Forum

Temat: Czy na forum działają wrogowie Polski?

ton

Niedaleko

Data: 14.10.2014; 13:03

Przyszedł mi do głowy ten tytuł już dawno dawno, ale dopiero teraz go publikuje, po przeczytaniu tych indolentów naszej historii "Ponurego-Żniwiarza" i "szydercy...", którzy w wątku obok nt. podatków zaprzeczają temu jak naprawdę było w niedalekiej przeszłości Polski, czyli w PRL-u, w którym to wzrastali - uczyli się i pracowali, dorabiali Wasi Rodzice.
Nie było raju, jak teraz, he he, ale tez nie było żadnego piekła, który chcieli by Wam wmówić ci wrogowie ojczyzny naszej.
Bądżcie czujni i nie dajcie się zakłamać tym wrogom, co chyba powstali z jednego z obcych narodowo cmentarzy pszczyńskich.
Sieją tylko zamęt i przedstawiają nasz kraj z przeszłości, w tym Waszych bliskich co wtedy żyli, jako zgraję głupców i wariatów bez mała.
Przeczy temu bogaty dorobek tych pokoleń pozostawiony im właśnie, aby mieli co sprzedawać, by Polska nie upadła i nie padła w jeszcze większych długach, których narobili Wam już na ponad Bilion zł!!! Wam to przyjdzie za nich spłacać, niestety.
Mają jeszcze czelność bałamucić Was i zakłamywać historie naszego kraju, byście się musieli wstydzić za swoich ojców i dziadków itd.

NIE MUSICIE.

Wiele miast, domów, oraz innego majątku trwałego ku ich zmartwieniu jeszcze stoi i to ich mierzi, by to znikło!
Miejcie oko na wrogów naszych, którzy nie wiadomo skąd piszą i kim są, na czyich usługach, a poznać ich łatwo po tym, że chętnie odwracają kota ogonem i wskazują na takich samych lecz rosyjskich jakoby agentów, którzy jak mieli by się tu ostać, dzięki lenistwu chyba służb specjalnych naszych... Które jak już odpuszczają, to raczej pewnie tym zachodnim agentom, a zwłaszcza zza Oceanu... Taki mamy teraz klimat w Polsce...

ton

Niedaleko

Data: 14.10.2014; 13:10

Tak, bawimy się dalej w pisanie...

W tamtym wątku tak to leci:

1. "POnuryZniw...
Shangri-La <---O, proszę - Obcy! Agent, jak nic!!/

"A najbardziej wolny rynek byl za Stalina i Bieruta. Tys jest tonie glupszy niz myslalem."
------------------
2."szyderca_t...

"Ton sam nie wie czy chce wolnego rynku czy komunizmu, ton po prostu chce pisać."
-----------------------------

ton

"...Tak jak wy głupio przygadywać.

Młodzi - naprawdę za socjalizmu w PRL-u była inicjatywa prywatna, czyli prywatni rzemieślnicy: budowlańcy, w tym instalatorzy wod.kan. gazowi, elektrycy, piekarze itd. - zrzeszeni w tychże Spółdzielniach rzemieślniczych.
To byli po prostu prywaciarze. Tak samo, jak polscy rolnicy - też działali prywatnie, mieli SWOJĄ ziemię, maszyny, zwierzęta hodowlane i pociągowe ewentualnie.
Byli też rolnicy zrzeszeni w Kółkach Rolniczych, skąd mogli sobie wypożyczyć maszynę rolniczą, np. kombajn zamówić itp.

Tylko wróg Polski może przekłamywać naszą historię, aby Wam obrzydzić ojczyznę, w której żyjecie, po to byście chyba wszyscy pouciekali stąd. To musi być jakaś grupa obcych agentów - wrogów Polski. Uważajcie na nich, co piszą - i JAK! Czyli czy mają do nas szacunek, czy uprawiają swoisty rasizm narodowy.".
------------------
/Z cyklu: Ton lubi sobie pisać,bo - nauczyli go, niestety - za PRL-u./

POnuryZniw...

Shangri-La

Data: 14.10.2014; 13:17

Tys jest tonie glupszy niz myslalem.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 14.10.2014; 13:19

Tak działają! jest nim taki ton chwalca stalinizmu i okupacji Polski. Za chwilę znowu będziesz płakał jak dostaniesz odpór swoim knajackim zaczepkom chamie niemyty.

ton

Niedaleko

Data: 14.10.2014; 15:19

1. No tak, Ponury - przy twoim "myśleniu", cha cha cha, mogłeś dojść do takiego wniosku.

2. Per szyderca - błąd - właśnie jestem w wannie i oglądam i czytam kabaret, jak da się płakać w takim momencie?

Zawsze się mylicie. I nawet mi nie przykro. To tylko potwierdza o czym zawsze piszę na temat kato-prawicy.
Ileście to tego długu narobili tym przyszłym pokoleniom, EUgeniusze jedne?
Przeszło BILION zł?!

Jest tam jeszcze co miejsca w tej Irlandii dla reszty tych młodych?

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 14.10.2014; 15:23

To twoi idole postkomuniści pod dyrekcją tuska narobili takiego zadłużenia, bylo by jeszcze większe gdyby nie tacy jak MY którzy placą podatki na ten cały cyrk.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 14.10.2014; 15:24

a jeszcze jedno ton, jeśli chcesz pomóc Polsce i zwalczać jej wrogów to do tej wanny wrzuć podłączoną suszarkę

ton

Niedaleko

Data: 14.10.2014; 15:36

szyderca napisał: "/.../ było by jeszcze większe gdyby nie tacy jak MY którzy płacą podatki na ten cały cyrk."(pisownia oryginalna).

No i wydało się kto podtrzymuje "ten cały cyrk" i zwiększa nasze długi!

A co do suszarki, to nie zmieści się, bo to jest suszarka do bielizny po wypraniu i woda by się i tak wylała.

Zaś klops, szyderca; no zacznij w końcu myśleć, jak na homo sapiens przystało.
Ze szkoły to już byś dawno wyleciał za takie lapsusy!
/Ileś razy wylatywał, przyznaj no się...?/

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 14.10.2014; 16:20

to wsadź łeb w tą suszarkę a nam głowy nie susz. Myślisz że pójdę do nieba za to że jako jedyny pomagam ci się uporać z twoją samotnością?

POnuryZniw...

Shangri-La

Data: 14.10.2014; 16:52

Wszyscy go opuścili bo już nie dało rady słuchać tych bzdur, to teraz się wypróżnia na forum.

ton

Niedaleko

Data: 14.10.2014; 17:40

-szyderca - będziesz stał przed bramą, nie wpuszczą cię;

ponury Ż. - jasne - na twój pusty łeb; niewiele się tam zmieści, ale zawsze to wielka przyjemność nawalić do takiego kibla.

ton

Niedaleko

Data: 14.10.2014; 18:23

Cha cha cha... Dzieci - dobrze się bawię z tym głupolem o rozdwojonej jażni?

No bo patrzcie:

Prawda, czy piekło ?

Szyderca szydzi z mądrości,
zafascynowany głupotą POnurą,
ton jakby grał z nimi w kości
punktuje ich, zawsze jest górą!

Wkurza ich taki układ,
nie mogą zdzierżyć swej przegranej,
więc mówią tonowi - WYPAD!!
takie żądanie tej bandy skubanej.

I nie masz z nimi nadziei
na lepsze stosunki,
gdyby tylko chcieli,
lecz oni stawiają warunki:

a to "przerób się z lewaka
na KPN-owca,
inaczej będzie draka!",
bo ponury jak pies, a ton owca;

a to znów by komucha się wyparł,
co go ton w sobie jakoby nosi,
gdy jako dziecię kraj odgruzowywał,
a on nic tylko tych liberałów kosi;

Tymczasem tonowi o nic nie idzie,
jak tylko by być z prawdą historycznie,
którą oni przekłamują, jak sami widzicie,
swą gadką niegrzeczną notorycznie.

A ktoś musi wziąć na barki zawdy,
ten obowiązek patriotyczny
prostować boskie ścieżki Prawdy
i mieć do kłamstwa stosunek krytyczny.

Kto z Prawdą, ten z Niebem,
i tam też podąża szybkimi krokami,
a kto z kłamstwem ten z piekłem,
przed którym ja lewak uciekłem.

POnuryZniw...

Shangri-La

Data: 14.10.2014; 18:43

Uważaj ton, jednego takiego bojownia stalinowskiego jak ty pochowano z honorami i teraz go będzie trzeba wykopać najpierw z ziemi, a potem za płot cmentarza.

ton

Niedaleko

Data: 14.10.2014; 19:45

Hm, nie wiedziałem, że miałeś kota.
Nie martw się - znowu masz.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 14.10.2014; 20:00

ton pomyłka ja w tym wypadku nie szydzę, tylko ubolewam nad twym nieszczęściem.

laktacja

P-na

Data: 15.10.2014; 06:42

A fe,
stare wygi, a dajecie się ciorać "mądremu inaczej".
Bojkot, to bojkot i finito.
Zanim do 10k dotrze, to albo go wyleczą, albo ...

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 15.10.2014; 10:24

re laktacja
to forum to całe życie tona. Lepiej niech tutaj pisze niż gdyby miał pisać donosy na sąsiadów.

ton

Niedaleko

Data: 15.10.2014; 13:45

Racja, "szyderca".
Ale napisałeś wcześniej o mnie:

"ton pomyłka ja w tym wypadku nie szydzę, tylko ubolewam nad twym nieszczęściem."

Nie bolej tak bardzo, nie takich ludzi na swej drodze spotykam, dam radę.

/A po coście kota-Bojkota zbudzili? Żebyś mógł jeszcze więcej ubolewać?/

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 15.10.2014; 13:51

Ja jestem wrażliwy człowiek dlatego wyciągam do ciebie pomocną dłoń ton.

ton

Niedaleko

Data: 15.10.2014; 16:24

Pięknie, nasi księża - najlepsi psychoterapeuci dla prostych duchem się z tego Twojego gestu na pewno ucieszą, bo stale tym żyją, by ludzie byli dla siebie dobrzy.
/A już chciałem powiedzieć - dla siebie ludżmi, lecz wiele obrzydliwości przez nich popełnionych przed oczyma nagle stanęło, więc - by byli dobrzy./

Smród jakby lekko zelżał, prawda?

laktacja

P-na

Data: 15.10.2014; 17:07

re: Sz.
OK. To niech sobie w jednym wątku klepie sam ze sobą. Niech go nazwie "tondotona zanim...(10k)" bo przecież i tak w każdym wątku tematycznym jak nie z syfilisem, to z gruźlicą albo innym systemem sprawiedliwości ... wyskakuje, rozp.dala dyskusję, wciska swoje 3 dziurawe grosze, to co mu za różnica gdzie "oddycha"? Nie warto rwać mu weny. Niech klepie, aż go świnie od klawiatury oderwać zdołają albo lektura "FiM".
Tyle. Aż tyle i tylko tyle.

ton

Niedaleko

Data: 15.10.2014; 19:34

O kurna, ale zaś capi!!

/Tak to działa./

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Data: 21.10.2014; 09:47

Ton jak dostukasz do momentu w którym Ci 180 postów zostanie nabazgram Ci centymetr. Na razie kosmos.

Nowi klubowicze

GRUPAFAKTORIA23

Golasowice
w klubie od: 2023.02.07

beata76

PSZCZYNA
w klubie od: 2023.01.29

KATDAM

JANKOWICE
w klubie od: 2023.01.25

Lena2012

Pszczyna