Prezentacja klubowicza

Hanys4

Pszczyna

W klubie od: 27.02.2009
Ilość komentarzy: 91
Ilość postów: 252
Ilość wyświetleń: 172979

Formularz kontaktowy


Komentarze (91)

Hanys4

Burmistrza wszędzie pełno bo zblizaja się wybory

zobacz komentowany news »

Hanys4

Gessler się ośmieszyła a właścicieli poważam że nie zrobili tak jak chciała Gesslerka taki piękny lokal nazwać willą pod złotym ziemniakiem ona ma coś z głową mowiąc że to na ślasku i trzeba tan lokal kojarzyć z ziemniakiem , powinna pojechać do pyrlandi i tam pieprzyć takie głupoty . To pierwszy taki program że właściciele nie podporządkowali się Gesslerce i tak trzymać myślę że to większa dla nich reklama niż ten pieprzony złoty ziemniak . Gessler taka mądra , jakbyliśmy w jej restauracji w Warszawie i podano placki to nie dość że drogie to jeszcze nie można tego było zjeść i ona chce uczyć restauratorów jak mają gotować, niech popatrzy jaki ma syf u siebie. Nazwisko to jeszcze nie wszystko , trzeba też być w porządku żeby krytykować innych.

zobacz komentowany news »

Hanys4

Powykańczają się na wzajem te markety . Dziwię się że nasze władze na to wszystko pozwalają i nie obchodzi ich ze małe sklepiki padaja. Co się dziwić urzędasy mają co miesiąc dobre pensje i ich to wali bo u nich czy sie stoi czy się lezy to i tak im się nalezy

zobacz komentowany news »

Hanys4

Trzeba chować na stojaco i miejsca będzie dosyc

zobacz komentowany news »

Hanys4

Ta baba nie ma pojecia o tej robocie żadnego doswiadczenia. Zarządzała paroma budynkami w Kobiórze, więc pytam co to za doświadczenie

zobacz komentowany news »

Hanys4

W życiu bym nie kupił takiego żempa

zobacz komentowany news »

Hanys4

Tylko kto tam będzie kupował ,społeczenstwo ledwo dyszy bo nie ma kasy

zobacz komentowany news »

Hanys4

Znow będą trzepać kasę

zobacz komentowany news »

Hanys4

Co to za maszkara , wstyd w takim czymś mieszkac

zobacz komentowany news »

Hanys4

Ja bym nie dał ani grosza oni mają dość kasy i nie muszą żebrać

zobacz komentowany news »

Hanys4

Mnie pomogli wiele razy , jak dzwoniłem w nocy to zawsze przyjechali i pomogli , więc się dziwię że tak na nich psioczycie

zobacz komentowany news »

Hanys4

Zabrać z tej strefy kibica piwo to wcale by tam ludzi nie było

zobacz komentowany news »

Hanys4

Powinni pokazać zdęcia tych gnoji i podać nazwiska na forum i w lokalnej prasie.
Pewnie wszystko jak zwykle ucichnie, a następne matoły bedą dalej niszczyc i chodzić bez karnie. ludzie wzieli kredyt żeby zrobić remont a bandyci niszczą.
Pewnie dostaną po pięć set złotych kary a może mniej i do domu.
Prawo w tym kraju to -PARODIA

zobacz komentowany news »

Hanys4

Ten z tą nie dogoloną brodą na zdjeciu, to mógłby się zainteresować co dzieje sie na zebraniu a nie bawić się telefonem. Na tak ważnych zebraniach to telefon się wyłącza

zobacz komentowany news »

Hanys4

Ludzie nie kupujcie mięsa u takiego gn.... on powinien zdechnąć z głodu bo jak można tak męczyć zwierzęta. Nasze prawo jest do bani bo tylko straszą i straszą a jak trzeba takigo chama ukarac to dadzą mu małą grzywnę i po wszystkim.

zobacz komentowany news »

Hanys4

wreszcie koniec by był z odprowadzaniem kasy do warszawki

zobacz komentowany news »

Hanys4

Policja chyba nie ma nic do roboty. Jak można takie bzdury dać na pierwszą stronę

zobacz komentowany news »

Hanys4

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 20-07-2011 godz. 12:43 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

Hanys4

Gość Renia -dużo wiesz a za mało piszesz ja piszę bo mam przyjaciól w tym bloku i jestem na bieząco i ci ludzie tego nie wytrzymuja już nerwowo przez tego szajbusa wiadomo o kogo chodzi, więc się nie czaj i napisz coś wiecej.Ja wiem kto ten remont wykonuje bo znam gościa { CHODZI O ELEWACJE} i współczuję mu że się w to wpakował

zobacz komentowany news »

Hanys4

Nie rozumiem dlaczego tego pana tak sie boi PTBS.
On tylko pisze i pisze a PTBS się z nim nie potrzebnie wdaje w dyskusksję , może to dlatego że każdy boi się o swój stołek.

zobacz komentowany news »

Hanys4

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 19-07-2011 godz. 16:27 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

Hanys4

Pewien faccio tam jestv stukniety i wszyscy na tym cierpią

zobacz komentowany news »

Hanys4

Ulice JPII ronda JPII szkoły JPII nie sposób wszystkich innych wymienić instytucji i pomników związanych z JPII . Jestem katolikiem ale uważam że to przesada

zobacz komentowany news »

Hanys4

Przechodzę tą ulica co dzien jak mozna było zrobić okno w dachu bez zezwolenia I gdzie sie podział konserwator zabytków to okno zostało wstawione nie dawno bo w tym mieszkaniu odbywał się remont ale jak znam życie to nasze władze znów to oleją i wszystko zostanie po staremu . Jak tak każdy bedzie robił co bedzie chciał to nie wyobrażam sobie jak bedzie wyglądała reszta kaminic w Pszczynie. Apeluje do naszych władz żeby połozyły temu kres bo tak dalej być nie może

zobacz komentowany news »

Hanys4

Pewnie tego kościotrupa znów odrzucą

zobacz komentowany news »

Hanys4

Wyrazy wspólczucia dla rodziny.
Za jego rządów chciało się żyć. To nie to co teraz wyrabia ta banda

zobacz komentowany news »

Hanys4

To były jakieś pół główki bo normalni ludzie tak się nie zachowują

zobacz komentowany news »

Hanys4

Piszecie o faciu ktory ukradł pare litrów ropy albo o złomiarzach którzy ukradli parę kilo złomu a tam gdzie kradną na większą kasę to cichosza . Uwazam ze sprzedaż ELWO to jest sprawa godna uwagi bo jak można było sprzedać taki duży zakład za 18 milionów jak ziemia jest warta 12 milionów. Uważam że odpowiednie organy powinny to zbadać. A CO DO PALIWA TO CO DZIEŃ WIDZĘ Z OKNA JAK KRADNĄ PALIWO.
NA policję nie bede dzwonił bo potem na komendzie to ja bedę częstszym gosciem niż ci złodzieje tak działa nasze prawo i'' NIE ZA WISŁE SĄDY ''

zobacz komentowany news »

Hanys4

Jak istniało ELWO to się nie opołacało a jak kupi prywatny to się będzie opłacała produkcja

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769