Forum

Temat: dlaczego Resortowe Dzieci wpadły w panikę

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 20.01.2014; 16:10

jeśli chodzi o Olejnik to sprawa jest jasna

bo będą grzebać i wygrzebią - a tylko ona wie jaka była wspaniała

i my możemy się przekonać

http://niezalezna.pl/50860-ujawniamy-zobacz-jak-monika-olejnik-doniosla-na-meza

"Uprzejmie proszę o czasowe niewyrażanie zgody na wyjazd za granicę mojemu mężowi (...)"
SB-kom to chyba zajady popękały

mnb

Pszczyna

Postów: 1299

Data: 20.01.2014; 16:21

cirka wróciła i znowu strzela a nie patrzy gdzie strzela

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 20.01.2014; 17:47

bo okazuje się że wszystkie te ikony bolki stokroty leopoldy etc nie są ikonami tylko zwykłymi donosicielskimi szmatami. Pamiętacie jak Lis wołał do Bolka panie prezydencie niech nas pan ratuje? Teraz nie ma ich kto ratować więc piana na mordzie. Jak się było kanalią to trzeba za to zapłacić.

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 20.01.2014; 18:28

A gdzie w tym wszystkim umieścimy Dorna? Gdzie umieścimy ikonę młodą twarz programu informacyjnego reżimowej polskiej telewizji z lat 80-tych Wojciecha Reszczyńskiego, który dziś się produkuje w Naszym Dzienniku? A tzw. profesorowie Wolniewicz czy Nowak? Co komu raportował w latach 80tych pan Tadzio też nie wie nikt. (poza Panem Bogiem)
Piszą też u kogo spiewali kolędy a u kogo nie, u kogo obchodzzili świeta religijne a u kogo nie. Czy prezes Jarosław ma powody by zacząć się obawiać o swoją reputację?

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 20.01.2014; 19:45

Jeśli byli donosicielami to ich miejsce jest w szufladzie z donosicielami. Powinno to było już być dawno zrobione. Mam nadzieję że resortowe dzieci będą pozywać autorów tej książki, wtedy takie kwiatuszki jak z Olejnik które są tajemnicą poliszynela zostaną oficjalnie potwierdzone.

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 20.01.2014; 21:50

jak sobie wyobrażę miny tych naiwnych, którym można było (i chyba nadal) makaron na uszy kilogramami nawijać, którzy dali by się za takie Olejnik, Lisy, Pochanke czy Miecugowy pociąć, że oni ci jak bum cyk cyk elita europejska, neutralni, obiektywni itd
że to co głoszą w mediach, to nie żaden fałsz mający na celu obronę starych układów komuszych ino sama mądrość bo to młodzi, wykształceni z wielkich miast

taka obserwacja - Resortowe Dzieci nadzwyczajnie spajają podobne poglądy, np:
1. o Jaruzelu tylko dobrze
2. dekomunizacja be
3. zwalczały lustrację
4. krytykowały Kościół
ciekawostka - w ostatnich latach „dzieci PRL”, jak jeden mąż zadeklarowały wiarę w rządową wersję tragedii smoleńskiej. Raport Anodiny jak biblia.

................................
a tu taka skrzecząca rzeczywistość - wszystko po to aby tatuś do pierdla nie trafił, by emeryturki nie zabrali, by układzik trwał i profity z niego szły do swoich

w tym kraju - ktoś musi być na świeczniku, spijać śmietankę - i ktoś musi klepać biedę, być np. bezrobotnym - no to dlaczego komuniści i ich pomiot nie mają być tą grupą uprzywilejowaną, prawda?
i zobaczcie jak pięknie potrafią o swoje interesy zadbać
lemingów wszak u nas miliony - a one wszystko łykną - byle tylko pisofobię im podkarmili

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 20.01.2014; 21:59

o kosciół ty sie nie martw, bo przetrwał tyle wieków, to i szzumowiny jak Tadzio z Torunia, Macierewicz, te wszystkie Kempy czy wałesających sie po domach ze swiatełkami partyjnych kumpli Ziobry czy Kaczyńskiego też przetrwa. Ty cirka i tak się już nie modlisz w kościele i nauka Jezusowa jest ci obca. Uczyniłeś sobie bożka z Macierewicza a religię ze smoleńskiego omamu. Sami się stawiacie poza strukturami kościoła. Tak samo jak kolesie w czarnych sukienkach, którzy nóz w plecy wbijają kosciołowi pedofilskimi aferami i ci którzy to tuszują. Niedlugo sroda popielcowa i jest jeszcze czas na refleksję i by sobie łeb popiołem posypać. Stać was na to, wyznawcy smoleńska?
Ale kosciół przetrwa, bo jestesmy my, wierni którzy mają odwagę nie milczeć i nie pozwalają sobie na grzech zaniechania.

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 20.01.2014; 22:03

Na prędce w histerii sklecione czytadło dla odwrócenia uwagi od skandali obyczajowych będących udziałem niektórych sukienkowych i posłów PIS i Solidarnej Polski.
I kto tu panikuje? :))

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 21.01.2014; 01:56

Cirka Ty się dziwisz że tamci panikują, wystarczy zobaczyć nasze pszczyńskie forum na którym paru użytkowników też dostaje gorączki na myśl o lustracji.

ton

Niedaleko

Postów: 21809

Data: 21.01.2014; 09:10



Na pseudo wyznawców:

Modląc się, stroili pobożne miny:
- Odpuść nam, Boże, nasze winy,
jako i my odpuszczamy naszym winowajcom -
lecz sami potem nie odpuścił swym braciom i ojcom.


qr_d_ebalance

Pszczyna

Postów: 2132

Data: 21.01.2014; 10:03

Ale cóż wy się tak dziwicie? Przecież świnie zawsze kwiczą jak się je od koryta odrywa. Jedyny problem, że stare świnie zastąpią nie mniej żarłoczne nowe i tak generalnie nic się nie zmieni. No chyba, że Korwin wygra, ale w taką mądrość Polaków to nie wierzę.

Swoją drogą żenujący jest ten brak jakichkolwiek argumentów rzeczowych u apologetów PO. Ciągle tylko "bo jakby Kaczyński był to dopiero byście mieli" :D Tia, odsunąć PiS od władzy :D

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 21.01.2014; 13:28

@ton

pseudo wyznawca czy pseudo znawca?
dla mnie to drugie

nie masz bladego pojęcia o kanonach wiary, coś ci się wydaje, gdzieś ktoś coś mówił - i udajesz, że świecisz

w twoim wieku najwyższy czas przynajmniej podstawy znać skoro z taką lubością i gorliwością usiłujesz zabierać głos w tym temacie

na marginesie - powiedz mi, jaruzel u spowiedzi był?

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 21.01.2014; 13:32

re Not - ja komuchów i ich pomiot wychowany na podobieństwo mam w nosku - całkiem wystarcza mi wiedza o tym, że każdy ich dzień życia, to życie w strachu (to ich samoświadomość, że przecież mają za co po mnie przyjść)

ta grupa jest zła do szpiku kości i pewne rzeczy robi z wyrachowania

interesuje mnie grupa potocznie zwana lemingami, która grzeszy każdego dnia - wszak Bóg im dał mózg by go używali - a ci idą na pasku wyrachowanych komuchów jak cielęta na rzeź

ton

Niedaleko

Postów: 21809

Data: 21.01.2014; 14:47

cirka napisała:
"ton, nie masz bladego pojęcia o kanonach wiary"...

Jak w Zen: płytka głębokość:

Ona ma głębokie pojecie o kanonach swojej wiary;
czy to temu tak chętnie pokazuje swoje przywary?




cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 21.01.2014; 15:54

no i sam widzisz mędrku - nawet nie rozróżniasz religii od filozofii, trza było w szkole uważać a nie, że Lenin i Lenin

otóż, wam komunistom jest łatwiej - taki macie wachlarz przymiotów, że to nie problem być wzorowym
weźmy przykładowo kilka najbardziej charakterystycznych, typowych cech:
słabe wykształcenie, antypolskość, antykościelność, zakłamanie, fałsz, donosicielstwo, przemoc, podatność na kult wodza (Stalina), najlepiej czuje się w sitwie (oni nazywali to partią he he he). Albo to - alergia na sztukę piękną (kanony komunistycznej każdy zna i dobrze wie jaka jest wartość). Jednym słowem umiłowanie tandety.

easy?
ano, easy

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 21.01.2014; 16:13

Brawo Cirka tak jest nic dodać nic ująć. A co do lemingów lemisie już nie popiskują bo zamiast michnika czytają z niedowierzaniem ponaglenia z banków za ratę we frankach. Ten skowyt u młodzieży to właśnie u dzieciaczków zasłużonych utrwalaczy komunizmu. Oczywiście dzieci nie odpowiadają za winy ojców, ale nie o winy tutaj chodzi tylko o możliwość pożegnania się z pasożytniczym życiem na koszt reszty społeczeństwa stąd to larum. Ci frajerzy naprawdę myśleli że bolek załatwi im rozgrzeszenie naprawdę wierzyli że co się odwlecze to uciecze!

ton

Niedaleko

Postów: 21809

Data: 21.01.2014; 16:34

re cirka - he, a skąd Ty tak dobrze znasz potępieńcze słowa stalinowskich komuchów pod adresem rewizjonistyczno imperialistycznych wichrzycieli?
Hm, bliskość zaraża.

A w kwestii kultury i sztuki, he he - to co wy byście dzisiaj pokazywali w tej telewizji, gdyby nie tamte ich wiekopomna sztuka?

Wykształcenie... Jego brak... No, nie mam, podstawówka mi wystarcza, i co? A w głowie mam, w przeciwieństwie do Was - jeszcze coś - niesmaczne sianko! Dlatego osły mnie nie lubią.

A co do pani Moniki Olejnik, to dobrze mu zrobiła, bo tylko mądre kobiety mają intuicję, że mogłaby po takiej podróży zostać sama.

ton

Niedaleko

Postów: 21809

Data: 21.01.2014; 16:40


Na wykształconą

Chwali się, że jest dobrze wykształcona...
Uprawianiem jogi.

ton

Niedaleko

Postów: 21809

Data: 21.01.2014; 16:45

/Bawmy się dalej.../
-------------------------

Na zawiedzione osły

Już wie, czemu go osły nie lubią;
nie ma w głowie siana.

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 21.01.2014; 19:27

"rewizjonistyczno imperialistycznych wichrzycieli?" ha ha ha jakbym trybunę ludu z 1949 roku czytał. Albo słuchał wiadomości z Korei Północnej.

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 21.01.2014; 20:20

zapomniał o zaplutym karle reakcji

..................
@ ton - "No, nie mam, podstawówka mi wystarcza, i co?"
wiemy, wiemy .... że ci wystarcza - ba, jesteś z tego dumny, prawda? solidne komunistyczne wykształcenie, najważniejsze że na blaszkę wykute "Dzieła zebrane" Lenina, "kapitał" Marksa i Engelsa.

tak z ciekawości - powiedz, ty masz 8 czy 5 klasową podstawówkę?
gdyby 8, to na bank karierę w PZPRze zrobiłeś - umiejętność pisania i czytania dla komunistów to było nie w kij dmuchał - może nawet w jakimś ważnym archiwum cię posadzili inteligencie


........
re Not - "Ci frajerzy naprawdę myśleli że bolek załatwi im rozgrzeszenie ..."
wierzyli
a tu wyszło jak wyszło z TW Bolka Cienki Bolek - swoją teczkę zniszczył a na innych się wypiął
dlatego Monisia taka zdziwiona była, że jej papiery rozwodowe się ostały
nie taka była umowa he he he

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 21.01.2014; 21:29

piso-bolszewia histeryzuje i naprędce wypociła czytadło dla ubogich. Najbardziej śmieszne, że zawsze swoje omamy przypisują innym.
Dowiem się, co z wymienionymi przeze mnie wyżej?

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 21.01.2014; 21:36

PIS i bolszewia to oksymoron coś jak uczciwy POwiak!
Jeśli już to egzystuje coś takiego jak PO-bolszewia! To PO skoczyło na emerytury Polaków dokonując ich nacjonalizacji.
Powtarzam jak ktoś był kanalią to niech teraz się za to wstydzi a nie panikuje tak jak ty vvickary.

ton

Niedaleko

Postów: 21809

Data: 21.01.2014; 21:43

No, zgadłaś, cirka: te 5 klas podstawówki w zupełności mi wystarczają, aby rozprawić się z Waszą płycizną intelektualną i kaleką etyką. Wszystko co ponad to jest - marnotrawstwem wykształcenia i wiedzy nabytej i udokumentowanej byłoby. Zresztą, wy i tak nie uznajecie czegokolwiek zdobytego za czasów PRLu, wiec po co ja się tym /tymi trzema klasami/ chwalę.
No popatrz sama: szydzicie z młodej dziewczyny - studentki, zaślubionej już z mężczyzną "agresywnym" i w ogóle chyba dla niej bardzo niedobrym, skoro byli w trakcie załatwiania rozwodu. a wyjazd jego mógłby pokomplikować jego wynik. Była to wiec młoda i niedoświadczona kobieta, która tak na dobrą sprawę chciała pokrzyżować plany aparatczykowi niewątpliwie, nad czym Wy nagle bolejecie, taka wasza mać.

Szkoda, ze w ogóle używam tu mądrości nabytej w pięciu klasach, bo wystarczyłyby trzy, aby Was podsumować.
Tak wiec - dobrego samopoczucia i samozadowolenia z siebie nadal życzę. Ku ogólnej kompromitacji Waszeci, dalszej.
Pozdrawiam serdecznie: Szczęść Boże.

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 21.01.2014; 21:47

not, nie histeryzuj. Zwłaszcza, ze krzywda się piso-bolszewii u nas nie dzieje. Nawet jak się szumowiny wałęsają po domach ze swiatełkami, to i tak spadają potem na cztery lapy. Wiec luz, włos ci z głowy nie spadnie.

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 21.01.2014; 23:28

oj, bo się wzruszyłam młodą niedoświadczoną Olejnik
i tak na trzeźwo pociskasz te popierdółki?

młoda, niedoświadczona ale nad wyraz zdolna
w tym czasie już jako TW Stokrotka z SB się prowadza, jak dziś wiemy z akt IPN to cwany oficer operacyjny

piszesz, że mąż szumowina, tak?
co wy komuszki nie jesteście w stanie zrobić, aby swoje gniazdo bronić

pierwszym mężem (tym na którego Olejnik donosiła) był Grzegorz Wasowski, tak ten Wasowski
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Wasowski

na marginesie - kto jest autorem określenia Kiszczaka "człowiekiem honoru"?
zdolna ta Stokrotka, co?



not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 22.01.2014; 01:25

Ja nie histeryzuję, to ty masz skłonności do histerii najpierw jak słusznie homoseksualistów wypunktowano za homoterroryzm i teraz jak wychodzą na jaw plugawe życiorysy ikon michnikowych. Na co liczyłeś że ludzie zapomną?

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769