Prezentacja klubowicza

stimac

Pszczyna

W klubie od: 23.01.2002
Ilość komentarzy: 103
Ilość postów: 14
Ilość wyświetleń: 22133
www.posir.pszczyna.pl

Formularz kontaktowy

Komentarze (103)

stimac

gratulacje dla CC należało się wam to mistrzostwo bo bytliście poprostu NAJLEPSI!!! dla niektórych to pewnie niespodzianka że pawłowickie Futsale nie wygrały.....

zobacz komentowany news »

stimac

Marvel organizuję nie tylko turnieje pilkarskie czego przykładem może być turniej tenisa stołowego który zorganizowaliśmy jako zarząd osiedla we współpracy z ULKTS Pszczyna w styczniu w gimnazjum nr 4 w Pszczynie. Sala gimnastyczna przy gimnazjum i hala przy SP 4 na daszyńskiego średnio nadają się na siatkówkę jedna ze względu na podłoże druga ze względu na wielkość stąd brak siatkówki (chociaż na gimnazjum robię coroku turniej siatkw ki w ramach festynu osiedlowego). Jednak zapraszam do siebie - myślę że bez problemu dojdziemy do porozumienia i zrobimy coś razem jeśli nie na hali MORiS-u to chociaż na sali gimnazjum. Pozdrawiam Maciek Stieber

stimac

hala przy SP 4 powstała stosunkowo niedawno a Zarząd Osiedla zorganizował tam już dwa turnieje piłkarskie - jeśli uważacie że należy organizować więcej tego typu turniejów to zapraszam do dyskusji - jestem uchwytny codziennie w godzinach 7.30 - 15.30 w Starostwie Powiatowym w Pszczynie albo telelfonicznie 602398968 - napewno pomogę Wam zorgnizować więcej tego typu turniejów - zrobimy je RAZEM!!! te były pierwszymi i mam nadzieję że zorganizujemy więcej tym bardziej jak będzie już łącznik przy hali który poprawi warunki tj. szatnie plus prysznice. Tak więc do dzieła - czekam na Wasze propozycje i będzie ok a opluwanie m.in.mnie jako jednego z organizatorów na forum jest bezsensu!!! Poza satysfakcją nie mam NIC z robienia tego typu imprez, a że jestem orędownikiem spędzania przez młodzież w2olnego czasu na turniejach grając w piłkę to staram się organizować tego typu przedsięwzięcia. Jeszcze raz zapraszam - kolejny turniej ma być dla szkół podstawowych więc zapraszam wszystkich chętnych do WSPÓLPRACY!!! Pozdrawiam - Maciek Stieber

stimac

szkoły ponadgimnazjalne czyjak kto woli średnie miały mieć swoje zawody w zeszłym rokujednak zostały odwołane.... z powodu braku chętnych!!!

stimac

a ja gratuluje wszystkim wyróżnionym! Brawo, nie ustawajcie w swoich działaniach!

stimac

zapewniam że Zarząd Osiedla będzie interweniował w tej sprawie
Maciej Stieber

stimac

nie bardzo rozumiem ten tekst o kopaniu dołków bo pod nikim ich nie kopię.... może się Koleżanko?Kolego rozwiniesz???
Maciej Stieber

stimac

oj, oskarżenia z jednej strony i groźby z drugiej..... weźcie se chłopaki wrzućcie luz to tylko gra w piłkę i ma to być zabawa!!! wiadomo że każda rywalizacja wyzwala emocje ale lepiej zeby były to emocje pozytywne i nie przenosiły się poza boisko i na fora internetowe. Zagrajcie mecz, po meczu podajcie sobie ręce i po wszystkim, było mineło.

stimac

ja też wolałbym odebrać paszport w Pszczynie a nie jechać do Bielska ale z drugiej strony jak pomyślę że taki wyjazd konieczny będzie raz na 10 lat to mówi się trudno.....

stimac

kto kogo oszukał???

stimac

środki w wysokości 200 tysięcy nie były efektem strajku czy wyszarpania - zostały przeznaczone na szpital a dokładnie sprzęt specjalistyczny w momencie sprzedaży nieruchomości będącej własnością powiatu a uchwała w tej sprawie została podjęta w maju !!! - http://www.bip.powiat.pszczyna.pl/index.asp
to samo tyczy się 151.500 za zbycie akcji. Poza tym jest jeszscze poręczenie powiatu wg prawa cywilnego dla SP. ZOZ w Pszczynie jako zabezpieczenie pożyczki WFOŚiGW w Katowicach-1.500.000,-

stimac

droga feministko otóż nie, nie przemawia przeze mnie żadna duma i nie porównuje i nigdy nie porównywałem artykułów plessa i innych portali internetowych ani ich nie krytykowałem.... poza tym nie ja "rzuciłem" temat tylko kolega bramkarz i bardzo rozbawił mnie jego komentarz "zgaduj zgadula" więc nie wiem o co Ci biega - przecież nie skrytykowałem ani autorki tego artykułu (która jest zresztą sympatyczną osobą i jestem pełen podziwu że jest kobietą piszącą nt. piłki nożnej) ani jego treści - jeśli uraziłem Twoje kobiece "ja" to przepraszam bardzo - pozdrawiam. aaaa i gratuluję Łukaszowi statuetki dla KRÓLA STRZELCÓW - 34 bramki w 13 meczach to fantastyczny wynik... na dokładkę chyba w dwoch nie zagrał czyli średnią na mecz miał imponujaca bo ponad 3 gole.....

stimac

dla kobiety nie ma różnicy czy bramkarz, czy piłkarz, czy..... ale po bramkarzu zmienili na piłkarza a wystarczy zerknąć na stronke ligi albo wcześniejsze wzmianki o lidze.... ale zgaduj zgadula mi się podobało hheheeh

Powrót

Nowi klubowicze

9871

Wisła Mała
w klubie od: 2018.12.13

Dasgh

Jankowice
w klubie od: 2018.12.09

Miki18

Pszczyna
w klubie od: 2018.12.09