Forum

Temat: Dlaczego na tym forum tolerowany jest knajacki język i zbydlęcenie...

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 14.11.2013; 14:21

szyderca... - No jesteś ment, do tego prostak próbujący maskować swoje pochodzenie, ale zawsze słoma z buciorów ci wyjdzie.
Ja się nie zgadzam z iMadlo że ty się czegoś nauczysz, ciebie jedynie można batem nauczyć.

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 14.11.2013; 14:23

ton...- No jesteś ment, do tego prostak próbujący maskować swoje pochodzenie, ale zawsze słoma z buciorów ci wyjdzie.
Ja się nie zgadzam z iMadlo że ty się czegoś nauczysz, ciebie jedynie można batem nauczyć.

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 14.11.2013; 16:09

@ Ton
Nie ma sprawy. Ja już się przyzwyczaiłam, że na tym forum nie ma absolutnie żadnej szansy na poważną dyskusję. Zbyt wiele razy tutaj byłam obrażana, żeby mieć jakąkolwiek przyjemność z zaglądania tutaj. Bolą mnie jednak niesprawiedliwe osądy i kłamstwa wygłaszane tutaj przez co po niektórych, więc czasem zabieram głos. Pozdrawiam

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 14.11.2013; 16:17

A jakie to kłamstwa są wypisywane tutaj na temat tego chama tona?
Przecież każdy widzi co ta szumowina tutaj wypisuje!
A może ktoś się włamał na jego konto i za niego to napisał?
Myślałem że jesteś mądrzejsza nanana a ty bronisz zwykłą knajacką kreaturę!

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 14.11.2013; 16:38

@Szyderca
Zdanie odnośnie kłamstw nie dotyczyło tego wątku akurat - bardziej mi w nim chodziło o te kłamstwa dot. np mojej osoby albo poszczególnych poglądów.
Chodziło mi o raczej powody, dla których najczęściej zabieram tutaj głos.
Odnośnie Tona wyjaśniłam w swoim bodaj pierwszym poście w tym wątku, dlaczego się odzywam i co mam do powiedzenia. T

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 14.11.2013; 17:32

Tak szydserca moze tak byc, ze ktos sie pod niego podszywa, bo przeciez sam o sugerujesz.
Chiodzi plotka, ze to moze byc szyderca nawet.
Sa tez inne wersje, ze jest ich kilku mianowicie.
Dlatewgo wychodzi na to, ze to jest zawsze OK!

No bo tak na dobra sprawe - gdzie, w którym poscie mozna mu cos takiego zarzucic, o co wy go oskarzacie; predzej wyglada to na PRZERZUCANIE SWOICH WIN NA KOGOŚ, a konkretnie na ton'a.

Brzydko jest się pod kogoś podszywać, szyderca! Szeroko praktykowano to już, o czym ktoś tu niegdys pisał, na tyskim forum, podszywając się najpierw pod tom, a potem pod tom-tona. Tak, ze macie to dobrze wypraktykowane i o ile można by o coś was prosi, to - zaniechajcie tych nikczemnych praktyk, ok? Będzie was stać na to?

Ok, poznamy po tym, jak ton będzie pisał: jak dobrze i kulturalnie, to znaczy, że to oryginalny on, a jak wam się nie będzie podobać, to znaczy, ze któryś z was, a najpewniej ktoś taki jak ty - y szyderca lub jemadło, czy inny tom-ton itd. Wszak macie w tym niemałe dośwaidczenie wyniesione i przeniesione z tych Tych, gdzie praktykowaliście to szeroko i niecnie, prawda, ze niecnie?
I wszystko jasne, jak ten komin, zanim go pan premier nie rozebrał był, co tez taki "jasny" stał.
Powtarzam : oryginalny ton jest zawsze kulturalny i wzorcowy wręcz!! Dla dzieci, młodzieży i dorosłych; to wy psujecie to i inne fora swym poziomem poniżej piwnicy.
Naprawdę - nie róbcie tego, prawicowi patrioci!

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 14.11.2013; 17:54

...A jak by kto nie wierzył, zwłaszcza tacy, co pracę dyplomową/doktorancką z medioznawstwa lub kulturoznawstwa piszą, to niech sobie prześledzą post po poście, komentarz po komentarzu i wątek po wątku ton'a, każdy z tych ponad 7 tysięcy, a przekona się, że ma do czynienia z wybitnie kulturalną osobą, znającą bardzo dobrze prawidła zarówno języka polskiego, jak i zasady formułowania poprawnych i zrozumiałych zdań, oczywiście adresowanych do ludzi inteligentnych, albo przynajmniej mądrych, acz niekoniecznie wykształconych, bo to nie zawsze idzie w parze, o czym żeśmy się tu mogli niejednokrotnie przekonać.

Twórczość i aktywność ton'a dobrze robiło temu forum, a jak nie jemu, bo wdzięczność ludzka na pstrym koniu jeżdzi, to kulturze polskiej na pewno!
Czy jestem przyjęty, panie dy-rektorze?
O, to bardzo się cieszę i też jestem przejęty.

A za bana to niech się inni wstydzą, że w ogóle w stosunku do takich użytkowników jak ja w tym kraju dochodzi, to naprawdę wstyd i hańba dla demokracji i zwykłej ludzkiej poczciwości, oraz przyzwoitości, czemu dają swe marne świadectwo poniektórzy niedouczeni administratorzy/ moderatorzy, wraz z właścicielami - zdemoralizowanymi na sto procent, bo inaczej nie blokowano by ludzi kreatywnych i twórczych na swój, a nie innych sposób, byle kulturalny, co jedynie się zdarza=-ło.
Tośmy sobie wyjaśnili chyba na czym Polska demokracja polega; na pewni nie na takim sposobie wypowiadania się i forumowej produkcji, jaka zaprezentował nam niejaki iMadło i jego tyska spółka szyderska: ha ha - chcieli syna pszczyńskiej ziemi za głupiego zrobić, nie udało się! Gorole jakieś!
Będą próbować pewnie aż do skutku. "Będzie zabawa...!".


tom_ton

Pacanów

Postów: 75

Data: 15.11.2013; 03:17

A pochwal się koleżko postępowaniem prawnym przeciwko tobie no pochwal też za niewinność było tak? Zwykła recydywę tutaj odwalasz!

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 15.11.2013; 07:04

To co ja wiem - tego inni o was/tobie nie wiedzą; powiem krótko: posługujesz się skradzionym nickiem i jesteś moralnym zerem! Takiego nawet opluć, to za mało i szkoda śliny.
Mimo to kocham gnidy i wszystko, co się rusza, szczury i psy i małpy też, bo w zoo jest ciekawie.

/Mam nadzieję, że wypłaciliście mu już ten milion odszkodowania, o które jak słyszałem miała wobec was wystąpić pewna instytucja - za łamanie obywatelskich praw konstytucyjnych, tak w zakresie blokowania swobody wypowiadania się, wolności słowa, jak i niekonstytucyjnego nierównego traktowania obywateli, a także przekraczania innych opraw, z łamaniem regulaminu włącznie. Jeśli nie- to wszystko przed wami i tobą!/.
Byłeś zerem i jesteś nim nadal, ale co zrobić, jak matematykę kocham, a z dwóch zer - "OO", czyli WC, też muszę korzystać. Uwaga, nadstaw głowę., bo spłukuję!!
To dlatego jest ten język knajacki na forum, bo znowu się tu pojawiłeś, zerze do zera; włącz wentylator, albo przestań gadać, tyska gnido!!

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 15.11.2013; 07:57

A tak w ogóle, to dlaczego jest tu tolerowany dotąd ten oszczerczy wobec przyzwoitego użytkownika ton'a ten wątek?
Przecież wiadomo, jest to oczywiste, iż jest ten watek przedrzeżnieniem wątku ton'a na ten sam temat, lecz mający oparcie w faktach, w przeciwienstwie do tego tutaj./Jet tu podany nawet link do niego! i można to sprawdzić/.

Czyżby admin chciał tej rozróby i tego oczerniania swojego użytkownika ton'a, który udzielał się tu kulturalnie w sposób twórczy i aktywny, podnosząc poziom tego forum - BEZ ZAŁATWIANIA OSOBISTYCH urazów i odwetów, z czym mamy tu obecnie do czynienia za sprawą autora tegoż wątku i jego spółki?
Osobiste urazy niech sobie załatwiają w sądach, a nie tu na forum. Zaś admina rola jest dbanie o to, aby nikt z ich użytkowników nie był oczerniany i narażany na oszczerstwa.
Tak widzę rolę administratora, a nie karanie jedynie za nazwanie kogoś forumowym bebokiem.

No chyba, że tak jak to miało miejsce w Tychach, o czym donoszą nam tu sami autorzy tego niechlubnego wątku: iMadło i tom-ton/bis - urządzamy sobie kpiny z pola obywatelskiej platformy dyskusyjnej, która staje się de facto poletkiem do uprawiania swoich odwecików i urazów małych ludzi, co oni tu żywcem stamtąd przenoszą /który to już raz?!/ , a to chyba administrator ma o tym decydować i szkoda, że tak zdecydował, poki co, zobaczymy dalej. Na razie jestem tu obrażany i oczerniany, o czym admin doskonale wie. Rzuca się to cieniem nie tylko na to forum , lecz i całą tutejszą społeczność. Każdy ma prawo do obrony przed niezasłużonymi oszczerstwami i po to jest admin, anie od bania się beboka jedynie.
I po co na co i ta rozróba, adminie? Lubisz to, czy jak?
Nie bądż bebokiem.

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 15.11.2013; 08:07

...Np. takie coś, adminie, jak to oszczerstwo powyższe pod moim adresem:

"A pochwal się koleżko postępowaniem prawnym przeciwko tobie no pochwal też za niewinność było tak? Zwykła recydywę tutaj odwalasz! ".

Jakie "postępowanie, jakie "postępowanie prawne"?!
Albo facet jeszcze nie wytrzezwaił, albo znowu "wziął"?

Powtarzam, adminie: to forum nie jest chyba stosownym mijscem na tego typu oszczerstwa i pomowienia wobec innego użytkownika, aby zaspokoić swoje wyimaginowane, czyli chore urazy i odwety; z tym należy udać się, i to czym prędzej, sam rozumiesz - do psychiatry, a nie na Pless.pl!!
Domagam się rychłego zastopowania łamania regulaminu forum przez ten watek.
Pozdrawiam.

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 15.11.2013; 08:23

Tak na marginesie, bo przecież większość z nas i tak śledzi okoliczne fora i portale, /stad o wielu sprawach "po łebkach" wiemy/, to chyba coś takiego było, bodajże z jednym z tyskich radnych, że w sądzie przegrał sprawę o zniesławienie na tyskim forum urzędnika /lub na odwrót, już nie pamiętam/ wyzywając go, hm, naprawdę w sposób niedopuszczalny w takim miejscu publicznym, jakim jest forum.
Ale to nie byłem ani ja, ani chyba nikt z Was.

Co by nie było - także to forum nie powinno być miejscem na załatwianie swoich domniemanych urazów, krzywd i odwetów, tym bardziej na niewinnych użytkownikach forum i KAŻDY admin POWINIEN O TYM WIEDZIEĆ, DBAJĄC O GODNOŚĆ KAŻDEGO Z NAS, a nie tylko o "beboka", hi hi hi.

Watek tym samym do kasacji.




tom_ton

Pacanów

Postów: 75

Data: 15.11.2013; 12:39

O jej jak wychodzą plugawe fakty na jaw to byś chciał wątki zamykać? Marzy ci się cenzurka z którą przed chwilą walczyłeś? przecież sam apelowałeś o niekneblowanie ust. Myślisz że jak pless otrzyma kopie twojej twórczości tyskiej to nie zostaniesz usunięty z tego forum? A może też ich będziesz próbował straszyć? Widzę że ty niczego się nie potrafisz nauczyć.

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 15.11.2013; 16:13

Dwa fora żeście już w Tychach na amen wykończyli, jeszcze chcecie to wykończyć?!
Kto was tu nasłał na ten Śląsk, do naszego kraju, że taką wrażą robotę tu wykonujecie? Na czyje zlecenie działacie?

Ze skopiowania twórczości toma i tom-tona /ale tego oryginalnego, a nie podrabianego przez was, łobuzy jedne!!!/ będę bardzo zadowolony, bo kiedyś sam go czytałem i byłem nim zachwycony, jak wszyscy moi znajomi we wsi!!
To już taki samorodny talent i nic na to nie poradzicie, łajzy tyskie.
Polak Polaka - lepszego od siebie, to by w łyżce wody utopił - NA CAŁYM ŚWIECIE tak robi, znany jest z tego, ale tylko takie łajzy jak ty/wy!
Najsmutniejsze jest to, ze administrator dopuszcza tu szkalowanie i oczernianie.
Co do cenzury, to każdy nawet najgłupszy wie, a szkoda, że chociaż do mich się nie zaliczasz, że nie powinna być - z wyjątkiem szkalowania i oczerniania, czego regulamin zabrania, tak samo jak w Tychach, ale mieli to w .oopie, nie rozumiesz, łajzo tyska?
Wszędzie jest ta sama Polska.

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 15.11.2013; 16:24

Tyscy złodzieje nicków toma i tom-tona przybyli na to forum , aby i tu narozrabiać i zniszczyć je, jak tam na tychach się im to udało.
Ja daje tym mętom i wrogom naszym należyty odpór, bo admin jakby...z nimi?...
/Z wątku o knajackim języku - powtórzeniu tego samego wątku ton'a na przedrzeżnienie go/:

Wszędzie jest ta sama Polska.

I przyjdą tu kiedyś,
i kibitkami znów wywiozą
wszystkie łajzy, co i Ty byś -
umieścił tam, co zwie się kozą!

Od szkalowania i niszczenia
przyzwoitych Polaków oni są,
a robią to niby ot tak, od niechcenia,
lecz nie zmyli nas to czego oni chcą:

chcą - Polski unicestwienia,
by kłótliwą i swarną jeno była!
Stąd te ich prowokacje i pastwienia
się nad nami i mafia, by ich kryła!

Mafia ukrytych wrogów, także i Ciebie
którym wiecznie podstawiają nogi
i stawiają naprzeciw siebie,
byśmy sobie nie byli przyjacioły, a wrogi!

I nikt się temu nie przeciwstawia,
bo zaniechania nieudaczników są wielkie,
raczej wezmą się za tego, co się takim stawia
i sam tępi i zwalcza te męty wszelkie!

Lecz mądry Polak nie da się nabrać
tym łajzom i wrogom naszego plemienia,
nie będzie bezczynnie z założonymi rękami stać,
a tępić jak wszy, wnet usłyszymy ich błagalne pienia!!!

W tym dziele musimy zewrzeć szeregi, tow...
wspólna walka znów nas zjednoczy,
oni zdołali porobić z nas wrogów -
damy im łupnia,każdy patriota niech z nami kroczy!!



tom_ton

Pacanów

Postów: 75

Data: 15.11.2013; 16:30

fora tyskie mają się dobrze a nawet bardzo dobrze odkąd ciebie szkodniku pognano. Żałuje tylko że ci odpuszczono i sprawy karnej nie pociągnięto dalej co jak widać było błędem bo dalej recydywę uprawiasz. Nie wszyscy dopuszczają do tego żeby ich forum zamienić w kloakę tak jak ty to robisz wszędzie gdzie się pojawisz. No pochwal się jak szkalowałeś tam osoby i za co zostałeś wywalony. Pochwal się jak próbowałeś wchodzić w kompetencje demokratycznie wybranych władz i szkalowałeś porządnych obywateli ciężko pracujących dla dobra miasta.

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 15.11.2013; 16:35

Czekam na dowody, tyska łajzo; jak ich nie będzie - sam wiesz.
Psychiatryk czeka.

tom_ton

Pacanów

Postów: 75

Data: 15.11.2013; 16:50

Jakie dowody? mam kopiować wszystko co tam pisałeś? Po prostu odpowiedz za co zostałeś wywalony!

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 15.11.2013; 16:51

Słuchajcie, Plessowianie: coś mi podpowiada, że to on sam tam nabrużdził i teraz w ramach samooczyszczenia własnego sumienia - próbuje biczować innego forumowicza, zamiast siebie, he he.
Jak tych dowodów tu nie przytoczy i to nie tych wyrwanych z kontekstu, a całościowo!/, to będzie oznaczać tylko jedno: choroba psychiczna lub wroga antypolska działalność!!
Tak, aż tak, bowiem rozbijanie społecznościowych forów to antypolska działalność, nic innego.

No, mogą za tym stać jeszcze, jak kiedyś, służby specjalne; wiecie: ja lewak rzekomy, chwalący od czasu do czasu przeszły PRL...Przeciwstawiany na domiar obecnej III RP, co zaległości ma wiele, na wielu polach zresztą, prawda, no to trzeba takiego na muszkę i ustrzelić drania, ot!
A co tam głoszona demokracja i wolność słowa, a co tam swoboda wypowiedzi, heh, to jest dla nas - prawicy, a nie dla tej zawszonej lewicy!!
No bo jak wytłumaczyć inaczej te nagonkę? Choroba umysłową myśliwych? Możliwe.
Zawiedzionymi nadziejami i zemstą za to np., że odmówiłem występów na ich nowo założonym forum? /Jest tu dla mnie taka propozycja, jest! Jak bezie trzeba, to odszukam./.
Lecz, powtarzam - smutne jest to, iż tak bezinteresownie /?/ admin, jak dotąd, - dopuszcza tego typu oczernianie swojego internauty - rzekomymi przykładami z innego forum! No bebok, nic innego, ino bebok.

No więc czekam na te dowody moich rzekomych przewin, skoro wolno się oczerniać i szczuć wzajem na Plessie, dam sobie radę, dam.
Sumienie mam czyste, jak ta woda przefiltrowana.
No to dawać mi je tu, łajzy tyskie!! Złodzieje nicków!! Dawać je nam tu i to zaraz!!!






tom_ton

Pacanów

Postów: 75

Data: 15.11.2013; 16:54

"dowody wyrwane z kontekstu" dobre ! Przecież podobno kryształowy jesteś więc jaki kontekst. Liczysz na to że nie będzie mi się chciało przekopywać przez tysiące wątków twojego jadu? to się grubo pomylisz!

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 15.11.2013; 17:05

Dzisiaj przeca piątek, w sobotę odpust będzie na sumie i można od nowa.

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 15.11.2013; 17:11

"Za co zostałem wywalony..."
He he he... No ta łajza tyska nie wie tego!!!

ZA NIC, rozumiesz , łajzo jedna, ZA NIC!!

To wy tam włącznie z administratorem i nieukiem moderatorem, zwanym przez toma - "wmorderatorem" - po tych wszystkich waszych antydemokratycznych i bezprawnych popisach łamania własnego regulaminu forum zbanowaliście internautę za jego legalną twórczość, zgoda, że laicką, ze wyglądającą na na lewicową, zgoda, ale SLD też istnieje i co, tez nie może?
Tak, jak by to od was zależała ta demokracja, to by jej też nie było, łajzy jedne!
To dlatego obraliście sobie za swego idola Piłsudskiego, co był obozy koncentracyjne dla inaczej myślących założył /jeszcze przed Hitlerem!!/, aby dalej straszyć nimi uczciwych i prawych patriotów Polaków!? Najpierw poprzez bany i karne kartki, a potem, kto wie?? Na razie, to was bóg niemal i mamy wiedzieć, co to oznacza, tak?!

ZA TO, owieczko, ZA TO, wyleciał tom, a potem z innego forum tom -ton!!

W innym kraju naprawdę demokratycznym, to byście już dawno byli tam, gdzie powinni, a nie psuli nadal własne nowoczesne w zamyśle przynajmniej państwo, może aż do skutku - na co oni czekają, na co, znowu chcą się obudzić w nocniku? A wróg szaleje to wy!!!

Tak, to jego, toma, "nowy kanon lektur szkolnych" wam nie pasował, nie podobał się, bo za mało w nim było religijnych lektur, a zbyt wiele postępowych, czy tak było? A jak?!
I wreszcie je macie - nasycone treściami religijnymi i katolickimi, mówiąc ogólnie, bo waszym pragnieniem jest uczynienie z Polski kraju wyznaniowego, a ja tom/tom-ton wam to wytknął!

No to proste - wypieprzyć go i spoko!

PS: Że to tu trzeba o tym pisać, to wina lub zasługa tutejszego admina, ja się nie chce soba ani obcymi internautami tu zajmować, widocznie tego chce. Może to ma być lekcja demokracji - dla wszystkich?
Już się domyślam, jak "postępowo" się ona skończy: łajzy będą znowu górą! Chyba, ze nie.

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 15.11.2013; 17:23

A "przekopuj się" łajzo tyska, "przekopuj" i najlepiej z tej bruzdy nie wyłaż!

Już kilka razy próbowaliście, że nawet ja sam podawałem linki do tamtych tyskich forów tyskich, gdzie to się działo i co? I tyle, że kilka jego wierszy wspaniałych nawet tu wkleiłem, co najwyżej mogę ci je łajzo przypomnieć, ale po co jak ty i tak z tego nic nie zrozumiesz, na szczęście - to było dla mądrzejszych od ciebie! Wklejanie dobrych rzeczy jest moją praktyką, bo to jest cieszenie się ze słowa polskiego ubranego w zgrabne i często jeszcze dowcipne rymy, dlatego i wiersze tutejszych wspaniałych wierszokletów, jak obecny Laktacja, czy dawny kibic_997 też był przeze mnie wielokroć wklejany.
Spadaj i znajdż sobie inny obiekt do szkalowania i niszczenia, bo Polski i tak nikt nie zniszczy!!! /Co najwyżej ją zespoli./

]

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 12.12.2013; 17:21

Dlatego jest tolerowany, bo pod przykrywką różnych swoich nicków piszesz m.in takie coś / z ostatnich dni, panie iMadło, co na nogi ci spadło:

"łowca absurdu /swojego?/ - do tona:

Data: 12.12.2013; 16:42

trzeba być nie lada smieciem ton żeby protestować przeciwko nazywaniu okupanta tak jak na to zasłużył. Ale czego się można spodziewać po koczowniku wychwalającym jaruzelskiego czy kacpapię? Jesteś kolaborant któremu się marzy znów kacapska okupacja. Takich jak ty AK i Żołnierze Wyklęci rozstrzeliwali i chwała im za to chociaż powinni wieszać a nie rozstrzeliwać bo zdrajcy ojczyzny nie zasługują na rozstrzelanie. I ja protestuję przeciwko obecności takich ruskich szmat jak ton na polskim forum!".

Ktoś tu mocno ściemnia i sypie ludziom piaskiem po oczach.


ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 12.12.2013; 17:27

...A, zapomniałem dodać, że powyższy barbarzynski post ów knajat skierował po moim adresem po moim proteście na wątku tango o Ukrainie aby nie wyzywać naszego wschodniego sąsiada - Rosję i Rosjan "kacapią" i "kacapami", jak to czynią Ponury Żniwiarz i łowca absurdu /swojego/, bo się to po prostu nie godzi, aby z kraju katolickiego jakim jesteśmy takie inwektywy padały.

Takie to autora tego wątku ściemnianie i odwracanie kota ogonem, bo liczy na głupich.

lowca_absurdu

Pszczyna

Postów: 1989

Data: 12.12.2013; 17:29

plujesz w twarz ruska kur... pomordowanym w Katyniu i w łagrach!
Wyjdź stąd przybłędo ruska!

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 12.12.2013; 20:09

Dla, a raczej na łowcę - iMadła/tom-tona/bis:


Kto nam tu brużdzi?

Hm, kapelusz czarny
popraw na swojej głowie
spisek cię pewnie popędza marny,
i pomysłów zdradzieckich całe mrowie!

Lecz my, Polacy, czujni i wolni -
zdemaskujemy zamiary wasze.I
I choć w reakcji nań niecośmy powolni -
nie damy sobie nadmuchać w kasze!

I napuszczać się jeden na drugiego,
ani na trzeciego nawet,
bo odkryjemy napuszczacza wrogiego
i przegonimy go wnet!

A jak się będzie jeszcze upierał
co do oskarżenia owego,
w kwestii winnego się z nami spierał,
to mamy tu oto dowody pisania jego:

język knajacki- obcy naszej kulturze,
co obraża godność każdego obywatela,
też i narody ościenne małe i duże,
barbarzyństwo nawraca, to nie bagatela!!

Ba, wyganiać z Ojczyzny by pragnął,
każdego, kto myśli inaczej, acz zdrowo,
niemal całą historię by dla siebie zagarnął,
postawić się takiemu musimy morowo!!

Inaczej kraj nasz - zgodnie z ich zamiarem -
na dno się stoczy, a kiedy znów się podżwignie?
Dlatego, choć stanowczy będziemy z umiarem -
zwalczać ich/go będziemy, aż kwiknie!

I kwiczeć tak będzie
i prosić nas o litość
a słychać to będzie wszędzie,
jak bardzo mamy tego dość!!


Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769