Prezentacja klubowicza

nudaveritas

Pszczyna

W klubie od: 08.11.2005
Ilość komentarzy: 22
Ilość postów: 0
Ilość wyświetleń: 2453

..no po prostu ja... ;-)))

Formularz kontaktowy


Komentarze (22)

nudaveritas

A czy ktoś może powiedzieć jakie to atrakcje tej imprezy????

zobacz komentowany news »

nudaveritas

Re: washincane

Tak - druhny i druhowie wspominali stare, dobre lata harcerstwa pszczyńskiego :) Jednak nie tylko to było celem spotkania - za zadanie postawiono sobie własnie reaktywwanie harcerstwa w Pszczynie. Co do dzisiejszej dzialalności harcerzy w Pszczynie - istnieje 11 PŚDH do której należą studenci z Pszczyny a przewodzi, jest także 4 WDH działająca przy SP1 w Pszczynie, oraz miło mi poinformować o tworzeniu się nowej drużyny harcerskiej w Pszczynie, która już za niedługo otworzy swoje podwoje dla nowyh członków:) Cierpliwości, nie można wszystkiego stowrzyć od razu:)

zobacz komentowany news »

nudaveritas

...bo w Pszczynie wolą się zajmować innymi, głupszymi rzeczami niż współpracować z młodzieżą, która może mieć dużo potencjału, który jak widać - Pawłowice chcą wykorzystać :)

zobacz komentowany news »

nudaveritas

A na ulicy Katowickiej jeszcze jakiś czas temu (nie wiem jak teraz), na drugim budynku od Pszczynki jadąc w stronę cmentarzy widniała tabliczka z ulica "Armi Czerwonej"...

zobacz komentowany news »

nudaveritas

kompletnie nie rozumiem, po co budować kolejną drogę... może i droga ta miałaby swoje plusa (szybki dojazd w wiele miejsc) ale przecież to jest niszczenie tego, z czego ziemia pszczyńska słynie od setek lat... coś czuję, że szykuje się nam druga rozpuda... ;/

zobacz komentowany news »

nudaveritas

"Mieszkający w okolicach dworca oraz turyści przyjeżdżający do Pszczyny koleją narzekają na brak... toalety" --> to Ci mieszkańcy z okolic nie mają toalety w domu, tylko chcieliby korzystać z tej na dworcu??

Ale fakt faktem, że dworzec pszczyński jest w fatalnym stanie. Choć wiele innych dworców w wielu miastach nie wygląda lepiej.

zobacz komentowany news »

nudaveritas

Cóż... nasza kochana Pszczyna robi się coraz bardziej 'łysa'... Skoro wycinają drzewa, mogli by także posadzić na ich miejsce nowe.

zobacz komentowany news »

nudaveritas

Sądzę, że odpowiedź dlaczego nie zrobiono ankiety z uczniami innych szkół jest proste z kilku przyczyn: 'redakcja' ma najbliżej do tej szkoły, zbliża się koniec roku szkolnego i czas zrobić reklamę ;)

Do "..." -> dla Twojej informacji podaję Ci, że są tacy uczniowie którzy (chociażby w zeszłym roku) ukończywszy szkołę udali się na prawo na UJ.

zobacz komentowany news »

nudaveritas

"Badania mają będą prowadzone" -> nie ma to jak poprawna polszczyzna na tak szanującym się portalu :)

a co do komunikacji... to naprawdę bardzo szybko o tym pomyślano. Ale i tak zapewne po tych całych badaniach, w soboty i w niedziele będzie kłopot z dojechaniem np. na Wolę czy do Piasku, a że o Brzeszczach nie wspomnę (gdzie dojazd jest możliwy nawet w tygodniu jedynie na stopa).

zobacz komentowany news »

nudaveritas

Fafel... bo to dla wiecznych studentów jest :D

zobacz komentowany news »

nudaveritas

Lodowisko - super sprawa, nie trzeba jechać do Tychów, Czechowic czy Oświęcimi, tylko jest na miejscu. Można wybrać się ze znajmomymi ale... no własnie - ostatnio część mojej klasy wybrała się na te sławetne lodowisko ale niestety część nie mogła wejść gdyż dostać łyżwy o rozmiarze 41 i większym graniczyło z cudem, większość łyżew miało rozmiary do numeru 39. Szkoda... może by tak warto coś z tym zrobić?

zobacz komentowany news »

nudaveritas

hmm... jakoś nie widać, żeby te ulice były zamknięte - raz o mało co jedna kobieta jadąca maluszkiem ulicą Hallera między cmentarzami (kawałek drogi podobno zamknięty) o mało co mnie nie rozjechała... i to nie był jedyny samochód jaki tam jechał... cóż - nie ma to jak znajomość znaków drogowych wśród kierowców i zdrowy rozsądek...

zobacz komentowany news »

nudaveritas

Ja bym tylko mała korektę wprowadził: klubowicz poinformował, iż to ORGAN PROWADZĄCY wyraził zgodę na utorzenie w LO Gilowice czwartej pierwszej klasy w przypadku odpowiedniej liczby osób chętnych... ahh te czytanie ze zrozumieniem wśród pracowników portalu.... ;-)

zobacz komentowany news »

nudaveritas

Popieram Wicheer'a! :-) i zmnijszcie trochę ilość wymaganych punktów zeby dostać cokolwiek ;-)

zobacz komentowany news »

nudaveritas

Pamiętam jak p. Beberok uczyła mnie muzyki w podstawówce ;-))) gratuluje ;-)

zobacz komentowany news »

nudaveritas

hmm.. a może pałacyk Ludwikówka?:P

zobacz komentowany news »

nudaveritas

nie jest to przypadkiem taki biały nieogrodzony od ulicy budynek na ulicy 3-go Maja, pomiędzy Urzedem Skarbowym a Starostwem?

zobacz komentowany news »

nudaveritas

heh... ładna dziurką... ;-) ciekawe tylko co będzie jak zamkną drogę... jak do kochanych Gilowic do szkołki dojade :-P

zobacz komentowany news »

nudaveritas

niedawno bylo spotkanie na osiedlu Podstarzyniec w tej sprawie... Pan Burmistrz zaprononował aby dzieciaki chodziło do szkoły przez park (obok skansenu) lub przez oczyszczalnie (gdzie w biały dzień napadają na ludzi).. a czy zaczną coś robić jak się komuś coś stanie - wątpie... lepiej wydać kase na wycinke drzew koło Chrobrego żeby mozna było podziwiać budynek ;/

zobacz komentowany news »

nudaveritas

Agatko, ja sie z Tobą całkowice zgadzam ;-) Ale cóż ja poradzę na to, że niektórzy szkołe oceniają po tym, gdzie jest umiejscowiona - tak jak to robi kolega Milus. Ale tak to juz bywa. Jestem tylko ciekaw co powoduje, że jest taka fala ataków na Gilwoice? Może zazdrość? No ale przecież o taką szkołe gdzie krówki obok biegaja? Pozdrawiam ;-)

zobacz komentowany news »

nudaveritas

Milus... jakoś przez dwa lata chodzenia do tej szkoły nie spotkałem rzadnej krowy w okolicy... Ale niech się założe, że z Chrobrego jesteś? to ta szkoła gdzie ostatnimi czasy zaczęli wycinać drzewa wokoło bo na opał nie mieli?

zobacz komentowany news »

nudaveritas

Jak tak sobie przypomnę co niedawno w komentarzach Chorbry pisał o Gilowicach i Gilowice o Chrobrym; a to co teraz pisza uczniowie Chrobrego o swojej szkole... To się zastanawiam - czy ktoś tutuaj nie miał przypadkiem racji? Może pominąłem kiedyś gdzieś jakiś komentarz, ale nie zauważyłem, aby uczniowie Gilowic narzekali na swoją szkołę, ale za to co raz częściej uczniowie Chrbrego narzekają na swoją szkoła - a w dodatku część żałuje, że nie poszła do Gilowic... Pozdrawiam wszystkich :)
I zapraszam do Gilowic! :D Gilowice górą ;-)

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

poca12

Oświęcim
w klubie od: 2024.03.07

zurawina

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

mcnba

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

KrzysztofKasiaPiasek

Piasek
w klubie od: 2024.03.06

Belzebub112

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.06

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21788

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2404

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769