Forum

Temat: Konserwatywny poseł PIS do męża swojej dziewczyny mówi tymi słowy:

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 16.12.2013; 12:36

Agent Tomek do męża swojej narzeczonej: "Ja ci krzesłem przyje**ę zaraz tak, że spadniesz".

Prorodzinne i katolickie postawy w wydaniu przedstawiciela PIS przybierają takie kształty. To już nie są tylko szczeniacko-pijackie przechwalanki Hofmana sprzed paru tygodni.

Kościele Katolicki, czy teraz już rozumiesz czemu wierni odchodzą od zadymionego PISem kościoła?



źródło:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15141995,Agent_Tomek_do_meza_swojej_narzeczonej___Ja_ci_krzeslem.html#BoxSlotII3img#Cuk

tango

pszczyna

Postów: 2138

Data: 16.12.2013; 13:51

Ten "pan" mocny jest tylko w gębie i kalesonach.Fizycznie i intelektualnie osiąga poziom podeszwy mokasyna.Nie wróże przyszłości RP,bez względu jaką cyferką zostanie przyozdobiona ,jesli w parlmencie zasasiadć będą tacy jak: Kaczmarek i Macierewicz

Perfekt

Pszczyna

Postów: 9

Data: 16.12.2013; 14:56

A gdzie nasz Tomuś??
Pechowe to imię. Nosiciele tego imienia jak widać mają ostatnio "pod górkę". Nasz Tomuś Tomczykiewicz, nasz Tomcio Paluszek został wykolegowany z zarządu PO!!! Trochę to trwało, aż się na nim koledzy z platformy poznali. A tak dobrze zaczął: szef klubu PO , wiceprzewodniczący PO, członek zarządu, i taki zjaaaazd!!!! No, ale trudno się dziwić, bo co dał głos to dał plamę. Nawet żaden dziennikarz nie zauważył braku takiej persony w nowych władzach PO.Trzy kobitki ze Śląska ministrami (jedna wicepremierem), a ich szef tylko wiceministrem bez prawa głosu. A tak dobrze się przed laty zaczęło. No, ale czas weryfikuje prawdziwą wartość człowieka, i polityka!!!

ton

Niedaleko

Postów: 21869

Data: 16.12.2013; 15:15

Chciałbym być vice ministrem; ale by mi wszyscy zazdrościli i szanowali by mnie!


wickary

Pszczyna

Postów: 274

Data: 16.12.2013; 15:34

Ciebie się nie da szanować, ciebie się nawet nie da lubić. Ale dlugo na to pracowałeś.

miejscowy

Pszczyna

Postów: 528

Data: 16.12.2013; 16:41

Takie kurestwo w świętym PiSie? Do mężatki poseł zachodzi??? Feee

Merkator

XXX

Postów: 1234

Data: 16.12.2013; 17:16

Larum Larum tragedia ! Straszne rzeczy się dzieją !
Dobrze, że Tusk rządzi i sprawiedliwość dzierży !
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9lywLxulPuc#t=15

ton

Niedaleko

Postów: 21869

Data: 16.12.2013; 18:17

O kużnia! Najpierw janioł, teraz wikary! Same ciotki zza zopłocia;
i po co te podchody do mnie z tym "lubieniem mnie"?
Mnie ma kto lubić: jestem żonaty! Wiec się odwal.

I zajmij się tematem wątku, tak jak ja, o.

A co nam do tego, co sobie tam prywatnie chłopiska gadają, kiedy się o babę kłócą?
Chce babsko być z tym lub owym - jej i tych chłopów sprawa!

No w co my się tu zamieniamy?

Nagle etyką posła się przejmujemy?

A jak tu, pod naszym nosem dzieją się takie same nieetyczne rzeczy, to już nic?
Co, belki nie widać w oku?
To może lupa by jaka?...

A czy to tylko takiego jednego sobie wybraliście na prawicy?
I czy to tylko on jeden tak się zachowuje, strasząc, wygrażając się, wyzywając i obrażając?

"- O, jak to fajnie, że TYM RAZEM - to mnie nie dotyczy, prawda? Zawsze lepiej, jak kogo innego."
He he, też mi jetyka. I wielka troska o nią.












vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 17.12.2013; 14:45

Przywrócony do łask Hofman który też się lubi nieźle zabawić bełkotał wczoraj o najwyższych standardach w PIS. To już któraś z rzędu w bardzo króciutkim czasie odsłona tego jak w PIS rozumiane są "najwyższe standardy".
Ale nic się nie dzieje przypadkowo. Kaczmarek to pochodna wizji działania służb Kamińskiego. Prezes przecież nie jest tak głupi, zeby nie wiedział kim sie otacza i co reprezentują sobą Macierewicz, Kamiński, Kaczmarek czy choćby nawet Hofman. A wiceprezes Lipiński był świadkiem imprez zarówno tej na której był Hofman jak i tej na której był agent Tomek grożacy - o zgrozo - męzowi swojej dziewczyny.

Widać konserwatywne wartości PISu nie kłócą sie z tym, że dziewczyna któregos z posłów może mieć męża. A skoro już ma, to co z nim należy zrobić slyszeliśmy z ust Kaczmarka.

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Postów: 7024

Data: 17.12.2013; 15:08

Zapomniałeś dodać o kupiectwie Lipińskiego z Renatka z Samo-obrony z 2005-2007r.

mlot_na_mloty

Pszczyna

Postów: 310

Data: 17.12.2013; 15:29

I o dorszu zaPOmniałeś.

POdobno ta agencina tomek był pijany a tutaj trzeźwy kwiat PO:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/53368-ten-borowiak-kuts-podniesie-lape-czy-mu-przyplic-to-nie-dialogi-pruszkowskich-gangsterow-to-motywacja-do-glosowania-posla-po-wideo

qr_d_ebalance

Pszczyna

Postów: 2132

Data: 18.12.2013; 10:22

Zaiste szczęśliwy to kraj, w którym największym problemem są prywatne rozmowy posłów z rogaczami...

A zahaczając o Hoffmana to prokuratura odmówiła wszczęcia dochodzenia przeciwko niemu z uwagi na brak podstaw :) A u Nowaka wnioskowała o uchylenie immunitetu w celu postawienia zarzutów... Ale o tym sza! Nieważne, grunt, że poseł playboy macha fujarą na lewo i prawo, to jest ważne.

Co do Tomczykiewicza - jest on człowiekiem Schetyny więc upadek Schetyny wiąże się z jego własnym. Zapewne powoli będzie się przymierzał do zmiany barw kolejny raz. Taką se fajną pajęczynę utkał a tu obce pająki najazd robią i muchy wyżerają...

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 18.12.2013; 13:39

Brak argumentów, to Tomczykiewicz.
O ile wiem,to byl juz taki wątek, wieć po co tu te offtopy? Odpowiedź wciąż ta sama: z braku argumentów!





A zachowanie Kaczmarka uwiecznione na nagraniach dobitnie koresponduje z tym co reprezentuje Macierewicz, Kamiński, Rydzyk i kibolstwo co nawet na rocznicy pod Wujkiem robi zadymy. Przecież oni podobno mieli w patriotycznym skupieniu uczestniczyć w rocznicowych uroczystościach! Wszystkie ważne rocznice ważne dla wiekszosci Polaków zawłaszczają a potem na nie sRrrrają!!!, bo tak to trzeba nazwać.
To wszystko jest jedna i ta sama szkoła!

qr_d_ebalance

Pszczyna

Postów: 2132

Data: 18.12.2013; 13:41

zaprawdę powiadam Ci, setnie się ubawiłem Twoim tekstem o braku argumentów :D

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 18.12.2013; 14:17

Dbam, by nikt przeze mnie nigdy nie płakał. Uwielbiam być powodem czyjegoś dobrego humoru.
:)

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 11.08.2015; 12:29

ciekawe czy ów poseł dostanie miejsce na listach pis.

Merkator

XXX

Postów: 1234

Data: 11.08.2015; 15:10

Ile Ci placą partyjny trolu ? Nadal lobbujesz za kolegami po uszy w szambie umoczonymi ? Przegracie wybory na jesień. Jak powiedział stonoga będzie was plewić jak chwasty :)
Ciekawostka o listach PO https://www.youtube.com/watch?v=Q41zYK469fE

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 13.08.2015; 10:50

Wyborca ma prawo wiedzieć. No jak dla was obrazą i trollowaniem jest zadanie pytania czy najsłynniejszy agent IV RP dostanie miejsce na listach wyborczych PIS, to już wszystko wiem o waszym rozumieniu demokracji.
Do reszty userów - patrzcie, czytajcie, wyciągajcie wnioski. Jak na dłoni widać z czyjej strony wieje wiatr hejtu i pogardy dla wszystkich, którzy nie czynią sobie bożka z hybrydy PISu i Kościoła.

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21869

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3243

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2427

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769