Forum

Temat: Rozbiór Ukrainy

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 24.03.2014; 08:11

Polska dostała propozycję do uczestniczenia w rozbiorze Ukrainy.

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,15673629,Rosja_proponuje_Polsce_rozbior_Ukrainy___MSZ_dostalo.html

Proponuję wykorzystać okazję, wprowadzić monarchię absolutną, Donka ogłosić królem Obojga Narodów a Józefa Bąka wyznaczyć jako księcia koronnego!

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 24.03.2014; 08:19

No i przy tej całej chryi można by się odłączyć od gorolstwa i ustanowić Wolne Księstwo Śląsk. ;)

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 24.03.2014; 09:06

Jak ja bym miał z takimi ślązakami żyć jak Ty i nie tylko, to wolałbym już do gorolstwa dołączyć.
A rodowity spod Pscyny jezdem hanys.

Cirka miała coś racji opisując ślązaków bardzo negatywnie, ja jej zaprzeczałem ze zwykłej przekory. Na co dzień widzę jakie toto niedobre ludziska są.

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 24.03.2014; 09:18

Szkoda, ze jako pierwszemu dali to do skomentowania prof. Nałęczowi, bo co do jego sił psychicznych też coś nie mam ostatnio zaufania.

A pomysł jest godny rozważenia, pod warunkiem, że będzie w tym uczestniczyć Ukraina, która może nie być w stanie zapobiec katastrofie humanitarnej, jaka tam się na tych ziemiach szykuje.

W pokojowy sposób i za pomocą referendum można wiele dobrego dla narodów zdziałać, pod warunkiem, że nikt nie ucierpi i nie będzie miał poczucia okradzenia go, a jedynie udzielenia pomocy humanitarnej /w tym wypadku narodom słowiańskim - choć to mi nieco rasizmem trąci, fakt, no ale od czegoś trzeba zacząć, jeśli ma się być skutecznym w czynieniu dobra.
Najlepszym rozwiązaniem mogłoby być powołanie państwa słowiańskiego, na wzór germańskiego zjednoczenia Niemiec przez cesarza Wilusia.
Oczywiście z Pszczyną jako stolicą.

MegaMind

StaroWies

Postów: 129

Data: 24.03.2014; 13:17

Czy tam przypadkiem nie pogrywa Makrela?

Polsce wcisnac zacofany Lviv i korzystajac z precedensu dla siebie wychapac Breslau ...

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 24.03.2014; 14:47

A jak myślicie dlaczego tak dużo inwestycji unijnych jest właśnie na zachodzie kraju na ziemiach które należały kiedyś do Niemiec?

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 24.03.2014; 16:48

Czy chodzi ci o ziemie tymczasowo zarządzane przez Polskę? Tusk za żelazny krzyż i poklepanie po plecach w zębach zaniesie.

Ale tu się pisze o rozbiorze Ukrainy. Ja bym mógł przyjąć jakieś ziemie po wysiedlonych Ukraińcach.

laktacja

P-na

Postów: 2162

Data: 24.03.2014; 17:56

Ton
Twoje:
"A pomysł jest godny rozważenia, pod warunkiem, że będzie w tym uczestniczyć Ukraina, która może nie być w stanie zapobiec katastrofie humanitarnej, jaka tam się na tych ziemiach szykuje. "
Czemu nam tak wszystkim źle życzysz? Powinniśmy wręcz skakać do góry, że jesteśmy obecnie państwem jednorodnym (prawie) narodowościowym. Pamiętasz ostatnią historię byłej Jugosławii?

A tak na marginesie: ciekawe, jaka byłaby reakcja, gdyby majdaniarze odpowiadając na słowa Janukowycza, że jest nadal prawnym prezydentem powiedzieli mu: Panie prezydencie. Wracaj. Stołek czeka. zapewniamy bezpieczeństwo. Co by na to Putin co byłoby dzisiaj na Krymie?

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 24.03.2014; 21:15

Laktacja - trafna uwaga: jesteśmy istotnie państwem jednorodnym narodowościowo i to jest wielki plus dla nas.

Dla nas - tak bardzo nauczonych ostatnimi czasy wzajemnej nienawiści, i to wobec kogo? Polak wobec Polaka z tego samego na/rodowego gniazda!!

Wystarczy, że powiesz, iż jesteś z PO, a ja z PiSu lub SLD, albo co najgorsze - żeśmy obaj o zgrozo ateiści lub agnostycy /vide: pan Oko, zwany też katolickim, czyli chrześcijańskim he he he - księdzem/, lubo komuchem jakowym z czasow PRL, a już gromy na nas się posypią, niczym na Żyda jakiego albo kacapa ewentualnie inszego obcego gorola i gnoja... przepraszam - goja!!!

Mało to tu bez potrzeby przynależności do takiej czy innej narodowościowej nacji oberwałem za inszość swoich poglądów, od "wieprzów czerwonych" po "śmierdzące czerwone onuce stalinowca i kacapa" itd. od własnych pszczynian /pszczyniaków/, abym miał bać się jeszcze czegoś innego, no choćby o tych obcych narodowościowo?
Nawet wyganiać z własnej Ojczyzny mnie/nas tu chcą /patrz oddzielny na to wątek pod tym tytułem/, mnie obywatela TEJ ZIEMI/!!!?, a co dopiero obcej - można by mieć obawy!

I tu dochodzimy do sedna sprawy, a dokładniej do dwóch:

1. Takich nieokrzesańców i kulturowych prymitywów z jakimi tu mamy do czynienia trzeba by się z miejsca roprawić i wziąć ich pod prawny pręgierz, a jest ich niewielu /szyderca vel..., PO Żniwarz vel... etc./, bo są po prostu grożni: zagrażają społecznemu pokojowi.

2. Po tych profilaktycznych działaniach możemy być już o tolerancję inszości narodowych spokojni. Wszak w swej polskiej historii mamy zapisane piękne i chlubne karty tolerancji obcych, i to nawet wyznających inny nieco światopogląd, niż oficjalny Kościół rz.k.!! Np.bardziej wolnomyślicielscy Arianie, którzy to u nas w Polsce, a nie gdzieś w zachodniej Europie znależli schronienie.
No fakt - na krótko, bo wkrótce Kościołowi coś się odwidziało i napuścił na nich "pisowskiego" króla tak, że trzeba było ich stąd wygonić, niestety. Zawsze jednak naukę tolerancji możemy podjąć ku chwale Bożej na nowo. A mamy to już przerobione, właśnie dziś, kiedy opluwamy się wzajem i obrzucamy tonami słownego gnoju i bagna, pomimo wiszącego nad posłami katolickimi krzyża, który sami tam sobie zawiesili, ani co jakiś czas odbywanych wspólnie pielgrzymek do św. sanktuariów.
Może jednak wtedy kiedy żylibyśmy wspólnie z innowiercami innej narodowości - poczulibyśmy jakiś wstyd i zobowiązanie do poprawy? Aby im pokazać, że zasługujemy jednak na szacunek, a nie na miano europejskich prostaków i prymitywów?

Ukraino - przyłącz się do nas!!!
Możemy dzięki Tobie staniemy się lepsi, niż...dziś wobec siebie jesteśmy?

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 24.03.2014; 21:21

ton za bardzo przeceniasz takich debili jak szyderca czy ponury.Dla takich wieśniaków każdy temat sprowadza się do jednego.Ciekaw jestem ile za to dostają.Zobaczcie że te dewoty forumowe siedzą od rana do wieczora.Jaki wniosek?

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 24.03.2014; 21:24

Albo, tak jak to powiedziałem /napisałem/ w innym wątku o Ukrainie: stwórzmy swoje Stany Zjednoczone Słowian - jedno państwo grupujące stopniowo wszystkich Słowian.
Mielibyśmy wówczas u siebie i pragmatycznych Czechów, i mądrych, acz tak samo jak my niecierpliwych Ukraińców, i spokojnych, pracowitych i skromnych Białorusinów, z czasem być może i dumnych Rosjan i tak po kolei, czego ja chyba nie nie mam.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 24.03.2014; 21:33

Czech to tchórz,Rus to tępak a Białorusin wazeliniarz.Z kim tak naprawdę chcesz tworzyć te stany? Bajdy totalne.

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 24.03.2014; 22:40

Tylko leo to ktoś! Żałosna kreatura!

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 25.03.2014; 06:34

@Ton - "Po tych profilaktycznych działaniach możemy być już o tolerancję inszości narodowych spokojni."

1. Ja tam nie mam nic do "inszości narodowych", a wręcz cieszy i interesuje mnie mieszanka kulturowa (pod warunkiem, że jest kulturalna).

2. Mam za to wiele przeciw tym, którzy zbrodnią chcą traktować społeczeństwo, nawet to pomieszane. Zbrodnią jest narzucanie siłą swoich poglądów innym - to jest to co robią faszyści, komuniści, extremalne grupy religijne. To jest to co ton robi w szczególności przy aplauzie tanga oraz nananananana na tym forum.

3. Kilku twoich czerwonych braci ton już robiło te działania profilaktyczne - wciąż możesz zwiedzać pozostałości po jednym z tych działań ok 20km od Pszczyny.

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 25.03.2014; 06:41

@Ton - "stwórzmy swoje Stany Zjednoczone Słowian - jedno państwo grupującenastopniowo wszystkich Słowian. Mielibyśmy wówczas u siebie i pragmatycznych Czechów, i mądrych, acz tak samo jak my niecierpliwych Ukraińców, i spokojnych, pracowitych i skromnych Białorusinów, z czasem być może i dumnych Rosjan"

I to jest kwintesencja twojej głupoty lub dowód na zdradę narodu - powinien za to czekać cie stryczek!

Dla ludzi o IQ większym od długości fiuta jasnym jest, że przy połączeniu dwóch lub kilku organizmów/podmiotów Władzę przejmuje zawsze ten silniejszy. To co ty tu robisz to jest jawne nawoływanie do przekazania władzy w Polsce Ruskim! I w tym kontekście każdy może słusznie nazwać cię soviecką wywłoką etc.

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 25.03.2014; 10:35

O, mamy tu stalinowskie pohukiwania POŻniwiarza:
"- ton, czeka cię stryczek, ty wywłoko",

a ile tego jeszcze było wcześniej nikt nie zliczy.

No trzeba koniecznie takich rozpolitykowanych nienormalnych PO Żniwiarzy zneutralizować prawnie/administracyjnie, zanim przyjmiemy do siebie inne narodowości, bo "zabraknie na drzewach liści..." /Młodzi - to stare Solidarnościowe, czyli jak też pamiętamy ich afiszowanie się wiarą - chrześcijańskie zapewne zawołanie pod adresem bliżnich, co inaczej myśleli, bądż mieli za sobą pełną lojalność wobec nowej narzuconej nam władzy, gdyż zajmowali się niczym innym jak tylko odbudową kraju dla przyszłych pokoleń Polaków/.

Tak, "stryczek" dla normalnych obywateli znów się takiemu POŻniwiarzowi - pogrobowcowi stalinizmu ewentualnie inkwizycji marzy; bo to spośród takich ongiś rekrutowali się najgorsi tzw. komuniści o mentalności zbrodniarzy, którzy celowo rzucali cień na nowy tzw. ludowy ustrój, aby nic się nie udało, by móc potem powiedzieć: o, widzicie, ze to wszystko do d..., wiec trzeba to rozwalić!!". No i rzeczywiście że z czasem z powodu takich podstawionych psujów PO_Żniwarzy i in.Szyderców - sabotażystów stało się to do przysłowiowej d..., na czym wszyscy Polacy stracili, z wyjątkiem dawnych posiadaczy majątków, które dziś musimy im albo oddać albo spłacić, choć przecie nie zawsze zapracowali sobie na nie sami, jako że sami to mogli sobie co najwyżej w nosie podłubać; wszystko jest zasługą wspólnej pracy: potu, wyzysku nieraz bądż nawet niewolniczych stosunków, za co dziś się tym byłym ich najemnikom, a nawet potomkom tez coś z tego należy, jakieś odszkodowanie za ten włożony trud, a nie tylko państwu hrabiom lub Kościołowi nawet,bo tak wygląda prawdziwa chrystusowa sprawiedliwość, amen.

I jak tam panie stryczek?
Kopara opadła, co?

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 25.03.2014; 15:54

Ano opadła, nie przypuszczałem, że ktoś może być tak bezgranicznie głupi. Nawet ton.

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 25.03.2014; 16:18

To dobrze, ze nie przypuszczałeś; nie miałeś ku temu najmniejszych podstaw.

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 06.04.2014; 14:12

Miałem i nadal mam. Ty ton jesteś dobrym interlokutorem dla leberra - treść macie podobną, choć u ciebie odrobinę lepiej z formą.

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 06.04.2014; 14:29

Żal Ci, ze tylko dla niego piszę s-f ?
No to masz również, abyś był wreszcie kontent

Temat mojego s-f kręci się wokół Ukrainy, bo z niego wziął swój początek./

Historia kołem głupoty się toczy

Przyjdzie kiedyś czas rozliczeń,
przyjdzie, jak ten myśliwy,
co zrobił sobie z barana pieczeń;
przyjdzie, bo czas jest sprawiedliwy.

Kto w bliżniego kamieniem rzuca -
kamieniem od niego dostanie,
tak mądry głupiego poucza,
lecz on dalej wola: - A to dranie!!

Kupię sobie drogą tarczę
i przed nim się obronię!
Zamiast mu pomachać ręką -
machnę go w te kacapskie skronie!!

Bo nie lubię go i tyle, owszem
handluję z nim, bo muszę,
ministrem lub premierem żem,
na uśmiech tu się skuszę;

może to i fałszywe z mej strony,
takie pogańskie i niegodne,
lecz cóż począć, jak-em tak wychowany
w kulturze wartości, co są u nas modne?!

Kocha się tylko tego, co się żegna
tak jak ja lub bogaty, a nie biedny,
moja pycha od takich mnie wygna,
bom człek zakłamany jest i wredny!

To i co z tego, że na karki mojego narodu
sprowadzam nieszczęście wciskając mu bajer,
przez politykę wrogości i chłodu
by pokazać światu, jaki ze mnie frajer;

bo mimo, iż nieuczciwie oceniam fakty,
gdyż od urodzenia udaję żem krótkowidz,
z takim samymi wchodzę w pakty -
choć dobrze wiem, że to wielki pic.

Niestety, wizja nowego koryta motywuje rażniej,
dlań gotów jestem pogrzebać moje dobre imię,
tudzież narodowi zgotować krwawą łażnię,
jak tylko prowokowany wyciągnie tu zbrojne ramię.

I już to nawet narodowi obiecuję,
że to pewne jak nowy rok szkolny w wakacje,
a zatem zbrojeniówkę już szlifuję,
pieniądze na broń, a nie na wasze socjal-akcje!

Nowej martyrologii jest potrzeba krzewienia!
Pomników i innych miejsc pamięci nowych ofiar!
Ofiar naszej głupoty i zacietrzewienia!
Oto polityki naszej filar!!

Aż przyjdzie czas nowych rozliczeń,
przyjdzie, jak ten myśliwy,
co zrobił z głupiego barana pieczeń;
przyjdzie, bo czas jest sprawiedliwy.

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 06.04.2014; 21:41

Rozebrać to sobie może... Biedroń rebella :o)

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769