Forum

Temat: Przekraczanie granic na dowód osobisty.

turysta

Data: 11.04.2005; 11:47

Czemu ludzie siejecie ploty, że na granicach nie uwzględniają dowodów osobistych i że chcą paszporty? Przecież jest Unia, no nie? Tak serio, zna ktoś przypadek żeby nie przepuscili na dowód osobisty kogoś przez unijną granicę? Nawet na starym dowodzie muszą przepuścić. A może te plotki biora się stąd że komuś upłynąl wyznaczony termin wymiany dowodu książeczkowego na platikowy i dlatego nie przepuścili bo dowód był nieważny...? Ale to nie znaczy ze nie puszczają na dowód tylko że trzeba było dowód wymienić, ale paszport i tak nie jest potrzebny.

Lord Tyrant

Data: 11.04.2005; 11:49

powiem ci co wiem bo jezdze bardzo czesto z polski do niemiec angli itd jest tak ze czasem jakis niemiec lub angol lub jakikolwiek celnik cie zawroci a to ze wzgledu ze mu sie nie spodobales zaden celnik nie ma prawa ci powiedziec ze nie wjiedziesz na dowodzie ale jechalem czesto autobusami za granice i zawracali ludzi bo im sie nie spodobali a druga rzecz jest taka ze celnik ma prawo sie zapytac i wymagac od ciebie wyjasnienia po co do tego kraju jedziesz czy masz gdzie mieszkac czy masz jakies pieniadze zeby przezyc jesli sie okaze ze nic nie masz ma prawo sie zawrocic zdaza sie tak czesto na granicy francusko angielskiej za to mozemy podziekowac niektorym z naszych rodakow poniewasz wiechali do angli w poszukiwaniu pracy i nic nie znalezli bo angola sie nie umialo wiec koczowali na viktori i angole sie wku****** i niektorych nie wpuszczaja proste

"

Data: 11.04.2005; 18:14

co mnie obchodzi jakies widzimisie jakiegos celnika. Więksi od jakiegoś urzędasa granicznego podpisywali miedzynarodowe porozumienia. I co, kto potem zwróci mi kase za te przebyte kilometry do granicy? Przecież to nie czasy Gierkowskie ze mogli robić co chcą. Do unijnych swobód obywatelskich nalezy swoboda przemieszczania się. I co mnie to obchodzi że komuś coś sie nei spodobało!!?? Mam dowód tożsamości to jadę, a niech no spróbuje mnie zatrzymac bez racjonalnych przesłanek!!
Poza tym ta gadanina ze coś tam nie przepuszczają to takie babskie ploty. Muszą puścić i tyle.

Lord Tyrant

Data: 11.04.2005; 23:55

Czlowieku co ty gadzasz nie znasz sie a pier***** glupoty przekraczam granice polsko-niemiecka co 2-3 miesiace a angielsko-francuska co miesiac widzalem wiele razy jak polakow z dowodem a nawet paszportem nie przepuscili dla anglikow polacy to banda prymitywnych roboli dla niemcow zreszta tez wiec nie dziw sie a i nie mysl ze jak bys sie klocil z celnikiem to bys wygral nawet jak bys sobie poszedl do szefa jakiegos to ci to nic nie da jeszcze cie moga na dolek dac bo ci wcisna ze jestes pijany nawet nie wiesz jakie jest bezprawie na granicach ... wiec nie wciskaj ludzia kitu ze to babske gadanie !

:

Data: 12.04.2005; 16:12

a co, jak za dwa lata wejdzie w życie układ na mocy którego w ogóle wewnątrzunijne granice znikną to co, też będą zatrzymywać?
Pie....icie Hipolicie! Jak kogos zatrzymywali to musiał być powód. A co kogo obchodzi że czesto jeździsz? Przecież celnicy ci chyba nie zdawali relacji czemu kogoś zatrzymali bo to nie twoja sprawa. Wiec nie siej fermentu i ciesz sie ze ciebie jeszcze nie zatrzymali:)))

"

Data: 13.04.2005; 15:44

Poza tym jak jezdziłes kiedyś to jest to całkiem możliwe, bo może zapomniałeś ale nawet rok jeszcze nie upłynął odkąd Polska jest w Unii. Nooo, jak to było kieeeedyśśśś, piyrwej,
to na pewno cofali...
Kiedyś, kiedyś...
A co mnie łobchodzi co było kiedyś??!!
Downo nie nieprowda!

vveteran

Pszczyna

Postów: 100

Data: 12.03.2018; 12:28

Niedlugo juz.
PISobolszewia krok po kroku zbliza nas do Polexitu. Nawet Trump juz ich u siebie nie chce widziec.

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Postów: 7024

Data: 13.03.2018; 13:47

Zgadzam się z Lordem,przekraczałem granice PL,tysiące razy w wszystkich kierunkach,przez przeszło 20lat!!.Najwiecej do powiedzenia mają tacy którzy byli na wycieczce z Itaki,Orbisu,itd.

iMadlo

Apple

Postów: 59

Data: 15.03.2018; 13:14

Ciebie to za ten SBecki ryj kontrolowali dziadku z demencją.

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Postów: 7024

Data: 15.03.2018; 22:25

Cóż za elokwentna odpowiedź!!Byłem w tym budynku,wezwny jako świadek wypadku!.Tylko tyle!A tu zaraz życiorys na życzenie Ci dorobią.Ciekawe? Czy Piotrowicz ma prawdziwy!?.

iMadlo

Apple

Postów: 59

Data: 16.03.2018; 01:47

No ma napisany przez Michnika.

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Postów: 7024

Data: 16.03.2018; 11:10

A jak Miło!?.Może mu brat Michnika napisał ta sama profesja!.

iMadlo

Apple

Postów: 59

Data: 16.03.2018; 13:52

Profesja ta sama a warsztat jaki inny. Szechter vel Michnik skazywał na śmierć.

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769