kogoś kto ma. Albo niech da sobie spokój.
p.s. a na premiery i tak pojadę do kinoplexu.

zorientowany

Data: 20.04.2005; 21:11

Co Wy bredzicie, jaka baza filmów. Jeżeli chcecie wiedzieć na jakiej zasadzie funkcjonują kina zajrzyjcie na forum branżowe na portalu stopklatka.

pszczynianka

Data: 22.04.2005; 21:16

po co ratowac to kino nie dziwie sie ze beda je zamykac bo tam nic ciekawego nie leci a jak leci to hoho po terminie a zreszta to kino jest obrzydliwe nawed porzadnej toalety nie ma to po co je ratowac lepiej wybudowac noffe porzadniejsze moze takie jak w sferze

ania

Data: 24.04.2005; 14:44

nareszcie zamkna to klitke hura

ja

Data: 24.04.2005; 15:17

test

ja

Data: 24.04.2005; 15:18

!

ja

Data: 24.04.2005; 15:18

sprawdzam IP

piskacz

Data: 24.04.2005; 16:06

to kino ma swoj urok to jest fakt niezaprzeczalny jest spokojnie , na luzie , mozna sobie palic na gorze , chcialbym sobie kupic venus i robic tam imprezki polaczone z ogladaniem filmów ale tylko dla smietanki pszczynskiej tj. moich znajomych ktorych pozdrawiam .

PS. sracze sa tak oblesne ze nie dziwie sie ze ludzie tam nie chodza , wymiotowac sie chce . to wina wlsciciela ze nie inwestuje w interes . WLASCICIELU NIE PRZYZNAWAJ SIE DO TEGO ZE TO TWOJE KINO!!!!!

stary

Data: 24.04.2005; 16:54

Ciekawe co za wariat zainwestowałby pieniądze w budowe nowego kina w Pszczynie. Musiałby nie mieć co robić z pieniędzy. W takiej pipiduwie jak Pszczyna nie da się utzymać kina. Chyba trzeba by do niego dopłacać. W sąsiednich miejscowościach kina są w domach kultury.

imax

Data: 24.04.2005; 21:11

Nie powinno sie zamykac jedynego kina w powiecie (o ile mi wiadomo chyba to jedyne kino). Tylko nie dziwmy sie ze jesli nikt nie bedzie tam chodzil to kino upadnie. Nie chcial bym zeby sie tak stalo ale moze to nieuniknione. Najbardziej dotknelo mnie to, ze wygralem karnet w kinie wenus ale nie moglem go zrealizowac bo nie bylo wiecej chetnych a film ktory wybralem. Wygralem karnet ale nie moglem go zrealizowac bo nie bylo chetnych. Gdyby wiecej osob zaczelo chodzic do kina moze by mi sie to nie przytrafilo ale jest tak jak jest. Jesli czegos z tym nie zrobiny to rzeczywiscie kino pozostanie jedynie w naszej pamieci.

stary

Data: 25.04.2005; 09:50

Zajrzałem na wspomniane wyżej forum branżowe na Stopklatce. W świetle tego co tam można przeczytać, to cud że kino w Pszczynie jeszcze istnieje.

M

Data: 25.04.2005; 14:18

przeciez w lecie stare dobre kultowe filmy można oglądać w niesamowitym miejscu - na dziedzińcu zamku w Cafe u Telemanna i to za darmoche przy piwku, jak widac komu zależy ten myśli i inwestuje... Juz niedlugo nie tylko w lecie...hehe

enedue

Data: 25.04.2005; 18:06

jest fajne kino,repertuar moze nie taki ...dobry ale przeca to ne kinoplex:P fajnie miec w miescie kino :P,tylk oze jest tam troche mało miejsca..jak sie idzie ze szkoły albo cos..to sie niemiscimy..chodiz oo to ze foteke sa za blisko
nóg niema gdzie dac:P

kinomanka

Data: 26.04.2005; 15:14

fajne są takie małe kameralne kina!multiplexy mnie wkurzają są urządzone na masówke, plastikowe siakieś no i jeszcze drogie, to prawda że nasze kino nie jest rewelacyjne ale to dlatego że właściciele nie mają kasy na remonty bo nikt nie chodzi do kina!! zamiast do Czechowic czy Bielska wybierzcie sie czasem do Venus w końcu zainwestujecie w nasze kino:)może zrobimy tam czasem maraton filmów niezależnych albo jakiś mini-festiwal? w końcu moim zdaniem Urock się przyjął...:)

;|

Data: 26.04.2005; 16:06

nic tam nie leci.. temu nikt nieprzychodzi, mało miejsca..neiidzie siedziec bo w kolana gniecie oparcie fotela z przodu..

BBBB

Data: 27.04.2005; 23:39

Lubię małe, przytulne kina..jednak świat pędzi do przodu i trzeba pomyśleć nad nowymi pomysłami.Rzeczywiście stary repertuar...i niewygodnie...Wystarczyłoby gdyby właściciele bez inwencji zrobili na parterze stoliczki przy fotelach, coś jak pubach i podczas seansu obsługiwali widzów...może byłyby smieci,może byłoby głośniej,może nie byłoby przytulnie ale znależliby się klienci!!!!! a może państwo "X" z Ćwiklic pojechaliby na zachód i podłapali nowe pomysły na ratowanie małych, prywatnych kin!!! Powodzenia!

edi

Data: 28.04.2005; 15:06

Niech jadą, ale chyba po to żeby zarobić na tą inwencję. Wszystko kosztuje. Szczególnie wtedy gdy ma być zgodnie z przepisami.

stary

Data: 28.04.2005; 15:36

Tak,wymyślać łatwo. Gorzej ze sfinansowaniem tych pomysłów.

PA.Soda

Data: 02.05.2005; 15:13

Za moich dobrych czasow to do kina sie chodzilo co dwa tygodnie, ale zeby tam sie dostac to juz po poledniu(na dobry film)bylo czeba isc stac za biletami jak sie nie mialo znajomosci. Dzisiejsza Mlodzierz jest za leniwa, u nos byly slynne maratony filmowe kino pekaloo od masy, no teras jest do wybobu dysko i inne budy (chlanie),ktos z Mlodych powie ja wtedy byly inne czasy OK ale i mysmy nie mieli kasy na wszystko kaj bylo czeba sobie uszczuplic (chocby mniej SMS-uw wysylac)itd.
A co do kina jak Pszczyna sie go chce pozbyc to przecierz jest wlasnosc ZYDKOW to byla kiedys "Burznica" o tym sie juz nie godo i nie pisze, moim zdanie gdl nikt tam juz na filmy nie chce chodzic to oddac to znowu Zydkom, i tak oni coraz wiecej dostajom, w Krakowie np. Kazimierz no pominmy to Niech WENUS bedzie dalej WENUSEM a nie czym innym.

do_on

laka

Postów: 416

Data: 05.12.2016; 00:37

ratujmy jestem za

Nowi klubowicze

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

poca12

Oświęcim
w klubie od: 2024.03.07

zurawina

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

mcnba

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

KrzysztofKasiaPiasek

Piasek
w klubie od: 2024.03.06

Belzebub112

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.06

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21788

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2404

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769