Forum

Temat: pszczyna z satelity

misiek

Data: 05.07.2005; 11:50

http://maps.google.com/ rewelacja!!! widać jezioro goczałkowickie, i pszczyne, warto zerknąć ;)

Glaca S.A.

Data: 05.07.2005; 11:52

Zdjęcia z kosmosu super ciekawe, chociaż pewnie wiesz, że to montaż komputerowy. Dane z kamer w podczerwieni przekształcone na obraz.
Ale mam troszkę inną uwagę. Czy widzicie, że nikt na "hasło" właściwie przez 2 dni nie odpowiedział. Tysiące młodych ludzi, z natury "głodnych" wiedzy woli "młócić pomidory" - próbując pochwalić się znajomością gwary, powzdychać do jednodniowych idoli, niźli podyskutować o poważnych sprawach. Smutne. A może to ja - dinozaur - jestem taki niedzisiejszy. Smutne!

45978

Data: 05.07.2005; 13:27

bo juz jest taki temat, zawalony postami tłumoku

Glaca S.A.

Data: 05.07.2005; 17:06

Oto przykład tępoty. Ukrywasz się za 3 literkami i ubliżasz. Tylko tyle potrafisz. A kiedyś ponoć będziesz dorosłym człowiekiem. Współczuję Rodzicom i Twojej Przyszłej Drugiej Połowie. Nawet łopata dla Ciebie może być zbyt skomplikowanym narzędziem. Że o kilofie nie wspomnę. Smutne.

hanys

Data: 05.07.2005; 17:09

wielka sensacja!!! chyba dla jakiegos ciekawskiego wiesniaka a takich w pszczynie nie brakuje. Typowy ciekawski pszczyniok ze wsi bardzo zaluje ze zdjecia nie sa wiekszej rozdzielczosci bo by mogl poogladac co kto ma na podworku.
Ilu jest takich co zyja tylko plotka i tania sensacja typowe dla fryzjerek albo urzedniczek nizszego szczebla!
A dlaczego nikt nie wspomnial ze oprocz maps google uruchomilo jednoczesnie jeszcze wiele innych ciekawych uslug? To juz jest mniej ciekawe dla przecietnego wiesniak bo nie za bardzo nadaje sie do poplotkowania. Boze co za wiocha!!!

bin laden.

Data: 05.07.2005; 17:38

Caly swiat rajcuje że można zobaczyc widok swojej okolicy z perspektywy jaka dotąd nie była dostępna. To jest po prostu ciekawe obejrzeć z góry swoje strony, swoje miasto, swój region. Palancie, tępy buroku!

Glaca S.A.

Data: 05.07.2005; 17:42

Jest takie stare powiedzenie: Nie ma nic gorszego, nim ten co wyjdzie z chama na pana. Hanysku (sam się tak nazywasz, więc wybacz) mam parę pytań: Dlaczego ludzie mieszkający w malych miejscowościach są przez Ciebie nazywani wieśniakami??? Co oni Tobie zrobili??? Czy znasz swoje drzewo genealogiczne??? Czy wiesz, dlaczego przed laty niejaki Adolf H. tak nienawidził pewnej nacji??? Odpowiem Ci na ostatnie moje pytanie. BO JEGO BABCIA MIAŁA TAMTE KORZENIE!!!!!!! Jeśli zatem aluzję pojąłeś, to miej odwagę i przeproś Wszystkich tych, których obraziłeś. Dopiero wtedy będziesz WIELKI. Naucz się dyskutować, czyli używac argumentów, a nie kalumni. Zatem Hanysku - trzymaj się!!!

cyferki

Data: 05.07.2005; 19:23

po pierwsze: to bylo pięć cyfr lub jedna liczba, a nie "3 literki", ale OK, jestes humanistą, więc wszystkiego wiedziec nie musisz, to Ci mowie.
po drugie: od mojej przyszłej połówki i rodziców to sie odwal, bo nie tobie osadzac, co oni o mnie mysla i czy nalezy im spółczuć.
po trzecie: kilof i łopata sa mi narzedziami znanymi, lecz na studiach ich nie uzywamy, moze u Ciebie, o ile studia skonczyles, sie tychże narzedzi uzywalo.
po czwarte: skoro ja sie ukrywam, to rozumiem ze Glaca S.A. to twoje inicjały ??
cd... a tłumok, to ślaśkie okreslenie, kogos nie do konca obeznanego w temacie. jezeli spojrzysz na to co napisalem, to sie zgadza... i niepisz juz pierdół bo sie Ciebie "drogi" Glaco S.A. czytac nieda... :| niepozdrawiam

cyferki

Data: 05.07.2005; 19:25

...i jeszcze jedno, to że uzywasz eufemizmow miast wulgaryzmow, nie czyni z Ciebie nieCHAMA

hanys

Data: 05.07.2005; 20:19

naucz sie przyjacielu czytac ze zrozumieniem nie miejsce urodzenia czlowieka swiadczy o tym czy jest jak to napisales WIELKI, mowiac o pszczyniokach wiesniakach mialem na mysli charakter ludzi a nie miejsce skad pochodza! Nie zaprzeczysz ze jest wsrod nas wielu plotkarzy zyjacych tania sensacja ( dowody na to nieraz byly na forum)i takich ludzi mam na mysli dla nich narzedzie maps googla sluzy przedewszystkim do "szpiegowania" innych! A niestety w pszczynie takich ludzi jest bardzo wielu i to sa wlasnie pszczynioki wiesnioki niezaleznie od tego czy przeniosa sie do Warszawy, Singapuru , Sydney czy Koziej Wolki zawsze tak bedzie!

Glaca S.A.

Data: 05.07.2005; 20:49

Zabolało różnych 5 literkowo - hanysowych itp., że są inni, którzy bez obrażania "otoczenia" potrafią wyrazić swoją opinię. Zaraz więc atak, bo myślą, że to najlepsza forma obrony. Na "malutkich" są inne określenia, niźli pejoratywne wieśniaki itp. Nie będę dyskutował o wyższości jednych dyplomów nad innymi, bo tytuły mędrcami nie czynią. Chociaż wątpię - po analizie treści i słownictwie, czy moi "przeciwnicy" posiadają coś wiecej niźli dyplomy WUML (Wieczorowy Uniwersytet Marksistwa i Leństwa jak to ongiś potocznie nazywano). Obym się mylił. Jeśli tak, to sorry "kształceni inaczej". Spadam, bo znowu jakiś "frustracik" mnie napadnie, wierząc, że lepiej być żywą świnką, niźli martwym bohaterem.Zamykam dyskusję. Pa. Dziubki dla Pszczyńskich Indianerów.
P.S. Normalną rzeczą przecież jest, że na forum występuje się pod jakąś ksywką, byle nie było to cudze nazwisko. Ale nawet w Hyde Parku obowiązują jakieś reguły, niekoniecznie rodem z polskiego parlamentu, czy innej dżungli.

hanys

Data: 05.07.2005; 20:57

dobrze- swietnie ale pozatym pseudo intelektualnym ( w mniemaniu autora) bełkotem jakies meritum? Radze sie zastanowic nad soba ciekawe sa te wylazace kompleksy (dyplomy etc). A jesli chodzi o ten wywod to jest to belkot bo retoryka oparta jest na logice a tej tutaj zabraklo. A epitety otoz pewne sprawy nalezy nazywac po imieniu by dotarly i zostaly zrozumiane tam gdzie sa adresowane. Daltego do anglika naley mowic po angielsku do niemca po niemiecku a do pszczynioka wiesnioka no coz...

inkszy hanys

Data: 05.07.2005; 21:21

z ciebie hanys nic nie bedzie. walisz bez ladu i skladu. mowisz na innych wiesnioki a sam jestes chyba tukej najwiekszy. trafisz moze kiedy na takiego co nie bedzie z tobom dyskutowal ino ci w mazok przypapro i ze strzewika poprawi. bedziesz wiedziol jak z wiesniacki reki boli Tempolu Kas ty do szkoly chodzil? dobrze ci ta 'lysa pala' napisala tempy jestes jak brzytwa mojego starzika a myndrkujesz ja wsza na glajzach.

hanys

Data: 05.07.2005; 22:06

glaca nie kompromituj sie!!!
glaca: IP 83.22.123.58
inkszy hanys: IP 83.22.123.58
wiedzialem ze jestes kretyn ale nie ze az taki!!!
Oprocz tego ze sam z soba piszesz to jakie jeszcze masz zabuzenia?

prostaczek

Data: 05.07.2005; 22:55

glaca ale dales pupy!!! widac ze jedyne co umiesz to sie madrzyc a za mądry nie jestes!!! wiec se synku daruj i sie nie przechwalaj i nie pokazuj jaki to jestes madrzejszy od wszystkich (nie bede sie znizal do waszego poziomu)-faktycznie tym zagraniem z inkszym hanysem to udowodniles ze do naszego poziomu nie jestes w stanie sie nie znizyc ale zblizyc!
ŻAŁOSNE

hanys

Data: 05.07.2005; 23:53

jeszcze jedno w tym poscie, w ktorym sie podpisales inkszy hanys to dokladnie udowodniles to o co apelowales w poprzednich postach, pokazale jaki jestes kulturalny i elokwentny. Niedosyc ze jestes malo rozgarniety to w dodatku jestes cham dokladnie taki jakim mnie chcialbyc widziec!
I gdzie ta twoja kulturalna dyskusja i nie obrazanie innych?

cyferki

Data: 06.07.2005; 08:14

mnie to niezabolało, bo mam w nosie opinie pseudointelektualistów, a to ze jestem inny niz reszta błachego otoczenia... świetnie. moj repost nie byl atakiem, ale skoro zwykly wywód traktujesz jako atak, to moze wycieczka do psychologa ci pomoże ??
normalną rzeczą jest podpisywanie sie "ksywką"?? no to dlaczego zarzucasz innym ze to robią. zreszta nadal niepojołes róznicy miedzy cyframi a literami, lepiej wroc do swojego Elementarza M. Falskiego, i przestudiuj go jeszcze raz dokladniej
szkoda czasu na takich... idz dalej bawic sie w szambie rzeczywistosi o forum zostaw mniej zatwardzialym umysłom

Glaca S.A..

Data: 06.07.2005; 10:30

Czy dla was tak trudnym do zrozumienia jest to, że z jednego ID może korzystać więcej osób?
Po raz kolejny dajecie dowód, że jedyne co potraficie, to obrażać.
Nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem wielbłądem i podpisuję się Glaca S.A. zawsze i tylko tak.
Działajcie dalej - ludzie na świecie czytają, więc potrafią trzeźwo oceniać.

cyferki

Data: 06.07.2005; 11:06

od moich cyferek wara bo twoje id mam w poszanowaniu. pokaz mi miejsce w ktorym cie obrazilem, a jezeli tłumok jest dla ciebie obrazaniem to w jakim swiecie ty zyjesz.. a moześ gorol??

informer

Data: 06.07.2005; 12:32

oczywiscie ze masz racje ale w twoim przypadku pisala to jedna i ta sama osoba albo rozne osoby ale na tym samym kompie, twoj IP ten jak i poprzedni wskazuje na to ze nie jestes za lanem tylko jest to pojedyncza maszyna wpieta do neostrady.
Wiec nie sciemniaj.
( jest tyle prostych urzadzen zwykly snif ripe czy ordynarny inwigilator zeby to sprawdzic wiec chlopie nie pograzaj sie jeszcze bardziej bo robisz z siebie wiekszego matola niz jestes)

zobojętniały

Data: 06.07.2005; 13:18

Cieszę się, że okolice Pszczyny wyglądają dobrze z satelity. I niech tak zostanie; żadnych zbliżeń i bez głosu...

misiek

Data: 06.07.2005; 13:28

jak przeczytalem wpis Glacy, jako piewrszy nie przypuszczałem że wywoła on taką burzę,,,,, a chodzi tylko i zdjęcia satelitarne, dzisiaj wchodząc na mój wątek az się wdziwiłem że jest 19 wpisów. wracając do tematu, ktoś tam napisał że podglądamy i jesteśmy wieśniakami i w głowienam tylko pozaglądać do obecego ogródka... widzisz "chłopcze" tak się składa że te zdjęcia to nie wiele dają do oglądania "w tym znaczeniu" , a dla Ciebie byłoby dobrze żebyś sobie przynajmniej topografię naszego terenu zobaczył i europy, bo pewnie (twierdzę po twoich wpisach)- możesz mieć problem z okresleniem granic naszego państwa, jak ktoś chce zaglądać komuś do ogródka, niech kupi sobie lornetę ;)))) pozdrawiam Glace ;) apropos - kiedyś dużo korespondowałem z NASA, i mam kilka fajnych zdjęc satelitarnych europy, które mi przyslali,oraz kilka ze startu apolla

hanys

Data: 06.07.2005; 13:56

... widzisz "chłopcze" tak się składa że te zdjęcia to nie wiele dają do oglądania "w tym znaczeniu

a ty chlopcze czytaj uwaznie!!! wlasnie wczesniej to samo napisalem ze sie nie nadaja i dlatego wielu ludzi (pszczyniokow wiesniokow) zaluje, i nastepny madry (korespondowalem z nasa) jesli jestes taki madry to powinienes wiedzie ze nasa juz duzo wczesniej udostepniala zdjecia satelitarne online i moze dla ciebie to jest taka wieka nowosc ze sikasz w majty!
a zdjecia pszczyny o dokladniejszej rozdzielczosci i nowsze (jest na niej juz droga do terenow perzemyslowych kolo drogi ekspresowej i poczatek budowy centrum logistycznego) sa na serwerze jednej z agencji kosmicznych nie napisze ci ktorej bo dla takiego "eksperta" ktory potrafi znalesc granice naszego kraju to znalezienie tych zdjec nie powinno byc problemem.
Szkoda tylko ze oprocz google maps nikt nie zauwazyl ze google uruchomilo jednoczenie kilka o wiele ciekawszych narzedzi moze nie takich spektakularnych ale za to pionierskich! No ale to juz madralinskich pokroju miska i glacy juz napewno nie interesuje przeciez wy wiecie wszystko najlepiej!

jeszcze...

Data: 06.07.2005; 15:09

hanys pierona ty mosz racjo, w pszczynie je wpierony babow a zresztom chopow tyz co wsciubiajom nos wszendy, wystarczy isc np do fryzjera abo do urzendu kieregos abo na ulicy psluchac to wszyscy wszystkich obgadujom. Tukej jeden to je kuzyn drugego, a grugy siostrzeniec trzeciego i kozdy rozprawio o kozdym. Naszczesci jest coroz wiencyj normalnych ludzi kiere zyja swoim zyciem, mysla ze te klaczpapy muszom jak dynozaury wymrzec. Mie to tez w pierony szteruje jak jaeden do drugego klacko komu sie krowa ocielila abo kto z kym wpod!
Ale nie nerwuj sie tak i wez se na wszczimani i nie wadz sie z tym gizdem glacom lon wie swoje a ty wisz swoje. Jemu nie musi to klachani przeszkadzac moze som je taki ze klacho i ty zyje bo nimo swojego ciekawego zicia, a tobie pierona nic do tego musisz byc bardzyj tolerancyjny pra. A te zdjyncia to faktyczni sa kiepski a o jakich innych narzyndziach z googla zes rozprawiol co?

Glaca S.A.

Data: 06.07.2005; 15:44

Różne osoby. Mają swoje poglądy, mają do nich prawo. Brak zakazu korzystania z tego samego sprzętu. A to twoje nieziemskie zacietrzewienie pokazuje Twój świat. Z bliska. Nie potrzebne zdjęcia z Kosmosu.
Kończę już definitywnie tą jałową dyskusję, bo szkoda czasu.
P.S. Gdybym to faktycznie ja podpisał się za kogoś, to przecież nic by nie stało na przeszkodzie, abym to zrobił z innej jednostki. tylko po co??? Mam odwagę napisać - mam odwagę podpisać się.
Żegnam wszystkich. I nie piszcie już, że to bardzo dobrze itp. Grzebcie się dalej, ubliżajcie sobie i innym bez potrzeby i podstawy skoro macie taką potrzebę. Znikam z pszczyńskiego forum na zawsze, bo mi z niektórymi nie po drodze. I to jest moje święte prawo. Wszystkich mądrych pozdrawiam prawdziwie, a resztę pomijam milczeniem. Amen.

informer

Data: 06.07.2005; 16:38

brak zakazu korzystania z tego samego sprzetu! frajerze podszywasz sie pod kogos a teraz walisz sciemy.
Musial bym byc glupi zeby uwierzyc ze sobie pojdziesz zachwile znowu podszyjesz sie pod kogos i zaczniesz dalej kontynuowac dyskusje.

cyferki

Data: 06.07.2005; 16:47

nie piszcie juz nic o glacy, to moze sie ten "zacny pseudointelektualista od siedmiu bolesci" niepojawi wiecej... jupi.
a na pytanie i tak nieopowiedziałes cfaniaku, bo jak zwykle niemasz racji. nihil novi. papatki

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769