Prezentacja klubowicza

surrealismo

valley of saints

W klubie od: 27.04.2009
Ilość komentarzy: 30
Ilość postów: 81
Ilość wyświetleń: 44030

Mam na imie Jurek, mam 34 lata, mieszkam w Pszczynie przy ulicy Korfantego, z zawodu jestem logopedą, lubię grę w tenisa, piłkę nożną, czytać książki, mam swój ogródek.

Formularz kontaktowy


Komentarze (30)

surrealismo

Do Top: te wyczyny traktuj jak chcesz ale Bargiel wygrywając na takiej wysokości zrobił nie lada wyczyn- sproboj wbiec chociaz na 3500 :) bez aklimatyzacji predzej zrobisz w majty niz wbiegniesz, nie mowiac o czasowce. Niech sobie Speedy pisze co chce, napinajcie się i wkurzajcie, ale to co kto ma w nogach [i w głowie] to ma i tego nie odbierzecie :) buraczyska!

zobacz komentowany news »

surrealismo

Skończcie tą bezsensowną polemikę. Nikogo Speedy nie przekonasz do swoich racji a tylko dasz pokarm szczurom i trollom którzy zaczną bluzgać i [co najbardziej mnie rozśmieszyło] pisać o rurach i ich kładzeniu. Niech sobie "Diablak" spaceruje i zwiedza, chociaż coś robią, pless nie ma o czym pisać to pisze o nich. Wróć lepiej na biegajznami czy maratonypolskie bo tutaj raczej konstruktywnej rozmowy nie będzie :)

zobacz komentowany news »

surrealismo

Jaka to bieda u Was forumowicze musi istnieć- czy to mentalna czy merytoryczna. Co Pan Tomczykiewicz zrobił to zrobił. Dostał się na samiuśki szczyt PO, chwała mu za to!
Jedyne co potraficie to obrzucać się mięsem.

Wstawajcie na te swoje marne dniówki, zarabiajcie max. 2.5 tys PLN miesięcznie i trollujcie na forum obrzucając łajnem ludzi którzy się starali i doszli do czegoś. Sam nie przepadam za Panem Tomkiem Te. ale przyznać mu trzeba, że się wybił i swoje racje MA!
Elokwencją to on nie razi ale też głupi facet nie jest i jednak zmieni to na lepsze- mniejsze zło- znacie to pojęcie? :)

No nic, idźcie spać bo rano na dniówki nie wstaniecie, kawalerek w bloku nie opłacicie i nie pójdziecie na targ- tak mi się kojarzycie Kochani moi, tym swoim zaściankiem i ograniczeniem w rozumowaniu.

POzdrawiam Was i mocno ściskam, życząc oczywiście powodzenia ! :))

zobacz komentowany news »

surrealismo

Czarne Audi, przyciemniane szyby- kojarzy mi się z jednym: młody facet z toną żelu na włosach [WIEM! jestem ograniczony, "stereotypy itd]. Ale czyz taka nie jest prawda? TONA testosteronu robi swoje, przerywa połączenia w mózgu względem... :))

zobacz komentowany news »

surrealismo

Generalnie 90% instruktorów to hołota, bardzo pejoratywne acz prawdziwe. Sam wiem bo wiele dzieciaków mi opowiadało. Trzeba to przeżyć i będzie O.K. :)
Caputa- maszyna do nabijania pieniędzy, Auto Pless- dno moralne i merytoryczne, LOK- nie najgorzej.

zobacz komentowany news »

surrealismo

Speedy- jeżeli chodzi o takie trasy dla młodych to podstawą jest przygotowanie kondycyjne ORAZ! merytoryczne [mam na myśli dobrze dobrany trening] i kasę!: sprzęt, pieniądze na dojazd, też opłatę wpisowego i tak dalej. A kto za to zapłaci? rodzice, niech będzie. Pytanie: który rodzic da dziecku tyle pieniędzy na porządne ubranie biegowe, buty, na paliwo i tak dalej. Niestety tutaj tkwi problem. Niby jest to prosty sport, wkładasz buty i biegasz, ale gdy dochodzi do wyczynu [nazwijmy to może bardziej "po ludzku" - dochodzi do większego wysiłku] liczą się pieniądze nie chęci. Smutne acz prawdziwe, MOSIR czy jakieś inne organizacje tego nie zafundują. Może Ty masz pieniądze na te rzeczy ale młodzież nie ma, jak i 3/4 ludzi. Sam wiem ile to kosztuje, dobre buty to kwestia 3stów, ubranie z plecakiem to też coś koło tego, wpisowe? pewno też. No niestety... sport dla bardziej zamożnych.

zobacz komentowany news »

surrealismo

Brawo! :)) gimpy, oj kiedy to było, chyba sam profesor Janusz M. tego nie pamięta.
A kto pamięta Myslovitrz w Chrobku ?:>

zobacz komentowany news »

surrealismo

Swoją drogą: może mały kurs dla "Diablaków" jak obchodzić się z kijami trekkingowymi? w rękach "zamulaczy" to podpórka czy niepotrzebny acz fajnie wyglądający gadżet, a w rękach prawdziwego trialowca czy kogoś kto chodzi po górach potężna broń, która decyduje o mniejszym zmęczeniu nóg czy nawet i o lepszych czasówkach! to już taki niuans.

zobacz komentowany news »

surrealismo

Zgadzam się ze Speedy'm. Bardzo pochwalam tego typu rajdy i w ogólę poświęcenie dla młodych [ze strony organizatorów]. Ale nie woźcie żółwi po górach, bo trasa którą da się zrobić po śniadaniu i przed obiadkiem mamusi, Wy robicie ciut ciut dłużej. Dajcie młodym w kość i rozpalcie w nich przemierzania gór, a nie kontemplowania ; -) bez obrazy oczywiście. A nóż widelec ktoś z tej Waszej grupy sie napali na bieg górski czy coś w ten deseń. Czym więcej kilometrów tym więcej radochy!!

zobacz komentowany news »

surrealismo

Dajcie sobie spokój już z opiniami na temat Chrobrego, bo widać tylko zawiść i kompleksy. I LO dało ciała- no nie ukrywam, ale tak czy siak jest to szkoła która bryluje wśród innych szkół, nie tylko poziomem nauczania, wynikami w sporcie ale też kulturą osobistą uczniów i ich erudycją, no niestety :)

zobacz komentowany news »

surrealismo

Jako ,że jestem absolwentem "Chrobka" napiszę co sądze na ten temat.

Mianowicie: jeszcze dobre kilka lat temu Chrobry był szkołą do której chodzili ludzie ambitni, elokwentni, kreatywni i stosunkowo imprezowi ;). Wiadomo oczywiście było, że jest to najlepsza szkoła blablabla. Ucznowie nic sobie z tego nie robili, generalnie było wiadomo ale każdy jakoś się z tym nie obnosił. A teraz do mojego kochanego LO chodzi stadko narcyzów i pseudointeligentów ,którzy myślą, że wszystko co zrobią będzie super i będzie kreatywne. No cóż- licealiści minęli się z lipdubem ,pokazujac same "przechwalanki". (Nie mniej jednak I LO ma od groma medali i pucharów na różnych płaszczyznach -nie unika to wątpliwości, warto się tym chwalić ale tez bez przesady).

Może jeszcze taka mała refleksja, wydaje mi się, ,że z roku na rok te rzesze nowych uczniów w Chrobku są coraz bardziej infantylne i coraz mniej kreatywne. Wspaniale! połowa umie grać na gitarach, prawie każdy "potrafi" się ustosunkować do tematów politycznych czy innych w tak młodym wieku. Ale co z tego, liceum to czas w którym najchętniej wyznawano by anarchię i hedonizm. A teraz? KONWENANSE, jeju gdzie z tym?!
Licealiści starajcie się bardziej bo nauczyciele w tym liceum będą się mieli za dobrze i zapomną o swoich super mocach :(

zobacz komentowany news »

surrealismo

Temu taka nagonka na PO, bo Ci którzy są za Platformą nie mają czasu na bezkonstruktywne pisanie "mądrości" i ripostowanie na każdego kto nie potrafi zrozumieć słuszności w wyborze Krausa, tylko pracują, rozwijają swoje zainteresowania a nie siedzą i hejtują :( QQ

zobacz komentowany news »

surrealismo

Moim zdaniem Kraus jest najlepszym kandydatem, bardzo dobrze wie o co w Pnie trzeba zadbać, zna odpowiednich ludzi, generalnie wiedziałby co ma robić i robiłby to dobrze :)

zobacz komentowany news »

surrealismo

Andy666: skończ pisać bzdury Kolego, Twoje posty ograniczają się od 4 do 7 słów z których nic nie wynika i które nic nie wnoszą. Daruj sobie takie pisadła :)
Co do "Chrobka" - najwyższy czas zatroszczyć się o uczniów bo z roku na rok coraz mniej :p

zobacz komentowany news »

surrealismo

Filmy bardzo fajnie kręcone, nie od dziś wiadomo, że Raku ma talent do tego, ale z całym szacunkiem co do bardzo miłej Pani Reporter- poczucie humoru mogłoby być trochę na innym poziomie [nazwijmy lepiej "w innym stylu"], bo ja rozumiem, że to takie ma być wesołe i zarazem nienaganne ale staje sie to aż irytujace i infantylne. Niech Pani podejdzie do tego bardziej z "jajem", zdecydowanie.

zobacz komentowany news »

surrealismo

20 minut to i tak mało... czasami taka trasa zajmuje mi i z 40, zależy która godzina.
Swoją drogą: rower wydaje się najlepszą alternatywą [w dobrą pogodę], ale jakoś z moich obserwacji wynika, że mało osób jednak podejmuje się tego [A bycie EKO jest trendy moi Drodzy].

zobacz komentowany news »

surrealismo

@Kafar: a Ty może za parę lat zagrasz w Rambo jako Rambo ^^.

zobacz komentowany news »

surrealismo

Poziom wypowiedzi ludzi z naszego miasta jest bliższy dna niż sobie wyobrażałem, i nie jest to tylko problem w Pszczynie. Co do wyborów- iść trzeba bo te wybory są dla ludzi nie dla "tamtych na górze" czy "tych w polityce". Tak czy siak idiotyzm i brak wiedzy związanej z polityką jest tak powszechny, że boję się myśleć co ci ludzie mają w głowach.

Pamiętajcie 1wsza tura- nasz kandydat, 2ga tura mniejsze zło, o ile do drugiej tury dojdzie :)

zobacz komentowany news »

surrealismo

Podstawą jest znalezienie gatunku który nas zaciekawi, dobrego autora, dobrej serii. A zeby wyrobić sobie gust i dowiedzieć się co nam "smakuje" to wpierw trzeba przejśc fazę szukania odpowiednich dla nas książek/autorów i na tej fazie większość kończy. Przyczyną jest lenistwo, wiele alternatywnych zajęć innych od czytania i chyba tyle :)

zobacz komentowany news »

surrealismo

"1940-Katyń-2010 "
Proszę Państwa bez przegięć!! bo tragedia tragedią ale porównywania....

zobacz komentowany news »

surrealismo

Chyba największe wydarzenie jeżeli chodzi o masową śmierć po WTC, przykro mi z powodu śmierci każego jednego polityka i osoby świeckiej.

zobacz komentowany news »

surrealismo

Podobno w grudniu mają dołączyć do trasy szkielet mamuta, którego odnaleźli pod stawami, ale wtedy to pewno zdrożeje do 10 zł :(((

zobacz komentowany news »

surrealismo

O boże! znowu mamy czekać na ten wiadukt tak długo!!! :/
PS: pless.pl macie w swoich szeregach mistrza:D, + również za tytuł o amfie i kobiecie z wagą, pls moaaaaaaaaaaar!

zobacz komentowany news »

surrealismo

To Ferrari jest piękne :)
Co prawda odpowiedzmy sobie na pytanie czy na nasze pszczyńskie/polskie drogi się ono nadaje...

zobacz komentowany news »

surrealismo

@Bary: prawda, Austriacy nakładają mandaty i po 2 tysiące euro, ale nie w tym rzecz. Oni mają drogi, podkreślam drogi. A my mamy parodię dróg, więc trochę jest inna sytuacja. Oni mają autostrady przez cały kraj, mają wszystko dopięte na ostatni guzik, a my nie mamy takich luksusów, więc czemu nie mamy narzekać? skoro mamy złe drogi i "piracenie" wiąże się z uszkodzeniem samochodu i mandatem na raz.

zobacz komentowany news »

surrealismo

Przepisy drogowe są po to aby je przestrzegać- masz rację, ale czemu te przepisy są tak idiotycznie ustawione, że na drodze na której śmiało można 50,60 mamy ograniczenie do 40?? przecież to krew człowieka zalewa gramoląc się z taką prędkością, i [o dziwo!] nie będąc piratem drogowym przy prędkości nawet 60 km/h.

zobacz komentowany news »

surrealismo

Nie no, rewelacja! Panowie serdecznie gratuluję i podziwiam. Taki nauczyciel który sam daje przykład to prawdziwy skarb i powinniśmy to doceniać.

zobacz komentowany news »

surrealismo

Czy pless.pl musi zostać zbombardowany postami ludzi, którzy piszą wierutne kłamstwa?

@ Monisia: mam nadzieję, że jesteś osobą kompetentną i wiesz, że skoro tak jest od razu trzeba to zgłaszać w odpowiednie miejsca [nie do dyrekcji] bo skoro oni nic na to nie powiedzą, to pewno powie ktoś inny. I nie wierzę, powtarzam nie wierzę, aby osoba która nie ma odpowiednich kwalifikacji brała się za takie rzeczy- przecież można ponieść ogromne konsekwencje. I nie wierzę, aby zwierzchnicy tej osoby zgadzali się na to- przypomnę: konsekwencje.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769