Prezentacja klubowicza

mnb

Pszczyna

W klubie od: 22.01.2009
Ilość komentarzy: 371
Ilość postów: 1299
Ilość wyświetleń: 1274535

Dla tych którym przeszkadza moja swastyka. Swastyka naśladująca kształtem ramion ruch Słońca.Swastyka pochodzi od sanskryckich słów ludów aryjskich:su(dobrze),asti(on jest),svasti(powodzenie)svastika(tworzący dobrobyt)www.swastika.cba.pl/pochodzenie.htm

Formularz kontaktowy


Komentarze (371)

mnb

falcon70 dobre :)
w zeszłym miesiącu wracałem z nocki i miałem przejechać przejazd koło dworca akurat tak trafiło że musiały akurat jechać aż trzy pociągi no i oczywiście szlaban w góra i dół no i zdrzemnęło mi się przy drugim pociągu. były jaja jak zaczęli mi pukać w szybę a tu szlaban znowu w dół

zobacz komentowany news »

mnb

czy w okresie między rozbiórką a planowana datą budowy tunelu nie mógł powstać zwykły przejazd przez tory z szlabanami ,bez mała prawie pół roku nic się prawie nie dzieje a puszczenie ruchu choćby na miesiąc dwa lub trzy świadczyłoby że władze myślą o kierowcach może na bielskiej jest teraz ciszej ( też tam mieszkam) ale jestem kierowcą i jak mam jechać do pracy w tychach to czasem szybciej jest jechać przez goczałkowice

zobacz komentowany news »

mnb

drogi może równe ale brukowane ale żyć w tamtych czasach było gorzej niż teraz

zobacz komentowany news »

mnb

z dwa lata temu to taka grupka romów rąbnęła u mojego znajomego w sklepie o zgrozo karton gwoździ 2 kg, gonił ich ale ze śmiechu mało co nie padł jak zaczęli krzyczeć ze ich chce napaść

zobacz komentowany news »

mnb

Magda_K masz racje przepraszam głupi jestem , to proponuję jeszcze ulepszyć (rozkopać ) drogę w polu koło imperium za długo ta droga cała jest a dla jaj rozkopać dworcową od michalika aż do pksu oczywiściee zamykając przy tym ruch

zobacz komentowany news »

mnb

co? znowu rozkopią dopiero co położyli nowy asfalt krzywo ale jest

zobacz komentowany news »

mnb

taka kasa na monitoring a lepsze zdjęcia robi moja stara komóra

zobacz komentowany news »

mnb

mam szatański plan,mam kilku znajomych posiadający stare samochody (wraki) taka grupa mogła by przejechać się po najbardziej dziurawych drogach w Pszczynie z maksymalna dozwolona prędkością , skutek byłby taki że na pewno pourywało by się wiele części .
a teraz najlepsze , na żadnej drodze nie ma znaków ze droga jest uszkodzona przez roboty drogowe nawet nie ma ograniczenia prędkości niema nic absolutnie nic dlatego nieświadomy kierowca nie musi wiedzieć że droga jest uszkodzona a wtedy przy uszkodzeniu samochodu z winy dziury w drodze odpowiada właściciel drogi czyli nasze kochane urzędasy i niech wtedy płacą.
ulice do przetestowania : Broniewskiego-ładny rów w poprzek drogi w czasie deszczu dość głęboki,
Łowiecka-wąsko i dziury niemożliwe do ominięcia

zobacz komentowany news »

mnb

to że wolimex spaprał robotę to nie będę się rozpisywał ale dlaczego policja nie interweniuje to dziwne przecież stan dróg zagraża bezpieczeństwu ruchu a w takim przypadku policja powinna zamknąć niebezpieczny odcinek drogi wtedy to urzędasy może zrozumieliby partactwo tej inwestycji.
a z innej strony czy nie można było zrobić tak że firma zamyka jedną drogę robi cała robotę kompleksowo i oddaje w stanie idealnym i zabiera się za następną( może trwało by to dłużej ale mniej uciążliwie) a nie tak jak teraz ze rozkopują jedno osiedle nie kończą i biorą się do rozkopywania następnego na drugim końcu miasta. widać ze myślenie w pszczyńskim urzędzie to towar deficytowy byle tylko jak najszybciej wydać kasę z uni i mieć czym się pochwalić jak przyjedzie telewizja

zobacz komentowany news »

mnb

jak na mojej ulicy zaczęli kopać to spytałem się jednego z kierowników tych wykopów czy po położeniu rur wjazd na moja posesje będzie taki jak przed wykopami , zapewniali mnie że będzie wyglądał tak jakby nigdy tam nie kopali, i co teraz wygląda jakby ktoś orał a jak spotkałem znowu tych kierowników to powiedzieli żebym zrobił sobie wjazd na swój koszt bo oni nie mają takich nie przewidzianych wydatków w swoich kosztorysach

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769