Prezentacja klubowicza

lowca_absurdu

Pszczyna

W klubie od: 02.03.2009
Ilość komentarzy: 17
Ilość postów: 1989
Ilość wyświetleń: 235314

Formularz kontaktowy


Komentarze (17)

lowca_absurdu

ciekawe czy te wszystkie szczekające tutaj indywidua plesowkowe pokroju tego poniżej czy niucha etc będą mieć tyle odwagi żeby pójść na to spotkanie i to powtórzyć Kaczyńskiemu. Zwykłe napinacze internetowe. Kiedyś pisali donosy na milicję teraz anonimowo szczekają na plesie.

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

No to wszystkie plessowe internetowe napinacze typu niuch, brzenczek666 z milionem swoich antymoherowych klonów, jashichuje etc i ci odważni niezalogowani będą mogli wreszcie mu prosto w twarz powtórzyć to co tu wypisują :o)

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

:o) :o) :o)

http://www.youtube.com/watch?v=v9QZBC2nXLs

Szkoda że pan Bareja już nie żyje!

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

re: a możesz im skoczyć

wymień mi konkretnie co zrobili burmistrz Studzieński oprócz wylania asfaltu pod swoją chaupę sprzedaży Jednostki Wojskowej i tym podobnych. Powiedz mi co zrobił burmistrz Krzyżowski? Skrobol może nie jest doskonały ale jest najlepszym burmistrzem od lat!
Jego potężną wadą która przeszkadza krzykaczom na tym forum jest to że nie jest z PO!
PO niszczy kraj nie tylko na szczeblu centralnym ale i na samorządowych. Chyba nikt nie powie że Skrobol jest z PISu prawda? Na plus zasługuje postawa pana Sadzy i byłego Marszałka że mimo że z PO współpracują z burmistrzem dla dobra Pszczyny. Natomiast pomniejsze POwskie pieski ujadające na tym forum są nie do zniesienia!

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

Niuch co to jest za bełkot? Artykuł dotyczy orzeczenia NSA a ty tu wypisujesz jakieś brednie nie na temat podsycone swoją nienawiścią polityczną, tobie powinny przyjrzeć się organa ścigania zanim dojdzie do takiej tragedii jak w Łodzi.

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

antymoher widać żeś głupi. Vakencja 100% racji szkoda Pawła zwłaszcza że taki młody. Również dużo zdrowia życzę.

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

Każdy kto czyta forum wie że PO nie jest moim ulubieńcem, ale należy być uczciwym co do obecnego starosty pana Pawła Sadzy to przecież nie on jest odpowiedzialny za tę fatalną umowę! Trzeba było słuchać pani doktor Boby ale nasze kochane POkemony czuły się tak pewnie i bezkarnie że narobiły to co narobiły.
Wielokrotnie pisałem o tym że 'prywatyzacja' kiedy szpital jest monopolistą nie może przynieść niczego dobrego dla pacjenta! No i co ? No i jak zwykle miałem rację!

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 22-11-2011 godz. 11:38 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1, §4

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

Nic miejscowy nie będzie jak TT będzie ministrem ( oprócz nabijania się ze Ślązaków) a na co liczysz tak jesteś za głupi żeby się na cokolwiek załapać. Myślisz że głupiec się będzie głupcami otaczał?
Nie rozumiesz co napisałem w poprzednim poście to wyjaśniam: Ktokolwiek by nie startował z pierwszego miejsca w Katowicach miałby podobną ilość głosów ludzie nie głosowali na osoby tylko na partie!

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

No jak to nie będzie? Ale przecież on jest z PSZCZYNY!!!
Miejscowy dokładnie ta sama historia co z kowalskim jak dostał naprawdę nie wiesz? Gdyby szympans był na 1 z Katowic albo nawet lepiej nie szympans a nawet TY gdybyś tam był miałbyś podobny wynik. Więc taka argumentacja że musi być świetny bo dostał dużo głosów od wyznawców pokemonii nawet nie jet zabawna jest żałosna!

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

Ale mimo wszystko miejscowy chętnie posłuchamy! A dlaczego miałbym coś podważać? Jeśli coś jest zrobione to jest zrobione prawda? Można co najwyżej oceniać czy np przecięcie wstęgi na moście to zasługa czy nie. Ale nawet tego oceniać nie będę pozostawię to innym. A teraz czekam na te konkretne dokonania pana senatora!

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

No jak tam miejscowy zrobiliście "burzę mózgów" w sztabie? macie tam kolonów niemców i inne tęgie głowy nie wymyśliliście jeszcze co takiego wybitnego pan senator zrobił!?

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

@miejscowy! Zadałem konkretne pytanie! Czego Kowalski jako senator dokonał?
Bo jako wiceburmistrz zapisał się bardzo niekorzystnie!
Więc nie majacz nie na temat tylko odpowiedz na to proste pytanie.

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

miejscowy dość tej wazeliny! czego on dokonał jako senator bo czego jako wiceburmistrz to wszyscy wiemy! Skandal z jednostką w Czarkowie w każdym normalnym kraju zakończył by karierę tego pana!

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

Na zdjęciach widać że spotkał się z palikotem kwiat pszczyńskiej inteligencji.
Biedni ludzie teraz będą rozdarci czy za flaszkę zagłosować na palikota czy na tomczykiewicza? A tu taki psikus bo oni nie z tego kręgu :O)

zobacz komentowany news »

lowca_absurdu

Obiektywnie trzeba przyznac (na podstawie zdjec oczywiscie) ze za Hitlera bylo wiecej ludzi na rynku.
A subiektywnie to juz moje zdanie kazde czasy totalitaryzmu sa czasami wrednymi i obysmy juz nigdy nie musieli ich przezywac.
A co do poprzednikow nie obrazcie sie ale nie zaleznie od pogladow zawsze lepiej podyskutowac ad rem nie ad persona po co sie wzajemnie obrazac i odsylac np do psychiatry? Raczej powinnismy docenic to ze mimo ze jest jak jest w Naszym kraju to mozemy swobodnie wyglaszac nasze poglady a i za Hitlara jak i za Bieruta nie bylo do konca to mozliwe.
Pozdrawiam i ciesze sie ze nikt mnie nie goni na rynek abym musial podziwiac jakas 'gadajaca glowe' a pozniej 'wnukowie' ogladali by mnie na fotografii z 2009 roku.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769