Prezentacja klubowicza

mnb

Pszczyna

W klubie od: 22.01.2009
Ilość komentarzy: 371
Ilość postów: 1299
Ilość wyświetleń: 1274849

Dla tych którym przeszkadza moja swastyka. Swastyka naśladująca kształtem ramion ruch Słońca.Swastyka pochodzi od sanskryckich słów ludów aryjskich:su(dobrze),asti(on jest),svasti(powodzenie)svastika(tworzący dobrobyt)www.swastika.cba.pl/pochodzenie.htm

Formularz kontaktowy


Komentarze (371)

mnb

ciekawe strony
http://mrc.tychy.pl/ceny.paliw/ wraz z wykresem ceny paliw,ropy,$ i średniego wynagrodzenia
http://www.cenapaliw.pl/?o=&m=95&l=12&k=0 ceny z całego kraju

zobacz komentowany news »

mnb

Pizza Hut jak najbardziej,w tej części śląska to albo Katowice lub Rybnik

zobacz komentowany news »

mnb

jak piją palą to spoko goście a jak jeżdżą po lodzie niby głupki. sam osobiście w sobotę ze trzy godziny na rowerze tam śmigałem.niesamowity widoki leżąc na lodzie i ta cisza

zobacz komentowany news »

mnb

pomyłką jest to że cztery stacje w Pszczynie w tym trzy przy jednej drodze mają taką samą cenę paliwa .w zeszłym tygodniu benzyna 5,55 i 0 konkurencji

zobacz komentowany news »

mnb

a ludzie mówili że blokada z 28.01 nic nie da

zobacz komentowany news »

mnb

Starosta kredki do ręki i samemu coś narysować jak ludziom spodoba się to premia 500zł.

zobacz komentowany news »

mnb

od kiedy promile iluś tam osób sumują się ? można tez napisać że w zeszłym roku wyszło ok 1000000 promili u kierowców zatrzymanych przez policje na krajowych drogach

zobacz komentowany news »

mnb

miałem chrapkę na ten lokal ale za długo zwlekałem a szkoda.powodzenia w prowadzeniu pubu

zobacz komentowany news »

mnb

Lanser w Tychach mają budować
http://www.ab-projekt.com.pl/#/pl/projekt/50/

Byle z dala od Pszczyny

zobacz komentowany news »

mnb

byle jak najdalej od Pszczyny,zobaczymy jak będzie zamierało życie w centrum Czechowic

zobacz komentowany news »

mnb

co ma wspólnego parking w sferze z Pszczyną ,może tak napiętnować dziurawy parking w centrum miasta a nie interesować się tym co 20 km poza granicami Pszczyny

zobacz komentowany news »

mnb

a nie można było zaprosić Kulczyka,Sołowowa,Karkosika,Orłowskiego itp. zrobić jakąś debatę jak rozruszać Pszczynę

zobacz komentowany news »

mnb

przyjemnie się jedzie ale dlaczego pobocza takie wąskie i strome w przypadku jakiejś awarii nawet małego samochodu ten pojazd stoi praktycznie na pasie jezdni nie wspominam o tirze

zobacz komentowany news »

mnb

skoro odstajemy z podatkami to niech podniosą je tak żeby byliśmy liderami w regionie

zobacz komentowany news »

mnb

MG
psy nie mogą bo to największe pasożyty człowieka

zobacz komentowany news »

mnb

AAAAAA!!!!!!!!!!!!! panika spadł śnieg a koniec świata miał być w przyszłym roku

zobacz komentowany news »

mnb

Pless zainteresował się tematem z forum BRAWO a może by tak zainteresował się nieuzasadnionymi podwyżkami opłat za wywóz śmieci.temat drażliwy dla władz ale dotyczący każdego mieszkańca Pszczyny

zobacz komentowany news »

mnb

@były pracownik chyba żeś nigdy przez agencje nie pracował
swego czasu byłem zatrudniony przez adecco,CN,randstad,trenkwalder i nigdy nie miałem umowy krótszej niż na miesiąc,praca w Tychach lub w Bielsku wiec głupot nie piszę no ale jak się ma wygórowane wymagania i gów..iane umiejętności to dostanie się umowę na 5 dni przez cały rok

zobacz komentowany news »

mnb

byłem w PUPie gówno załatwiłem to powinno być główne motto dla szukających pracy w tej instytucji.dlaczego pup nie działa tak jak agencje pracy,jakim cudem agencje pracy mają tak dobre wyniki w znajdowaniu pracownika lub pracodawcy a pup generuje tylko koszty

zobacz komentowany news »

mnb

"Zakres robót obejmuje przebudowę drogi na odcinku długości 400 m wraz z przebudową skrzyżowania z ulicą Borowinową" czyli co konkretnie zrobią ? zjazd wyjazd czy co

zobacz komentowany news »

mnb

to że kupili nowe a niech mają ale za łeb trzeba byłoby wziąć tego któremu zachciało się laguny to dopiero badziew

zobacz komentowany news »

mnb

gocha prawda boli

zobacz komentowany news »

mnb

to wielkie nieszczęście spadło na Pszczynę a będzie tego jeszcze więcej .

czarni budują się bo liczą na 1 procent z podatków och czarna zaraza trzeba to wyplenić,spalić zburzyć ale wtedy będą lamentować że prześladuje się ich

zobacz komentowany news »

mnb

o 13 w sobotę? dziwnie podejrzana kradzież,przypomina mi się podobne zajście kilkanaście lat temu jak na oś piastów okradziono sklep z dużej ilości elektronarzędzi bosch dzień po dostawie .

zobacz komentowany news »

mnb

Bo_do_tanga
pomysł z podatkiem jest dobry ale dlaczego nie ma umów pomiędzy um a mieszkańcami.bez takich umów urzędasy windują ceny jak im się podoba mimo że remondis podniósł ceny raptem o 1% z powodu watu. dlaczego jest tylko jedna firma wywozowa,co z tego że wygrali przetarg skoro zajeżdża monopolem .

inną sprawą jest wysokość opłaty,dlaczego rodzina 5 osobowa płaci więcej za pojemnik niż firma która otrzymuje fakturę za usługę wywozu śmieci niezależnie od rodzaju śmieci .

jeśli urząd twierdzi że przejmuje za mnie obowiązek wywozu śmieci to niech przejmie za mnie potrzeby wyżywienia ,dojazdu do pracy itp

zobacz komentowany news »

mnb

ciekawe czy pochwali się tym że cena za śmieci MUSI wzrosnąć mimo że remondis nie podnosi cen

zobacz komentowany news »

mnb

kubuś
kawałek przed bielskiem nieremontowany -to jest za znakiem Bielsko-biała a salonem renault to wygląda jak droga niczyja w deszczu tragedia

zobacz komentowany news »

mnb

kubuś
poprzedni większy remont był mniej więcej 10 lat temu więc najwyższy czas na wymianę nawierzchni.
tir
w stronę bielska remont był wykonywany za światłami dlatego były mniejsze korki

zobacz komentowany news »

mnb

to chyba żart. droga wygląda tak jakby jeszcze mieli położyć jedna warstwę asfaltu, szczególnie kilkadziesiąt metrów od ronda pięknie pofalowany asfalt tak jakby walec za długo stał w jednym miejscu

zobacz komentowany news »

mnb

co to ma być !?! kandydaci z BielskoBiała,Cieszyna,Skoczowa,Rajcza,Ustroń,Żywiec,Rybarzowice,Łodygowice,Koniaków,Kaczyce,Wieprz,Kozy,Milówka,Szczyrk,Wisła,Wilkowice,Bystra,Ochaby .

co oni mają wspólnego z Pszczyną ? co niektórzy chyba nawet nie wiedzą gdzie jest Pszczyna.

ostatni raz biorę udział w wyborach goroli w Pszczynie na kolejne wybieram się do Tych.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769