Prezentacja klubowicza

Mechanix

Pszczyna

W klubie od: 03.05.2009
Ilość komentarzy: 17
Ilość postów: 320
Ilość wyświetleń: 56809

Formularz kontaktowy


Komentarze (17)

Mechanix

http://www.facebook.com/NarodoweZory/posts/380822148680506

zobacz komentowany news »

Mechanix

Obchody nie są równoznaczne z popieraniem wybuchu powstania. Co innego jest upamiętnienie poległych, którzy ginęli za ojczyznę a co innego popieranie decyzyj.

Nie 1963 tylko 1863 - jako Ślązak, pokazujesz typową dla śląskiego narodu wybranego wiedzę ;)

zobacz komentowany news »

Mechanix

To nie mentorski tekst, tylko rozsądne spojrzenie z patriotycznej, narodowościowej strony. Każdy, kto kocha Ojczyznę powinien mieć szacunek do historii i tradycji. W związku z tym, trzeba składać hołd, pamiętać o poległych, ofiarach okupacji by te ofiary nie poszły na marne. Niekoniecznie np. gloryfikować powstania - ale pamiętać o poległych już tak


Nie rozumiem kwestii Niemiec, przecież My mówimy o Polakach, którzy byli pod okupacją na naszej, Polskiej ziemi i tutaj ginęli. To tak jakbyśmy my mieli organizować uroczystości upamiętniające zamordowanych cyganów. Trochę logiki. Jeśli już, to powinni o tym pamiętać Polacy tam mieszkający. Problem w tym, że wielu z nich wstydzi się Polskości i wyjechali jak tchórze, sprzedając swoją tożsamość.

Wiele osób zarówno w Pszczynie, jak i w okolicach Auschwitz wielokrotnie pomagało uciekinierom, więźniom itd. To cisi bohaterowie, o których się zapomina, bo dla nich walka z okupantem to była normalność, a nie okazja do wybicia swego nazwiska na jakiejś historyjce.

zobacz komentowany news »

Mechanix

Jesteście wyjątkowo irytującymi ludźmi.
Po kolei:
- Nie zapomnijmy tych dni hańby naszego miatsa, ale też dajmy sobie z tym spokój, bo jak kto ma to obchodzić - to nie my.

Jak masz takich, a nie innych przodków to nie moja wina. Wielu pomagało ludziom w obozach i to powód do dumy. Poza tym nawet jeśli takie sytuacje były, to nie oznacza, że nie mamy pamiętać o ofiarach i poległych. Oddanie hołdu jest wyrazem szacunku, dla ludzi, którzy przecież także byli w obozach za działania pro-Polskie.

-Ale o tych co w Marszu polegli i o wszystkich czy to Polacy, Slazacy, Rosjanie czy Niemcy czy innen Narody

Jako Ślązacy jesteśmy narodem i to nic negatywnego, nie ośmieszajmy się.

- Każdy chce się tylko pokazac publicznie jaki to jest dobry i wogule....A to nic Więcej jak Tylko element Kampanii wyborczej i robienie sobie stanowiska ...

Można to podzielić na kilka grup:
a) karierowicze dla których to kampania wyborcza (ale nie każda osoba publiczna zalicza się do tego grona!)
b) Patrioci, którzy z obowiązku oddają hołd poległym i którzy mają szacunek dla historii, tradycji, Ojczyzny
c) idioci tacy jak Ty, którzy wolą grzać dupę i wytykać innym, że są źli i narzekać na to, jak się w tym kraju źle żyje.

zobacz komentowany news »

Mechanix

AHAHAHAHHAAHA. Pani Boba mówi jak powinno się leczyć urazy kręgosłupa. Tak dla przypomnienia Pani Bogumiło, Pani mojemu bratu zrobiła gorset ortopedyczny z kilku przypadkowych rolek bandaży owiniętych innym. Jak ortopeda w PRYWATNEJ przychodni to zobaczył to się zwijał z śmiechu i kazał jak najszybciej przynieść prawidłowy gorset ortopedyczny. Natomiast mi szanowna Pani Bogumiła próbowala zmierzyć różnice w długości kończyn dolnych i po 30 gniecenia bioder stwierdzila mi, że się nie da. Poszedłem do PRYWATNEJ przychodni gdzie zmierzyli mi to w 2 minuty...
No ale przecież panią Bogumiłę wypieprzono ze szpitala i straciła ciepły stołeczek to trzeba napieprzać ile wlezie. Hipokryzja 4ever

zobacz komentowany news »

Mechanix

Po ludzku yankee, to to wygląda tak:
- Podatki zdzierane przez państwo z Twojej pensji a następnie przez VATy itp są przeznaczane na to, by młodzież UE się integrowała nawzajem poprzez chlanie w innym państwie i robienie syfu pod przykrywką "działania wspólnotowego". Z tego nikt nic pozytywnego nie wyciągnie poza tym, że na jakimś portalu typu pless.pl ktoś napisze recenzje "jak to było w zajebistej muzułmańskiej turcji" i będą smyrać gwoździa przez kilka miesięcy.

zobacz komentowany news »

Mechanix

Popieram Cię! Miejsce zwierząt jest na talerzu a nie w cyrku!

zobacz komentowany news »

Mechanix

Ohh nie wierzę! Jakie to cudowne, wspaniałe, inspirujące!
Jak to dobrze, że młodzi ludzie tak cieszą się życiem, uczą nowych rzeczy, poznają świat! TO takie wspaniałe! Aż miło patrzeć dzięki takim newsom na ceny paliw, które mimo iż wysokie - przynoszą wymierne korzyści gdyż z tych owocnych podatków finansujemy wspaniałe wycieczki dla naszej kochanej pszczyńskiej młodzieży! Tworzycie jedną wielką europejską rodzinę. Aż z łezką w oku przypominam sobie wycinki z gazet sprzed 30-40 lat, gdy polska młodzież uczestniczyła z bratnimi narodami w wymianach i spotkaniach na których oczywiście głównym tematem było rozwijanie siebie, bratnich narodów i integracja. Stare dobre czasy wracają ohh. Myślę, że w tej sytuacji mieszkańcy Grecji czy Hiszpanii powinni zobaczyć te zdjęcia i takie piękne i twórcze opisy wspaniałych wycieczek pod patronatem Komisji Europejskiej by mogli zrozumieć czym naprawdę jest integracja europejska i poddawać się dyrektywom UE w sprawie kryzysu dla dobra ogółu! Przecież wy - nasza kochana pszczyńska młodzież - uczestniczycie w czymś bardzo przyszłościowym! Za 20-30 lat to właśnie tacy jak wy będziecie odnosić sukcesy w europejskim społeczeństwie. Z takich powodów takie wyjazdy są bardzo ważne gdyż stworzymy dzięki temu jedną wielką demokratyczną europejską rodzinę, która będzie dążyć to umacniania wspaniałego państwa pełnego dobrobytu - Europy! Niech Bóg was błogosławi! A .. nie nie, przepraszam, nie Bóg...Nie chcę przecież tym urazić czcigodnych ateistów, agnostyków, buddystów, wyznawców new age, którzy przecież tworzą tą wspaniałą młodą rodzinę. No to niech wam błogosławi ktoś kto NAS inspiruje, łączy, wspomaga swoimi myślami i ideologią - wspaniały filozof Karol Marks!
Młodzi europejczycy wszystkich krajów - łączcie się!

zobacz komentowany news »

Mechanix

Jeeeezuu, nie zesrajcie się tą walką o to które LO lepsze ;|

Ja wam powiem, że każda szkoła średnia jest porównywalnie ***ujowa. Jak któraś może być lepsza skoro KAŻDA ma realizować TEN SAM program który narzuca MEN? Wszelkie wyniki w rankingach biorą się z względnego prestiżu. Chrobry jako uczelnia o największej renomie ma lepsze wyniki gdyż idą do niej najlepsi absolwenci z gimnazjum (lol, jak to brzmi...).

IQ uczniów się nie zmieni niestety (albo raczej stety) , nauczyciele mogą się nie wiadomo jak starać a i tak nie wyniosą naszej pszczyńskiej młodzieży na salony świata...Jak to mówią, z gówna bicza nie ukręcisz.

Spore znaczenie w takich rankingach ma także dobór roczników, czasem bywa, że jedna szkoła ma 2 roczniki zdolniejsze od drugiej i zaraz podskoczy w samych rankingowych wynikach, średnich punktów...

I co z tego? Założę się, że gdyby wziąć, średnie oceny danych szkół z naszego powiatu i obliczyć z nich średnią (biorąc pod uwagę 5-6 lat) to otrzymalibyśmy porównywalne wyniki, z których pewnie Chrobry byłby minimalnie przed IIILO, kwestia prestiżu...Bo o ile pamiętam to był rok, w którym III LO było 30-któreś w województwie a Chrobry poza 50tką.

A Wy co roku sracie pod siebie z żalu, nienawiści, żałości, radości, ekscytacji...

Pytanie: Po co, skoro każda szkoła uczy tego samego?

zobacz komentowany news »

Mechanix

Oczywiście, że Nowa Prawica JKM...Szkoda, że nie w naszym okręgu, ale dla przypomnienia - można głosować np w Bojszowach :) Tylko wcześniej należy załatwić zaświadczenie z urzędu miejskiego (wydawane do 7 października).

zobacz komentowany news »

Mechanix

Palikot chce Cię traktować jak bydło, któremu da się trawkę by się uspokoił i ucieszył. Marny postulat. Palikot nie chce byś był odpowiedzialny za własne życie. On po prostu chce dać Ci trochę przyjemności. Gdy wybierzesz Nową Prawicę to nie tylko będziesz mógł sobie zapalić trawkę, ale również kupić co chcesz. W końcu szkodzisz sobie...

Jeśli nie chcesz być traktowany jak bydło to zagłosuj na Nową Prawicę :)

zobacz komentowany news »

Mechanix

Treść mojego tematu na forum:
"Jak wszyscy już chyba wiemy, Nowa Prawica przez nieprzychylność władz nie została zarejestrowana we wszystkich okręgach, z tego powodu nie możemy na nią zagłosować w Pszczynie. Jednak jak zrobiłem szybką analizę dzięki stronie www.wybieramknp.pl można wybrać się do okolicznej wsi - Międzyrzecze, raptem kilka minut drogi ( no dobra, dzięki państwowym wolnym kolejom, naszej wspaniałej infrastrukturze trochę poczekamy, ale właśnie po to głosujemy! By zrobić porządek w tym burdelu, który spowodowały lewackie rządy przez 20 lat!

Wcześniej natomiast idziemy do Urzędu miejskiego po zaświadczenie o możliwości glosowania we wszystkich okręgach, zaświadczenie jest wydawane do 7 października!! Następnie 9 października robimy wycieczkę w stronę Międzyrzecza. Dla leniuchów tutaj mapka z zaznaczonym adresem (Szkoła podstawowa im. Kassolika)

http://maps.google.pl/maps?q=Szko%C5%82a+Podstawowa,+ul.+%C5%BBubr%C3%B3w+13&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.025911,19.068103&spn=0.019162,0.038581&oe=utf-8&client=firefox-a&t=m&vpsrc=6&z=15

Dojazd prosty, nic tylko się zbierać i głosować! Na stronie wybieramknp.pl można nawet ogłosić chęć zabrania kilku wyborców do komisji. "

zobacz komentowany news »

Mechanix

Wrzucę treść mojego tematu z forum:

"Jak wszyscy już chyba wiemy, Nowa Prawica przez nieprzychylność władz nie została zarejestrowana we wszystkich okręgach, z tego powodu nie możemy na nią zagłosować w Pszczynie. Jednak jak zrobiłem szybką analizę dzięki stronie www.wybieramknp.pl można wybrać się do okolicznej wsi - Międzyrzecze, raptem kilka minut drogi ( no dobra, dzięki państwowym wolnym kolejom, naszej wspaniałej infrastrukturze trochę poczekamy, ale właśnie po to głosujemy! By zrobić porządek w tym burdelu, który spowodowały lewackie rządy przez 20 lat!

Wcześniej natomiast idziemy do Urzędu miejskiego po zaświadczenie o możliwości glosowania we wszystkich okręgach, zaświadczenie jest wydawane do 7 października!! Następnie 9 października robimy wycieczkę w stronę Międzyrzecza. Dla leniuchów tutaj mapka z zaznaczonym adresem (Szkoła podstawowa im. Kassolika)

http://maps.google.pl/maps?q=Szko%C5%82a+Podstawowa,+ul.+%C5%BBubr%C3%B3w+13&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.025911,19.068103&spn=0.019162,0.038581&oe=utf-8&client=firefox-a&t=m&vpsrc=6&z=15

Dojazd prosty, nic tylko się zbierać i głosować! Na stronie wybieramknp.pl można nawet ogłosić chęć zabrania kilku wyborców do komisji. "

zobacz komentowany news »

Mechanix

sruba, twoim idolem jest wojewódzki? Super.

Co to znaczy iść z duchem czasu? Do jasnej cholery! Szwedzi też idą z duchem czasu i co? Kiedyś kraj wspaniałych silnych i potężnych mężczyzn (wikingów) zmienił się obecnie w kraj w ulizanych i wymalowanych ciot z potężną grupą Islamistów. Niemcy czy Francuzi nie lepiej - tego chcesz? No taa, to przecież duch czasu, rozwój, trzeba iść do przodu czyli sprowadzić sobie Islamistów i murzynów i dać im pieprzyć rodaczki, spadaj na drzewo socjalistyczny ogniwie ewolucji pomiędzy szympansem a człowiekiem! A jak Ci tak wstyd bycia Polakiem to spieprzaj do rozwiniętych i światowych krajów! Dadzą Ci zasiłek i będziesz se siedział na dupie i nic nie robił przez resztę życia bo będzie państwo koło Ciebie skakać - TFU!

zobacz komentowany news »

Mechanix

W I turze nie wybiera się mniejszego zła.
Wybiera się tego kto najbardziej odpowiada.
Nie wiem dlaczego widzicie tylko wybór między Komorowskim a Kaczyńskim, są też inni. Przecież to, że nie zagłosujecie jednego z nich nie oznacza, że drugi będzie miał więcej %.

Głosujcie na tych, którzy jeszcze nie mieli okazji się sprawdzić w tym wypadku - Janusz Korwin - Mikke.

Zamiast krytykować i oceniać z góry, że to wariat i idealista dajcie mu szansę. Niech się sprawdzi i pokaże na co go stać. A osobiście wierzę i wiem, że jako jedyny ma szansę zrobić coś sensownego.

"Mądry chłopak lub dziewczyna,
prostą ma taktykę
w pierwszej turze na Korwina
w drugiej wygra Mikke!"

zobacz komentowany news »

Mechanix

Nie rozumiem co to za szczególny "news".
Nie chcę brać udziału w tej wojnie o nowych klientów, ale takie "newsy" to troszkę przegięcie...
To zaczyna być o wiele śmieszniejsze i bardziej żałosne od walki PO-PiS podczas kampanii...

A do twórców serwisu mam prośbę, zróbcie jakiś specjalny mini-serwis na temat edukacji w Pszczynie i tam dawajcie różne newsy, kto będzie chciał to sobie tam wejdzie i sprawdzi co nowego. Niech strona główna będzie główną, a newsy które tutaj się będą ukazywać niech będą ciekawsze.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769