Forum

Temat: Jaby rządził pis to wtedy Stoch miałby platynowy a drużyna złoty medal

pisowiec

Poręba

Data: 19.02.2014; 09:45

A tak to jedno wielkie G.
Głosujcie ludzie na pis jak chcecie medali na olimpiadach i turniejach sportowych.

pless1

Pszczyna

Data: 19.02.2014; 13:58

a jak chcecie pracy ,chleba i uczciwosci - to glosujcie na PO!
to straszna demagogia i propaganda do kwadratu!
alez pisowiec teze wywaliles-smiechu warte-....mozesz ja jakos rozjasnic i poprzec dowodami?

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 20.02.2014; 11:44

ale na szczęście rządzi PO i mamy korupcję złodziejstwo i rozkład państwa.

vvickary

Pszczyna

Data: 20.02.2014; 12:14

..z którymi to zjawiskami podjęto skuteczną walkę. Wystarczy spojrzeć na dane OECD.
Ale dla szydercy i pisobolszewii to za duzy wysiłek. Poza tym prezes i jego prawa ręka Macierewicz wiiedzą lepiej i nie są im potrzebne dane OECD, zwłaszcza że ciemny lud kupi co ci dwaj powiedzą.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 20.02.2014; 12:45

wystarczy popatrzeć na sawicką rycha mira i zbycha. Z PO-datkami też podjęto skuteczną walkę podnosząc je! A teraz poprosimy o przytoczenie danych OECD czekamy!

vvickary

Pszczyna

Data: 20.02.2014; 13:58

Dane OECD mówią, że w Polsce podatki nie należą do najwyższych, wbrew temu co mowią Korwiny i jemu podobni populiści, którzy chcą połechtać kilkuprocentowy elektorat przedstawicieli tzw. kapitału spekulacyjnego.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 20.02.2014; 14:40

he he he kapitał spekulacyjny buahahahaha ty bolszewik komu takie kity żenisz? Prosta sprawa jakby Korwin Mikke doszedł do władzy to skończyło by się utrzymywanie takich pasożytów budżetowych jak ty! Stąd ten skowyt!
dawaj całe dane o których mówisz w porównaniu z bogatymi krajami.
dobra a teraz do sedna zdaje się próbowałeś coś o walce z korupcją coś krętaczyć. To czytaj:

http://biznes.onet.pl/oecd-wzywa-polske-do-nasilenia-walki-z-transgranic,18512,5545680,news-detal

vvickary

Pszczyna

Data: 20.02.2014; 15:02

Dobrze że wzywa.
A tak dla twojej wiadomości, to robię na swoim.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 20.02.2014; 15:12

Tak jak leo68 :o)

cirka

Pszczyna

Data: 20.02.2014; 15:44

@vvickary - "..z którymi to zjawiskami podjęto skuteczną walkę."

z przykrością należy odnotować, że niektórzy mentalnie nadal tkwią w głębokim PRLu

samokrytyka złożona - błędy i wypaczenia nie - aż mi łzy ciurkiem pociekły:))

PO już raz podobny makaron na uszy nawijała - "my już wiemy jak rządzić" (hasło przewodnie na wybory parlamentarne)

uzupełnienie do genialnej myśli vvickarego:
https://www.youtube.com/watch?v=oFI0L47NFT4#t=33

ton

Niedaleko

Data: 20.02.2014; 16:17

Prawica - tylko się nie zagryżcie.

I nic nie da, że to czerwona, żółta czarna, różowa itd., bo wsio rawno - i tak ze wspólnego pnia, pardon - styropianu pochodzicie, hue hue hue.

I wyzywać ich od lewaków i bolszewików też możecie, bo wstyd lubi uciekać się do różnych sposobów przerzucania winy, przerzutek typu:

"- Taak! To znowu łoni - te czerwone to som! A nie my, kaj by tam! Przeca my sie tak gorliwie na tych pielgrzymkach modlymy do tych naszych patronów i roztomaitych świyntych, że łoni nos niy mgom zawieść przeca!! To ino sie tym komuchom zdarzało boi to ateisty same, a wienc skore do najgorszego czynu som!"

Mistrzami w tej przerzutce są tutaj stale ci sami chwalcy pogiętego, jak /.... to wstawiać wszystkich co powyżej i poniżej/ oraz inni wzajemnie poukrywani za swoimi klonami.
Brawo ! A żrijcie się tak dalej aż się wzajem prawica pozeżyracie i będzie z wami święty spokój nareszcie.
Przyjdą lepsi, mam nadzieję, ze bardziej kulturalni i darzący szacunkiem każdego człowieka i Polaka.
Bo to co wy tu prezentujecie, to tylko do szaletu się nadaje, an nie forum publiczne./O wyjątkach nie mówię/.
Macie jeszcze ogon aby?

paveu_cockies

PSZCZYNA

Data: 24.03.2014; 13:35

"Wraca Kamil Stoch po Igrzyskach w Soczi i zdobyciu Kryształowej Kuli do domu, a tam żona przygotowała przyjęcie na jego cześć. Są wszyscy: Prezes Tajner, trenerzy Kruczek i Mateja, skoczkowie: Małysz, Hula, Murańka, Miętus, Kot, Ziobro, Kubacki, Zniszczoł, Żyła oraz sąsiedzi – górale. W pewnym momencie skończyły się Harnasie... Żona mówi do Stocha: "Kamil, skocz po piwo do sklepu". Stoch na t...o: "Dla mnie to za blisko, niech Miętus skoczy...”. Na to Miętus: "Dla mnie to za daleko, może niech Żyła skoczy". A Żyła (szturchając w ziobro Kubackiego): "Ja, dlaczego ja?. W wojsku jest tak, że skacze kot, najmłodszy". Na to Kot: "Ale najmłodszy jest Murańka, niech on skoczy". A na to Klimek nieśmiało: "Ja???. Ja nie jestem pełnoletni, nie sprzedadzą mi piwa, co najwyżej miętusy" ... . Kubacki przekonywał wszystkich, że musi być zapewne jakiś kruczek, aby Klimkowi jednak to piwo sprzedali. Trener Mateja tak intensywnie myślał, że aż mu się żyła na czole pojawiła, a pod rozpiętym dresem odznaczało się suche ziobro trenera. Zaś trener Kruczek patrzy w stronę Zniszczoła, i po chwili namysłu decyduje: "On nie, jeszcze butelki po drodze wytłucze...". Wreszcie odzywa się Prezes Tajner: "Leć, Adam, leeeć.." A Małysz: "Ja???. Ja już dawno nie skaczę..., niech Stefan hula". Na to trener Mateja: "No nie bądź żyła Stefan, nie daj się prosić".... i Stefan zgodził się. A żona Stocha mówi do Stefka: "To weź jeszcze miętusy dla Klimka, wódkę dla Prezesa i sok „Fortuna”, bo Fortuna do wódki pasuje...”. Stefan wraca po kwadransie i mówi: "Fortuna nam nie sprzyja. Halny hula – sklep zniszczoł, ani harnasiów nie będzie, ani miętusów dla Klimka, ani wódki i „Fortuny”..... wszystko zakopane"
autor nieznany.

leo69

Pszczyna

Data: 24.03.2014; 13:54

Ale suchar. Aż mi jutrzejsze pranie wyschło.

Nowi klubowicze

Laprile

Pszczyna
w klubie od: 2022.11.29

Hyper

Pszczyna
w klubie od: 2022.11.18

senio

Libiąż
w klubie od: 2022.10.26

Benek1

Pszczyna