Forum

Temat: Próba wtargnięcia na cmentarz Fotygi z PIS i innych cmentarnych hien.

laktacja

P-na

Postów: 2162

Data: 19.09.2012; 17:37

Prowadzenie "wykładów" na np. kursach dla fryzjerów, a wykładów uczelnianych, to pewna różnica.
Wyższa Uczelnia, jaką jest Katolicki Uniwersytet Lubelski - jak każda inna posiada (a przynajmniej powinna) regulamin, zasady działania, hierarchię, strukturę itd.
Jeśli W. Bartoszewski przez tyle lat wykładał na KUL, to był na pewno oceniany przez różne - w tym utytułowane gremia.
Chyba, że KUL rządził się swoimi prawami - odmiennymi od przyjętych w świecie akademickim.

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 19.09.2012; 17:42

Niech mnie ktos poprawi, ale nie slyszalem zeby którys z Kaczyńskich wykładał coś na zagranicznych wyższych uczelniach.
A prof. Bartoszewski wykładał systematycznie. Kaczyński natomiast może mogą wykładać co najwyżej w Radiu Maryja albo ewentualnie chemię w Biedronce.
Rozumiem, że bardziej cenisz magistrów turystyki, marketingu
niż człowieka o horyzontach i biografi tak bogatej że obdzielilby nimi kilku profesorów, a który został usunięty z uczelni. Traktujesz bardzo wyrywkowo biografie ludzi.
Nie dziw, że dopiero po tym, gdy p. Bartoszewski poparł PO w 2007r. po 2 letnim PISowskim szleństwie,zaczęto szukać haków na pana prof. Bartoszewkiego. Nikomu w PIS oczywiście nie przeszkadzał profesorski tytuł Bartoszewskiego gdy w 2005r. poparł na prezydenta Kaczyńskiego, o czym pisiorki już udają że nie pamiętają.

Wolę nazywać profesorem Bartoszewskiego niż, doktorem Kaczyńskiego, który pisał zgodnie z linią komunistycznych
wytycznych, by dostać tytuł akademicki
albo p. Jerzego Roberta Nowaka, który pracował w instytucjach
komunistycznych, a dziś robi w Radiu Maryja za wybitny umysł. Ale mnie osobiście nie dziwi, że radiomaryjno-pisowskich mediach tyle umaczanych w komunie i PRLu ludzi. Ciągnie wilka do lasu. Nawet jeżeli inaczej się dziś już to starają nazywać,
to jednak nostalgia za komuną aż wali po oczach.
:))

nod

Pszczyna

Postów: 982

Data: 19.09.2012; 17:44

"Pan Michael Baden profesorem?
Od kiedy? Kto mu ten tytuł nadał?"

Od kiedy więc pan maturzysta 'profesor' Bartoszewski jest profesorem?
Kto mu ten tytuł nadał?

I jeszcze jedna ciekawostka ze stron niemieckiego MSZ-etu zniknął tytuł 'profesor' sprzed nazwiska pana maturzysty Bartoszewskiego gdyż w Niemczech aby się tytułem posługiwać trzeba spełniać odpowiednie warunki prawno-akademickie, a posługiwanie się tytułem bez uprawnień jest karalne.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 19.09.2012; 18:46

Potrafię zrozumieć ludzi którzy nie są pewni tego, że nie nastąpiła straszna pomyłka z miejscem pochówku ich najbliższych. I tu nie ma żadnego ale. Tylko proszę mi wytłumaczyć dlaczego są zażalenie tylko ze strony ściśle związanej z PiS-em. Tam zginęło 96 ludzi i tylko poplecznicy Kaczyńskiego mają wątpliwości. Dlaczego?
Co dała ekshumacja śp.Wassermana, Gosiewskiego czy Kurtyki?

Knot nie wysilaj się bo i tak rzeczywistości nie zakłamiesz. Niesiołowski jako pierwszy użył słowa leming w stosunku do was, i był to strzał w dziesiątkę.

A jeszcze jedno, Kaczyński miał taki wpływ na ceny paliw, PKB, czy bezrobocie za swoich rządów, jak ty, że plamy są na słońcu.

nod

Pszczyna

Postów: 982

Data: 19.09.2012; 18:49

Proszę poprzeć swoje brednie na temat niesioła dowodami (link z datą) albo się oddalić w PO-dskokach.

nod

Pszczyna

Postów: 982

Data: 19.09.2012; 19:09

Leming odradzający się z PO-piołu hehehehe

ten gość jest naprawdę udany:
"leming popełnia samobójstwo żeby później się odrodzić"
i to coś jest profesorem! autentycznym profesorem BIOLOGII nie jak maturzysta Bartoszewski:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,90354,title,Kaczynski-jak-leming-popelnia-samobojstwo-i-sie-odradza,wid,12514153,wiadomosc.html

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 19.09.2012; 19:12

Nic nie muszę, mam gdzieś czy ci się podoba rzeczywistość czy nie. Jesteście lemingami Kaczyńskiego i tyle. Kłamiecie i obrażacie ludzi w każdym temacie. Powielacie te same bzdury od lat. Kaczyński był bardzo słabym premierem który nie miał w ogóle wpływa na gospodarkę za swoich rządów. Po dwóch latach zdezerterował, a teraz w partyzantkę chce się bawić nie za swoje pieniądze. Co my mamy z partii PiS, jaki ma wpływ na polepszenie naszego życia codziennego. Brać tylko pieniądze i nie ponosić za nic konsekwencji. Oni nie budują, oni rujnują a tacy not jak ty jesteście dla nich tylko pyłkiem na ich butach. Spieprzaj dziadu- tak powinno brzmieć ich motto. Tylko tym jest dla nich zwykły człowiek, dziadem.

nod

Pszczyna

Postów: 982

Data: 19.09.2012; 19:22

Tak jest ja jestem Leo i twierdzę że ziemia jest płaska i księżyc jest zrobiony z sera! Tak twierdzę i już i nie muszę tego udowadniać buahahahah
No i jak w Polsce ma być dobrze jak jest zasiedlona przez takich "entelektualistuff"?
Oczywiście Leo że nic nie musisz przede wszystkim nie musisz być brany na poważnie.

first_lady

Pszczyna

Postów: 193

Data: 19.09.2012; 19:35

Ja jestem tylko ciekawa co ci wszyscy typu vvicary, leo etc zrobią jak się okaże że faktycznie pomylono ciała! Wstyd panowie naprawdę wstyd. A jeszcze bezczelne pytanie kto za to zapłaci już was całkowicie dyskwalifikuje.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 19.09.2012; 22:47

First ja nikomu nie odbieram prawa do upewnienia się rodzin czy nie zamieniono ciał ich najbliższych. Tylko mnie denerwuje, gdzie takie osoby jak Fotyga czy Macierewicz chcą na tym coś ugrać. Nie rozumiem po grzyba chcieli uczestniczyć w ekshumacji.

nod

Pszczyna

Postów: 982

Data: 19.09.2012; 23:17

o leoś puchnie!

JeCKyl

Pszczyna

Postów: 177

Data: 20.09.2012; 07:27

leo68. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniążki.
Zatem choćby nie wiem jak daleko - ale w perspektywie czasowej - chodzi o ww.

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 21.09.2012; 13:44

Jarosław jest wściekły, bo mu Fotyga z koleżankami przeszkodziły we wmawianiu ludziom następnych łgań że niby PIS teraz bardziej się interesuje gospodarką aniżeli smoleńskiem, ekshumacjami i robieniem przedstawień na mogiłach zmarłych. Nie udało się, bo zajmowanie się gospodarczymi i merytorycznymi zagadnieniami nie lezy w naturze ludzi którzy cierpią na PISualizm. Dla nich najważniejsze są rozpierduchy. Rozpierduchy były, są i prawdopodobnie będą motorem, tworzywem i treścią działania przeciętnego PISualisty.

nod

Pszczyna

Postów: 982

Data: 21.09.2012; 15:36

Co to znowu za mydlenie oczu vvickary? Szykuje się mega skandal jeśli się okaże że zamieniono ciała. Jeśli tak się stało to zaraz będziesz miał odpowiedź po co te ekshumacje i KTO PO-winien za nie zapłacić.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 23.09.2012; 13:31

Jaki skandal? Może to, że od dnia katastrofy jesteście jak te kukły sterowane przez ruskich. Dlaczego polski rząd miałby zamieniać ciała? Dzisiaj Hofman pokazał w radiu Zet jakim jest skończonym chamem. Jemu nie chodziło o dobro tych rodzin tylko o usprawiedliwianie Fotygi czy tchórza Macierewicza. Jesteście bandą awanturników którzy wykorzystuje tą tragedię dla własnych brudnych celów politycznych.

leo69

Pszczyna

Postów: 169

Data: 23.09.2012; 13:47

Ja tego nie rozumiem po co te wszystkie ekshumacje i w ogóle! Pani marszałek Ewa Kopacz powiedziała że ziemia wokół wraku została przekopana na głębokość metra i wszystkie szczątki pozbierane, że brali w tym udział wybitni polscy lekarze ( nie ci którzy są z PISem i Rydzykiem w zmowie żeby zniszczyć nasz rząd) którymi ona osobiście kierowała. Więc po co jeszcze jakieś ekshumacje przecież to wszystko kosztuje! Za to trzeba zapłacić a potem będziecie znowu narzekać że bieda w Polsce! (oczywiście żadnej biedy nie ma ale tak będą mówić żeby tylko dowalić naszemu rządowi i panu Tuskowi)

Merkator

XXX

Postów: 1234

Data: 23.09.2012; 21:12

Pewnie w sejmie przemawiał jakiś klon albo Pisowcy maja urojenia ? Gdzie my żyjemy, Kopacz powinna odpowiedzieć za to !

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KUZlMa7gGLY#t=531s

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 24.09.2012; 18:08

W przeciwieństwie do innych, Kopacz była w Moskwie przy oględzinach ciał razem z rodzinami. Wtedy nie słyszałem słowa krytyki, a wręcz przeciwnie. Teraz chcą się mądrzyć, a gdzie wtedy byli. Macierewicz ten tchórz pierwszy spieprzał do Polski aż się za nim kurzyło. Mógł być na miejscu i pomóc w tak ciężkich chwilach.

nod

Pszczyna

Postów: 982

Data: 24.09.2012; 18:16

Czyli uważasz że świetnie się wywiązała ze swoich obowiązków. Dokładnie tak samo świetnie jak z obowiązków resortowych a wcześniej jak z zarządzania NZOZem który położyła na łopatki. To jest świetny przykład na to jakich nieudaczników skupia ta organizacja o kryptonimie PO!
Pytałeś bezczelnie kto powinien pokryć koszty ekshumacji, otóż powinni je pokryć nieudacznicy tacy jak kopacz. I takie coś jest Marszałkiem Sejmu ale czemu się dziwić jak kapuś Myszkiewicz vel niesiołowski był wicemarszałkiem. Będziesz bezczelnie jeszcze pytał po co te ekshumacje? Co za dno! ty i ta twoje durna koleżanka która twierdzi że to nie ważne kto w czyim grobie leży.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 24.09.2012; 18:25

W sumie nie powinienem się domagać od takich nieudaczników na dokładne czytanie moich tekstów. Wrzucasz wszystkich do jednego wora którzy nie są po twojej myśli. Gdzie byli ci bohaterzy jak trzeba było jechać do Moskwy i być przy oględzinach rozszarpanych ciał. Teraz macie pretensje do Kopacz. Banda zwykłych ignorantów.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 24.09.2012; 18:32

A zapomniałem, przecież piszołomy mają następnego fachowca od wszystkiego Hambure.

nod

Pszczyna

Postów: 982

Data: 24.09.2012; 18:36

To może trzeba było wysłać pana Mietka z kotłowni byłby bardziej kompetentny od kopacz a przynajmniej by nie bredził coś o przesiewaniu ziemi na głębokość jednego metra. Dalej się będziesz głupkowato pytał po co te ekshumacje?

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 24.09.2012; 18:54

Gdyba ta ekshumacja miały wymiar tylko osobisty nic bym nie powiedział. A to kolejna hucpa polityczna hien pisowskich. Po co tam była Fotyga???

nod

Pszczyna

Postów: 982

Treść wiadomości USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA forum, dn. 25-09-2012 godz. 08:08 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie forum: §1

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 24.09.2012; 19:06

I wychodzi ta pisowska kultura. Masz kartkę za takie słowa oszołomie. A teraz płacz i bredź o kapusiach.

nod

Pszczyna

Postów: 982

Data: 24.09.2012; 19:09

Za jakie słowa? to są jeszcze delikatne słowa na takie coś jak ty.
Kim a właściwie w twoim przypadku czym trzeba być żeby szargać pamięć osób którzy tragicznie zginęli?

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 24.09.2012; 19:13

A gdzie niby ja szargam ich imię. To tacy jak nie potrafią opanować swojego chamowatego języka. Ale czego można się spodziewać po człowieku który nawet żywych nie uszanuje. Jesteś zwykłym chwastem na tym forum!!!

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769