Forum

Temat: Kaczyńscy na pół minuty przed SZCZYTOWANIEM.

cmg

Data: 19.01.2006; 15:19

Czemu obecnym elitom skupionym wokół prezydenta, rządu i lidera rządzącej partii zależy na ośmieszaniu polskiej myśli prawicowej? Czy Kaczyńscy są w tym "dziele" finansowani przez Millera i Kwaśniewskiego? Komu zależy na tym,żeby prawicę zniszczyc? Gołym okiem widac że w PISie nikomu nie zależy na prawicowych wartościach, Kaczyńscy chcą dyktatury. Za 3 lata mało kto będzie pamiętał że istniała partia o tej przewrotnej nazwie "Prawo i sprawiedliwosc". Nie wierzę, żeby inteligentni ludzie (nie lubiłem kaczyńskich nigdy, ale wierzyłem że jednak są inteligentni),którzy mają zdrowe odruchy widzą że tendencja już sie odwróciła. Mogło byc inaczej, gdyby kraj nie został NAPADNIĘTY przez PIS, ale w sposób cywilizowany ZAGOSPODAROWANY przez oczywistą jak sie wydawało paręnascie tygodni temu koalicję PIS-PO. Znów cały ten olbrzymi entuzjamz po haniebnych rządach lewicy Kaczyńscy zmarnotrawili. Wałęsa miał rację, Kaczyńscy w warunkach wolności i demokracji potrafią tylko niszczyc. Ostatnio już odnotowujemy wzrost poparcia lewicy nawet do 14%. Do wyborów które mialyby sie odbyc pod koniec marca obstawiam wynik SLD na skromnie licząc jakies 15-20%. Czy jest w tym kraju ktokolwiek kto mógłby potrząsnąc Kaczyńskimi żeby ich wyrwac z tego ekstatycznego uczucia wyłącznego trzymania władzy? Ja wiem, że oni prawie szczytują myśląc o tym, że w wyborach mogliby miec 231mandatów w sejmie, ale teraz już jest pewne, że poparcie dla nich może już tylko spadac. Wiem, że trudno komuś przemówic do rozsądku gdy jest na pół minuty przed orgazmem (jak Kaczyńscy teraz), niech sobie ze swoją partią robią co chcą, ale niech przestaną okłamywac, destabilizowac i niszczyc demokrację.
Ten tzw. "pakt stabilizacyjny" pokazuje najlepiej że oni w jakims amoku żyją i ich świat oderwany jest od rzeczywistego. Przeciez to śmieszne, żeby jakikolwiek rząd w demokratycznym porządku rzeczy proponował opozycji zaprzestanie krytyki rządu. Przeciez to jest istota demokracji, ze zawiązuje się koalicję, a wszystko co jest poza formalną koalicją w naturalny sposób uprawia bądz populistyczną, bądz konstruktywną krytykę. A nasi bracia bliźniacy proponują na pół roku zawieszenie demokracji. KUrde, to są naprawdę chorzy ludzie!!!

Do pless.pl - wszystko się mieści w granicach dopuszczalnej krytyki. Proszę po raz drugi nie usuwac tekstu.

wybiórca

Data: 19.01.2006; 15:21

Lepper juz ze sto razy szczytował przy tych calych obradach a i tak do zbliżenia z pisem nie doszło. To jest dopiero wulkan energii.

.

Data: 19.01.2006; 23:14

JEST PODOBNO SZANSA NA KOALICJĘ BO PIS ZACZYNA ZMIENIAC STOPNIOWO ZDANIE I JUZ NIE ODRZUCA TAK STANOWCZO RĘKI KTÓRĄ OD WIELU JUZ TYGODNI BEZSKUTECZNIE WYCIĄGA PLATFORMA OBYWATELSKA.

obserw

Data: 20.01.2006; 00:39

a jakie sa te prawicowe wartosci takie jak reprezentuje PO to znaczy ochrona interesow wszelkiego rodzaju zlodzieji szczegolnie tych wywodzacych sie z pzpr i sb.
Prawicowa mysl o ile taka istniala w polsce dawno juz zostala osmieszona przez kolesi z aws i po wiec sobie daruj.

Rysio

Data: 20.01.2006; 18:00

Panie Prezydencie,mamy jeszcze dziś z kimś spotkanie.
-a jak się nazywają?
nazywają się PO.
-a jak po,to idę już dziś spać.

Al

Data: 20.01.2006; 18:05

Witam. Pozbierajmy fakty. Koalicji mimo wysiłku innych partii nie udało się stworzyć. Marszałek sabotuje prace nad budżetem, równocześnie zapewniając, że pan prezydent nie będzie grał terminami. Dla L. Kaczyńskiego termin złożenia ustawy budżetowej mija w lutym. J. Kaczyński decyduje się na plan stabilizacyjny i grozi nowymi wyborami, jeśli w parlamencie nie znajdzie się większość popierająca rząd. Po tym wszystkim pan Gosiewski wyraża zadowolenie,że Platforma Obywatelska odeszła "od scenariusza wcześniejszych wyborów na rzecz porozumienia".

paveu.cockies

Data: 21.01.2006; 13:27

Jakby zrobili szybsze wybory to może i poparłbym PIS ale tylko pod tym warunkiem że odwołaliby prezesa J.Kaczyńskiego i byłby nowy szef.

Pijar

Data: 22.01.2006; 22:49

Oceniam,że 80% szeregowych PO-wian nawet nie zdaje sobie sprawy z tego iż,z PO się zrobiła fałszywa prawica tworzona i wygenerowana przez SBckich aparatczyków.Kto w Boga wierzy niech przejży na oczy,i w ten tydzień wali drzwiami i oknami do PiS-u .
ps.przepraszam za ewentualne błędy ortograficzne.

.

Data: 23.01.2006; 00:16

Tego co powyżej napisał jakis analfabeta to sie nawet komentowac nie da.

Czytelnik

Data: 23.01.2006; 07:50

No widze ze tutaj sami renomowani Politolodzy i Socjologowie. Marszzalek sejmu ma pewna wladze i nie mozna robic tego co robil ten pan (nie sluchal mardzalka), ponaddto skoro Pis jest Bee to dlaczego Platforma nie chce poprzec budzetu ? A cala wine zwala sie na PIS, ludzie otworzcie oczy !!! Tusk nie moze i nie potrafi pogodzic sie z przegrana. Ten to by dopiero tyranie wprowadzil.

.

Data: 23.01.2006; 11:46

KACZOR , my Ci jakąś wyspę kupimy i znajdziemy Ci wrogów ile dusza zapragnie, ale Ty już zostaw nasz kraj w spokoju!!!
Mnie komunizm zniszczył kawał życia i rozpacz mnie ogarnia, jak na moich oczach powstaje kolejny "jedynie słuszny" kierunek rządzenia a kraj zawłaszczyli ludzie niezdolni do zawarcia jakiegokolwiek porozumienia.
Nie chce się komentowac jak sie słyszy że w Platformie ktos nie umie sie pogodzic z gorszym o 2% wynikiem osiągniętym w wyborach, bo w Platformie to jest odległa przeszłosc, a teraźniejszością jest piłka po stronie PISu w sprawie zmontowania koalicji.
W Platformie nikt już nie analizuje wyników bo juz jest dawno po wyborach a dla PISu ciągle trwa jakas kampania, dzień zaczynają od orgazmu spowodowanego jednym sondażem z którego wynika ponad 30% poparcia))) A sprawach bieżących PIS sie zachowuje JAKBY NIE WYGRAŁO wyborów i czują się zwolnieni z koniecznosci zawarcia kompromisu z ramach koalicji, proporcjonalnie do wyniku uzyskanego w wyborach.

malczik

Data: 25.01.2006; 16:28

bracia sie nie mogą pogodzic z wygraną i nadal to silnie przeżywają.

dr_szajba

Data: 26.01.2006; 16:15

Młody,
Przeklinaj ze mną – oni klątwy warci.
Bodaj doznali, co zimno i głody!
Bodaj swą pychą na poły przeżarci,
Padając w ziemię paszczą rozdziawioną,
Bruk mieli płaszczem, a pętlę koroną.
Widząc klnę władzę - potargałem nerwy,
Ujadam wściekle jako pies - bez przerwy.
Że też ja kiedyś na nich głosowałem,
Głos swój nadziei łotrom tym oddałem.
Żyją w piernatach, bieda nam dokuczy
Muszę przeklinać! Życie nas wciąż uczy.
Do władzy doszli jego brata zboje
Mataczą, kupczą, ja się już nie boję!
Doczekam może dnia sądu bożego
Tam ich rozliczą. Z serca życzę tego.

precz.z.PI...

Data: 27.01.2006; 22:16

I yep!, 200mln na nowe wybory lekką ręką Kaczory wypier...ą!!! I nic że jest tyle obszarów gdzie te 200mlnów można by spożytkowac. Liczy się interes partyjny!

anya

Data: 28.01.2006; 15:13

Głosowałam na PIS. Przepraszam.

ZGP

Data: 28.01.2006; 19:31

Kaczyńscy z ekipą to dla Polski "dar z nieba"
,nie wolno tego zmarnować.

Pan Edward

Data: 01.02.2006; 08:29

Kaczyńscy zastali Polskę blaszaną a zostawią murowaną.

.

Data: 02.02.2006; 19:08

Pakt destabilizacyjny podPISany. Mamy Rzeczpospolitą drugą i pół.

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769