Forum

Temat: Przypowieść o porwaniu się z motyką na słońce

cirka

Pszczyna

Data: 16.10.2014; 21:42

wielkie ambicje - po amerykańsku, a jak!
plus
wykonanie PePeEs-wskie
równa się:

http://images68.fotosik.pl/280/198097a9360bbfcegen.jpg

no ja przepraszam, ja wiem że pasuje jak ulał - ale na miły Bóg niech dadzą ludziom przeżyć kampanię wyborczą, a nie że co krok człowiek by pękał ze śmiechu

no chyba, że ja czegoś nie zrozumiałam - może to taka reklama na wyrost, na przyszłość gdyby tak coś nie wyszło w polityce wszak łaska wyborców na pstrym koniu jeździ itd, itp ... tak po 8 latach nagle zostać bez zajęcia byłby ból, co nie?

Merkator

XXX

Data: 16.10.2014; 22:43

ROTFL haha, dobre :D Kto wie, moze to jego powołanie ? :)

jogar26

Pszczyna

Data: 16.10.2014; 22:47

Fajne to i śmieszne :-)
Ja bym się nie czepiał i myślę, że to lud takie właśnie rzeczy lubi. Gdyby stypy się na tym znalazły, to już gorzej...

cirka

Pszczyna

Data: 17.10.2014; 11:47

mam nadzieję, że "sztab" wyborczy Skrobola pracuje nad tym by migusiem dokleić numer telefonu aby potencjalni zainteresowani wiedzieli gdzie dzwonić

sama bym skorzystała, duża impra andrzejkowa mi się szykuje, a tak by wpadł zatańczył zaśpiewał .... skoro to taki chłopak do wynajęcia ;)

qalerianka

Pszczyna

Data: 17.10.2014; 12:17

Oj ciężko będzie miał Sadza wygrać z panem Skrobolem skoro jedynym pomysłem jest taka kampania. Wahałam się trochę ale teraz już wiem że zagłosuję na Skrobola. Dzięki cirka pomogłaś mi dokonać wyboru.

cirka

Pszczyna

Data: 17.10.2014; 12:31

a co biedactwo przez 4 lata nie potrafiło sobie zdania wyrobić i bez wskazówek ani rusz, tak?

to współczuję

podejrzewam, że w związku z taką świadomością wyborczą nie masz też pojęcia o tym, że w żadnej mierze pobudka dokuczenia mi nie wpłynie np. na wysokość twoich rachunków za wywóz śmieci tudzież nie zniesie niebezpieczeństwa wybudowania ci pod noskiem kompostowni czy innego świetlanego pomysłu tej ekipy

qalerianka

Pszczyna

Data: 17.10.2014; 12:42

Dokuczenia tobie? A kim ty jesteś żebyś wzbudzała jakiekolwiek zainteresowanie sobą? Raczej współczucie do trolla który mieszka na plessie i tylko waruje na to aż ktoś zareaguje na jego post.
Może zamiast wklejać takie infantylne zdjęcia napiszesz nam jak to jakaś inna ekipa i która wpłynie na wysokość podatków czy poprawę życia. Obserwuję od kilku dni twoje ślepe i groteskowe ataki ale nie widzę żadnych konkretów. Chcesz robić kampanię wyborczą to rób pozytywną napisz o tym co jak i dzięki komu się poprawi. Ale zdaje się że jedyny program jaki możesz zaoferować to ataki na tych którzy ci się nie podobają. Te twoje przemyślenia i wklejki się nadają na portal wiocha ale nie na publiczne forum o tematyce politycznej. A teraz do nogi i gryź kundelku forumowy.

cirka

Pszczyna

Data: 17.10.2014; 12:47

jak to kim?

jak wynika z twojego pierwszego wpisu - muzą i natchnieniem dla takich jak ty

jak sama przyznałaś, gdybym ci drogi nie oświeciła to jak u przysłowiowego osiołka któremu do wyboru dano w jednym kącie owies w drugim siano - groziłoby ci zejście z padołu wyborczego na skutek śmierci głodowej

qalerianka

Pszczyna

Data: 17.10.2014; 12:52

Muzą to ty raczej dla nikogo nie jesteś, wskazuje na to zgorzknienie jakim jesteś przepełniona. Spokojnie chciałam posłuchać to co do zaprezentowania mają dani kandydaci a w grę wchodzą tak naprawdę tylko dwaj. Obaj rządzili i obaj mają sukcesy i porażki, wady i zalety. Ale tylko zwolennicy jednego cały czas prowadzą kampanię opluwania i ataków więc wybór jest bardzo prosty. Nie potrzeba do tego żadnej 'muzy' tylko zwykła przyzwoitość.

cirka

Pszczyna

Data: 17.10.2014; 13:02

no i próbuje się wyślizgać

królewno, do swojego "Dzięki cirka pomogłaś mi dokonać wyboru." proszę dołączyć kwiaty - co ty sobie myślisz, że to Caritas?

qalerianka

Pszczyna

Data: 17.10.2014; 13:12

Ponawiam pytanie jesteś w stanie zaproponować jakiegoś kandydata na burmistrza? I uzasadnić swój wybór? Czy wszystko na co cię stać to wklejka zdjęcia na poziomie 'gimbazy' tupanie nogą i rzucanie błotem? To że jestem od ciebie dużo młodsza dużo ładniejsza i zadbana (nie mam zajadów) i z tego co widzę o wiele lepiej wykształcona, nie usprawiedliwia twojego sposobu bycia. Uwierz te ładne mimo iż bardzo byś chciała też nie są głupie, więc zamiast wklejek oczekuję konkretów.

cirka

Pszczyna

Data: 17.10.2014; 13:24

zatem moja śliczna :)) .... i zgrabna ..... i powabna - co tam jeszcze połechce twoje ego? - a tak! ładnie ubrana he he he

to, że wpadłaś na forum, żądasz i wymagasz tego czy owego wcale nie oznacza, że to musisz dostać

incydentalni userowie mogą sobie chcieć

a ty najpierw jak chcesz ze mną dyskutować zapoznaj się z archiwum - jak poznasz moje poglądy to możesz przystąpić do dyskusji - a nie wyobrażasz sobie, że jestem pieskiem do aportowania i na twoje strzelenia palcami na baczność stanę

qalerianka

Pszczyna

Data: 17.10.2014; 13:41

Ależ ja się częściowo zapoznałam i w tym materiale z którym miałam styczność to widzę tylko same ataki (głównie na PO) teraz na burmistrza, nic konstruktywnego tylko sam hejt i żółć. Rozumiem więc że inaczej nie potrafisz. Widzisz szkoda mi czasu dla ciebie wolę go poświęcić dla ludzi którzy coś budują i faktycznie krytykując proponują coś innego może lepszego niż z kimś który tyko ciągle narzeka krytykuje ale nic w zamian nie proponuje.

cirka

Pszczyna

Data: 17.10.2014; 14:51

zastanawiam się czy jesteś zdolna przekierować swoje niezadowolenia na właściwe dla sprawy tory - bo tylko wtedy możliwa jest efektywna rozmowa

nie bez kozery już w starożytności powstało powiedzenie nie zabija się posłańca przynoszącego złe wieści

nadal zakładam, że twoje intencje nie sprowadzają się do zamykania ust ludziom którzy rozprawiają o grzechach i zaniechaniach obecnej władzy - milczeć!!!!!!!!!!! ciiiiiii!!! bo to zaszkodzi - tylko chcesz pełnej jawności by każdy mógł sobie zgodnie z własnymi przekonaniami wyrobić zdanie

do tego potrzebne jest pełne spektrum faktów
władza sama od siebie się nie poprawi - w najlepiej rozumianym interesie własnym każdego wyborcy leży to by nie wkładać w łapy piromana zapałek

ton

Niedaleko

Data: 17.10.2014; 15:30

Widzicie męskie trolle jak się można pięknie spierać i przekomarzać?
Bez rynsztokowego, wulgarnego języka, bez wyzwisk i oskarżeń oraz wycieczek osobowych ad personam, niemal zero tego, a za to dużo na temat, czyli samych wyborów, szans kandydatów, ich osiągnięć i potknięć.

Mimo, iż dyskusja zażarta - fajnie się to czyta: wysoki poziom obydwu adwersarek, no trochę tam łatek, ale nie za dużo, no dyplomacja przede wszystkim, pozwalająca kontynuować polemikę.
Szczególnie jedna strona wyćwiczona w tym, druga jakby nieco o słabszych nerwach, ale również poziom trzyma.

I to jest to, Mości Panowie!!

Tu nie ma krzty ponuractwa, krzty żniwa kąkolowego - upokarzającego szyderstwa, czy przeuczonych mów, nie. Jest za to merytoryczna dyskusja z pilnowaniem, by stale być przy temacie o kandydatach.
A nie tak jak u męskich trolli się to dzieje, że mało ważny temat, szczególnie gdy nie po drodze im z autorem wątku kub posta, a ważniejszy atak personalny, ze po chwili temat schodzi na psy, czyli śmierdzącą padlinę.

I nawet, jeśli by gdzie indziej na tym forum występowały pod innymi nickami, to trudno, na upadek każdy jest narażony , to jednak przynajmniej dla mnie jest to wzorzec budującej, twórczej i konstruktywnej dyskusji, która ku czemuś prowadzi.
A prowadzi ku konkretnym wnioskom, a nie ku procesom sadowym niemal lub innej przemocy i napaści, jak to u trolli tutejszych bywa, że niemal targali by się lub kogo po szczękach lub wyzywają od najgorszych, co Młodym czytać nie przystoi, a jednak tu zaglądają, jako tej przysłowiowej cegiełki szkoły życia.

A zatem jeszcze raz brawo, bowiem dla wyborców jest to prawdziwa uczta i skarbnica wiedzy - jak głosować i dlaczego, a nie z powodu kogo.

Pełna kultura i za to Wam dzięki, Szanowne Panie. Tak trzymać. A i wybory będą bardziej celne i pożytek lokalnej społeczności większy przyniosą.

ton

Niedaleko

Data: 17.10.2014; 15:51

Przepraszam, to była tylko taka mała dygresja, pozwalająca Wam wypuścić powietrze /ustami/, przed wzięciem głębszego oddechu dla nabrania dystansu i sił do dalszej dyskusji.

Nowi klubowicze

GRUPAFAKTORIA23

Golasowice
w klubie od: 2023.02.07

beata76

PSZCZYNA
w klubie od: 2023.01.29

KATDAM

JANKOWICE
w klubie od: 2023.01.25

Lena2012

Pszczyna