Forum

Temat: Apel do Policji

Zorientowany

Data: 26.08.2005; 16:04

Szanowni Panowie Policjanci apeluje do was jeżeli jedziecie radiowozem bez sygnałów itd nie jesteście pojazdem w akcji i obowiązuje Was kodeks drogowy więc się stosujcie do niego bo to co widziałem dzisiaj na drodze w Waszym wykonaniu poprostu śmieszy dziś (26.08.2005) godzina około 10 50 rondo koło sondu radiowóz passat P614 zjeżdża z ronda bez kierunkowskazu następnie koło szpitala wyprzedza rowerzystke też bez kierunkowskazu dalej policjanci również nie zwracają żadnej uwagi na rowerzystke jadącą "pod prąd"; i dalej zjazd z ronda koło szpitala również bez kierunkowskazu. Policjanci jadą dalej w kierunku "starej tankszteli" i dalej z prędkością okoł 70 75 km/h na drodze z ograniczeniem do 40 km/h. Więc pytanie takie wykroczenia drogowe w ciągu zaledwie 3, 4 minut ile by mnie kosztowały? I kiedy wreszcie Ci co nas kontrolują na drogach też zaczną stosować się do przepisów??????

gangsta

Data: 26.08.2005; 16:06

bo oni mysla ze jak maja władze to mozna im wszystko cwaniaki takie

Zdezorient...

Data: 27.08.2005; 09:26

Zorientowany w takim razie ty tez zlamales prawo, przekraczajac predkosc i tez powinienes byc ukarany ! I nie badz taki idealny bo ty sam napewno nie jeden blad popelniles.

msoyka

Data: 27.08.2005; 10:23

Ale to są POLICJANCI!!! Ci,co powinni przykładem świecic!!! A z tego co wiem,jest jeszcze kilka takich spraw,które kładą cień na naszą wspaniałą pszczyńską policje:/

Przykłądem moze być bezpretensjonalne zachowanie wobec młodziezy ewidentnie np."punk'owo" lub "heavy metalowo" ubranej... Jakaś paranoja:-/ Rzecznik praw obywatelskich powinien się tym zając.

zorientowany

Data: 27.08.2005; 12:02

Fakt popołniłem błąd bo chciałem sprawdzić ile jadą zgadza się chcą mnie ukarać prosze bardzo ale nich zaczną od siebie a niestety po tym jak nie tak dawno widziałem jak jeden gliniarz zostawia na piastowskiej radiowóz z pracującym silnikiem i idzie do bankomatu to jestem na nich ciut cięty a jeszcze w godzinach pracy piją sobie kawke na rynku a młodzież i dorośli w trakcie dni pszczyny spokojnie chleją w parku a gliniarze straż udawali że nic nie widzą przecież to paranoja. A co do mojego stylu jazdy to staram się jak każdy jeździć przepisowo a błędy też mi się zdarzają.

KASKA

Data: 27.08.2005; 17:29

A WIEC POPIERWSZE LUDZIE ZASTANOWCIE SIE POLICJANCI TO TEZ LUDZIE-TAK JAK LEKARZE LECZA A SAMI I PALA PAPIEROSY I PIJA ALKOCHOL A TO JEST NIEZDROWE I TEZ POWINNI DAWAC PRZYKLAD-A CO DO KAWY TO POLICJA TEZ MA W PRACY CHWILE PRZERWY KIEDY MOGA ZJESC I WYPIC KAWE LUDZIE NIECZEPIAJCIE SIE TAK BO ZA TAKA KASE CO ONI ROBIA TO BY MI SIE NIECHCIALO WSTAWAC RANO DO PRACY.

go

Data: 27.08.2005; 21:08

bycie stróżem prawa do czegoś jednak zobowiązuje, ja pracuję za wiele mniejsze pieniądze a staram się wykonywać swoją pracę tak jak należy

Pszczyniak

Data: 27.08.2005; 21:39

Problemem nie tylko Pszczyńskiej,ale ogólnie Polskiej policji jest to,że oni dalej żyją starym "milicyjnym" życiem "panów władza", gdzie można jeszcze usłyszeć jak podczas kontroli zwracają sie do kontrolowanego po imieniu, są bezczelni i obcesowi.ONI MAJĄ SŁUŻYĆ MIESZKAŃCOM A NIE ICH TĘPIĆ.Zauważmy, że 90 proc ludzi,których kontrolują np na drogach to nie przestępcy.Jakim prawem więc zachowują sie jak władcy? Są bardzo skuteczni w utrudnianiu życia normalnym ludziom a zupełnie do niczego jeśli chodzi o wykrywanie przestępstw.Marzę o totalnej reformie w policji, która by im wbiłą do głowy podstawową rzecz:"odwal się od ogólnie uczciwej większości, zajmij się tymi, którzy są rzeczywistym problemem, nie tylko w Pszczynie ale i innych miastach.Pszczyńskim, i nie tylko, policjantom polecam wczytanie się w hasło wypisane na wielu radiowozach w USA:"TO SERVE AND PROTECT" - "SŁUŻYĆ I BRONIĆ".Służyć obywatelom, a nie ich tępić.Bo to przecież my im wypłacamy pensje i wczesne emeryturki.Dużo jeszcze zmian przed wami policjanty, oj dużo

zorientowany

Data: 27.08.2005; 21:54

Argument typu za taką kasę to się nie dziwię, nie jest argumentem bo jeżeli któremu z nich nie pasuje kasa prosze bardzo nie poszuka innej roboty, niech zrezygnuje z wcześniejszej emerytury, (nie będzie liczenia 1,5 roku za 1 przepracowany) a jeżeli chcą pracować w Policji i mamy im za to płacić to niech faktycznie robią, a co do przerwy na kawe czy jeździsz na nią służbowym samochodem za pieniądze podatników. Co do straży miejskiej (niepotrzebnej nikomu formacji) jak by panowie kilka razy pozbierali pety w parku, pozbierali butelki, powyciągali ławki to w końcu chwycili by się roboty i zaczeli zwracać uwagę na chlejąca młodzież itd a za sprzedane butelki mieliby na nowe blokady :)))))

mr.postman

Data: 27.08.2005; 22:08

No to co napisaliście dotyka sadna. Świeta racja.
Pare dni temu panowie z policji wkroczyli dzielnie do akcji mocnym, silnie brzmiącym i zdecydowanym tonem głosu za rzekome przygadywanie policji zwracając się "na ty". (nikt z nas nie proponował tym panom by przejsc na ty) Ale nie trafili na idiotów. Chwilkę później złagodnieli i na zakończenie rozmowy z uśmiechem na twarzy od ucha do ucha powiedzieli "bo wiecie panowie, my też wolelibyśmy pójśc na dyskotekę albo na piwko". Podziękowania za miłe zakończenie tego incydentu, ale co mnie to obchodzi ze oni woleliby tez byc na piwku czy dyskotece. To co, statystyki próbują se podwyższyc na wesołych acz kulturalnych przechodniach? Chcą pokazac przełożonym ze nie obijali się to niech idą tam gdzie potencjalnie rzeczywiście mogą byc problemy.
Trafiłoby na jakichs boroków to rzeczywiście, poszliby do tego radiowozu a może i nawet pojechaliby na komendę tłumaczyc sie chyba tylko z dobrego humoru.

sweden

Data: 27.08.2005; 23:54

z kierunkowskazem na rondzie masz racje, ale jezeli chodzi o predkosc... gdyby jechali 40km/h, wloklby sie pewnie za nimi niemaly sznurek samochodow ( co jest czesta praktyka, tej bardziej upierdilwej rzeszy policjantow ), a ludzie w samochodach klneli by pewnie "co za skur!@#$%^&, debile, idioci niech jada albo zjada itd itp... wiem to z autopsji :D
Pozdrawiam

Zdezorient...

Data: 28.08.2005; 01:09

Policjant tez czlowiek. Przerwa mu sie nalzey i kawe chyba wypic moze ? Ile kaw w prac wyzlopiesz za dnia ? A to, ze pobieraja kase z bankomatu na piastowskiej to mnie tez nie dziwi, ile mu to czasu zajmuje ? A wy swieci ludzie, co na papieroska w pracy wychodzicie, ile czasu marnujecie ? A tu wurzucacie policji ktora parolujac miasto pobiera kase z bankomatu ech.....

zorientowany

Data: 28.08.2005; 08:45

To se zostaw auto na piastowskiej z włączonym silnikiem wyjdź (nie gaś!!!!) zadzwoń po Policje a poetm nam napisz ile dostałeś lub chcieli Ci dać za pozostawienie samochodu z pracującym silnikiem.

brak slow

Data: 28.08.2005; 09:26

Co za buraki tu siedza normalnie. Co innego sluzyby ratunkowe a co innego pospulstwo.Wiedz o tym ze to Policja. I zapalony silnik umozliwia np natychmiastowe ruszenie w przypadku wezwania. Tak samo uwazam ze przed zamknietym przejazdem nie powinni stac w korku (wyobraz sobie ze nagle dostaja wezawnie) Ale nie bo oni maja sie zachowywac jak inni, a w Pszczynie to tyle baranow jezdzi co nie wiedza ze jak jedzie samochod uprzywilejowany to pierwszenstwo trzeba ustapic (bylem swiadkiem nie raz). Tylko jeden z drugim bedzie wymyslal ze ich tez obowiazuja przepisy. A jak wzywa policje lub karetke to potem pyszczy dlaczego tak dlugo !!!! Ano dlatego ze taki jeden z drugim na drodze przepisow nie znaja i nie przepuscili, ba nawet utrudniali !!!

zorientowany

Data: 28.08.2005; 09:51

Wiesz między bankomatem a radiowozem z włączonym silnikiem było jakieś 4 m więc gliniarz i tak by nie usłyszał chyba że mu chipa wbudowli a akcji pszczyńskich policjantółw dawno nie widziłem :)

policjant

Data: 28.08.2005; 22:59

pały były prymitywami i łapowkarze i beda na tym sie bogacić a majatek i kase na żony piszą żeby sie do nich nikt nie dowalal , po prostu komunistyczna władza, chyba koniec na nich, ale niejeden szczyl urodzil sie w czasach pokomunistycznych to znaczy ze łapowke maja we krwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KASKA

Data: 29.08.2005; 12:00

ALE KIEDYS KAZDY MIAL DO POLICJI SZACUNEK A TERAZ CO-TO POLICJA MUSI SCHODZIC DZIWNYM TYPOM Z DROGI-A POZATYM TO KAZDY-POWTARZAM KAZDY BOGACI SIE JAK MOZE I KAZDY BIEZE LAPOWKI BO TAKIE CZASY WSZYSTKO DROGIE.WIEC ZEJCIE NA ZIEMIE POLICJANT TEZ CZLOWIEK ZYC MUSI

volkov

Data: 29.08.2005; 16:28

To jest zatrważające. Ta cała KAŚKA to właśnie produkt ostatnich lat Millerowsko-Kwaśniewskich rządów, których znakiem firmowym są afery, aferki, przekręty, łapówkarstwo. Usprawiedliwianie tego ciezkimi czasami to coś gorszego nawet od wzięcia łapówki.

WIS

Data: 30.08.2005; 07:36

Nie wiem w jakim kręgu żyjesz, ale chyba w tym skorumpowanym i nie wiem, kto dał Ci prawo uogólniać, używając słowa "KAŻDY". Czuję się obrażony przez Ciebie, bo żyję już na tym świecie więcej niż trochę lat i uwierz mi, że w życiu nie wziąłem od nikogo łapówki ( choć mogłem) i w życiu nie dałem nikomu łapówki.

KASKA

Data: 30.08.2005; 09:19

JA NIE MOWIE ZE POPIERAM BRANIE LAPOWEK ALE KAZDY NO DOBRA PRAWIE KAZDY JE BIERZE I TAKI JEST SWIAT A TO MY NAUCZYLISMY DAWAC LAPOWKI I JEZELI SIE NAM TO TERAZ NIEPODOBA TO TRUDNO TO MY ICH MUSIMY ODUCZYC NIE DAJAC-ALE NIE TYLKO POLICJANTOM ALE I LEKARZOM SENDZOM I INNYM -JA W ZYCIU NIE DALAM I NIE BRALAM LAPOWKI-ALE ONA JEST I TAK JEST POPROSTU WSZEDZIE.A PANA KTOREGO RZEKOMO OBBRAZILAM PRZEPRASZAM

Ferdek

Data: 31.08.2005; 09:33

Słyszałaś o netykiecie która w jednym ze swoich punktów mówi że nie powinno się naużywa Caps Locka w swoich publicznych wypowiedziach na forum?? Taka obronna się robisz dla naszych pszczyńskich niebieskich a takich prostych rzeczy nie miałaś czasu przeczytać?? Śmiech mi się nasuwa jedynie ... śmiech.

kaska

Data: 01.09.2005; 09:34

to sie smiej ale sam z siebie

timoor

Data: 01.09.2005; 11:02

KAŚKA, nie produkuj się już proszę!!!
Takie wypowiedzi robią olbrzymią szkodę bo utrwalają w świadomości czytelników stosunek do łapówek i korupcji traktując to jako coś normalnego,naturalnego i zupełnie oczywistego. Otóż - korupcja, łapówkarstwo to coś obrzydliwego, niesprawiedliwego i w normalnych krajach karane z całą surowością. Czekam aż takie standardy nastaną i u nas. Oby takich KASIEK było jak najmniej. A boję się że mentalnośc w naszym społeczeństwie jest w dużym obszarze zbliżona do mentalności KAŚKI. To smutne.

KASKA

Data: 01.09.2005; 15:35

Jak ci sie nie podoba co pisze to nie czytaj-ja niemowie ze popieram lapowkarstwo tylko stwierdzam fakt ze ono JEST.I ja tez uwazam ze za branie powinno sie isc siedziec a niemowiac o zwolnieniu z pracy.

msoyka

Data: 02.09.2005; 20:53

Niestety, z twojego pierwszego postu wynika,ze zgadzasz się na łapówki,na przekręty, bo to takie ludzkie....
I przykro mi to stwierdzic,ale tylko pod wpływem zmasowanej krytyki twojego stanowiska, zmieniłas zdanie...

Chyba jestes w miarę młodą osobą, i szkoda,że twoje pokolenie przyjeło te aferalnośc za "normalnosć"...
Bo w nomralnym kraju,tego nie ma.

KASKA

Data: 03.09.2005; 19:31

nieosadzaj jak niewiesz czy jestem mloda czy nie a jezeli dla ciebie 33 lata to mloda to dzieki za komplement a po 2 nienapisalam ze -to takie ludzkie-wiec jak niewiesz to niepisz

Ks

Data: 09.09.2005; 15:56

O co chodzi

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769