Forum

Temat: Obiecyany Raj nastąpił! Brak problemów spol. zastąpiły wycieczki perso

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 21.09.2014; 14:31

Jakimś cudem tak w Pszczynie jak i w Polsce mamy wreszcie obiecywany Raj!

Świadczyć o tym mogą osobiste wycieczki personalne, które, jak się wydaje, zastąpić mają /lub odwrócić być może od nich uwagę?!/ - rzeczywiste problemy lokalne i państwowe.

Dowodem na to niech będzie chociażby założenie na tym forum kilku nawet wątków personalnych, z osobą tona w tle!


Czyli - NIE MA JUŻ ŻADNYCH INNYCH PROBLEMÓW: społecznych, politycznych, lokalnych, PRÓCZ użytkownika tego forum - tona!!

To naprawdę wielki sukces PO, ze udało jej się wreszcie po tylu latach obietnic je ziścić.

Niebagatelną rolę odegrał w tym cudzie, jak się wydaje, pan ton, bowiem to on jest teraz w centrum uwagi tego forumowego światka i należą się mu za to gratulacje, zastąpił bowiem nękające naród problemy, których nagle brak!!

Najważniejszym i największym obecnie problemem dla Polski, i lokalnym, jest właśnie ów użytkownik ton i chwała mu za to, bowiem mieszkańcy tej gminy i miasta będą mogli wreszcie dzięki niemu odetchnąć z ulgą, ciesząc sie z zera problemów, które zastąpiło im inne zero, mianowicie ton!

Moje gratulacje dla mieszkańców TEJ ZIEMI!!

Cieszę się wraz z Wami!

Jedno mnie tylko martwi: co będzie, kto zastąpi tona, jak już się wszystkim ponownie znudzi?

Rewolucja chyba?...

O, nie, to już lepiej o tonie stale piszcie!!!

Ton jaki jest to jest, ale rewolucjonista z niego taki, jak z procy karabin.

NIECH ŻYJE zatem TON!!




aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 21.09.2014; 18:55

Niech żyje!!

P.S.
Tyle, że bez pless!!

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 21.09.2014; 20:17

Nawet Plessa chciałbyś załatwić, szkodniku?

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 22.09.2014; 16:25

Nieeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
Chciałbym aby ten portal miał przejrzyste forum, bez trolowatych docinek człowieka który wszystkie rozumy zjadł.

Żądam "netykiety"

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 22.09.2014; 16:27

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 22.09.2014; 16:28

Żebyś miał trollu łatwiej:

Za wiki:

Charakterystyka zachowania internetowego trolla

Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, merytoryczna zawartość dyskusji ma zaś dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll sycił się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie w jego sidła i odpowie na jego post, tym bardziej wydaje się zadowolony. Znużenie dyskutantów objawiające się kończeniem dyskusji (patrz: EOT) lub też wrzuceniem go do killfile'a interpretuje jako odniesienie zwycięstwa.

Nieraz też autor podaje linki do stron z obrzydliwą zawartością, najczęściej tak zamaskowane, że niczego nieświadomy użytkownik widzi nagle zdjęcia zmasakrowanych zwłok, wypróżniających się ludzi itd. (zobacz: goatse.cx). Inną metodą trollowania jest podawanie linków do screamerów bez ostrzeżenia.

Część trolli rzadziej lub częściej zmienia swoje dane (np. adres poczty elektronicznej), aby znaleźć się poza killfile'ami innych osób[2].

Trollowanie czasem bywa stosowane przez lamera – osobę, która podkreślając swoje doświadczenie i wiedzę w danym temacie (a w praktyce jest ona bardzo niewielka), próbuje wypowiedzieć się na temat wad czegoś/kogoś, próbuje na siłę pomóc komuś w problemie etc. Kiedy dochodzi do polemiki z osobami bardziej doświadczonymi w temacie, lamer może zareagować śmiesznymi i bezsensownymi argumentami. Kończy się to w wielu przypadkach interwencją ze strony administratora lub moderatorów serwisu. Czasami jednak trollowanie jest stosowane wobec lamerów, aby zniechęcić ich do dalszego udziału w dyskusji.
Symptomy trollowania

Symptomami trollowania mogą być poniższe sposoby zachowania w dyskusjach:

bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei (np. Ten system operacyjny jest najlepszy!) i bronienie jej do końca (często wbrew rzeczywistości) – jest to kryterium kontrowersyjne, ponieważ samo fanatyczne przywiązanie do określonej idei nie oznacza trollowania;
prosta do zauważenia sztuczna nieznajomość podstaw tematu danego forum (np. na forum o zaletach systemów komputerowych, troll zapyta, czym jest system komputerowy.);
częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona – celem trolla jest w tym przypadku zapętlenie dyskusji i wprowadzenie dodatkowego zamieszania;
celowe wyrażanie zdania różnego od grupy w której owo zdanie wyraża, nawet jeśli jest takie same jak jego, co z kolei prowadzi do dyskusji z której "wyciąga" się osoby niepotrafiące uargumentować własnego zdania(daje to im satysfakcje z poczucia wyższości nad innymi)
brak konsekwencji podczas prowadzenia dyskusji i zaprzeczanie własnym tezom i opiniom;
chętne używanie argumentów ad personam – atakujących osoby lub ich cechy szczególne, jak wiek/zainteresowania/etc., bez związku z tematem dyskusji, a często przy użyciu słów wytrychów, w niektórych przypadkach troll posuwa się do wyzwisk i gróźb[2];
skrajny stosunek do netykiety (wybrane zasady) lub ortografii – albo atakowanie wszystkich za najdrobniejsze literówki, albo demonstracyjne łamanie zasad;
skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób – jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, bo nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie zrażają się do niego z powodu takich zachowań przejawianych wobec nich;
częste nazywanie innych dyskutantów trollami internetowymi;
wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary (np. moderatorów, współdyskuntantów etc.) także w sytuacjach niezwiązanych z danym forum[2];
konfabulacja np. na temat swego wykształcenia, pracy, pozycji społecznej bądź doświadczeń życiowych – celem trolla jest tutaj nadanie większego znaczenia swoim wypowiedziom, jako pochodzącym od specjalisty, osoby, która coś zna z autopsji, etc.;
próby utrudniania innym wypowiedzi w dyskusji poprzez środki techniczne dostępne w danym forum (np. w Usenecie może dochodzić do prób zmieniania lub usuwania wypowiedzi współdyskutantów, ponieważ protokół nie pozwala na sprawdzenie, czy post z żądaniem usunięcia innego posta pochodzi od autora usuwanego posta) – działania takie jednak są rzadkie, ponieważ zazwyczaj wiążą się z naruszeniem regulaminu danego forum i tym powodują zdecydowaną reakcję administratorów, więc troll często ich unika, żeby nie utracić dostępu do danego forum;
za każdym razem rozpoczynanie wypowiedzi od tego samego zwrotu – powitania, często obraźliwego, prowokacyjnego[2];
ceremonialne używanie filtrów (np. killfile'a) – troll uroczyście obwieszcza, że jego oponent ma znaleźć się w filtrze trolla, przy czym bardzo często i tak tego nie robi i dalej czyta wypowiedzi oponenta (czasem tylko próbuje udawać, że je filtruje);
regularne ogłaszanie swojego definitywnego odejścia z forum lub grupy dyskusyjnej i za każdym razem, po jakimś czasie, powracanie – troll tłumaczy się tutaj różnego rodzaju obowiązkiem, otrzymaniem kilkuset maili zachęcających do powrotu etc.;
zmienianie własnych danych, które może polegać albo na drobnych zmianach tych danych (np. Troll może zmienić się w Troola lub Trrola etc.) albo na poważnych zmianach takich danych (np. Troll staje się „Uczestnikiem”) – celem trolla jest spowodowanie, aby inni uczestnicy forum nie mogli filtrować wypowiedzi trolla lub ich ignorować bez czytania;
tworzenie klonów bądź pacynek (np. Troll może także występować w tym samym okresie także jako Uczestnik1 i Uczestnik2), których wypowiedzi składają się z wyrazów poparcia wypowiedzi trolla występującego pod własnymi danymi oraz ataków na oponentów tego trolla – troll w ten sposób próbuje wykazać, że nie jest izolowany i cieszy się poparciem na danym forum.

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 22.09.2014; 16:36

Wątpię, aby mi było przykro, ale nie czytam trolli co piszą przydługawe teksty.
Tak wiec dalej nie wiem o co ci chodzi.

Mógłbyś mi to bardziej skrótowo i zwiężle wyjaśnić, ale nie jak troll?
Nie cierpię trolli.

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 22.09.2014; 16:48

Tak coś przez skórę wyczuwam jednak, po przeczytaniu kilku zdań, że to jak ulał pasuje do was, he he he.
Wszystkie te negatywy przerabialiście już niejednokrotnie co do koty.

Aczkolwiek - samego autora od wyjaśnienia tego hasła też posłałbym do specjalisty od trollowania...

Pozdrawiam zatem wszystkich tutejszych trolli.
Piszcie dalej na samych siebie, hue hue hue.

Pyszna zabawa!

/Zaraz mi tu laktacja wyłuszczy, że pyszna to nie może być zabawa, he he he./

Ale ubaw mam z wami trollami!


aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 22.09.2014; 16:51

Za wiki:
...częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona – celem trolla jest w tym przypadku zapętlenie dyskusji i wprowadzenie dodatkowego zamieszania;

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 22.09.2014; 16:53

Ponury...- bierz go!! Faz go!!!

Patrzaj, jaki on długi post napisał, ten janioł rogaty! Prawie tak długi, jak twoja głupota, he he he!!
A nuże nowy watek zakładać na niego - sabotażystę jednego - trolla w dodatku!!

Laktacja - a poprzyj no ich obu tych trolli, to już was trzech, albo nawet czterech będzie do... kupy... No, do kupy.
Tak jakoś mi się powiedziało i nawet fajne wyszło, hy hy.

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 22.09.2014; 16:55

Za wiki:

....skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób.

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 22.09.2014; 17:29

Uwaga, układam listę tutejszych trolli, według powyższej definicji opracowanej przez też wcale niezgorszego trolla:

1. "PO_nury Żniwiarz".
2. "laktacja".
3. "janioł ze stróżówki" /nie chcę obrażać prawdziwego anioła/.
4. "Zielona wyspa".

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 22.09.2014; 17:33

Za wiki:

....wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary.

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 22.09.2014; 17:37

Nie jestem żadną ofiarą, jestem - OPRAWCĄ BARANÓW!!

I trolli!

Aktualizacja listy trolli:
-----------------------------
Uwaga, układam listę tutejszych trolli, według powyższej definicji opracowanej przez też wcale niezgorszego trolla:

1. "PO_nury Żniwiarz".
2. "laktacja".
3. "janioł ze stróżówki" /nie chcę obrażać prawdziwego anioła/.
4. "Zielona wyspa".
5. Pless1.


ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 22.09.2014; 17:41

Uwaga:
Z góry UNIEWAŻNIAM wszystkie inne listy na tym wątku, jak również dopisywanie dodatkowych trolli do powyższej listy.
Listę aktualizować może wyłącznie autor tego wątku.

Podpowiedzi tolerowane.



aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 22.09.2014; 17:43

Tym razem za Tonem:

Najważniejszym i największym obecnie problemem dla Polski, i lokalnym, jest właśnie ów użytkownik ton i chwała mu za to, bowiem mieszkańcy tej gminy i miasta będą mogli wreszcie dzięki niemu odetchnąć z ulgą, ciesząc sie z zera problemów, które zastąpiło im inne zero, mianowicie ton!

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 22.09.2014; 17:50

Aha, i to ma być dowód na brak megalomanii u tona, a tym samym nie zaliczenia go do trolli!
/Autor definicji trolla "megalomanię" zalicza do cech trolla/. Dziękuję, no, wreszcie zajarzyłeś, janioł.
/Nie pracujesz dziś? Ze masz więcej czasu na myślenie? Wiesz co - zwolnij się. :))/

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 22.09.2014; 17:56

Za cytatem z cytatu


...które zastąpiło im inne zero, mianowicie ton!


ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 22.09.2014; 18:04

Przepracowałeś się dziś, janioł, co?

No jak zero, to nie "megaloman", co mi jeszcze chwilę temu próbowałeś przypisywać, jako cechę trolla;
nie udało się co? Sam zastawiłeś na się sidła. I jeszcze nie dasz się stamtąd wyciągnąć, he he he.

Więcej przerw sobie rób w pracy, to sprzyja lepszemu myśleniu, janioł.


aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 22.09.2014; 18:11

Ton wszędzie robisz za najmędrniejszego lub ofiarę.

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 22.09.2014; 18:13

Panie "Doskonały" rzuć pan nickiem z tyskich pyskówek.
Ciekaw jestem za co Was uwalili :)

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 22.09.2014; 18:22

Spisek.


Admin miał czas usunąć kilka tysięcy wpisów.


Siła złego na jednego:)

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 22.09.2014; 19:16

Na Tychach byłem "tom", "tom -ton", ale potem się pode mnie podszywali i kpili jak tu musiałem sie stamtąd salwować ucieczką.

Tak Polak Polakowi okazuje miłość bliżniego: tylko przez jedna godzinę w niedzielę w kościele /?/.

Nie przejmuj się, damy radę.

ton

Niedaleko

Postów: 21867

Data: 23.09.2014; 09:00


Aktualizacja listy trolli:
-----------------------------
Uwaga, układam listę tutejszych trolli, według powyższej definicji opracowanej przez też wcale niezgorszego trolla:

1. "PO_nury Żniwiarz".
2. "laktacja".
3. "janioł ze stróżówki" /nie chcę obrażać prawdziwego anioła/.
4. "Zielona wyspa".
5. Pless1.
6. Qrde-belanse.

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769