Forum

Temat: Nie mają szacunku do tego co PRL-wskie, to się im spaliło...

ton

Niedaleko

Data: 16.02.2015; 15:38

Ten Most Łazienkowski co się wczoraj s-palił został oddany do użytku bodajże w roku 1974, a budowany był przez trzy lata.

Tak jak Pałac Kultury - wnioskowany przez posła Radosława Sikorskiego do rozbiórki - tak każda inna znacząca budowla z tego okresu nie jest darzona przez prawicę sympatia, choć wybudowali to zwykli ludzie - obywatele tego polskiego państwa.

Ten most z tamtego okresu również zapewne mierził i był solą w oku tych szkodników.
Nie wstrzymał tego i się spalił.

I dobrze, że jak na razie - nikt z nich nie wpadł jeszcze na pomysł, aby taką samą "sikorską" antypatią potraktować wszystkie budynki, w tym mieszkalne z tamtych strasznych czasów PRL-u.

To przez tak typową obecną głupotę i brak wyobraźni urządzono tam sobie pod tym mostem magazyn materiałów łatwopalnych, he he...łeeeeeee....!!
Na pewno jeszcze brak tam monitoringu pod nim, w tych czasach szalejącego terroryzmu.
Toż to stolyca państwa, a nie jakaś Pipidówa Dolna.

O, jakby tak Gierek ożył, ten by wam dał!!
Kto się za was weźmie? Wyborcy odpadają - to ten sam sort, jak wierzyć sondażom.
Zero odpowiedzialnoŚci i wyobraźni, jak wszędzie.

ŁEEEEEEEEE....

ton

Niedaleko

Data: 16.02.2015; 16:03

Za grosz nie mają. Upokarzają tym naród, co to z wielkim wysiłkiem i za miskę ryżu niemal, czyli chcę powiedzieć, że z wielkim wyrzeczeniem - zbudował. Hańba obecnym, za ten brak szacunku - co jest podkreślane przy byle /byle.../ okazji.

Tacy dziś są na politycznym świeczniku tego państwa /pomijam prezydenta/, czy za ten brak szacunku do tych pracowitych ludzi?

Pytam tylko.

ton

Niedaleko

Data: 22.02.2015; 10:05

O, o, o - już lisy co krajem rządzą witają się z gąską i dochodzą do tych samych smutnych wniosków, co ja: a dlaczego tam magazyn desek i czemu brak monitoringu?
Teraz, jak naród wybuli za ten ich tumiwisizm miliony złotych, o - już będzie.

Reszta za to musi poczekać, jak rolnicy np., bo piniyndzy nima. Ale będom, czyli nie będą.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 24.02.2015; 16:52

To nie żadni 'oni' tylko to WY!!! Wy poskomusze gnidy które dzierżycie władzę. Ten most się już też palił w 1975 roku pewnie też z winy 'kato prawicy'. To wy lewackie ścierwa jesteście odpowiedzialne za ten bajzel bo wydajecie kasę na pilnowanie pedalskiej tęczy zamiast na pilnowanie mostu!
To jest właśnie efekt braku lustracji i braku deUBekizacji.

ton

Niedaleko

Data: 24.02.2015; 18:53

Sam widzisz jakimi jesteście fajtłapami, że daliście się takim PRL-owskim miernotom, według was, w pole wyprowadzić i teraz wam się mosty palą, hue hue hue.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 24.02.2015; 19:17

Nie daliśmy się, nadal chcemy stawiać krzyżyki na skrzynkach pocztowych. I przyjdzie na to czas. Mam cię na oku.

ton

Niedaleko

Data: 25.02.2015; 06:58

Ty masz mnie na oku, a ja ciebie w nosie /a akurat silny katar mam, hue hue hue.../.
A może nawet i gdzieś niżej, to się grochówki najem, CHA CHA CHA CHA...!

Takie odgrażanie się, no bo cóż może iść za takim "mam cie na oku" toż to zwykły bandytyzm, takie odgrażanie.
Liczysz na pomnik, prawiczku, za lat 80, co ci go wystawią podobni tobie?
Pałacu Kultury ani bloków mieszkalnych z tego PRL-owskiego okresu nie da się wyburzyć, to straszycie już likwidacją ludzi o innych poglądach, niż te twoje bandyckie, niczym u Biervika?

No to jak się potem dziwić po takich zapowiedziach - groźbach, że ta druga strona, w celach samoobrony, zrobi to samo z wami?

Tak było, jest i będzie, bo takie są zasady samoobrony przed bandytyzmem, jaki ty reprezentujesz.

A potem głosicie światu tę swoja martyrologię, jak po doopie dostajecie od mądrzejszego jakie to biedne ofiary z was są, i tu się nie mylicie, bo faktycznie - ofiary.
Zamiast pokojowo, unikając gróźb wobec sąsiada, czy interlokutora, z którym ma się dyskutować o poprawie stanu państwa, co patriotyzmem się zwie, to ty i podobni odgrażacie się im, a potem chowacie się za plecami grupy, licząc na jej pomoc, która przeważnie nie nadchodzi, bo wie z jakim-i głupolami ma do czynienia.

Jak chcesz dyskutować ze mną, to unikaj gróźb, lepiej już pofolguj sobie, jak to dotąd czynisz w obrzydliwych słowach, tak typowych dla tej prawej strony, bo inaczej znowu ktoś uzna, ze ton gada sam ze sobą, gdyż istotnie tak jest lepiej i dla kultury i dla pokoju. A szyderczo-notowski chwast nie podlewany odżywką tona po prostu uschnie.
Masz jeszcze szansę na wyjście ze swojego bandytyzmu, szyderca...

ton

Niedaleko

Data: 25.02.2015; 07:03

Jedyną teraz szansą na wybielenie się ze swojego bandytyzmu, szyderca, będzie napisanie, że te "krzyżyki", to po prostu twój podpis, bo analfabetą jesteś i normalnie podpisać się nie umiesz. Podpis np., pod awansem dla tona.

ton

Niedaleko

Data: 25.02.2015; 15:34

No i usiadł na tej szyderskiej pupie ten prawicowy wrzaszczek, no i dobrze;

pewnie uczy się teraz literek zamiast krzyżyków, he he he.
Pamięć ma fenomenalną, to raz dwa się nauczy, może też i zmądrzeje przy okazji i ucywilizuje się co nieco?

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 25.02.2015; 16:00

Przeciez ty jesteś zwykły bandyta nierozliczony. Ja tylko chce żebyś stanął przed sądem i zapłacił za swoje czyny z okresy kom unizmu tylko tyle. Nie wiem skąd u ciebie tyle gówna w głowie i spodniach jednocześnie?
Rozkradliście ten kraj doprowadziliście do emigracji wiele milionów. Przez was nadal ludzie umierają czas za to zapłacić!

ton

Niedaleko

Data: 25.02.2015; 16:49

Skąd?

A z obory.

szyderca_t...

w twej głowie

Data: 25.02.2015; 17:05

Złu należy się przeciwstawiać! I ja to robię demaskując ciebie.

ton

Niedaleko

Data: 25.02.2015; 17:46

Białym niedźwiedziem chce być

Prawiczek utytłany
w upadek totalny
przerzuca swe winy
na innych;
Czego się boi
i trzęsie?
Że go emigracja zgnoi.
Już naród się budzi,