Prezentacja klubowicza


Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy


Komentarze (43)

shin

270 lecie :D a jak było 260 to święto już nie było szczególne :D ? a jak do przykładu oczywiście będzie 280 lecie :D to wtedy co ? :D

zobacz komentowany news »

shin

Do terminator

A powiedz mi kolego co ma jedno do Drugiego, tragedia tej rodziny do gościa w czarnej sukni, aha i co ja mam do tego ;) ?

Powiem jak to działa na przykładzie. W najbliższym tygodniu zapożycz się w banku i daj mi te pieniądze ja ci kupię dom i zwalimy wszytko na Boga.

Dodatkowo to taki "przymus" społeczny, jak by nie zorganizował zbiórki na temat o którym się mówi i gdzie są poszkodowane osoby "wyszedł" by na skąpca któremu tylko nowa szata liturgiczna w głowie......

Pytanie jest inne ile on sam dał z własnych środków, nie z "ogólnej puli" bo tym się fajnie dzieli.

dla mnie ta tragedia wywołuje uczucie empatii oraz głębokiego smutku gdyż ktoś traci urzeczywistnione marzenia, z komentarzy czytam że walczyli o taki dom oraz aby tak żyć.

Czy pomogłem NIE, gdyż to ludzie obcy dla mnie a troszczę się i opiekuje ludźmi najbliższymi memu serduchu :) więc czy pomagam czy nie, mam prawo bez aluzji oraz nieskrycie się wypowiedzieć bo nikogo nie obrażam i nie czynie przykrości :)

zobacz komentowany news »

shin

"Teraz tylko musimy pomóc nie koniecznie materialnie ale też modlitwą"

no to uderzyć w Proboszcza Radostowic, kupi 2 letnie a nie nowe auto, po co ma gromadzić skarby na ziemi....

zobacz komentowany news »

shin

Ja uważam że codziennie dzieją się tragedie więc nie ma się co spinać w komentarzach, kto chce niech pomoże a kto nie niech wstrzyma się od komentarzy. Z Drugiej strony to chyba ostrzeżenie aby nie budować "czekoladowych domków" bo wystarczy iskra i pozostaje po domu paczka węgla drzewnego na weekendowy Grill..... Oby życie wróciło do normy jak najszybciej, tego wam życzę.....

zobacz komentowany news »

shin

A powiedzcie nie może ich tam być 60 % mniej, a może np. tylko 6 lub 8 ? po co taki tabun ludzi, chociaż co ja tutaj gadam i nie potrzebnie się irytuje, problemów kupa a ci imię sali wybierają i każdy po każdym patrzy " Mirek kiedy kawa ? ' :D

zobacz komentowany news »

shin

DO Pszczyńskich komuchów.

niezależnie od mojego wieku nie zależnie gdzie będę się znajdował zawsze będę krzyczał na całe gardło precz z komuną. !!!!!!!!!!

Nie wiem czy przestawiać fakty czym była ta wspaniała komuna jak traktowała ludzi, jak wyglądało prawo, obyczaje, dostęp do towarów. Teraźniejszość jest ciężka, ale z drugiej strony chcącemu nigdy nie dzieje się krzywda,



Tęsknicie za młodością a nie Komuną....

zobacz komentowany news »

shin

Polska w Budowie..

zobacz komentowany news »

shin

no i jest ok :) naprawdę podoba mi się że takie miejsce odzyskało dawną świetność

zobacz komentowany news »

shin

TA ulica to jeszcze pryszcz :)

mimo że mieszkam w Piasku to same Cuda ma Stara wieś, np. Ul. Zbożowa gdzie odsetek wody na tej ulicy jest większy niż powierzchni twardej. :)

ul. Leśna -Piasek
ul. Korfantego- Piasek
ul. Myśliwska- Piasek (Reitweg)
ul. Wilcza - Studzienice

zobacz komentowany news »

shin

do gość..

nie porównywałbym Architekta - designera, do grafika wykonującego logo.
Jest zasadnicza różnica między nowoczesną formą wyglądem rozwiązaniem oraz pomysłem przelanym z papieru na twór rzeczywisty, a tym co pozostanie na zawsze na papierze (logo).

Nie narzekam, niech wprowadzą coś nowego cieszącego oko. Ale 4 tys. rozdysponowałbym inaczej, kilku dobrych graficiarzy kilka kartonów farby i działać na starych ulicach budynkach.

Połączenie sztuki z infrastrukturą, oswajanie codzienności.

zobacz komentowany news »

shin

A ja się Pytam komu potrzebne jest logo, nowe stare? jakie ma to znaczenie? to tworzenie sobie samemu pracy która nie ma żadnej wartości, przygotowanie tysięcy podpisów, notek, adnotacji pieczątek urzędowego czasu

A tutaj jest Pytanie po co :D ?

zobacz komentowany news »

shin

słów kilka o Pszczyńskim stanie nawierzchni.

Podróżując raz na wschód raz na zachód kiedy indziej na północ lub południe od razu z zawiązanymi oczami jak pasażer samochodu poznam kiedy kończy a kiedy rozpoczyna się gmina Pszczyna :)

nie chce być tutaj malkontentem i pokazywać jak to źle i nie dobrze, ale tak Rozje*anych dróg nie ma w okolicy chyba nikt.

zobacz komentowany news »

shin

Gonzo to jest naprawdę wartę zapisania, CZAD TO ZŁO !!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=_J77BFr0bgI

zobacz komentowany news »

shin

Dla mnie to Handlarze śmiercią....

zobacz komentowany news »

shin

Na biednych nie trafiło:)

zobacz komentowany news »

shin

Dzisiaj będę musiał oglądać Fakty lub wiadomości, bo z pewnością będą o tym trąbić...


Szkoda że w zatrzymaniu nie brał udziału oddział szturmowy, helikopter i amfibia, bo gangster to gangster:)

zobacz komentowany news »

shin

Ciekaw jestem kiedy będzie artykuł na Pierwszym Medium w Pszczynie:


"miedziane Rynny znajdujące się na Elewacji Poczty zostały skradzione":)

zobacz komentowany news »

shin

Tak, tak tłumaczcie to sobie Zwyczajami, odrębnością, nienawiścią do Goroli, Chodzi tylko o kasę i surowce które posiada Śląsk, bo jak by nie ten mały szkopuł. To jak Państwo Izrael wieki temu, tobołek pod Pachę i w świat. Dlaczego jesteście takimi Hipokrytami, po prostu wystarczy napisać/powiedzieć że macie cichą nadzieję że będzie tutaj Drugi Liechtenstein, a za pensję kupicie 5 kg więcej szynki.

Ale ten kraj jest obłudny:)

zobacz komentowany news »

shin

Do mała:

Dziewczyno zachowujesz się jak dla mnie infantylnie. Po pierwsze nie jesteś obiektywna w tej sprawie gdyż, osoba ci bliska uczestniczyła w zajściu, a druga rzecz raczej oczywista, to wiadomo jaką ten lokal ma Renomę. 16-17-18 latków pijących morze alkoholu, bójki za "krzywe zerknięcie". A po za tym rzucać szklanką?? to wygląda naprawdę słabo. Niech tą wiejską potańcówkę już zamkną. Nie będzie takich zdarzeń.

A ty zmień chłopaka i/lub lokal, bo mogło dojść do większej tragedii.

zobacz komentowany news »

shin

W czasach średniowiecznych każdy kościół Liczący się w Europie, ba nawet każde Opactwo posiadało, Cząstki krzyża Na którym został ukrzyżowany Chrystus, jego Szatę, gwoździe, oraz inne "Święte Relikwie Pana"

Teraz rzecz ma się podobnie Kard. Dziwisz zachowuje się jak Dyrektor Wód Borowinowych z Ciechocinka, Rozdaje Krew Nieżyjącego już człowieka, i mówi że to święty relikt człowieka który jest Święty. Troszkę szacunku, dla człowieka który nie swą krwią ale zachowaniem i niespożytą energią walczył aby świat wyglądał mniej parszywiej niż go postrzegamy.

Boże i jak tu nie wierzyć...

zobacz komentowany news »

shin

A ja życzę młodzieży udanych wakacji, spalonej skóry, zimnego piwka oraz udanej zabawy....:)

zobacz komentowany news »

shin

wiem że przy takich informacjach należy być poważny oraz napiętnować taki wyczyn..... ale mnie to jakoś śmieszy, cała ta sytuacja, 14-latek i akcja ratunkowa w lawinie szamba:)

zobacz komentowany news »

shin

Dla P. Tomczykiewicza:

http://www.youtube.com/watch?v=p23h5D4O9WU


i szczególnie kawałek "trzeba wiedzieć kiedy z sceny zejść niepokonanym" kończ waść wstydu oszczędź

zobacz komentowany news »

shin

Ja powiem tak jest dobrym mówcą jak każdy polityk który zetknął się z Sejmem, Jest on Demagogiem oraz Kontynuatorem Lema opowiada o świecie którego nie będzie ale przynajmniej robi to za swoje Pieniądze, oraz wie kiedy z sceny zejść nie pokonanym,


Szacunek

zobacz komentowany news »

shin

Wprowadźmy 3 tygodnie żałoby, a w telewizji i w Radio Puszczajmy pieśni Górnicze oraz filmy o wydobyciu.....

zobacz komentowany news »

shin

A ja jestem jak najbardziej za...

Przegrywa tylko ten co nie próbuje,


życzę powodzenia,

To takie Typowo "polskie" zniszczyć wbić jak gwoźdź, bo wystaje poza poziom:)

Pozdrawiam sfrustrowanych:)

zobacz komentowany news »

shin

Dla mnie to jest śmieszna sytuacja, z jednej strony brak działań Miasta a z drugiej Samych użytkowników drogi.... Czy któryś z tych co skarżą się na drogę odwiedziło urząd aby poinformować o fakcie takiego stanu Drogi?? wysłało jakieś pismo prócz dymu, moim zdaniem sztucznego, czy narzekają tylko aby narzekać....

Jest to Obowiązek oraz powinność urzędu... A jeszcze szerszy uśmiech mnie nachodzi wyczucie czasu dla takiego problemu, to nie ważne ze są roztopy jest wiosna oraz ze jak droga była nie bitumiczna, to na pewno zaraz po artykule zjawi się ekipa która to zrobi najlepszy będzie asfalt..... Bądźmy poważni!!!

zobacz komentowany news »

shin

Czepiam się ogólników narzekania, czyli narzekać aby narzekać.... Oczywiście Po to jest forum aby się wypowiadać się w dowolnym tonie oraz w własnym stylu, Powiem mocniej gardzę ludźmi którzy od rana do wieczora stękają jak mają źle jak są niesprawiedliwie oceniani, ja może podam numer telefonu do Piotra lub jego adres domowy to wtedy powiecie co leży wam na wątrobie....

"najbardziej odważni są, anonimowi napastnicy ci co za winklem własnego serwera potrafią komuś dowalić"

zobacz komentowany news »

shin

Ale ludzie jesteście beznadziejni, Zbyt mało informacji na Pless, źle.... nieaktualne też źle, niezależnie co by się tutaj ukazało zawsze będą powody do narzekania, a to za mało a to za dużo..... Czy wy naprawdę nie potraficie obejrzeć i na tym poprzestać, wieczne narzekania, lamenty skargi, Nie da się na pisać "w porządku w końcu coś innego" tylko lament....

A co Do Piotrka czasem z nim gadam, i ma jak najbardziej poprawny akcent śląski, więc nie wiem o co chodzi????,


Umiesz lepiej, władasz lepiej śląskim??/ Polskim ??, Proszę zaprezentuj się jaki z ciebie elokwentna osoba, do Boju jeden z drugim mikrofon jest twój:)

zobacz komentowany news »

shin

Ten dom Należy wyremontować. świetnie Puszczało się tam dymka na przerwie:) więc remont się należy:)_

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769