Prezentacja klubowicza

Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy

Komentarze (19)

modi

oj, a wczoraj w mgle wyobrażacie sobie jakby ktoś stanął oko w oko z żubrem nawet tym plastikowym ...... pewnie było by coś do sprzątania

zobacz komentowany news »

modi

Ludzie wyjdzcie na spacer na poligonie lub polgazie na domkach wieczorem koło 19 to przestaniecie się przejmować jakąś minimalnie zakażoną wieprzowiną po jednym wdech będziecie mieli więcej substancji szkodliwych w płucach niż w całych 20 tonach wieprzowiny. No i pozdrowienia dla palaczy papierosów bez środków chemicznych itd..............................

modi

gratki Łukasz. załatw bilety

modi

Zapalmy znicze na tym miejscu aby uczcić pamięć kolegów którzy wsiąkli w glebę zamiast dzisiaj wieczorem dzielić z nami chwile i wsiąkać w nasze żołądki. niech im gleba mokra będzie [*]

modi

Wszystko jest niczym do puki nie zostaniesz rodzicem a twoje dziecko nie dostanie się do szpitala dopiero wtedy człowiek wie co to WOŚP i widzi jakie wielkie możliwości leczenia naszych pociech Jurek stworzył.

modi

Fajnie by było zjeść jelenia ale jeszcze lepiej schrupać sarenke ;)

modi

Zewnętrznie tragedia zastrzelić projektanta wewnątrz to już inna bajka. Nareszcie Pszczyna dorobiła się jakiegoś obiektu sportowego poza babcią- halą Iskry

modi

Grecja
Włochy
Niemcy
Polska

modi

Nie zapominajcie że 50% pieniędzy NFZ zżera niebotycznie rozbudowana administracja. A pielęgniarkom współczuje za prace upierdliwymi brudnymi i agresywnymi pacjentami bo wiem że tych OK jest coraz mniej zresztą widać po komentarzach poprzedników.

modi

Świetny pomysł a ja zastanawiałem się co piekarnie robią z zwrotami po prostu sprzedają laikom po wyższej cenie

modi

CC górą Gratulacje najładniejszy wypadek.

modi

dalekowidz "Kobiórze" zapraszamy do szkoły. a okulista też się przyda bo to kibic nawet kilku z Poręby mi to powiedział na meczu nie byłem.

modi

Pigwa jeśli jesteś expertem to powiedz jakieo koloru kartkę dostaje zawodnik na boisku(mecz piłka nożna zasady PZPN or UEFA) który kopie zawodnika bez piłki.

modi

Wody jakiej wody w naszych kranach lecą jakieś jszczochy syf za wode to my tylko płacimy. Badałem wodę z kranu w tym roku i 3 lata w stecz podsumowanie Woda niezdatna do spożycia nawet w laboratorium na wodociągach wydano taką opinie. pewnie zapytacie o SANEPID powiedzieli że jak zgłosze i potwierdze wynikami to odetną mi w domu wode do wyjaśnienia.

modi

Albert padł to iC coś tam padnie. Małe sklepy powstają bo coraz więcej ludzi przedkłada jakość nad cene. A jakość produktów marketowych odchodzi od normy. kto chce jeżdzić Volvo nie wchodzi do Fiata!.

modi

Mam motor i nie żel mi. żal mi tylko waszych rodzin bo to co dzieje się na 1 po godzinie 20 to jest prymitywizm. Niektórzy jeżdżą jak blondyny nie zwracają uwagi że na drodze są inni użytkownicy którym może się coś stać.

modi

nie czepiajcie się motocyklistów zwłaszcza tych na odkurzaczach ja czekam na nerke a sezon się kończy.

modi

Jest prostsze rozwiązanie parafian tego kościoła nie będziemy grzebać niech sobie kupią działki i sami załatwiają papiery. Po to jest kościół parafialny żeby był przy nim cmentarz jak w każdej cywilizowanej parafii.

modi

Po co komu kolejny kartonowy budynek z produktami dla psów. przecież mamy już dość tandety w Pszczynie. Na osiedlach potrzeba zorganizowania jakiejś rozrywki dla dzieci a nie kolejnego sklepu. Niech prezes puknie sie w łeb i pomyśli o młodych mieszkańcach osiedla.

• Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

beata76

PSZCZYNA
w klubie od: 2023.01.29

KATDAM

JANKOWICE