Prezentacja klubowicza

wkurzony

Pszczyna

W klubie od: 25.11.2009
Ilość komentarzy: 39
Ilość postów: 138
Ilość wyświetleń: 56066

Formularz kontaktowy


Komentarze (39)

wkurzony

tak gościu a ty wiesz i znasz prawdę - bo byłeś tam i widziałeś...
nic dodać nic ująć...

zobacz komentowany news »

wkurzony

a sytuacja jest tragiczna - zginęło dwoje bardzo młodych ludzi na początku swojego życia - dlaczego? nie nam to oceniać - trzeba wspierać tych co zostali i cierpią a nie szkalować idiotycznymi komentami na dennym wsiowym portalu!

zobacz komentowany news »

wkurzony

Ludzie patrzcie w lusterka.... to takie trudne?

zobacz komentowany news »

wkurzony

Jak wygląda droga na Tychy?

zobacz komentowany news »

wkurzony

niestety pamiętam jak krzyczał na spowiadających się... nigdy u niego nie byłem

zobacz komentowany news »

wkurzony

lolo a czemu nie koło kościoła na osiedlu co - przeszkadza? Przecież tam nie będą przebywać TRĘDOWACI!

zobacz komentowany news »

wkurzony

Jak czytam te wszystkie "mondre" komentarze to mi ręce opadają!

zobacz komentowany news »

wkurzony

" Gule" to jo mom jak to czytom - ziemniaki to "grule". Podszkol się pismaczku

zobacz komentowany news »

wkurzony

Czy słowo tępa jest słowem obraźliwym? Obrazuje tylko poziom inteligencji niejakiej Asi - ale admin chyba tez jest blondynką...pewnie mi teraz da bana :-)

zobacz komentowany news »

wkurzony

re: emil
Zadzwonić na Policję powiadasz - no i owszem zadzwoniłem i dowiedziałem się, że gość jest nie do ruszenia...a późnij jeszcze miałem przez to kłopoty

zobacz komentowany news »

wkurzony

do zielona
przed przejazdem jest coś takiego jak sygnalizator świetlny ? Takie czerwone migające światełko - wiesz co to?

zobacz komentowany news »

wkurzony

Jak się mam TIC-TAK zamiast mózgu to tak właśnie wygląda.
Pociąg to nie pchełka i GO WIDAĆ - osoba prowadząca samochód była chyba niewidoma...jak można wjechać w bok pociągu - kurcze nie rozumiem.

zobacz komentowany news »

wkurzony

Jechałem rano do pracy -już tam leżała.

zobacz komentowany news »

wkurzony

pless_ok
A ile godzin w swoim życiu przepracowałeś/łaś w hospicjum ? Zapraszam do grona wolontariuszy niemedycznych - bo medycznych na pewno nie - z takim podejściem to by był skandal.
Popracujesz nabierzesz pokory - choremu odchodzącemu naprawdę jest wszystko jedno czy jest to środek miasta rynek czy las - nie oto w tym wszystkim chodzi.

zobacz komentowany news »

wkurzony

ples_ok
a cóż Ci przeszkadza Hospicjum w "centrum miasta" ?To nie są chorzy na dżumę ani cholerę.
Macie w ogóle ludzie pojęcie co to jest Hospicjum i dlaczego jest potrzebne - odpowiedzcie sobie na to pytanie.
Wasza wiedza i ignorancja sięgnęła zenitu.
Szkoda słów.

zobacz komentowany news »

wkurzony

re gornik
Ty wiesz co to hospicjum?

zobacz komentowany news »

wkurzony

taaaa i jak widać dostosowany do osób niepełnosprawnych i matek z małymi dziećmi...

zobacz komentowany news »

wkurzony

re:wildstein
oto cytat z kontrwywiadu:

"A panu intuicja podpowiada jakieś nazwiska?

Gdyby Grzegorz Schetyna nie wchodził do rządu, to pewnie on byłby tutaj naturalnym kandydatem. Ale ja się spodziewam, że jednak on obejmie któryś z ważniejszych resortów oraz funkcję wicepremiera. Inne możliwe nazwisko to oczywiście Tomasz Tomczykiewicz, obecny przewodniczący klubu. Słyszałem też w mediach spekulacje, że być może Sławomir Nowak będzie do tej roli przymierzany, chociaż też jest wymieniany jako jeden z kandydatów na ministrów".

Nie siej plot albo czytaj ze zrozumieniem no jeżeli słuchałeś to do laryngologa....

zobacz komentowany news »

wkurzony

aha gucio
Chwała Ci za to że czytasz takie mądre książki - ale to że przeczytałeś to świadczy tylko o umiejętności czytania a nie o tym, że jesteś ekspertem i że wolno Ci oceniać innych - jak se byda chciol to se byda godol przez y.

zobacz komentowany news »

wkurzony

gucioman
nie gadać po śląsku yno godac po slonsku - gorolu

zobacz komentowany news »

wkurzony

re:pszczynianka
Pan TT jest ślonzokiem i takiż ma akcent - nie wiem czemu Ci to przeszkadza - chyba że z goroliji jesteś.

zobacz komentowany news »

wkurzony

Jak tak czytam to wszystko to dochodzę do wniosku, że najlepiej będzie jak przeznaczę moje ciało do Akademii Medycznej- żadnych grobów pomników wieńców...

zobacz komentowany news »

wkurzony

re:
pszczyniacy ogarnijcie się
osoba napisała
"Jak czytam te komentarze to aż mnie krew zalewa!!!! Że niby "pełno pracy dla pielęgniarek, tylko trzeba du*ę ruszyć poza Pszczynę?" To mądralo weź i pokaż mi oferty pracy, co? Bo jakoś ich nie widzę, a może dla CIebie "poza Pszczynę" oznacza Warszawę, Kraków, Gdańsk, Łódź, itd?? To jeśli jesteś młody/a i smarkaty/a, to weź tą swoją du*pę i jedź, bo ja swojej rodziny nie mam zamiaru zostawić tutaj i wyjechać!!"

Wystarczy wklepać w google praca pielęgniarki i "wyskakują" oferty- gdzie chcesz i jakie chcesz.
Nie trzeba wyjeżdżać do Kanady czy na Alaskę w poszukiwaniu pracy wystarczy wejść na plesa.
Katowice to nie jest koniec świata - ale trzeba być elastycznym i wykształconym a nie głupią gęsią z prowincjonalnego kur**widołka.
Jeżeli nie nauczyłaś się pracować to już nie będziesz umiała- teraz są inne czasy siostro, nikt na talerzu Ci pracy nie przyniesie a postawa roszczeniowa już w tym systemie nie działa.

zobacz komentowany news »

wkurzony

Pracy dla pielęgniarek jest wszędzie pełno tylko trzeba ruszyć du*ę poza Pszczynę.

zobacz komentowany news »

wkurzony

Dnia 1.06 w Dzienniku Ustaw została opublikowana Ustawa o Działalności Leczniczej obawiam się, że będzie jeszcze gorzej.
Nie ma co liczyć na fundusz lepiej wykupić sobie abonament.

zobacz komentowany news »

wkurzony

re gość ja jako lekarz
Dr Boba sama się zwolniła - złośliwości też trzeba się nauczyć.

zobacz komentowany news »

wkurzony

re:kaha
a po co chcesz włazić na intensywną terapię?
Masz pojecie o specyfice tego oddziału?

zobacz komentowany news »

wkurzony

" Gość: pacjent
Zwalnia? No nareszcie! Zostawić najlepszych, a darmozjady won!
24.05.2011; 10:51 "
do pacjenta
najlepsi to juz dawno odeszli

zobacz komentowany news »

wkurzony

do gornik1980
A wiela byś chcioł chopie zarabiać co???
Taka jest specyfika tego zawodu, że jest niebezpiecznie - zawsze możesz znaleźć inną pracę iść do szkoły na studia jedne drugie trzecie i zarabiać 2500 tyś jak większość w tym kraju.
Czasy gierkowskie skończyły się już dawno , karty G też ( czasy kiedy niczego w sklepach nie było - a górnicy mieli- ludzie to pamiętają - dlatego tak reagują).
Po za tym zachowujecie się tak jakbyście tylko WY CIĘŻKO PRACOWALI.
Trochę pokory.

zobacz komentowany news »

wkurzony

kawał :
"W synagodze kontrola z urzędu skarbowego.
Kontroler bardzo chce zagiąć rabina i pyta:
- A co robicie z niedopalonymi resztkami świec?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam świece za darmo.
- Aha..
Po chwili namysłu:
- A co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo.
- Aaa..
Myśli, myśli i w końcu:
- A co robicie z tymi wszystkimi napletkami po obrzezaniu?
- Wszystko skrzętnie zbieramy, wysyłamy do Urzędu Skarbowego i raz w roku przysyłają nam h**a na kontrolę".

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769