Forum

Temat: Prorosyjski, znaczy propolski ...Brawo, panie Tusk!!

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 24.01.2017; 14:15

A tymczasem dowiadujemy się, iż były premier Tusk krytykowany jest za jego prorosyjską /?/ politykę.
Rzekomo zdradził przez to Ukrainę, ale że przez to nie zdradził interesów Polski - o tym obecni politycy nie chcą jakoś powiedzieć, wolą sami zdradzać? Nas, a czy aby nie z tego teraz ten trujący smog, bo ludzi nie stać na ogrzewanie swych domostw gazem, ruskim gazem?
Z czego rokroczne umiera nas około 47 tysięcy, gdyż opalamy o wiele bardziej trującym nas węglem,a zwłaszcza, że nikt nie chce modernizować je w kierunku eliminowania trujących spalin z komina niskiej emisji, pomimo iż już sposoby na to są?
Kto tu kogo i czyje interesy zdradza?
Nijak nie zachęca się FORMALNIE ludzi do ekologicznego, czyli nie szkodzącego specjalnie naszemu zdrowiu, ani nas nie zabijającego - sposobu ogrzewania mieszkań, a w szczególności domków jednorodzinnych, na których budowę milionami zezwalano, nie wnikając w nader istotny szczegół, ani też nie stawiając żadnych wymagań co do sposobu ekologicznego ich ogrzewania. Mamy, ba - ponosimy tego obecnie negatywne, a nawet tragiczne skutki w postaci wojennych niemal zejść śmiertelnych.

To wszystko obciąża ostatnich polityków prowadzących taką a nie inna politykę względem dostarczyciela gazu, i tym samym względem własnego Narodu, który płaci za to wysoką cenę Życia.
A tyle ci pełni hipokryzji politycy prawią nam o niegdysiejszej, a i obecnej - lecz zawsze CZYJEJŚ, a przenigdy SWOJEJ - tzw. polityce śmierci.
Za prorosyjska politykę były premier Tusk jest dziś mocno przez obecną ekipę rządzącą i jej polityków krytykowany, no - jak to oni mówią - "jak teraz ten Tusk spojrzy...nie, nie Polakom, a le... Ukrainie..., tak - prosto w oczy, he he he.

Polska, Polacy się nie liczą, jak NAM spojrzy w oczy, a może przez to ŚMIAŁO, nie, liczy się TYLKO TO JAK SPOJRZY ON W OCZY OBCEMU NARODOWI, jak by tam same małe dzieci były, a nie dorośli, dojrzali ludzie, którzy SAMI nie wiedzą czego chcą i my im mamy obowiązek to podpowiedzieć, mieszając się w ich aspiracje, w ich politykę! Skandal! A nawet zdrada stanu, rzekłbym, takie odejście od tej prorosyjskiej polityki na rzecz naszej, polskiej, jeśli już nie naszych interesów - POLSKICH interesów, jakbyście nie wiedzieli tak do końca.
Komuś się POLSKA Ukrainą pomyliła, kto to są wobec tego - dla nas, wobec NAS??

/Jak to czemu tu to piszę? A temu, bo to akurat Pszczyna najbardziej teraz ponosi tej obrzydliwej antypolskiej polityki skutki w postaci trującego rekordowego smogu, wdychanego do własnych płuc mieszkańców tego miasta i okolic, jak mi się zdaje, co potwierdzają przyrządy, a nie tylko moja wyobraźnia./

/Z działu: Nie wszystko złoto, co się PIS-em świeci./

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 24.01.2017; 15:08

Pomyślmy, Polacy: 47 tysięcy rocznie, ro w rok!! nas ginie /umiera/ z powodu takiej a nie innej można by w skrócie powiedzieć polityki antyrosyjskiej, przez którą gaz do ogrzewania domków mamy tak drogi, że nawet Niemcy mają go o wiele tańszy, choć to przecież kiedyś niemy, a oni oni napadli na Rosję, no ale teraz, jak trzeba dla dobra swojego narodu - karki zgiąć chociaż lekko - potrafią przed handlującym gazem i nie produkują dzięki temu aż tyle śmiercionośnego smogu co my z tej przyczyny, toteż obcych wojsk mogli się u siebie pozbyć, a my je przyjąć, by do smoga strzelać...

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 24.01.2017; 15:13

/Jestem odważny, bo wiem, że nikt mnie trolla tu nie czyta, o czym co rusz mnie tu zapewniają. Inaczej, też bym jak wszyscy trujący się smogiem, ogon pod siebie i cicho sza, jak za Gomułki, co nam jak nam drań nam cenę kiełbasy i szkodliwego cukru o 2 zł podniósł, to my też tylko go obalili... a nie coś mi się chyba pokićkało od tego smoka smogu...

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 24.01.2017; 15:14

No to - za to trucie - PYRSK, ludkowie!!

yellow

Psary

Postów: 157

Data: 24.07.2017; 12:30

Bazinga

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769