Forum

Temat: Giełda już leci na łeb

miejscowy

Pszczyna

Postów: 528

Data: 25.05.2015; 15:04

złotówka też osłabła. wszytko wskazuje na dołowanie. Będzie tragedia na rynku

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 25.05.2015; 18:05

A z jakiego to powodu 'giełda leci na łeb'? I od kiedy ciebie interesują tematy finansowe? Cieszę się że wreszcie o czymś konkretnym będziemy mogli porozmawiać.

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Postów: 7024

Data: 25.05.2015; 18:18

Frankowicze,znowu mają pod górkę,za dzień i już mało co 4złocisze!?!

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 25.05.2015; 18:32

Dziwię się panu prezydentowi Andrzejowi Dudzie że chce pomagać tępym lemingom które na własne życzenie i za namową POwskich mediów wdepnęły w goovno. Ale jak widać Andrzej Duda jest prezydentem wszystkich Polaków nawet tych głupków którym wmówiono że są 'młodzi, wykształceni z wielkich miast"

qr_d_ebalance

Pszczyna

Postów: 2132

Data: 25.05.2015; 18:41

przecież prezydentem nadal jest Komorowski, polecam sobie nieco szerzej poczytać niż tylko onet i TVN

Podsumowanie dnia (stooq.pl)
Tomasz Gessner - Dom Maklerski BDM
25 Maja 2015 16:55


Gdyby przymknąć oko na sam fakt wyborów prezydenckich, można by powiedzieć, że rynek szukał od jakiegoś czasu impulsu do zainicjowania ruchu i go wreszcie dostał. Skala wzrostów z poprzednich miesięcy jest na naszym parkiecie na tyle spora, że korekta od dłuższego czasu zwyczajnie się należała. A że wzrost ryzyka politycznego można wygodnie pod to podłożyć, to już inna sprawa. Do takiego rezultatu sesji od początku dnia zachęcała technika, gdzie rozpoczęliśmy już sesję mocnymi, ostrzegawczymi sygnałami w postaci naruszenia istotnych wsparć chociażby na mWIGu, czy WIG20 (WIG20), bez jakiejkolwiek późniejszej obrony. W tej sytuacji podaż tylko delikatnie przycisnęła i kierunek został na kolejne godziny nadany. Rynek obsuwał się pod własnym ciężarem, ale ta konsekwencja ruchu ostatecznie doprowadziła do całkiem solidnej przeceny. Największym przegranym dzisiejszej sesji był sektor bankowy, z uwagi na przedwyborcze pomysły Andrzeja Dudy w kwestii ulżenia "frankowiczom". Najciekawsze jest to, że dzisiejsza sesja to na razie z założenia reakcja krajowego kapitału, bowiem takie rynki jak niemiecki, brytyjski, czy amerykański były dziś nieczynne. Można się zatem obawiać, że właściwa reakcja zagranicznych kapitałów na rosnące ryzyko polityczne w Polsce wciąż jeszcze przed nami. Jak wiadomo, rynek może się pod własnym ciężarem osuwać i wykreować w ten sposób spory ruch (na co technicznie jest miejsce). Jednym z sygnałów wyczerpywania się spadkowej korekty będzie zauważalny wzrost obrotów sygnalizujący, że większy kapitał zaczyna ponownie "podkładać ręce".

miejscowy

Pszczyna

Postów: 528

Data: 25.05.2015; 20:04

Co ty to gościu piszesz cyt." skala wzrostów w ostanich miesiącach na naszej giełdzie" Jakie wzrosty??? Kiedy??? Popatrz na giełde Czeską, Niemiecką czy jakąkolwiek. ty masz pojęcie o giełdzie?? Frankowiczom Duda pomoże jak złotówka poleci, bardzo pomoże. A niedługo kapitał wyniesie sie z Polskiej giełdy i wiesz co będzie???. Chyba nie wiesz co piszesz.

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 25.05.2015; 22:06


http://pl.wikipedia.org/wiki/Warszawski_Indeks_Gie%C5%82dowy

Najwyższa wartość WIG-u: 67 568,51 pkt, 6 lipca 2007

no masz ci los najwyższa wartość WIGu pod koniec rządów Kaczora!

WIG piątek 22.05.2015: 56828

Niższy niż za kaczora 8 lat temu?????????
Przez 8 lat cudowna PO nie potrafiła poprawić rekordu Kaczora?

8 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!

miejscowy takie banialuki to sobie możesz temu drugiemu debilowi Investorowi opowiadać!
Dwaj finansiści po WUMLu się znaleźli ha ha ha.

ignorant bilansu uproszczonego nie potrafi czytać a się będzie mądrzył na forum. Masz takie pojęcie o rynkach kapitałowych jak Tusk o uczciwości.

Właśnie za takie robienie z ludzi idiotów Komorowski wczoraj zapłacił rachunek.



qr_d_ebalance

Pszczyna

Postów: 2132

Data: 25.05.2015; 22:23

@ miejscowy - gram na giełdzie od 2004r więc mam w swoim mniemaniu pojęcie o tymże instrumencie. Oczywiście Tobie nie chodzi o fakty, które dostosowujesz dynamicznie do zmieniającej się sytuacji. Grunt, żeby pokazać jak to wszystko jest winą PIS-u. **uj, że dziennie dług wzrasta o prawie 300mln zł - gospodarka szczytuje.

miejscowy

Pszczyna

Postów: 528

Data: 26.05.2015; 07:09

Ja gram na giełdzie od czasu jej powstania w Polsce. Ty nawet nie pamiętasz czasó kiedy na giedzie polskiej było około 15 (tylko) a nowe wchodziły.Nie pmiętasz jak w 1997 akcje każdej spółki dziennie szły po 10% (max mozliwosci) do góry, sprawdz sobie jak jestes taki biegły. A co do 2007 roku i giełdy to jezeli nie pamiętasz sytuacji w Europie i giełd oraz wzrostów gospodarczych to jestses cienki bolek.

Yankee

Pszczyna

Postów: 967

Data: 26.05.2015; 08:09

miejscowy: proponuję Ci sprzedać wszystkie akcje póki jeszcze są cokolwiek warte, przelać je na zagraniczne konto i wiać z tego kraju bo za chwilę zostaną tylko zgliszcza.

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 26.05.2015; 08:18

O ile zdąży?

Dzisiaj rano na rogatkach miasta widziałem policję religijną i siepaczy Macierewicza...

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 26.05.2015; 10:43

U mnie byli o 6 rano wyważyli tylko drzwi ale się pomylili bo to nie mnie szukali tylko sąsiada który brzydko pisał na Kaczyńskiego. Całe szczęście że miałem krzyż na ścianie, zdjęcia papieża Jana Pawła II i papieża Franciszka, powiedzieli żebym się poprawił i powiesił jeszcze zdjęcie Benedykta XVI co też niezwłocznie uczyniłem.

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Postów: 7024

Data: 27.05.2015; 10:07

To jest temat z GIEŁDĄ a nie co nas czeka!?!Dobrodzieju!
Na Dzień Dobry,nastepna nowinka,banki straciły na wartości,na razie tylko 12 miliardów od tego czasu[poniedziałku]jak nas to szczęście wyborcze spotkało!?!,ale co tam !!i tak znowu wszyscy zapłacą a to dopiero początek !!

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 27.05.2015; 17:31

dobrze, będzie można je taniej kupić. Investor jesteś ignorantem który nie potrafi zliczyć do trzech po co zabierasz głos na temat o którym nie masz zielonego pojęcia?
I czemu cały czas kluczysz napisz wprost że ci Duda nie pasuje bo nie jest SBekiem!

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Postów: 7024

Data: 27.05.2015; 18:23

Czy ....,Napisałeś jedno zdanie bez Twoich ulubionych zwrotów!!, z czego się cieszysz,3%mi,tyle co nic,Panie rzeczoznawco!Napisałem co napisali "fachowcy"PRZEPRASZAM,przecież tu są fachowcy i paru graczy,może w Karolinkę kiedyś grali!.
Dziwne jak TY dobrze znasz środowiska o którym ciągle piszesz,ja byłem raz przez całe życie na komendzie i to z powodu wypadku,nie mojego!!!i nie mam zielonego pojęcia o tym co wypisujesz bez przerwy,Mam kredyt w złotówkach niby droższy ale stabilny!!
A tak do rzeczy,to kto kiedyś myślał że najbardziej stabilna waluta,tak poleci do góry!!!,Panie rzeczoznawco giełdy
!!i w ogóle!!

wiesniak

miejscowość

Postów: 355

Data: 08.06.2015; 11:49

co wy g..rzeria tu pitolicie ?

PO 8 latach grabienia gospodarki przez celebrytów-POlityków i współpracujących z nimi PSLowskich nepotystów nadchodzi wolność gospodarcza dla wszystkich a nie tylko dla wybranych

państwo Polskie przestanie być tylko na papierze jak to mawiali POlitycy-celeebryci

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769