Forum

Temat: Tak PO manipuluje ludzmi

Merkator

XXX

Data: 23.01.2015; 21:17

https://www.youtube.com/watch?v=dQfmYegp3HQ

A tutaj co mówił Bujak:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,17298336,Bujak__Polskie_wojsko_na_Ukrainie__Nie__chodzi_o_pomoc.html

Kolejny raz te pokraki odwracają kota ogonem, i chcą skłócić ludzi !

- Byłoby fantastycznie, gdyby polscy żołnierze walczyli na Wschodzie, bo wtedy pokazalibyśmy, że budujemy głęboki i trwały sojusz - stwierdził przedwczoraj Zbigniew Bujak, były opozycjonista, członek Komitetu Obywatelskiego Solidarności z Ukrainą. - I rozpętała się burza. Premier i prezydent się odcięli. Andrzej Duda najpierw nie miał refleksu, ale potem PiS zaczął się odcinać. Pandemonium - opisywał reakcje na te słowa Jacek Żakowski. Bujak był gościem Poranka Radia TOK FM i tłumaczył, co właściwie miał na myśli.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17286579,Bujak__Byloby_swietnie__gdyby_polscy_zolnierze_walczyli.html

To jest obóz PO !

leo68

Pszczyna

Data: 23.01.2015; 21:26

Nie wiem co miał Bujak na myśli ale wiem co powiedział.Teraz jak wrzawa to każdy ucieka do niezrozumienia.To nie PO manipuluje ludźmi tylko ludzie głupoty wygadują a potem greka udają.
Najlepszy to jest Duda który chce na siłę udowodnić wszystkim że to nie tak jak wszyscy zrozumieli.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 24.01.2015; 02:14

To co zrobiła Kopacz z wypowiedzią Dudy to nawet nie manipulacja tylko zwykłe ordynarne kłamstwo. Wmawia ludziom że Duda chce wysyłać wojska na Ukrainę bo PIS chce wojny podczas gdy dobra PO chce pokoju. Zagranie w czysto SBeckim stylu. Ale czego się można spodziewać po byłej komunistce? Teraz Kopacz beknie przed sądem za to oszustwo i bardzo dobrze!
Leo dziwie się tobie że próbujesz bronić tak bezczelnego kłamstwa. To nie jest do obrony nawet bardziej niż wtopa Kopacz z górnikami.

ton

Niedaleko

Data: 24.01.2015; 10:10

Jeśli w ogóle ktoś chce "rozważać" jakąś głupotę czy debilizm, to zawsze po takim rozważaniu może też wyjść dwojako, czyli i na tak również /a z takimi głupolami to raczej mało prawdopodobne, żeby na NIE/.
I dlatego Naród powinien zrozumieć z jakimi szajbolami ma do czynienia, jeśli chce przeżyć to swoje życie w pokoju i swoim dzieciom - wnukom to samo zapewnić.

Niestety, obawiam się że wirus głupoty /patrz watek obok/, który tu od jakiegoś czasu szaleje - może przyszłe wzrastające pokolenia wrobić w niemałą kabałę, którą już tyle razy ten naród przeżywał, lecz niczego się nie nauczył, zwłaszcza pod rządami tradycyjnej i konserwatywnej prawicy. Bo nowoczesna prawica tez jest, nie tutaj jednakże, tak że szans Młodzi na szczęście tu raczej nie macie. O ile inaczej nie zagłosujecie Wy i Wasi staruszkowie.
Najpierw jakiś tornister wygaduje głupoty na temat wyzwolenia obozu w Auschwitz, że nie Armia Czerwona pod dowództwem Kremla, a teraz znowu to i tak dookoła Wojtek, aż...Nie, wolę nie kończyć, jak Miller.

Czy już jaki nasz polski instytut pracuje nad szczepionką na tego wirusa głupoty?

To czym prędzej, bo ZGINIEMY!!!

qr_d_ebalance

Pszczyna

Data: 24.01.2015; 11:07

im słabsze kraje na wschodzie, tym lepiej dla nas. Niech się Ukraina leje z Ruskimi, zaróbmy na tym sprzedając im sprzęt wojskowy, wykupując ich zakłady przemysłowe, przejmując infrastrukturę.

ton

Niedaleko

Data: 24.01.2015; 12:19

To podłe tak mówić.

Tam giną ludzie, tacy sami jak my, co chcą żyć, pracować, cieszyć się życiem, sobą, pokojem, czyli spokojem.

Nie dość, żeśmy przyłożyli ręki do tej bratobójczej wojny, w której zginęło już ponad 5 000 ludzi, takich jak my, powtarzam, to jeszcze kołata się komuś myśl, aby na tej śmierci zarabiać?

O zgrozo, jakież to strasznie samolubne i egoistyczne. To samo może nas niebawem spotkać, a inne kraje będą w sposób wyrachowany podobnie kombinować, jakby tu na śmierci Polaków zarobić.

Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest, aby Ukraina, o ile chce nadal być państwem, a powinna być - zjednoczona Unią z Rosją i UE - aby pogodziła się ona z podziałem państwa, jaki nie tylko sama /!!!/ wywołała swoim niecierpliwym dążeniem do Unii Europejskiej, nie czekając, jak radził to jej ówczesny przegnany prezydent - aż warunki do tego dojrzeją, czyli identycznie, jak u nas to było - musieliśmy dojrzeć.
Lepsze życie w pokoju, niż chełpienie się tym, jaki to nasz kraj duży, a bidny jak mysz kościelna, ze aż zabijać się musimy.

Już nie dokładajcie nawet krzty do tej złej energii, jaką żeśmy tam pomogli wygenerować, bo dość ma Ukraina nieszczęścia. Musimy jej pomóc mądrymi podpowiedziami, których rezultatem będzie ŻYCIE,A nie śmierć.
To ja już wygenerowałem swoją cząstkę życiodajnej i pokojowej energii dla Ukrainy, teraz kolej na was.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 25.01.2015; 16:40

https://www.youtube.com/watch?v=NRImmWe6QcA

a lemingi łykają!!!

Bez oszustw i kłamstw medialnych nie udało by się utrzymać przy władzy tej struktury mafijnej jaką jest PO.

ton

Niedaleko

Data: 26.01.2015; 10:45

Czyżby naród, co na nią głosował, też był w "tę mafię" zamieszany? I nadal głosuje w sondażach?

Jakoś mi się nie chce wierzyć w te POnure twoje dywagacje, szyderca.
Żeby cały naród? No, połowa prawie?

To temu aż 3 mln. Polaków z tego kraju zbiegło/ Bo nie chcieli do mafii?

Hm, POnura propaganda.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 26.01.2015; 18:59

Nie zamieszany a oszukany. No tak ale jak się lewej od prawej nie odróżnia :)

ton

Niedaleko

Data: 26.01.2015; 20:11

Mańkut nie musi.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 26.01.2015; 21:36

lewak lewus a nie mańkut!

Merkator

XXX

Data: 16.02.2015; 21:36

Jak to zobaczyłem to się smiałem przez 10 min.
POwskie debile !
Byle miliony dla prezesów były !

http://fakty.tvn24.pl/fakty-ekstra,52/niebezpieczne-przejazdy-na-trasie-superpociagu-pendolino-pod-specjalnym-nadzorem,499869.html

mnb

Pszczyna

Data: 16.02.2015; 22:11

merkator aleś jesteś pierd...ty co to ma wspólnego z PO.jest przejazd kolejowy są znaki to kierowca,pieszy ma się do tego stosować.

ja będę głosował na pisuarów bo chcę zobaczyć te wszystkie ich absurdalne wymysły i cokolwiek powiedzą a nawet pomyślą żeby móc napierd..ć się tak jak teraz z po

tak przy okazji idzie a właściwe już jest ocieplenie ,czy to nie jest wina po

leo68

Pszczyna

Data: 16.02.2015; 22:30

Jeżeli tak dużo ludzi popiera PiS to gdzie oni są.Jak coś złego się dzieje w tym dzikim kraju to wina PO a jak dobrze to tylko i wyłącznie zasługa wybitnego polityka z wyższej półki.
A tak po prawdzie co Kaczyński i PiS zrobiło dla Polski?

Co ten filmik ma wspólnego z PO? To tylko pokazuje stan tych wiecznie szukających dziury w całym ludzi.

not

Tylko PO! buahahahaha

Data: 20.02.2015; 15:19

Faktycznie za ten syf od 8 lat nie jest odpowiedzialna PO tylko Marsjanie. Jak tym razem PO wygra wybory znów fałszerstwa przy urnie z nieważnymi głosami czy tym razem może stan wojenny?

leo68

Pszczyna

Data: 20.02.2015; 16:37

Jeżeli stwierdziłeś fałszerstwa to dlaczego nie zgłosisz tego do prokuratury? Takie zachowanie jest karane.
Jakoś nie widziałem żeby PiS czy inna partia coś zgłaszała.
Nie potraficie przegrywać i tu jest całe sedno.

not

Tylko PO! buahahahaha

Data: 20.02.2015; 17:29

Ależ zgłaszała zgłaszała. Nie tylko do prokuratury ale również do PKW! Po co się odzywasz jak nie wiesz?
To że PKW odmawia pokazania tych 2 milionów nieważnych głosów świadczy o tym że Polska pod rządami PO to republika bananowa.
W 1947 roku protoplaci PO też tak sfałszowali wybory i też były takie głosy o przegrywaniu.

nicko3O3

j

Data: 20.02.2015; 17:56

http://fakty.interia.pl/polska/news-pis-zlozyl-w-sejmie-projekt-uczciwe-wybory,nId,1675255

zobaczymy czy PO to przyjmie? Mam jakieś odczucie że nie bardzo. Ciekawe dlaczego :)

Nowi klubowicze

beata76

PSZCZYNA
w klubie od: 2023.01.29

KATDAM

JANKOWICE
w klubie od: 2023.01.25

Lena2012

Pszczyna
w klubie od: 2023.01.05

Andy77

Pszczyna