Forum

Temat: PUB EDYNBURG

zaintereso...

Data: 09.05.2005; 08:29

Co sądzicie o tym miejscu???? znacie je?? www.edynburg.pl jesli ktos nie wie o czym mowa

chicitita

Data: 09.05.2005; 08:31

fajny lokal, szkoda tylko ze taki maly...bo przyjdzie 15 osob i juz jest full :(, dobre shaki truskawkowe, ceny przystepne,ale lipna obsluga no i .... wywalaja klientow,a kiedys bylo tak ze bylo czynne do ostatniego goscia. no coz juz sie z tym zdazylam pogodzic ze w naszej p-nie nie ma gdzie posiedziec ok polnocy no chyba ze pod princkiem :]

zaintereso...

Data: 09.05.2005; 11:35

Droga chicitito faktem jest, iż lokal nie jest duży ale z tą 15 to chyba Cie poniosło :P , na temat obsługi nie chcę tu dyskutowac bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, powiedzmy ze dużym plusem dla Szkota są ceny i aktualna wiosenna promocja :). Piszesz że wyrzucaja.... mnie tam jeszcze nie wyrzucili i myslałem ze od tej "brudnej roboty" mają gonga - który oznajmuje że czas się zbierac, a to co Mi sie najbardziej podoba to podejscie do klienta i nie wyłanczanie muzyki czy przygaszanie swiateł jak ma to miejsce gdzie indziej. Pozdrawiam serdecznie

magda

Data: 09.05.2005; 13:39

Jestem tolerancyjną osobą, a do tego wyrozumiałą, ale obsługa w tym lokalu jest (przykro to mówić) poniżej krytycznej!!!!
Barman moi drodzy powinien być:
1.MIŁY!!!!!
2.UŚMIECHNIETY (nawet jak nie ma na to ochoty)
3.POWINIEN POSIADAĆ UMIEJĘTNOŚĆ SERWOWANIA DRINKÓW, KTÓRE OFERUJE W KARCIE MENU!!!!!!!!!!!!!!
4."NASZ KLIJENT NASZ PER-PAN"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nic dodać nic ująć.......

złośnica

Data: 09.05.2005; 17:57

Z mojego doświadczenia jeszcze nie spotkałąm sie z nieuprzejmościa ze strony obsługi wręcz przeciwnie zawsze jest miła i uprzejma jednocześnie nie przekraczając granicy poufałości z klientem.Najlepsze wrażenie robi atmosfera mimo iz jest to kameralny lokal można tam miło spędzić piątkowy wieczór ale i nie tylko!! Plusem jest szafa grająca czyli dla każdego coś miłego. A co do nieumiejętności podawania drinków to do tej pory nie zdarzylo mi sie aby dostrzec jakies uchybienia!! wiec Magdo albo trafiłaś na fatalny dzień barmana albo po prostu się czepiasz
P.S poza tym gdzie w pszczynie jak nie w edynburgu znajdziemy piwo za 4 zl??:P (nie mowie o pryncku)

złośnica

Data: 09.05.2005; 17:58

Z mojego doświadczenia jeszcze nie spotkałąm sie z nieuprzejmościa ze strony obsługi wręcz przeciwnie zawsze jest miła i uprzejma jednocześnie nie przekraczając granicy poufałości z klientem.Najlepsze wrażenie robi atmosfera mimo iz jest to kameralny lokal można tam miło spędzić piątkowy wieczór ale i nie tylko!! Plusem jest szafa grająca czyli dla każdego coś miłego. A co do nieumiejętności podawania drinków to do tej pory nie zdarzylo mi sie aby dostrzec jakies uchybienia!! wiec Magdo albo trafiłaś na fatalny dzień barmana albo po prostu się czepiasz
P.S poza tym gdzie w pszczynie jak nie w edynburgu znajdziemy piwo za 4 zl??:P (nie mowie o pryncku)

lolo

Data: 09.05.2005; 20:00

piwko za 4 zeta jest tez w chilli i po 24 nie wywalaja

chicitita

Data: 09.05.2005; 22:57

no napisalam ze wyrzucaja bo faktycznie tak jest, bylam swiadkiem...a jak sie juz zbliza polnoc a ktos siedzi to jedna z pan kelnerek bo nie mozna ich nazwac barmankami ma taka mine ze az strach sie bac - tragedia. jeden kelner jest spox,ale szkoda ze tylko jeden...wiadomo ze obsluga nie najwazniejsza ale wazna moim zdaniem

Polsat

Data: 10.05.2005; 15:57

Wiecie co chyba wam sie poprzewracalo wiadomo gdzie! Po pierwsze wara od obslugi! Jeżeli kogos obsluga zle potraktowala to ta osoba musiala byc niewiadomo jaka wredna dla otoczenia, samej obslugi albo niezle narabana.... Co do zwyczjau "ostatniego goscia" to zwyczaj ten w Edku dalej panuje i ma sie dobrze sam nie raz sprawdzilem. Sytuacja jest identyczna do poprzedniej. Owszemm czasem mozna uslyszec gong dzwonu ale jezeli klienci sa lekko mowiac nieznosni... Po trzecie odkad pamietam to za nowego wlasciciela cala 4ro osobowa zaloga nie zmienila swojego skladu. A tak wogole to co sie tak ludzie doczepiacie? Pizdule zamkli i co zaloba? jezeli chcecie sie doczepic do czestej zmiany kelnerow i kelnerek to zawitajcie kilka razy np. do Telemana czy Frykowki. W kazdym razie napisze to otwarcie ze jestem stalym bywalcem Edka i moge polemizowac z kazdym na kazdy temat i zarzuty kierowane w strone tej knajpki. Pozdrowienia dla tych ktorzy jeszcze nie dorosli do chodzenia po porzadnych knajpkach.

szkot

Data: 10.05.2005; 16:10

hej ludziska mata duzo problema??????????szkocik niczego sobie, ma to co trzeba i babeczki i szkociki, szkoda ze bez kilta, a tak aby gadac trezba miec wlane a tu mozna bez stresa i dresa...

bywalec

Data: 10.05.2005; 16:17

Jedyny pub gdzie można przyjść ze znajomymi i pogadać, napić się dobrego drinka i zjeść wyśmienite lody z gorącymi malinami. Natomiast jeżeli chodzi o obsługę nie mam zastrzeżeń, uśmiechną się i pogadają. Myślę, że ktoś ma jakieś problemy emocjonalne, a szkoda...

justme

Data: 11.05.2005; 08:19

kazdy ma swoje zdanie, ale dziwne ze jak sie wywala grupe 15 osob ( i nikt jakos nie zachowywal sie "nieznossnie") to mozna miec dobra opinie o tym lokalu. kelnerka po prostu powiedziala ze ona tez musi kiedys pospac, no to sorry ale jak jej cos nie pasuje niech zmieni zawod.takze obsluga - porazka. gdyby nie to, mogloby byc ok.

koszykasz

Data: 11.05.2005; 08:48

nierozumiem dlaczego się niepodoba. odwiedziłem do porónania parę innych lokali w Pszczynie i nigdzie niespotkałem się z tak miłą obsługą z takim kilmatem jaki jest w edku. Obsługa też jest super

MaTeO

Data: 11.05.2005; 13:30

Mnie nikt nigdy z pubu nie wyganial o 24 jezeli byl weekend, macie jasno napisane ze od pon do czwartku jest otwarte do 24 i jezeli sie to komus nie podoba to niech nie przychodzi,pozatym nie jest tak ze punkt 24 nie kaza nikomu wychodzic,ładnie czekaja az kazdy dopije to co ma i potem ladnie inforumja ze juz pora zamykac, no chyba ze ktos sprcjalnie pije w slimaczym tempie to sie nie dziwie ze wypraszaja, tez bym tak zrobil,to tez sa ludzie a kto tego nie rozumie to kretyn.W weekendy barmani nie raz siedza tam do 2-3 w nocy bo sam nie raz tak dlugo siedzialem to wiem.Dla mnie Edek zawsze byl najlepszy,mila obsluga,a najlepszy jest tam klimacik,i wcale nie jest taki maly ten pub, spokojnie 40osob moze wpasc na piwko,bo to nie jakas smierdzaca brudna i glosna speluna typu eliasz,dobrze ze to zamkneli...Pozdrawiam cala obslugę i właścicieli(sa bardzo mili).

POLSAT

Data: 11.05.2005; 14:57

W sumie to jestem ciekaw jakby męska część obsługi zareagowała na to gdyby miała nosić kilt....? Hehe moge sobie tylko wyobrazić... Aha a te 15 osób wyproszonych to tak jak te inne 15 które się mieszczą w knajpce...? Ludzie jak lubicie bajki to zróbci sobie dzieciaka i wtedy możecie temu dzieciakowi opowiedać takie rzeczy, a jak dzieciak podrośnie to nagada swoje rodzicom bo bedzie wiedział od urodzenia ze Edek jest The best...!!!

justme

Data: 11.05.2005; 17:18

nie jest de best i daleko mu do tego....frykowka znacznie lepsza

Miki

Data: 11.05.2005; 22:51

Choć nie mieszkam w Pszczynie i nie znam pszczyńskich zwyczajów, to wydaje mi sie że zwyczaje tam panujące nie odbiegają od innych dobrych pubów w Tychach czy Katowicach. Ale nie odchodząc od tematu. Co do ilości miejsca??? może i nawet lepiej że tak jest, to tworzy całkiem ok klimat. Obsługa z mojej strony bez zarzutu. Szybko, miło i z uśmiechem. Ceny na rozsądnym poziomie. Wybór trunków przeogromny. Generalnie 4 z dużym plusem i miejscem na rezerwe bo zawsze można lepiej(motywuje do działania. Polecam każdemu, kto wybiera sie do Pszczyny i całej reszcie miejscowych nie uprzedzonej do lokalu.

k

Data: 17.05.2005; 22:06

jest o'key

magda

Data: 19.05.2005; 10:50

Widze, że forum jest do głaskania a nie komentowania czy wyrażania własnej opinii. Mam nadzieję, że do Edenburga wpadnie ktos kto zna się na drinolach i sam na własnej skurze przekona się, że barmani w tym lokalu sa od lania piwa.....smutne:(
A poza tym przypominam że barman to przyjaciel człowieka nie wróg, więc APEL do obsługi "Edka"- bądźcie przyjaciółmi dla klijentów i profesjonalistami w swoim zawodzie- bo ten zawód jest przeznaczony głównia dla pasjonatów!!!!!!!!!!!

POLSAT

Data: 20.05.2005; 19:28

Droga Magdo pasjonatka mozesz zostac np. zabytkowych samochodow, albo gry w kierki, ale napisz mi kto w tych czasach ma prace taka jaka by chcial?

23r0

Data: 20.05.2005; 19:38

a mnie sie w edku podoba. i to nawet bardzo i pewnie dzisiaj w nocy znowu tam wyladuje, jak zwykle zreszta. pozdrownienia dla ekipy z Edka :]

baranek

Data: 23.05.2005; 16:21

Polecam odwiedzić Edynburga gdy zorganizowane jest Karaoke, doskonała zabawa,hheehe. Zazwyczaj chodzę do Black Gallery na rockowe koncerty i co do ceny piwa to tam jest za 3,50 a gdy koncert biletowany to 5 zeta i w tym jedno piwo :-))))))super. Zdziwiłam się, gdy na karaoke w Edynburgu śpiewaliśmy piosenki polskich rockowych zespołów np Kultu, brawa dla organizatorów!!!!!NIe umiem doczekać sie kolejnej takiej imprezy, mam nadzieję że zamieścicie ogłoszenie na Plessie. Wybiorę sie na pewno!! Polecam wszystkim

aaaaaaa

Data: 30.05.2005; 22:36

Pub ogólnie jest w porządku, ceny OK, karaoke super, tylko na miłość boską niech oni zmienią obsługe!!!!!!!!!!!! określenie-beznadziejna-to dla nich komplement!!! najgorszy jest ten mały z tępym uśmieszkiem-ohyda!!! :(

aaaaaaa

Data: 30.05.2005; 22:37

Pub ogólnie jest w porządku, ceny OK, karaoke super, tylko na miłość boską niech oni zmienią obsługe!!!!!!!!!!!! określenie-beznadziejna-to dla nich komplement!!! najgorszy jest ten mały z tępym uśmieszkiem-ohyda!!! :(

23r0

Data: 31.05.2005; 16:32

wiecie tak patrzac przez ocene suchego gardła powiem wam, ze bylem tam nieraz i jakos obsługa mi nie przeszkadzala, ale im czesciej tam jestem to mnie szlag trafia jak na nich patrze. zróbcie cos z tym Szefie.

aaaaaaa

Data: 01.06.2005; 07:58

to że sie ślinisz na kelnereczke to nie znaczy ze obsługa jest na poziomie!!! JEST PONIŻEJ KRYTYKI!!!

POLSAT

Data: 03.06.2005; 13:31

Hmmm wcale sie nie ślinie na "kelnereczke". A jak juz tak piszesz to napisz na ktora... A jezeli by tak bylo to co zal Ci ze na Ciebie sie nikt nie slini? Nie moja wina ze ludzie wola sie slinic na inne osoby a nie na Ciebie. a tak wogole to sie zastanawiam czy jestes mnie jakos zagiac bo narazie marnie Ci to idzie...

Nowi klubowicze

beata76

PSZCZYNA
w klubie od: 2023.01.29

KATDAM

JANKOWICE
w klubie od: 2023.01.25

Lena2012

Pszczyna
w klubie od: 2023.01.05

Andy77

Pszczyna