Forum

Temat: Zagadka

zielona_wyspa

Zielona_Wyspa

Data: 22.10.2014; 11:18

Kto jest na zdjęciu i co trzyma w ręku?

http://img.pless.pl/ib/265f8e3eb5add24d85ba7daf1ffad927/2/2013/12/artur_dyna_palais_zygmunt_jelen.jpg

POnuryZniw...

Shangri-La

Data: 22.10.2014; 11:56

To musza byc Skrobol z Szostakiem i z Kulczykiem. Co wygralem?

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 22.10.2014; 12:06

No wszystko się zgadza chyba POnury tylko że to nie kluczyk a nerka!

cirka

Pszczyna

Data: 22.10.2014; 12:50

muszę to uporządkować - bo ponurasek znowu poczuł chęć wypowiadania się, a jak zwykle nie ma wiedzy, co wpisem udowodnił i istnieje niebezpieczeństwo rozwijania wątku w dziale bzdury na kiju

1. na zdjęciu widzimy: Artura Dynę i pana Jelenia
2. zdjęcie wykonano gdzieś tak w 2007 (2008?)r, zarchiwizowano na nim symboliczne przekazanie dziedzictwa Pszczyny Palais prywatnemu inwestorowi Dynie
3. jeśli chodzi o to " co trzyma w ręku" to tak:

Dyna trzyma kluczyk
Jeleń ..... no właśnie
zielony, która ręka cię interesuje? bo gdybyś chciał wiedzieć CO TRZYMA W DŁONIACH to ja ci chętnie wyjaśnię - a tak sam widzisz swoją nieporadność w sformułowaniu pytania

zielona_wyspa

Zielona_Wyspa

Data: 22.10.2014; 12:55

o i kurwiszcze przybyło! a kto to Jeleń?

cirka

Pszczyna

Data: 22.10.2014; 13:14

w związku z tym, że nie została określona nagroda - sama sobie ją wyznaczę i wręczę

nagrodą jest rozwinięcie tematu
tadam!!

wyraźnie widać, że w tych wyborach PPS zdecydował się na prowadzenie brudnej kampanii
zwolennicy reelekcji Skrobola bezrefleksyjnie przyjęli zaproponowaną, przez "sztab" ich faworyta, formułę i w związku z tym niektórzy forumowi stachanowcy popisują się socjotechniką. A że nie potrafią to widzimy co widzimy.

Jednym (by nie rzez jedynym) z narzędzi użytych w kampanii jest dyskredytacja konkurenta w osobie p. Sadzy. W związku z tym, że nie mają punktu (wręcz punkciku) zaczepienia to fabrykują fakty. Co więcej własne grzechy usiłują Sadzy wcisnąć w brzuch jak bachora.

Skrobol jak przegra będzie mógł swoim genialnym "doradcom" oraz sobie podziękować za wybór takiego, a nie innego stylu prowadzenia kampanii. Dziwię się, że jeszcze nie zauważyli, że ta strategia obraca się przeciwko nim. Ale to nie moja broszką - chociaż akurat błąd tej formacji mnie cieszy - umniejszają sobie szansę na wygraną.

co za brak wyobraźni - strzał w stopę - poruszać temat będący strupem dla PPS - sprawę w której za ich sprawką (w osobie Tetli, ówczesnego starosty) nie dość, że sprzedano Paleję, to umowa (tu udzielenie 50% rabatu od ceny sprzedaży, nawiązka w postaci chodnika i brak zapisów o obowiązkach nabywcy) była kompromitacją

.........................

na koniec inna zagadka związana z tym tematem

o kim ludzie mówią "co za świnie" gdy wgłębiają się w zaproponowaną przez zwolenników reelekcji Skrobola formułę rozmowy o Palei?

zielona_wyspa

Zielona_Wyspa

Data: 22.10.2014; 13:16

Ah te twoje projekcje!

Kto to jest Jeleń ??

cirka

Pszczyna

Data: 22.10.2014; 13:35

i znowu czegoś nie wiesz? :(

to było tak
dawno, dawno temu - w czasach skąd pochodzi zdjęcie jakie tu wrzuciłeś - było sobie starostwo

zarządzał nim dumny członek PPS-u (chociaż mówi się, że jest mózgiem tego ugrupowania), zwany Józefem Tetlą
jego zastępcą był Jeleń, ten Jeleń

czytający to forum w lekturze tego wątku przybliżają go sobie jako wysłannika Tetli do przekazania klucza od Palais.

Sam Tetla na ten czas zakopał się na 10 metrów wgłąb mułu - zszedł ludziom z oczu w obawie linczu za sprzedaż wraz z Paleją chodnika.

zielona_wyspa

Zielona_Wyspa

Data: 22.10.2014; 13:41

A kto jest na akcie notarialnym podpisany a?

A teraz najlepsze:

"Jednym (by nie rzez jedynym) z narzędzi użytych w kampanii jest dyskredytacja konkurenta w osobie p. Sadzy."

co to ma wspólnego z tym wątkiem? Co Paweł ma z tym wspólnego, a?

projekcja urojenia czy pomieszanie zmysłów jak u Radzia Sikorskiego? a?

POnuryZniw...

Shangri-La

Data: 22.10.2014; 13:53

Cyrenko - "i brak zapisów o obowiązkach nabywcy"

Ja bym uprzejmie prosil o wyjasnienie na jekiej podstawie przy sprzedazy nieruchomosci mozna nabywcy wyznaczyc obowiazki? Powaznie pytam, bo nie wiem - prosze wiec nie o pyskowanie tylko jakas odpowiedz, albo chociaz podpowiedz, gdzie takiego czegos szukac??

cirka

Pszczyna

Data: 22.10.2014; 13:57

kto ma jeszcze cierpliwość na twoje po nitce do kłębka?

od Jelenia przez PO do Sadzy

a o szpitalu czy też kompostowni to kiedy znowu będzie na starą modłę?

wy się chłopcy w krótkich spodenkach socjotechnicznych zastanówcie czy nie lepiej by wam poszło straszenie ludzi sadzą z komina - wiadomo czarne, brudzi, a fe!

cirka

Pszczyna

Data: 22.10.2014; 14:04

ponurasku - skończyło się babci sranko - edukowanie cię za frajer mnie męczy i nudzi

czy jest w ogóle coś - cokolwiek o czym masz blade pojęcie?
o tym nie wiesz, tamtego nie znasz, tego nie czytałeś ...itd

ja bym może i była ci pomocna, ale jest fundamentalna przeszkoda w postaci twojej sklerozy lub dysfunkcji w przyswajaniu wiedzy przekazywanej

mieć podane raz - i nic ... bywa
mieć podane po raz drugi - i nic ... tez może się zdarzyć
ale po raz dziesiąty powtórka z rozrywki?! .... sam rozumiesz (?)

na dodatek z internetu nie potrafisz korzystać, googli nie znasz - no z czym do ludzi się ciebie pytam?

nie chciałbyś o klockach lub samochodzikach pogadać?

POnuryZniw...

Shangri-La

Data: 22.10.2014; 14:07

To inaczej - ja twierdzę, że przy sprzedaży nieruchomości nikomu nie można narzucić żadnych obowiązków. Jeśli twierdzisz, że można to proszę o podstawę prawną.

Z całą przyjemnością uznam wtedy twoją wiedzę w temacie.

zielona_wyspa

Zielona_Wyspa

Data: 22.10.2014; 14:08

Jasiu malował na ścianie sprajem napis 'rząd jest do dupy' zatrzymali go milicjanci i oświadczają mu obywatelu jesteście zatrzymani za lżenie władzy ludowej. Ale mi chodziło o rząd USA! My już dobrze wiemy o który rząd wam chodziło i który jest do dupy.

Tak więc czysta projekcja circa. Patrz co za brudy ci w tej głowie siedzą.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 22.10.2014; 14:18

Cirka równie dobrze mu możesz kazać szukać dowodów na istnienie inteligentnej cywilizacji na księżycu. Po prostu palnęłaś głupotę a teraz każesz jeszcze oponentowi szukać potwierdzenia twoich głupich słów nie wiadomo gdzie. Kompromitujesz się takimi wpisami i udowadniasz że absolutnie nie masz wiedzy na temat o którym dyskutujesz. Co się cirka z Tobą porobiło?
Aha i jeszcze jedno z tego co wiem to poruszasz się po właśnie zawodowym gruncie Ponurego więc się lepiej przygotuj do tematu albo się nie porywaj z motyką na słońce.

cirka

Pszczyna

Data: 22.10.2014; 14:24

ponurasku - oczywiście, że narzucić nie można - czy ktoś to twierdzi, że poczułeś się w obowiązku wyłuszczenia?

w umowie MOŻNA zawrzeć różne warunki - prawa i obowiązki - na nie strony się zgadzają

nie będę się z tobą bawić w kotka i myszkę - wiem do czego zmierzasz

do wybielenia zarzutu dla Tetli, że nie zadbał o to aby umowa określiła obowiązki Dyny i chcesz się oprzeć na wymówce Tetli

nie radzę - bo się ośmieszysz - tak bardzo jak niepoważna jest ta wymówka

cirka

Pszczyna

Data: 22.10.2014; 14:26

raz się pierdykniesz i się źle przelogujesz - zjem cię na raz

zielona_wyspa

Zielona_Wyspa

Data: 22.10.2014; 14:26

Kto negocjował umowę Tetla czy jeleń? Czyje podpisy widnieją na akcie notarialnym a?

zielona_wyspa

Zielona_Wyspa

Data: 22.10.2014; 14:31

"raz się pierdykniesz i się źle przelogujesz - zjem cię na raz"
buahahhaa ty masz naprawdę najebane we łbie cirka!
znowu cię roznieśli udowadniając twój elementarny brak wiedzy ale ty dalej idziesz w zaparte.

POnuryZniw...

Shangri-La

Data: 22.10.2014; 14:34

Cirenka - Przeniesienie wlasnosci nieruchomosci nie moze nastapic pod warunkiem o czym mowi art. 157 KC, a ty nie masz pojecia o czym pyszczysz. Krotko i na temat.

zielona_wyspa

Zielona_Wyspa

Data: 22.10.2014; 14:38

:) posprzątane

cirka

Pszczyna

Data: 22.10.2014; 14:45

syneczku kochany - szczególiki bez znaczenia dla ostatecznego rozrachunku odpowiedzialności

i proszę cię, nie ułatwiaj mi aż tak - ja tu liczę na miłą, wymagającą wymianę zdań - a ty takie ochłapy podrzucasz jak dla 5 latka

myślisz, że chce mi się pisać o Tetli, że nie panował nad tym co się w starostwie działo, i za jego rządów największy wpływ na podejmowane decyzje miała przykładowo sprzątaczka? że kierował ważkie dla Pszczyny sprawy do osób niekompetentnych, z lenistwa, nieprofesjonalizmu? że nie potrafił ocenić .... ludzie ile o tej ekipie można w kółko to samo ....

to jest dokładnie tak jak z molestowaniem w SM - i przyjętą linią obrony dla Skrobola - bo co on może, że zbok się trafił? nie on molestował - a komendanta ufoludki podrzucają i wcale, a wcale gdy ma się do wyboru dwa zachowania nie ważne że akurat wolał wybrać wstawiennictwo za Czajkowskim ... zresztą nie po to się posłużył Goszcz by na tym nie pojechać

cirka

Pszczyna

Data: 22.10.2014; 14:47

ponurasku

"w umowie MOŻNA zawrzeć różne warunki - prawa i obowiązki - na nie strony się zgadzają" przerosło?

no i co ja ci mogę poradzić :(

POnuryZniw...

Shangri-La

Data: 22.10.2014; 14:50

Jak tak bardzo chcesz dyskutowac, to wyloz tu swoja teorie na temat tego, jak tez powinna byc skonstruowana UMOWA, o ktorej raczylas napisac? Jaki tez to rodzaj UMOWY i co konkretnie mialoby sie w niej znalezc po stronie "obowiazkow" nabywcy?

zielona_wyspa

Zielona_Wyspa

Data: 22.10.2014; 14:50

Pewnie zapisy prawne to szczególik! Ważne to jest co się zdaje circe. Sięgnęłaś kompromitacją dna! Nikt poważny nie powinien sobie zawracać tobą głowy.
Mam nadzieję że po wyborach ci się Solik dobierze do dupy za pomówienia które tutaj na jego temat pisałaś. To też był szczególik, że nie czytając artykułu obsmarowałaś kogoś.

cirka

Pszczyna

Data: 22.10.2014; 15:11

ponurasku imion pięciu razem wziętych - to chyba ty tu mistrzem od zagadnień prawnych jesteś, co?

jak dla mnie skupianie się na szczegółach jest mało istotne dla oceny politycznej - odciąga od istoty

jest tak, że jakoś w całej Polsce sobie z tym radzą - w Pszczynie nie - z naciskiem, że tylko PPS ma z tym kłopot
wybiorą sobie wariant im wygodny i tłumaczą jak puklatemu, że się nie dało inaczej

ostatnio wyczytałam perełkę, że nie zabiegali o fundusze UE na rewitalizację parku bo .... nie znaleźli obszarów działania na taki projekt ... znaczy się nie było takowych wg. nich - a Goczałkowice znalazły he he he

Przepisy pozwalają do aktu notarialnego wprowadzić warunki (mienie państwowe też, a może zwłaszcza) - to raz.
Dwa - można było się oprzeć na stosowanych przez innych metodach - np. z umową przedwstępną.
No, ale jak się chciało szybko pozbyć strupa - kto by to za Tetli w ogóle rozpatrywał.

Największe jaja, które wytrącają ten bzdurny argument to to, że warunki na korzyść Dyny w umowie się znalazły .... buuahahaha

zielona_wyspa

Zielona_Wyspa

Data: 22.10.2014; 15:17

cirka długo masz jeszcze zamiar się kompromitować?

Nowi klubowicze

beata76

PSZCZYNA
w klubie od: 2023.01.29

KATDAM

JANKOWICE
w klubie od: 2023.01.25

Lena2012

Pszczyna
w klubie od: 2023.01.05

Andy77

Pszczyna