Prezentacja klubowicza

magdalenka

---------------------------------------

W klubie od: 21.05.2007
Ilość komentarzy: 63
Ilość postów: 182
Ilość wyświetleń: 73318

Formularz kontaktowy


Komentarze (63)

magdalenka

Yomum to samo napisał byś o każdej innej miejscowości czy wsi.
Jak nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu.

zobacz komentowany news »

magdalenka

Re: szarak

Czym się Pani Sołtys Studzienic interesuje?? Bo wg mnie niczym istotnym dla wsi.

Organizacja imprez i samo piastowanie stanowiska to nie wszystko.
A przepraszam jeszcze jeżdżenie po Studzienicach z nadmierną prędkością. To jest chyba jej hobby.

zobacz komentowany news »

magdalenka

Karol Baczyński... jeeej no jest to kolosalna pomyłka.
Jeszcze w Pszczyńskiej Kuźni Talentów (Chrobry) hańba!

zobacz komentowany news »

magdalenka

Do Konio:

Ty się człowieku dobrze czujesz?? Jeśli ma się pod opieką dziecko to się nie pije!
Nawet jednego piwa.

zobacz komentowany news »

magdalenka

Skąd pochodziła ta Dziewczyna?

zobacz komentowany news »

magdalenka

do obserwator:

Jak się skończyło w Studzienicach? Ludzie się postawili i nie ma spalarni...

zobacz komentowany news »

magdalenka

A co to jest za wyróżnienie być rodzicem? Czy to jakaś predestynacja? Może ten ktoś nie ma dzieci albo co gorsza nie może ich mieć. Poza tym to jakaś moda jest żeby "chwalić się" dzieckiem gdzie się da.

Jednocześnie może warto sobie zadać pytanie czy tym samym nie powinny się znaleźć zdjęcia górnika, rolnika... Zdjęcie z wakacji pt: Sianokosy.

Życie nie jest jednowymiarowe.

zobacz komentowany news »

magdalenka

Pani "Prowadząca" przeżuwa jak krowa na pastwisku...
Fuuuuj! Mam niesmak...

zobacz komentowany news »

magdalenka

Re Jowisz:

Chyba się z choinki ze-rwałeś albo Ci coś zaszkodziło.

Poczytaj sobie o pirolizie, skutkach ubocznych- szkodliwych dla zdrowia i środowiska, i wtedy się wypowiadaj. A dwa, jak Ci się marzy ten smród, syf i choróbska to sobie zafunduj taką "inwestycję" na podwórku.

zobacz komentowany news »

magdalenka

Re: d0_ob

Czy trzeba być znawcą żeby wiedzieć że gówno śmierdzi?
Studzienice nie Wiedeń, Polska nie Austria. Zza zachodniej granicy wszystko jest lepsze, prawda? Założę się że czekolady z Goplany nie kupujesz a lecisz do Lidla po niemiecką, bo lepsza.

zobacz komentowany news »

magdalenka

Laktacjo, może udostępnij swój ogródek na tak zaje.isty projekt? No chyba że jedyną powierzchnię jaką możesz udostępnić jest korytarzyk między kuchnią a kiblem w 37 metrowym mieszkaniu w bloku.

NIE DLA SPALARNI W STUDZIENICACH!!!

zobacz komentowany news »

magdalenka

A może ktoś zaopiekuje się dziećmi na pasach przed SP16? To są pasy zaraz za zakrętem. Co więc po ograniczeniu prędkości, skoro nie wiadomo co dzieje się za zakrętem? A przy obecnej aurze święty Boże nie pomoże...

A oprócz tego tak durnego zachowania Rodziców-kierowców, zatrzymujących się na środku drogi, przed i za pasami, bez komunikowania "migaczami" czy czymkolwiek zamiaru zatrzymania- na prawdę nie widziałam nigdzie indziej...
I nie jest to pierwszy tego rodzaju incydent w tym miejscu... Może da to komuś do myślenia.

zobacz komentowany news »

magdalenka

Co do bezrobotnych- prawda jak zawsze leży po środku- są tacy kórzy chcieliby robotę lżejszą od spania a są tacy którzy wezmą co będzie. Ile ludzi tyle postaw.

Co do urzędników- też 50/50- ci z powołaniem i pomocną ręką i ci kótrzy mają wczasy przez 8 h.

Życzę pracującym, żeby mogli robić to co lubią, wtedy nie będą musieli pracować.
Bezrobotnym aby los się odwrócił i znaleźli fajną, dobrzepłatną pracę :)

zobacz komentowany news »

magdalenka

Uśmiałam się setnie! Opis mojej osoby, godzien Andersena... Tak popłynęłaś.
Nie bierz się za wróżenie/zgadywanie/domysły- nie wychodzi Ci.

A co do ortografii... cóż każdy ma jakieś niedociągnięcia.

zobacz komentowany news »

magdalenka

Można odradzić korzystanie z usług, sklepów itp a nie można odradzić zabawy organizowanej przez szkołę? Ciekawe...

Co do organizacji- nie wiesz czym się zajmuję więc nie wiesz też czy organizowałam taką czy inną zabawę/imprezę.

Piszę anonimowo jak każdy na tym forum. Nie widzę nikogo podpisanego swoim imieniem i nazwiskiem a pretensje kieruje się w moją stronę. To jest dopiero szczyt hipokryzji.

zobacz komentowany news »

magdalenka

Kiedy pierwszy raz spotkałam się z Panem M. wiedziałam że będzie jeszcze o nim głośno... ;)

zobacz komentowany news »

magdalenka

Bo Ty jesteś nauczycielką?? A co w Twoim gronie nie zdarzają się ludzie chamscy czy niekulturalni?? W moim też są chamy i ordynusy. I nie mam obiekcji żeby to głośno powiedzieć.

zobacz komentowany news »

magdalenka

Szczerze odradzam zabawy oragnizowane przez SP18!
Obsługa beznadziejna (to że coś jest w czynie społecznym nie znaczy że ma być hamsko) jedzenie- maleńkie porcje a czasem i brakło...

I szanowne grono pedagogiczne które nie zwracało uwagi na innych uczestników drąc gęby na cały regulator.

zobacz komentowany news »

magdalenka

magic of celtics rings

zobacz komentowany news »

magdalenka

ELA!

Żegnaj Kolego. Będę Cię zawsze pamiętać jako uśmiechniętego Faceta z dobrym słowem dla kazdego.

[*]

zobacz komentowany news »

magdalenka

A moje odpowiedzi przepraszam czym się różniły od odpowiedzi szuszu??

zobacz komentowany news »

magdalenka

Widzę że moja opinia była niewygodna!

zobacz komentowany news »

magdalenka

1. owoce morza
2. grubością ciasta
3. mąka pszenna
4. drożdże •lievito mąka •farina sos pomidorowy •salsa pomodoro
5.Czym jest calzone pizza w kształcie pieroga

zobacz komentowany news »

magdalenka

Papasmerf ma 100% racji!!!

Za kilka dni minie rok od śmierci Arka z Jankowic (gdyby infrastruktura drogowa w Pszczynie była lepsza-światła, oświetlenie dróg może i fotoradary) chłopak dziś by żył.
Wydarzenia z ubiegłego czwartku- gdyby kierowcy czuli bat nad sobą na pewno nie gnali by jak szaleni przez miasto.
W grudniu miną dwa lata od śmierci Krzyśka ze Studzienic- kierowca za fotoradarem przycisnął pedał gazu i kolejna ofiara (ten odcinek w Piasku jest jak kreskówka, jak film kobediowy- przed fotoradarem szybko-na złamanie karku, przy fotoradarze wolniutko żeby nie "łapnął" i za fotoradarem- rura ile na blacie tyle trzeba gnać.

Uważam że każde światła czy fotoradar w Pszczynie to błogosławieństwo- być może kolejny dzień życia- dla kogoś, dla naszych bliskich albo nas samych.

(Mam prawo jazdy, bardzo dużo jeżdzę i zdaża mi się łamać przepisy ruchu drogowego- tak gwoli wyjaśnienia)

zobacz komentowany news »

magdalenka

Georg Philipp Telemann ur w Hamburgu.

zobacz komentowany news »

magdalenka

Georg Philipp Telemann ur w Hamburgu

zobacz komentowany news »

magdalenka

Organizacja Europa Nostra

zobacz komentowany news »

magdalenka

O.Pasiecznik urodziła się w Równem, Ukraina

zobacz komentowany news »

magdalenka

Re diament:

Bo można je nawlec z dwóch stron... ;)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769