Forum

Temat: Czy PiS wycofuje się rakiem z przywrócenia nizszego wieku emrytalnego?

ton

Niedaleko

Data: 22.02.2016; 08:58

Wzburzenie w narodzie jest wielkie;
dowiadujemy się oto z TV Polsat News, iż pan minister Morawiecki junior, zapytany o dalsze losy obniżenia, a właściwie to przywrócenia nam dawnego niższego wieku emerytalnego, podwyższonego niedawno przez prawicową koalicję przedtem rządzącą: PO-PSL-RUCH PALIKOTA - wyraził się, iż to wcale nie był taki "twardy znowu punkt" w kampanii wyborczej PiS . /O takiej samej obietnicy Pana Prezydenta RP w swojej kampanii nie mówił nic?/

No i to tyle, moje drogie motyle, ćmy bardziej.

Za`to już o aborcji zaczyna się przebąkiwać, bo dają o sobie znać przyczajeni dotąd antyaborcjoniści.

Skąd my to znamy?
Z 500plus? Czy minus?

ton

Niedaleko

Data: 22.02.2016; 09:01

/Widzę, ze powrócił łowca swoich absurdów, to i trzeba go czymś niemiłym połechtać, nieprawdaż? I nie będzie to wcale piana z piwa na jego ustach, hłe hłe hłe.../

ton

Niedaleko

Data: 22.02.2016; 13:30

Czeka ją za to taki sam koniec, jaki te byłe partie rządzące. I to koniec już na początku, jeśli w konia nas zrobią.
Ma się po tym stwierdzeniu ministra wrażenie, iż podpuścili nas wyborców czczą obietnicą, za którą de facto stoją inne cele, te z wiary poczęte, na razie ociec R. dostaje mnóstwo baniek, no i ci anty-aborcjoniści.
Jednym słowem za 500plus będzie 65 minus.

ton

Niedaleko

Data: 22.02.2016; 13:32

Uwaga liczydełka! Nie męczcie się! Policzę za was!
Na trzy wpisy tona są aż trzy wpisy tona!
Grenada!

ton

Niedaleko

Data: 22.02.2016; 13:34

/Przepraszam, wszak do prawicowców to piszę:
nie: są, a som./

jasmin7

Pszczyna

Data: 22.02.2016; 23:38

Wycofuje się rakiem z większości obietnic.

Zwiększenia kwoty wolnej od podatku nie będzie.
Przywrócenia niższego wieku emerytalnego nie będzie.
Likwidacji gimnazjów nie będzie.
500 na KAŻDE dziecko też nie będzie.

Ot, taka populistyczna partia.
Naobiecywali cuda, byle tylko dorwać się do władzy.

ton

Niedaleko

Data: 23.02.2016; 10:50

Napiszę krytyczny komentarz, a on mi znika; jak żeście kurna walczyli z tym ACTA?!

ton

Niedaleko

Data: 23.02.2016; 10:53

Agent - uwaga próbuję jeszcze raz.

Nie załamujmy się jednakowoż, bo z Onetu tak wyczytałem:

"Po wyborach parlamentarnych (Mateusz Morawiecki): -
Od kiedy to będzie, to teraz nie potrafię powiedzieć, ponieważ twardego zobowiązania ze strony rządu nie było. Natomiast rząd na pewno będzie starał się wypełnić obietnice wyborcze – komentował odwlekanie realizacji projektu wicepremier i minister rozwoju. Wcześniej minister finansów Paweł Szałamacha stwierdził, że w budżecie na 2016 r. nie ma pieniędzy na obniżenie wieku emerytalnego.

Stan rzeczy: Prezydent Andrzej Duda złożył projekt ustawy dot. obniżenia wieku emerytalnego do 65 lat dla mężczyzn i 60 lat dla kobiet, ale Sejm na razie nie planuje prac nad tym dokumentem."

ton

Niedaleko

Data: 23.02.2016; 11:22

Na razie zabawiają nas w rozpalanie polskiego piekiełka z IPN i Lechem Wałęsą w roli głównej.
Potrafią to, zaprawieni są, wszak jest to element ich wiar, to piekło.
Nie potrafią wybaczyć własnemu szpiegowi, który wniknął w struktury wroga, by to tym lepiej go rozpracować, czego nie rozumieją.
Nie potrafią też ludziki zrozumieć jak to możliwe, żeby brać na siebie taki ciężar jak obalenie tzw. komuny i chronić jednocześnie swoja rodzinę, swoje dzieci.
Owszem - gdzie drwa się rąbie tam wióry lecą i ofiary, dobrze, że bezkrwawe tej SPRYTNEJ walki Wałęsy o lepsza Polskę też musiały być, by tym lepiej zdobyć zaufanie przeciwnika.Któremu na całe szczęście też chyba obmierzł tamten system, że do pewnych granic jakby tolerowali jego wywrotową działalność, co jednak wymknęło się im spod kontroli.
A teraz... chcą rozstrzelać za to swojego szpiega, który dla Polski tak wiele zrobił, nawet obce niechciane wojska bez jednego wystrzału z Polski wyprowadził, ale to nic dla tych ludzików cynicznych.
Tu pozytywnie zadziwia mnie czasem postawa i wypowiedzi opozycji, Nowoczesnej, Kukiza15 i Po, czego mógłbym się nie spodziewać.
PiS sam daje plamę, ponieważ nieopatrznie - duchowo i moralnie - rozstrzeliwuje tego tak zasłużonego swojego szpiega w dziele wyzwolenia Ojczyzny naszej spod znudzonej, nawet chyba dla SB -ideologii nam narzuconej - od czasów jeszcze - decydującej o powojennym porządku i ładzie zwycięskiej koalicji, w tym USA, WB.
Jak dla mnie - żenująca to zabawa w polskie piekiełko, no ale pamiętać musimy o ich zamiłowaniu do tradycji i korzeni...
TTak, zNa razie zabawiają nas w rozpalanie polskiego piekiełka z IPN i Lechem Wałęsą w roli głównej.
Nie potrafią wybaczyć własnemu szpiegowi, który wniknął w struktury wroga, by to tym lepiej go rozpracować, czego nie rozumieją.
Nie potrafią też ludziki zrozumieć jak to możliwe, żeby brać na siebie taki ciężar jak obalenie tzw. komuny i chronić jednocześnie swoja rodzinę, swoje dzieci.
Owszem - gdzie drwa się rąbie tam wióry lecą i ofiary, dobrze, że bezkrwawe tej SPRYTNEJ walki Wałęsy o lepsza Polskę też musiały być, by tym lepiej zdobyć zaufanie przeciwnika.Któremu na całe szczęście też chyba obmierzł tamten system, że do pewnych granic jakby tolerowali jego wywrotową działalność, co jednak wymknęło się im spod kontroli.
A teraz... chcą rozstrzelać za to swojego szpiega, który dla Polski tak wiele zrobił, nawet obce niechciane wojska bez jednego wystrzału z Polski wyprowadził, ale to nic dla tych ludzików cynicznych.
Tu pozytywnie zadziwia mnie czasem postawa i wypowiedzi opozycji, Nowoczesnej, Kukiza15 i Po, czego mógłbym się nie spodziewać.
PiS sam daje plamę, ponieważ nieopatrznie - duchowo i moralnie - rozstrzeliwuje tego tak zasłużonego swojego szpiega w dziele wyzwolenia Ojczyzny naszej spod znudzonej, nawet chyba dla SB -ideologii nam narzuconej - od czasów jeszcze - decydującej o powojennym porządku i ładzie zwycięskiej koalicji, w tym USA, WB.
Jak dla mnie - żenująca to zabawa w polskie piekiełko, no ale pamiętać musimy o ich zamiłowaniu do tradycji i korzeni...

nie traćmy nadziei na wypełnienie złożonych nam, narodowi obietnic, jak tylko nieco wiNa razie zabawiają nas w rozpalanie polskiego piekiełka z IPN i Lechem Wałęsą w roli głównej.
Jak dla mnie - żenująca zabawa w to polskie piekiełko, no ale pamiętać musimy o ich zamiłowaniu do tradycji i korzeni...

Jak tylko uzbieraja wiNa razie zabawiają nas w rozpalanie polskiego piekiełka z IPN i Lechem Wałęsą w roli głównej.

Sądzę, że jak tylko uzbierają więcej pieniędzy to wypełnią co do joty złożone obietnice, wtedy też i zabawa się skończy i piekiełko samo wygaśnie, nawet ludzikom zbyt długa się kiedyś znudzi, mam taką nadzieję. A czymś naród w międzyczasie wypada zabawić...

ton

Niedaleko

Data: 23.02.2016; 11:29

Nie no a teraz za to potrójnie si e to wkleiło. I jak tu nie wierzyć w piekło?
Adminie - usuń mi to, proszę.

ton

Niedaleko

Data: 23.02.2016; 11:33

/Już nie kupię toshiby, dziadostwo!!!!1111.../

ton

Niedaleko

Data: 23.02.2016; 12:08

To się nazywa albo:
- umiejętne dyskredytowanie przeciwnika politycznego, ewentualnie - - naigrawanie się ze swoich klientów tosziby.
- zemsta ACTA?

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Data: 24.02.2016; 13:37

Mogli obiecać,jak w Grecji!!,za mycie rąk w pracy dodatek,jedzenie posiłków na firmowych stołówkach,itd.Ciemny lud .. ....!!!,sprawdził się slogan Kurskiego!.Wywalili GO parę razy i tak dostał ciepłą posadkę,za takie przewidywania!?!.

lowca_absurdu

Pszczyna

Data: 24.02.2016; 16:19

Nie wygrali dlatego że obiecywali tylko dlatego że ludzie mieli już dosyć tej bandyterki w wykonaniu PO. A czarę goryczy przelało już jawne działanie przeciwko Polsce na rozkaz Niemiec. Teraz dokładnie widać jacy łajdacy Polską rządzili od 1989 roku. Zrobili ikonę z człowieka który za pieniądze donosił i niszczył innym życie. A ci którzy teraz bronią tego łotra kiedyś wychwalali Kiszczaka.
Nie dość że chcieli nas zalać falą terrorystów to jeszcze narażali nas na konflikt z Rosją ślepo wykonując rozkazy CIA i wciągając nas w awanturę o Ukrainę. Jakoś niby ten rusofob kaczor nie robi takich cyrków jak te pajace z PO z Sikorskim na czele. Dlatego PIS wygrał i będzie rządził bo ludzie pamiętają co wyrabiała PO i nie pozwolą na recydywę, mimo że próbuje im się sprzedawać to samo g... pod postacią Nowoczesnej albo jeszcze lepiej postSBeckiego KODu w którym SBecy i beneficjenci postkomunistyczni jawnie maszerują w obronie starego.

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Data: 24.02.2016; 17:55

Premier Tusk zwolnił za 800 zł Gilowską,za pociotka Gilowskiej którego zatrudniała w swoim biurze,do przykładu,oczywiście,DZIŚ jest to w normie!,ale co tam!!

lowca_absurdu

Pszczyna

Data: 24.02.2016; 19:57

Słaby coś ten przykład
pozbył się Gilowskiej bo potrzebował miejsce dla Palikota! Podawanie największego przekręciarza który zamiatał sprawę Mira Rycha i Zbycha oraz który tworzył koalicję z PSL znanym z tego że wszędzie poobstawiał swoje rodziny jest po prostu kpiną. Takiego szkodnika jak PO wraz z koalicjantem nigdy nie było w polskiej historii i PIS naprawdę musiałby się postarać żeby ich przebić. Ja nie głosowałem na PIS ale mam do nich o jedno pretensje że minęło już 100 dni i żaden z tych szmaciarzy od Tuska jeszcze nie ma rozpoczętej sprawy karnej. Ale spokojnie czekam do końca kadencji, dla mnie PIS nie musi spełniać żadnych obietnic najważniejsze żeby raz na zawsze odsunął SBeków łącznie z TW Bolkiem od władzy. Wychodzi teraz czarno na białym to co każdy myślący człowiek widział od zawsze czyli jakie kanalie bronią tego co było.

anty

Pszczyna

Data: 24.02.2016; 20:13

Przecież nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe.
mlask mlask
Eee a na kogo głosowałeś na nowoczesną? może na razem albo nie na kukiza. Taa na kukiza.

lowca_absurdu

Pszczyna

Data: 24.02.2016; 20:31

pewnie "ja nie podpisałem ale podpisałem bo żal mi było oficera prowadzącego który zgubił pieniądze ja tema rencami komunem obaliłem sam!" Na pewno nie głosowałem na tych którzy chcą żeby "było jak było"

anty

Pszczyna

Data: 24.02.2016; 23:19

Czyli na pis
no bo na psl to chyba nie

ton

Niedaleko

Data: 25.02.2016; 11:28

Śledzimy to, tak jak oni nas...
Piotr Duda - przewodniczący "Solidarności" - powiedział wczoraj:

Terminem obniżenia wieku emerytalnego powinien być 1 stycznia 2017rok.

Ja z kolei bym się tak tą datą nie bulwersował, rozumiejąc sytuację budżetową państwa. Mają na to cztery swoje lata.
No chyba, że coś wymyślą takiego, że z oburzenia wszyscy podskoczymy. A to mógłby być jednocześnie dla PiS-u dobry powód do podania się do dymisji, by tak ukarać naród za jakieś tam oskarżenia i przy okazji nie wypełnić tego kamiennego punktu wyborczego.
Pozostałby nam jeszcze Prezydent, o ale bez swojego rządu co on może.
Propaganda już zaczyna swoje anty obniżeniowe idee wcielać - rozgłaszają znowu jaki to ZUS biedny i ile to państwo musi rokrocznie na nasze emerytury dopłacać.
Oczywiście są za tym, aby podarować raczej te miliardy innemu państwu na przykład w formie pożyczki, na zwrot której nie ma co liczyć lub podniesienie stopnia bezpieczeństwa naszego kraju, które za prawicy mocno ucierpiało przez ich krótkowzroczną i ich fobijną antyrosyjsko politykę plus zaślepienie zachodnim geniuszem, który nie tylko dla nas, lecz całej Europy okazał się zgubny.
Okulistyka u nas leży.
Niedofinansowana, jak się wydało.

Nowi klubowicze

beata76

PSZCZYNA
w klubie od: 2023.01.29

KATDAM

JANKOWICE
w klubie od: 2023.01.25

Lena2012

Pszczyna
w klubie od: 2023.01.05