Forum

Temat: Dlaczego na tym forum tolerowany jest knajacki język i zbydlęcenie...

iMadlo

Apple

Data: 06.11.2013; 16:10

... zbydlęcenie obyczajów? Dlaczego tacy użytkownicy jak Ton, mogą obrzucał całą resztę fekaliami? Dlaczego jest taka znieczulica społeczna i brak reakcji otoczenia na zwykłą bandyterkę i kanjackie zachowanie, rodem spod budki z piwem? Wylewająca się kloaka z postów Tona was nie razi? Przecież to forum czyta młodzież! Jak oni mają się uczyć szacunki względem siebie i innych jak ktoś taki jak Ton im daje przykład całkowitej degradacji kultury i rzeczowej komunikacji. To że nas wszystkich tutaj w prymitywny sposób obraża nie ma większego znaczenia, ale dzieci naprawdę szkoda! Chcielibyście żeby wasze pociechy posługiwały się takim "językiem" jak Ton?

tom_ton

Pacanów

Data: 06.11.2013; 16:25

Na Tyskim forum z tym chuliganem się szybko uporano! Ban na IP i zakaz wchodzenia. Do tego widmo procesu za szkalowanie i pomówienia.
Tutaj musicie tak samo postępować inaczej margines jakim jest ton zniszczy wasze forum. W Tychach mu się nie udało to przylazł tutaj!

qr_d_ebalance

Pszczyna

Data: 06.11.2013; 16:35

Niestety, widocznie tyskiemu adminowi zależało na forum i użytkownikach, nasz ma nas w d**** (co widać i po tolerowaniu spamowania tona jak i lekceważeniu zgłaszanych propozycji zmian na forum). Na każdym normalnym forum można samemu blokować widoczność postów niechcianych użytkowników, można blokować im możliwość komentowania własnych postów itp. Ale o czym my mówimy skoro na pless nie ma nawet możliwości edytowania własnej wypowiedzi...
Ja się w ogóle dziwię, że chce się komukolwiek podejmować dyskusję i karmić tego trolla co to wszystkie rozumy pozjadał i ma monopol na rację. Jego wypowiedzi mają niezmiennie te same cechy - objętość +100, sens 0, merytoryka -100.

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Data: 06.11.2013; 17:02

iMadlo multikontowość powinna być nagradzana banem. Może tym powinien się admin zająć,.
Sposób wypowiedzi Tona mnie mocno irytuje. Ale nie dopatrzyłem się u niego chamstwa które bije u wielu użytkowników tego forum.

Chyba, że iMadło to Ton i sieje zamęt :p wokoło swojej osoby.

Bez urazy Ton, ale na wieczystego bana nie zasłużyłeś. To mówię ja, przygłup anioł, lewak.

iMadlo

Apple

Data: 06.11.2013; 17:10

re:aniol_stroz

Ja nie piszę tutaj o tym, czy Ton ma wiele kont. Ja piszę o tym, że użytkownik o nicku Ton posługuję się knajackim językiem. Nie mam pojęcia jakie znaczenie w tej dyskusji może mieć fakt, że ktoś jest lewakiem prawakiem kosmitą czy muchomorem. Oceniam tylko fakty, iż użytkownik Ton swoim językiem deprawuje młodzież. Nie wiem czy powinien dostać bana, uważam że my wszyscy którzy w przeciwieństwie do niego wynieśliśmy kulturę z domu, powinniśmy mu zwrócić uwagę na jego beznadziejne zachowanie. To lepsze niż ban, bo może się zastanowi nad sobą i zacznie się zachowywać jak cywilizowany człowiek.

pozdrawiam wszystkich kulturalnych i trzeźwo myślących

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Data: 06.11.2013; 17:13

iMadlo to konto którym Ty się posługujesz jest multikontem.

iMadlo

Apple

Data: 06.11.2013; 17:15

Mylisz się, to jest moje jedyne konto, które tutaj posiadam. Ale chyba nie to jest meritum problemu, proszę o nie rozmydlanie tematu, bo temat jest bardzo ważny, gdyż chodzi o przyszłość naszych dzieci.

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Data: 06.11.2013; 17:21

iMadlo dla mnie najważniejsza jest odwaga cywilna. Piszę co myślę i nie ukrywam się przed odpowiedzialnością zakładając tuzin kont.

O dzieci się nie martw, ich nie interesują nasze rozważania. Ton jest chyba najmniej szkodliwym userem, bo posty przez niego pisane zmuszają do czytania i o zgrozo do myślenia.

iMadlo

Apple

Data: 06.11.2013; 17:30

Nie oceniam ich merytorycznej wartości, zrobili to za mnie inni, podkreślam tylko, że nie ma zgody na takie zachowanie w kulturalnym cywilizowanym społeczeństwie. Inaczej wrócimy do jaskiń i będziemy się wzajemnie okładali maczugami po głowach. My się mamy rozwijać i ulepszać we wzajemnym szacunku, jeden do drugiego a nie cofać w rozwoju do agresywnych prymitywnych zachowań.
Dla tego należy użytkownika Tona piętnować, aby nas nie zaraził swoim brakiem kultury, a co najważniejsze aby nie oddziaływał na nasze dzieci. One mają najbardziej chłonne mózgi teraz i fatalnie by było gdyby się kształtowały na takim braku kultury, jaki prezentuje użytkownik Ton.

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Data: 06.11.2013; 17:31

Idem na pifo.

iMadlo

Apple

Data: 06.11.2013; 17:36

Miłego wieczoru, pozdrawiam serdecznie.

kasjer

Pszczyna

Data: 06.11.2013; 17:50

Wypowiedzi nie tylko jednego ale też kilku innych użytkowników na tym forum są często obraźliwe dla wielu osób pragnących kulturalnej dyskusji. I to jest smutne, że nie rzadko wykształceni ludzie żyją w intelektualnym ograniczeniu.
Tolerowanie przez administratorów pless.pl agresji słownej na forum, które jest częścią tej misji medialnej kładzie się cieniem na ten latami wypracowany dobry public relations pless.pl. I trochę szkoda że marnuje się tyle dobrej energii włożonej w ten wizerunek przez niefrasobliwość administratorów pless.pl

Yankee

Pszczyna

Data: 06.11.2013; 19:06

Mnie jakoś nigdy jego posty nie zmusiły do czytania ... ba, powiem że wręcz efekt jest całkowicie odwrotny.

nanana

Pszczyna

Data: 06.11.2013; 19:53

Przepraszam bardzo, ale stanę tu w obronie Tona, gdyż - zapewne nie tylko ja tak uważam- są tutaj osoby, nie będę wskazywać palcem, ale one wiedzą że o nich mowa - które w sposób o wiele bardziej wulgarny wyrażają swoją opinię. Co więcej, celowo obrażają, byle by tylko urazić i zdeptać niczym peta na chodniku, ktoś ma inne zdanie. Ton ZAWSZE tłumaczy o co mu chodzi, jego posty są może i zawiłe, ale tak jak ktoś już napisał, zmuszają do myślenia, a jeśli nie do myślenia po przeczytaniu, to chociaż w jego trakcie.
Także nawet jeśli Tonowi zdarza się napisać coś co kogoś obraża, to jestem pewna, że choćby ja sama mogę z dyskusji a raczej pseudodyskuji (poziom żenady) z konkretnymi użytkownikami tego forum, wyciąć o wiele gorsze, chamskie teksty skierowane choćby w moją stronę. Także bez lamentu. Albo NIKT nie może , albo wszyscy. A nie, że jednym się pozwala, a dla innych zakłada się osobny wątek. WTF.

iMadlo

Apple

Data: 06.11.2013; 21:06

To że są tacy sami jak on, nie zwalnia go z odpowiedzialności. Tamtych gagatków też należy potępić i w taki sam sposób potraktować jak użytkownika Tona. To co zaprezentowała użytkowniczka Nanana jest nieuczciwe, bo nie może być tak że stosuje się taryfę ulgową dla prostaka tylko dlatego że się go lubi.
Zauważyłem że odkąd na tym forum przestały się udzielać dwie osoby multinickowe to zapanował chwilowo spokój, ale zburzył go znowu użytkownik Ton. Może więc wskazane by było żeby poszedł on w ślady nod'a i leo68 i po prostu zniknął z tego forum dając możliwość kulturalnej dyskusji.

nanana

Pszczyna

Data: 06.11.2013; 21:12

Doczytałeś do końca mój post? A słowa "Albo NIKT nie może , albo wszyscy."? Gdzie tu taryfa ulgowa dla Tona? Ja chcę by nikt nikogo nie obrażał, by była szansa na cywilizowaną dyskusję - ale skoro jedni mogą , a drudzy nie, to po co zakładać wątek tylko dla jednej osoby? Skoro są tacy, którzy odzywają się w sposób wiele gorszy?

iMadlo

Apple

Data: 06.11.2013; 21:25

Gdzie taryfa ulgowa dla Tona?

"Przepraszam bardzo, ale stanę tu w obronie Tona..."
Chamstwa nie wolno bronić i stosować taryfy ulgowej.
Proszę się zapoznać z poniższymi linkami:

http://www.forum.pless.pl/index.php?page=forum&subpage=showthread&pid=385984&pgnr=1&sid=0

http://www.forum.pless.pl/index.php?page=forum&subpage=showthread&pid=303001&pgnr=1&sid=0

Może to da odpowiedz na Pani pytanie po co zakładać osobny wątek.
pozdrawiam serdecznie

nanana

Pszczyna

Data: 06.11.2013; 21:33

No dobrze, ale pozwolę sobie podsumować swój własny post i wyklarować co miałam na myśli. W takim razie powinno się albo serwować kartki absolutnie wszystkim, którzy w rażący sposób naruszą zasady współuczestniczenia w forum, albo notorycznym chamom - ban. Dlatego uważam, że nei powinno się robić imiennych wątków,tzn postów głównych wątku- odnośnie tej sprawy, bo jestem już tutaj dość sporo lat i tyle samo lat poszczególne osoby wylewają szambo właśnie tutaj. I nie przypominam sobie syt w kontekście obrażania np mojej osoby w określonych wątkach, by admin sam z siebie usunął obraźliwy dla mnie wpis. A wydaje mi się, że forum powinno być monitorowane. Nie jest przecież aż tak rozległe, a nowe wątki pojawiają się niezbyt oszałamiającej liczbie na dzień, by ktoś nie dał sobie rady z administrowaniem wpisów i kontrolą ich jakości, kultury. Pzdr

iMadlo

Apple

Data: 06.11.2013; 21:55

Ależ oczywiście, wszyscy powinni być traktowani tak samo.
Moją uwagę zwrócił fakt, iż to właśnie użytkownik Ton założył wątek w którym beszta administrację tego forum, za słusznie zresztą mu przyznane kartki. Pamiętam doskonale, jak to właśnie nie kto inny jak użytkownik Ton grzmiał o tym, że młodzież czyta i się uczy. I oczywiście miał rację. Lecz powinien właśnie mieć na uwadze, że komponując swoje posty trafiają one również przed oczy naszych pociech. Nie powinien przedstawiać paradę chamstwa, wulgarności i pogardy dla innych. Człowiek dojrzały i stabilny emocjonalnie tak się nie zachowuje.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocy.

Yankee

Pszczyna

Data: 06.11.2013; 23:08

Pod każdym postem jest link do zgłaszania naruszania regulaminu. Nikt nikomu nie broni jego używania.
Jeśli widzisz że ktoś narusza regulamin to klikasz i sprawa załatwiona. Administrator(właściciel) już sam oceni czy się należy czy nie i podejmie decyzję wg jego uznania.

ton

Niedaleko

Data: 14.11.2013; 13:09

Bul... bul... bul... bul.../plusk wody/, no i juz jestem na brzegu!!

Tak pociągnę jeszcze co nieco ten temat, bo czuję się dzięki niemu baaardzo WIELKI, no większy niż inni, skoro aż tak komuś zależy, by mnie z forum wyrugować, he he he!!! /Każdego forum, hihihi...!!/.

Jemadło i cała ta tyska spółka dyktatorów sądziła, że jak się udała sztuczka z zablokowaniem na stałe /ban/ jakiegoś tom-tona na jednym z tyskich forum, któremu administrował pewien doktorek osiołek Ortografia /a to może ON tutaj, ten imadełko?.../ to to samo może się udać na pszczyńskim, tak bez zbytniego powodu, a tylko dla zwykłych jaj i rozróby i odwetu najprawdopodobniej, no bo co też to za grożba wielka ten "ton" tutaj, he he!!

Rymowanki sobie jakieś ten ton tu klepie, też chyba dla jaj i z nudów, coś tam dla przeciwwagi prawicy zasadzi, aby kij w jej mrowisko wsadzić i nie czuli się nazbyt pewni siebie...

Jako najlepszą metodę walki z nim obrali sobie zawalczyć jego bronią, czyli walki "ton'a" z językiem knajackim i mową nienawiści, których on nigdy nie stosuje, a co najwyżej powtórzy coś tam za kimś w odwecie, aby tamtego zgasić, ale wtedy i tak to ton dostaje kartkę, a nigdy nie prowokator...
No i fajnie jest: ja naprawdę muszę być KIMŚ WAŻNYM I WIELKIM, że ciągle ktoś mnie ściga, bo sadzi, ze TEN, to na pewno ON i warto nim się zająć, hue hue hue...
No, toście mnie dowartościowali, naprawdę - czuję się niemal spełniony na 100%!, panie tyskie jemadło i tom-ton bis!!!!
I jak sprytnie, niemal jak ten przysłowiowy lis przechera - wyczuliście podatny tu grunt, ale to żadna sztuka, zapewniam was, bo dzisiaj, to wszędzie w Polsce na równych sobie maluczkich i daremnych i intelektualnie zagubionych możecie spokojnie natrafić.

No, prawie już wyschłem, to może coś wam wyklepię? Nie, nie bójcie się, nie uciekajcie!! To nie o gęby wasze mi chodzi, a o rymy moje tak prawie zgrabne, przyznajcie - jak u Laktacji, bom się od niego ich uczył!!
Pozdrawiam serdecznie i uniżenie, no bo muszę się tak nisko ku wam schylać, co tak mali jezdeście, biedne karzełki!

ton

Niedaleko

Data: 14.11.2013; 13:15

Niejaki iMadło /po naszemu jemadło/ oraz tom-ton - tyscy forumowicze postanowili mnie zbanować, czyli na stałe tu zablokować, z jakiegoś znanego tylko im powodu, jako ze oficjalnie przez nich podany jest absolutnie fałszywy, żeby nie powiedzieć parszywy, jak oni sami /patrz watek iMadło/.
Mają za to ode mnie:

Bajka o lisie Imadło

Stek kłamstw i pomówień,
aż robi się mdło!
A czyjeż one są?
Ha, tyskiego lisa - Imadło!

To kolejne wcielenie podłego lisa
lub podstawionego do zadania specjalnego,
celem jego narozrabiać w kurniku,
a specjalnie - pożreć koguta niebanalnego!!

Takiegoż w myśleniu,
nazbyt niezależne ono i odważne,
przy tym postępowe i kulturalne,
lecz co tam, dla lisa to najmniej ważne!

Najważniejsze, by wziąć odwet za przeszłość
i zawiedzione nadzieje /m.in. lisa forum,
bo kiedy kogut odmówił -
ten podniósł larum !/.

Zemsta lisowi zawsze słodka i miła,
latami tylko okazji czekać należy,
gdy jej nie ma - samemu wymyślić ja trza!
Widz głupi i naiwny - zawsze w nią uwierzy.

Tą okazja kłamstwo lisowi pomocne,
by dzielnego koguta zniszczyć,
na to również czekają inne lisy,
co też chętnie nie dali by mu żyć.

Dlatego nikczemny lis kłamie wokoło,
iże kogut ton za wysoko pieje z samego rana,
wzbudzając u lisów powszechne potępienie,
czym zasłużył na pożarcie, czyli bana...

By zaś przemoc lisa pewną była i tak dla zgrywy,
jego, tona bronią zawalczyć postanowił,
znaczy - niezgodą na język knajacki i plugawy,
i już myslał, he he, że tym go dobił....

Nie wszyscy jednak w tym kurniku
z potwarzą lisa i kumpli się zgodzili,
uznając je za co najmniej na wyrost,
najpewniej zaś, że umysłowo pobłądzili.

Nikt uczciwy nie da wiary tym oskarżeniom,
uznając je za zwykłych kłamstwa stek,
małych, nikczemnych lisów chytrusków,
jak wiadomo - podłych jednostek.

Czyż kiedy kto słyszał, by ten kogut -
ton miał za wysoki i przerażliwie piał?
Nigdy!! On tu zawsze kulturalnie gdakał,
że tylko świat się z tego śmiał.

ton

Niedaleko

Data: 14.11.2013; 13:26

Dodatek specjalny!

Ku przestrodze warto tu przytoczyć
tyski epizod, gdzie ton niby wpadł -
w sidła lisów zastawione, czyli w bana:
oto za karę - spuścił im ogromny grad!!

I spadł na ich głowy, dachy i auta,
każdego, co nie był w sumieniu czysty;
by zapamiętali na długo tę nauczkę,
iż i sprawiedliwego przyjdzie czas zemsty!

Baczcie i wy tedy pilnie - maluczcy i głupi,
by jakowy dopust nie stał się waszym udziałem,
gdy sumienia zbrukane nieczystością,
dotkną tragedią, na próżno wołać będziesz:: Ja tego nie chciałem!

ton

Niedaleko

Data: 14.11.2013; 13:50

I WIELKIE PODZIĘKOWANIA Wielkiej "Naanaanie" i "aniołowi_strożowi" i "gumisiowi..." /choć też mi czasem dowalają/, którzy chyba jako jedyni mieli odwagę przeciwstawić się tej oszczerczej i szkalującej ton'a kampanii nienawiści i oczywistej nieprawdy!!

Serdeczne DZIĘKI Wam, kochani dzielni użytkownicy Prawdy jedynej, o ton'ie - jako kulturalnym użytkowniku nie stosującym nigdy /przynajmniej jako pierwszy - języka plugawego, knajackiego, o co posądza mnie oszczerczo autor tego wątku i spółka.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wszystkiego Dobrego!

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 14.11.2013; 14:12

Ton to jest zwykły ment z ORMOwskiej meliny najlepiej go ignorować.

ton

Niedaleko

Data: 14.11.2013; 14:15

szyderca, to jest zwykły ment z ORMOwskiej meliny najlepiej go nie ignorować.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 14.11.2013; 14:18

No jesteś jesteś ment, do tego prostak próbujący maskować swoje pochodzenie, ale zawsze słoma z buciorów ci wyjdzie.
Ja się nie zgadzam z iMadlo że ty się czegoś nauczysz, ciebie jedynie można banem nauczyć.

Nowi klubowicze

Jola123

Pszczyna
w klubie od: 2023.03.17

Misia38

Pszczyna
w klubie od: 2023.03.17

Dziupelll

Piasek
w klubie od: 2023.03.16

Pleur

Pszczyna