Forum

Temat: Oskarżaniem się o "propagandę Putina i syt. nadzwycz./wojną "

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 07.10.2022; 09:20

Jak tak słucham tego TVP INFO - to wyprowadzam z tego następujący wniosek:
- iż ci nasi /?/ podpoli-tycy /WSZYSCY, OD LEWA DO PRAWA!!(z jednym drobnym być może wyjąteczkiem KKP/ - oskarżaniem się wzajemnym o "stosowanie propagandy Putina", oraz "sytuacją ndzwyczajną-wojną" tyle, że nie u nas w Polsce, a w obcym państwie - chcą przykryć swoją bezpośrednią współwinę za to co teraz mamy i w Polsce: inflację oraz liczne inne powstałe w związku z Ukrainą zagrożenia - mając w pamięci ich mocne zaangażowanie w obalenie legalnego prezydenta OBCEGO państwa - nie wrogo nastawionego do Rosji, co zaskutkowało właśnie takimi, a nie innymi KONSEKWENCJAMI w postaci wyżej wymienionej!

Taki to wniosek mi się z tego słuchania ich nasunął. Nie wiem czy słuszny, ale taki mi się objawił, prostą metodą dedukcji go wyprowadziłem, mówiąc naukowym slangiem, żeby nie było, iż to też propaganda rosyjska, a wręcz przeciwnie - czysto racjonalna i logiczna jak to, że dwa dodać dwa jest cztery, z tym, że mała poprawka: z matematyki orłem nie byłe, a jastrzębiem raczej.


I KROOOOOPKAAAA!!!!





ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 07.10.2022; 09:41

Tak, ten cały obecny harmider, także w Pszczynie, gdy chodzi o dopłaty komplikacje z zaopatrzeniem się w tak samo tani jak kiedyś węgiel, gdy także chodzi o powrót do możliwości palenia wysoce smogowym, a więc zabójczym miałem, na czym zdrowotnie ucierpi miejscowa ludność zapadając na choroby płuc i wiążące się z tym inne choroby, skutkujące ostatecznie rakiem i zgonami /w całym kraju rokrocznie coś, jak obliczyli medycy - około ponad 40 tysięcy , jak na wojnie jakiej, nomen omen...!/, a sejm to jednak ponoć przegłosował - z tego ich aktywnego zaangażowania się w Ukrainę bierze, jakby to część Polski nadal była, a nie jest, to co tam robili ci nasi, co im podpowiadali i zagrzewali ich do nieustępliwości, podsycali ten konflikt z Rosją, nie bacząc na ich konstytucję, która mogła być nawet złamana...!?

Co to pociągnęło za sobą, dobrze wiedząc, bo stale tym "strasdznym niedźwiedziem" się i cały świat straszyli - widzimy!

A teraz chcieli by nam odwrócić lota ogonem i zamydlić oczy SKUTKAMI, uciekając jak najdalej od PRZYCZYNY, BIORĄC SKUTEK ZA PRZYCZYNĘ.

a DLACZEGO TAK CZYNIĄ/ Bo mają nas, Polaków za idiotów? Owszem w każdym narodzie jakaś część ich jest, ale nigdy NIE WSZYSCY!

Wobec tego co - sami na takich wychodzą? A w dodatku jeszcze na zbrodniarzy na pokoju, za co powinni oni stanąć przed najpierw naszym, a potem jeszcze międzynarodowym trybunałem w Hadze, i to..., tak - wraz ze wszystkimi podpoli-tykami Zachodu - jak najdalej...

nie tylko ci podpoli-tycy zresztą, a cały nasz świat medialny oraz "pseudo- naukowy", który również takie prowojenne stanowisko poparł i popiera nadal, choć idzie za tym śmierć tysięcy Ukraińców a także Rosjan - wszyscy oni są ludźmi przecież /no, z wyjątkiem dopuszczających się potwornych zbrodni, którymi mają być podobno wypuszczeni z więzień porobieni żołnierze rosyjskiej armii, czyli już z góry przestępcy, o wiadomych antyludzkich nieraz cechach/, ale do tego doprowadziła właśnie wrazidlatość tych j.w. podpoli-tyków naszych - przez mieszanie się do cudzych spraw.

I tak t wygląda mi z tego TVP INFO - i sami są sobie winni, że tak to odbieram to ich przekomarzanie się, niczym przekupki na targowisku o parę lepszych papryk np.



ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 07.10.2022; 10:01

Bo im tak wygodnie było mieszać się do cudzych spraw, dawać tym upust nagromadzonej nienawiści do innego narodu, odkładając gdzieś na bok te swoje sławetne chrześcijańskie "fartości" i Przykazania, he he - jak Miłuj bliźniego swego jak siebie samego", a także Jezusa: "Kiedy cię ktoś uderzy w prawy policzek - to nadstaw mu jeszcze drugi" -tak? tak to brzmi? - fartościowcy?
Albo ten, o: jeśli bliźni chce ci guzik ukraść, to oddaj mu cały płaszcz" - tak, tak to leci, "fartościowcy"?
Mnie w każdym razie tak na reli uczono, ale może coś przekręciłem, tak jak wy i stąd ta wojna tam, a u nas jej skutki również, obfitujące w przeróżne dolegliwości, a nawet ZAGROŻENIE ATAKIEM NUKLEARNYM - tyleście na Polaków sprowadzzili tymi swoimi fobiami i wtrącaniem się obcemu, jakby to USA nie było, ONZ-etu też nie było itd. - wy - nabuzowani antychrześcijańską nienawiścią!
I za to pod.., no, nie będę się powtarzał, ale wiadomo co za sprowadzenie ich na naród polski każdemu z was grozi.

I jeśli nawet tu kłódka zawiśnie, to i tak dotrze to również do Bzy Pola Morficznego, gdzie z czasem - rozliczą was z tego, bo nie wystarczy być tym politykiem, posłem itd., ale trzeba mieć tę ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWÓJ NARÓD A NIE OBCY, BO TO ZWYKŁA INGERENCJA JEST!
Capito?
No, zobaczymy, jak się czuć będę...


ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 07.10.2022; 10:38

/Dla wątku o próbach klasy podpoli-tyczje zamudlenia Polakom oczu swojen współwiny za wojnę w Ukrainie i związane z tym liczne zagrożenia dla Polaków i Polski./

Tak, w taki oto sposób ta cała nasza kogucia klasa podpoli-tyczna, od lewa do prawa - obniżyła nasze, POLSKIE BEZPIECZENSTWO PAŃSTWA!!

Wyłączyć ich jak najszybciej!

Co im grozi za obniżenie
bezpieczeństwa państwa -
przez liczne zagrożenia
i dolegliwości dla narodu,
jakie na nas sprowadzili,
w tym bodaj najgorszego -
ryzyka wybuchu nuklearnego!

Dowodem obecna redystrybucja
antypromiennego nim jodku potasu...
A będzie na to czas, by w porę go zażyć?
Nie, w panice może nie być na to czasu
choć dla nas jest to być lub nie być...

To miast już go rozdać,
by mieć go każdy przy sobie
na ten wszelki wypadek,
e tam - wypadek -
powiem więcej -
Atrmagedon prędzej!

A nie latać potem jak poparzony...,
nie, niej - jak, a - POPARZONY
by w kolejce się ustawiać za nim...,
szukać swoje dzieci, szukać żony...

Nie, tu nie ma "uciszyć go trzeba!, NIE !
TU UCISZYĆ WAS NALEŻY,
jeden klik pilotem i głucho,
krótko mówiąć - wyłączyć te TVP info !

/Z cyklu: A BBN śpi?. To ćśśśśs..../

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 07.10.2022; 11:18

/Dla tegoż wątku o Obniżenu bezpieczeństwa państwa przez naszych podpoli-tyków./

/BBN czy BBP raczej być powinno,
czy jedno i drugie?
A może to:

Król Łokietek jak Kali na fali...

Biuro OLEWANIA BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA...?,
skoro jest tak źle z tymi podpoli-tykami,
iż sprowadzili oni na nas, na Polskę -
liczne zagrożenia - obniżając w ten sposób
BEZPIECZEŃSTWO naszego państwa?

Kłapiąc tu i tam,
gdzie tylko się dało -
za konfliktem z groźnym sąsiadem?
straszenia nim było im wiecznie mało...!

Polacy znają te nazwiska,
pamiętają te kobiece
i męskie nazwiska -
czyniące podpolityczne hece...

Zarówno posłów, polityków
wszelkiej maści,
jak i dziennikarzy i uczonych,
co jakby chcieli tej napaści...

I teraz ją mają., są nią syci i zaspokojeni,
bo wreszcie mogli udowodnić swoją rację:
"Tak, my to mówliśmy juz od dawna, a co tam,
że powiadają, iż to także nasza wina? G, prawda!"

"My wszak mamy te nasze
chrześcijańskie wartości i nie łgamy!
One nam nie pozwalają nie kochać bliźniego,
no, chyba, że to Rusek, a za takiego go nie mamy!

Na takiego to oczy przed historią zamykamy
i nic nie wiemy o naszym Łokietku - królu owym,
co też chciał, ale w takim razie - to chyba na niby -
zjednoczenia Polski, po rozbiciu dieklnicowym....

I to jest dobre, powiada polityk jak jaki Kali,
to je dobre, bo to JA, lecz nikt poza mną
już tak jednoczyć swego państwa nie może!
To je dobre i Polacy mu tego nie zapomną!"

I nie zapominają, a jakże - pamiętają
i za wzór do naśladowania go mają!
Lecz tu znowu Kali wkracza: Tak, lecz inni -
takiego jednoczenia niech nie odwalają!

Bo - jak to się powiada u nas:
"Co wolno wojewodzie
czyli POLSKIEMU KRÓLOWI -
to nie tobie, smrodzie

/07 x 2022r., ton, z cyklu: Odwracanie kota ogonem, na psa.../

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 07.10.2022; 11:27

/I na tym chyba koniec gimnastyki umysłowej seniora na dzień dzisiejszy./
Zapraszam wszystkich do obalenia mojej tezy o współwinie naszych polityków wywołania, jak oni sami to nazywają: stanu nadzwyczajnego" w świecie /stąd nazwałem ich podpoli-tykami, bo wojny i konflikty podpalają/, co skutkuje obniżenie bezpieczeństwa naszego państwa przez m.in. zagrożeniem w Polsce skażeniem nuklearnym.

Jeśli Wam się uda obalić ją - to tylko pogratuluję.
Warunek jest jeden:
nie urwijcie tylko podczas tego obalania kotu ogona! Ku czemu nasi podpoli-tycy itd. co rusz zmierzają.
Grozi to mandatem za znęcanie się nad prawdą, znaczy - nad zwierzętami, ostrzegam Was.




ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 07.10.2022; 11:33

/Poprawiona zwrotka za podsumowanie niech nam służy:

Na takiego, to oczy przed historią zamykamy
i nic nie wiemy o naszym Łokietku - królu owym,
co też chciał, ale w takim razie - to chyba na niby -
zjednoczenia Polski, po rozbiciu dzielnicowym.../


Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769