Forum

Temat: Państwo Policyjne Platforym Obywatelskiej

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 22.03.2015; 18:49


http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/niechlubny-rekord-2014-namierzali-i-inwigilowali-polakow,2110519,4199

Pozyskiwanie informacji o rozmowach telefonicznych całkowicie wymknęło się spod kontroli. UKE wyliczył, że w 2014 r. służby, sądy i prokuratury złożyły łącznie 2 177 916 zapytań o dane swoich klientów. Rok wcześniej żądały podobnych informacji nieco ponad 1,7 mln razy.


Jest to ponad 50 razy więc niż za PIS!

TAK! PIĘĆDZIESIĄT RAZY WIĘCEJ !!!


Jeśli wtedy to niby było państwo policyjne to co jest teraz?


Obudźcie się i zdajcie sobie wreszcie sprawę jakie jest prawdziwe życie a nie wykreowane przez POwskie media!

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 23.03.2015; 09:22

Agencje dedektywistyczne muszą z czegoś żyć i to na nasze społeczeństwa życzenie one żyją i jesteśmy podsłuchiwani, nagrywani na wideo, bo żona zleciła lub mąż wzajemne się szpiegowanie zdradzanych.

A jeśli my możemy, to Państwo nie może gdy też czuje się w jakiś tam sposób /no właśnie - w jaki?!/ zdradzane?

Jest technika, jest podsłuchiwanie.
Trudno sobie wyobrazić, aby było coś skonstruowane, a człowiek by z tego nie zechciał skorzystać, skoro ośmielił się nawet z bomby atomowej skorzystać by zabić miliony, takie bestie jesteśmy i jeszcze się przy tym na Boga powołujemy!! /"Bóg z Ameryką" np., albo "Bóg z nami" na paskach niemieckich hitlerowców/.

Takie cóś no, a tu marny jakiś podsłuch i wielkie zaraz HALO! A niech sobie podsłuchują, w następnym życiu będą królikami, zającami lub innymi osłami z oślimi uszami, a my do nich: pif paf!! I po nich. Czy od razu czy kiedyś jaka to różnica dla Wieczności? Kara i tak będzie, jak za szybka jazdę.

Jestem człowiekiem, mam swoje ułomności, jak każdy, nie takie to inne, podobnie jak ten/ci/ co mnie nagrywa i jaka to różnica? A taka tylko, ze ja nie będę osłem, królikiem ani zającem gonionym przez charta lub kulę myśliwskiej strzelby.

/Nagrywasz mnie? No tera... To fajnie, lubię, jak się mną interesują. widocznie jestem mądry, nie lepiej interesujący. Kiedyś i tak znajdziemy się wszyscy po TAMTEJ stronie, to sobie to wyjaśnimy... Czas szybko biegnie. Nie, ja nie straszę, ja tylko nagrywam...przepraszam - ...się tylko zgrywam. /

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 23.03.2015; 12:59

Ja się nie boję jestem uczciwym człowiekiem. Teraz tylko zachodzi pytanie dlaczego kiedyś podsłuchiwanie było be a teraz kiedy jest 50 razy więcej podsłuchów jest cacy?
Pewnie ze swoją hipokryzją i obłudą dasz radę mi to wytłumaczyć.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 23.03.2015; 14:39

Kiedyś było be, bo więcej było etyki - moralności w społeczeństwie, dlatego takie coś mocno humanistów szokowało.

Dziś, w tych czasach kapitalistycznego zdziczenia, od zachodniej bajki dla dzieci poczynając po kulturę zwłaszcza muzyczną i filmową, a na codziennym życiu kończąc i grach komputerowych kończąc - nie dziwi nic, bo taki jest ten nowoczesny zgniły i dekadencki kapitalizm.
On nie wychowuje człowieka, a go degeneruje i czyni dziką bestią i zwierzęciem.
Czymże jest zatem w takim odczłowieczonym przez was świecie powszechne podsłuchiwanie i z ukrycia nagrywanie?
Wy, dzisiejsi ludzie, dzisiejsze kapitalistyczne zepsute moralnie społeczeństwo się epatujecie grami komputerowymi, w których zabijanie zasługuje na zawody o randzie międzynarodowej i szczycicie się tym, że jesteśmy w tym zwycięzcami!

Totalne dno.
I to jest moja odpowiedź na twoje pytanie: dlaczego dziś jest "a", kiedyś za PRL-u było be. Moralna, cywilizacyjna dekadencja.
Tak jak w polityce, tak i w każdej innej dziedzinie współczesnego życia, jakie stworzyliście po upadku socjalizmu: kłamstwo, hipokryzja, fałsz i obłuda - i to przy głoszeniu jakichś tam wartości, którymi w praktyce nikt się z was nie kieruje, bo służą one wam jedynie do zamydlania oczu naiwnemu i łatwowiernemu społeczeństwu, dlatego stale głosuje na tych samych.
Tak będzie do czasu, aż społeczeństwo wydorośleje i zrozumie kto jest kto i czemu jest winien, ze tylu rodaków musi opuszczać ten kraj, a pozostali drżą ze strachu przed waszą wojną.

Że BM-G funkcjonuje - przekonaj si.e czytając np. Onet: kiedyś, na początku tak tam naród nie pisał jak dziś zgodnie z Prawdą obiektywną i nie są to na pewno Ruski, a nasi prawdziwi Polacy, nie skażeni już waszym katoprawiczym fałszem i obłudą. To efekt właśnie zadziałania Bazy Morfogenetycznej.

/Z cyklu: Niech agenty mają ubaw./

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 23.03.2015; 15:24

Nie, to było be jeszcze 7 lat temu :)
Po prostu jesteście zakłamani i to tacy jak ty tworzą to społeczeństwo. A wszystko idzie do BMgP. A tam się nie wywiniesz, zwłaszcza że czynisz zło świadomie.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 23.03.2015; 16:18

Prawda piękna jak Ogórek

To ja od początku prostuję ścieżki,
by prawda była Prawdą a nie fałszem,
to ja zapełniam Bazę M-g tego kraju tym,
co Wszechświatowi miłe odważnym marszem,

a nawet pisałem tu o tym dzielnie,
gdy nikt nawet z was nie słyszał,
dowody same za się mówią żem miał rację...
gdym tematy łatwe i trudne poruszał.

Nie wywiniesz się, bracie, ze swoich łgarstw,
acz widzę, że zaczynasz pomału rozumieć,
gdzie prawda najprawdziwsza leży,
a gdzie fałsz, i ty też zasługę możesz mieć.

Bo u Wszechświata /Boga/
dobrze się pamięta i zapisuje,
każda taka dobra nawet korekta
i dobrze takiemu na przyszłość rokuje.

Dlatego nie bój się podążać za Prawdą,
nawet gdy wydaje ci się nie być twoja,
to tylko na początku są te opory,
z egotyzmu, potem już sam wołasz: -To ja!

A Prawda wyzwala nas z niewoli:
kłamstw, chorób i niepowodzeń,
warto jej ucha nadstawiać, gdy na tej ziemi
jesteśmy tylko jak ten przechodzień.

Prawdziwe życie TAM się zaczyna,
gdzie zero kłamstw, chorób i tragedii:
Prawda je przezwyciężyła,
czyniąc życie wesołym, niczym w komedii.

I szczęście cię rozpiera niczym Ogórek
tę polityczną, kłamliwą POlską mizerię,
każdy by chciał piękną kobietę oglądać,
i z nią odwiedzać pizzerię.

Dlatego trwaj w Prawdzie obiektywnej,
tzn. z faktów i uczciwości zrodzonej,
a nie obłudy i fałszu,
przez złe i chore głowy spłodzonej.

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 23.03.2015; 18:00

Nie idź tą drogą bo wpadniesz po uszy

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769