Prezentacja klubowicza

tango

pszczyna

W klubie od: 16.02.2010
Ilość komentarzy: 460
Ilość postów: 2137
Ilość wyświetleń: 1388719

http://demotywatory.pl/4092620/Psychol-z-pila-lancuchowa

Formularz kontaktowy


Komentarze (460)

tango

Uchybienie? ( «skutek zaniedbania, niedopatrzenie w czymś») Podobno Kontrola miała wykazać nielegalność działań w pszczyńskim UM i SM! Najlepsze jest to,kontrolerzy podlegli POwskiemu Wojewodzie zakwestionolowi wysłanie zamiast mandatów pouczenia do właścicieli pojazdów sfotografowanych przez urządzenie!

zobacz komentowany news »

tango

Co Wom powiym to Wom powiym,ale Wom powieym. Przed pierwszą turą ,bez poparcia Malchera pan Kraus miał jakby lepsze wyniki...:) Coś mi się widzi ,że Malcherowe poparcie pociągnie pana Mirka na dno....Cóż...zabawa z z zapałkami czasami kończy sie pożarem....

zobacz komentowany news »

tango

@Sir_bez_nicka "A jak PO nie wygra za rok wyborów to co ??? gdzie będzie rzekoma pomoc ??skąd ???
Można sobie gdybać i gdybać.
Drogi kolego.PO "przy władzy" jest juz trzy lata a nasz(?) przedstawiciel Pan Tonczykiewicz jeszcze dłużej .Czy ktos może mi wskazac jakies specjalne przywileje jakie Pszczynę z tego tytułu spotkały?

zobacz komentowany news »

tango

Panu Skrobolowi zarzuca sie ,że: " pięknie i gładko mówi" I słusznie, to jego paskudna wada :))) Cała Jego kampania to składne i rzeczowe wypowiedzi. Z łatwoscią odpowiadał na podchwytliwe pytania jak chocby to odnosnie realizowania kanalizacji pozostałej czesci gminy.Jestem pewny ,ze w "tajemniczym kajecie" byla już przygotowana kontra na wypadek złożnej w tym temacie deklaracji. W debacie moją uwagę przykuł jeszcze jeden szczegół. Pan Kraus zarzucił kontrkandydatowi niegospodarnosc przy doborze lokalizacji na OSP. Chwile wczesniej pan Skrobol podał przekonywujace powody,które za nim przemawiały (trudny wyjazd i nieodpowiedni garaż na wóz bojowy ) Rozumiem podpieranie sie przy wypowiedziach zapiskami,ale ich tresc powinna być na bieżąco korygowana nie zaś bezmyślnie odczytywana.

zobacz komentowany news »

tango

Patricio.Nie wiem czym jest "działka dla ćpuna" Ty wiesz? :) Do rzeczy.. Prawda. Pana Skrobola słucha sie z przyjemnością . Nie odczuwa sie zmeczenia sluchaniem siła wyciśniętych słow.Pan Kraus jakby bał sie kazdego wypowiadanego przez siebie słowa o nijakości ich tresci nie wspomne.Skrobol nie boi przyznac sie do porazek. Wiem ze sztabowi pana Krausa wyjatkowo nie na rekę jest oswiadczenie jakie złozył Pan Drąszkowski bowiem dziś bez przeszkód pan Skrobol mógł mówic o przyszłości fotoradarów i...osoby z nimi utożasamianej.

zobacz komentowany news »

tango

Patricio .Czy Twoja opinia o "przegranej Skrobola" zbudowana była na tej debacie? Bo jeśli tak ,to pani ,albo ktorys z panów "wcisnął Ci kit" ;)

zobacz komentowany news »

tango

Patricio .Pomiędzy obydwoma oswiadczeniami jest ogromna róznica. Malcher w swym oswiadczeniu udziela poparcia jako Malcher i moze jeszcze kilku członków jego rozdziny.Zaś drugie firmowane jest logiem PiS i to jest stanowisko parti.Nie jak mówisz Boby Januszwskiego Dyrdy i innych.

zobacz komentowany news »

tango

Patricio .Wyluzuj trochę z pisaniem bo zaczynasz sie gubić.Gdzie pisałem coś o Posle i jego starcie z Bielska ?

zobacz komentowany news »

tango

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 30-11-2010 godz. 21:57 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

tango

Ależ Patricio! Zawsze byłem zwolennikiem zeby wyborcy mogli sami decydowac jak dysponować swoim glosem . Jak pamietasz ( bo sądze ,ze jesteś na tym forum dlużej) Po pierwszej turze wyborów przydenckich optowalem za tym aby Napieralski nie udzielał zadnemu z kandydatów poparcia. Podobnie uwazałem 5 lat wczesniej.Jednak Borowski poparl Tuska proszac aby Jego elektorat zagłosowal na tego właśnie kandydata.SDPL stracił wtedy wielu swoich sympatyków.Tak też może być z PiSem w Pszczynie

zobacz komentowany news »

tango

Hartrick2010 "Jest wtedy łatwiej spełniać obietnice wyborcze. Jeśli stałoby się jednak inaczej to mieszkańcy mają kogo obarczyć odpowiedzialnością. "
Ty naprawde wierzysz ,że ktoś to "kupi" ? Chyba tylko skupiona wokół Was naiwna młodzież.Co z obietnic Tuska i PO sprzed 3 lat zostało spełnine? JEDEN punkt! dotyczacy wycofania wojask z Iraku poza tym NIC! Macie już wszystko Wiekszość w Parlamencie i nawet swojego Prezycenta. Nie potraficie wykorzystać takich narzedzi ,więc świadczy to że jesteście nieudacznikami i należy Was przepędzić na "cztery wiatry" od wszelakiego rządzenia. Najprawdopodobniej proces odplatformiania rozpocznie sie już za rok przy okazji wyborów do parlamentu. Niestety Ci Prezydenci i Burmistrzowie powołani w tym roku miasta psuc beda przez najbliższe cztery lata. Na szczęście w Pszczynie tej niekorzystnej sytuacji możemy zapobiec...

zobacz komentowany news »

tango

Dlaczego "czerwonolicy" Malcher udzielił poparcia w sobotę? Zeby w ciagu dwoch dni można było bałamucić ludzi.W poniedziałek mysle pojawi sie odpowiednie kontroświadczenie Posła PiS wskazujące na samowolę polityczną Malchera jaką było poparcie człowieka z wrogiego dla PiS obozu. PiS to nie tylko Malcher to również Radna Boba i Radny Ryguła ,ktorzy jeszcze niedawno w ostrych słowach wypowiadali sie o działaniach pszczyńskiej PO ,choćby przy dzierzawie szpitala.myśłe ze jutro cyrk z poparciem sie zakonczy.

zobacz komentowany news »

tango

@Patricio. "Hubertus słonko nie rzucaj się tak i nie strasz wszystkim. Jakoś we wielu miastach w Polsce rządzą prezydenci czy burmistrzowie z PO" ..Na przykład Jacek Karnowski w Sopocie POpierany w II turze przez Platforme Obywatelska gostek z pakietem zarzutów prokuratorskich. BY ZYŁO SIE LEPIEJ ;)

zobacz komentowany news »

tango

patricio " Mamy do wyboru człowieka za którego kompetencje ręczy ogólnopolska organizacja jaką jest PO i człowieka za którego ręczy grupka ludzi z Pszczyny"
Przypomnijmy może nazwiska ,ktore wiąża sie z ta "ogólnopolską organizacją" Beata Sawicka,ksywa lodziara, Zbycho Chlebowski, Miro Drzewiecki ksywa Dzrzewo .Jacek Karnowski, Piesiewicz....itd Przepraszam jeśli kogoś pominąłem ale lista "zasłużonych" jest na tyle długa ,że czas nie pozwala na jej szrszą formę.

zobacz komentowany news »

tango

Malcher,nie jestem Waszym wyborcą , ale jako ,iż interesuję sie polityką zapoznałem sie równiez z waszym Malcher programem ,a raczej lakonicznym tekstem który dostepny był wyłącznie w sieci. Tam też faktycznie można było wyczytac RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA,ale sprcyzujcie Malcher,o jaką Rodzine chodzi,tę rozumianą jako Podstawaową komórkę społeczną ,czy może waszą Rodzinę? Mówicie Malcher coś o honorze? Malcher chyba źle znaczenie tego słowa ktoś Wam przetłumaczył. W Waszym oświadczeniu Malcher piszecie coś o odpowiedzialności: " Tylko zwycięstwo Pana Mirosława Krausa spowoduje klarowną sytuację. Pełna odpowiedzialność za losy miasta, powiatu, województwa i żyjących tutaj mieszkańców spadnie na Platformę Obywatelską, którą reprezentuje Pan Mirosław Kraus." Pan Kraus już raz wykazał sie "odpowiedzialnością" gdy na polityczny sygnał zostawił rozgrzebaną przez siebie Pszczynę. Inną sprawą jest przywoływanie PLATFORMY OBYWATELSKIEJ jako gwaranta odpowiedzielności hahahaha!

W wyborach Prezydenckich Grzegorz Napieralski pomimo oferowanych mu przez PO ministerialnych stanowisk pokazał klase i wybór pomiedzy Jarosławem Kaczyńskim a Bronisławem Komorowskim pozostawił swoim wyborcom. ..Cóż Napieralski to nie Malcher showman w radiowych audycjach Wojewódzkiego i Figurskiego....

zobacz komentowany news »

tango

...i co jeszcze dzieciaczki z PO oprócz fotelika Burmistrza dla pana Mirka chcielibyście ,zeby Mikołaj Wam przyniósł? Żelki, fajne gierki, resoraki ?
Hmmm.A byliście grzeczni? .....no własnie...:( dostaniecie tylko żelki ....

zobacz komentowany news »

tango

Znowu niezrozumiala sytuacja z moderowaniem komentarzy....Czytałem usuniety komentarz Patricio i nie dopatrzyłem sie w nim złamania regulaminu w pkt.podanym przez admina.

zobacz komentowany news »

tango

@papasmerf. "Wykorzystanie środków zagranicznych na 1 mieszkańca
2006 r. – 136 miejsce, 2007 r. – 4 miejsce, 2008 r. – 3 miejsce w kraju.
Wydatki majątkowe ze środków zagranicznych jako % wydatków ogółem
2006 r. - 108 miejsce, 2007 r. – 1 miejsce, 2008 r. - 2 miejsce w kraju.

Czy w roku 2006 nie rządziła aby ekipa z "namaszczenia" pana Posła Tomczykiewicza, pod dowództwem pana Studzieńskiego i pana Kowalskiego (Senatora)?

zobacz komentowany news »

tango

Szanowny Adminku! Żartowałem :)

zobacz komentowany news »

tango

@patricio."Ja czepiam się jawnego nepotyzmu. Skrobol żeby jego koleżanka z listy mogła wygodnie posadzić tyłek w fotelu w ładnym ..."Zatem gdyby komendatem był ktos inny, nie z listy PPS decyzja o przyznaniu takich środków była by zasadna?

zobacz komentowany news »

tango

Pless faworyzuje Krausa!!!!
Wysokość fotografi mało,że umieszczona jest wyżej ,sugerując jakby to On prowadził w sondażach, to jeszcze jej wysokość (h) jest o dwa centymetry wyższa!!!! To prawdziwy SKANDAL WYBORCZY!!!!!

Spokjnie to tylko taki żarcik.Satyra na aktyw wyborczy pana Krausa i odpowiedź na "wstrząsający materiał" jaki ukazała sie w przedostanim numerze Plesówwki pod tytułem SKANDAL WYBORCZY... :)

zobacz komentowany news »

tango

Dobre Ewa11! Dobre! "Czyli Katowice na czele z p.Uszokiem też nie pozyskają środków unijnych? I szereg innych miast, które powiedziało "NIE" PO, wybierając na swoich prezydentów, burmistrzów przedstawicieli lokalnych ugrupowań? "

Bielsko-Biała.Tychy.Katowice. Te miasta Platformie już pokazały "czerwoną kartke".W kilku kolejnych to tylko kwestia już dni. Nie pozwólmy by na tej mapie Śląska tylko Pszczyna jawiła sie jako zarażona platformeliozą :)

zobacz komentowany news »

tango

Patricio.Myśłałem ,że w powszechnych wyborach wybieraliśmy deputowanych! A chodziło o agenta parlamentarnej kafejki? W tej sytuacji zwracam honor.Pan Marcinkiewicz Bogdan Kazimierz jest właściwą osobą na właściwym miejscu :)

zobacz komentowany news »

tango

Nie potraficie przeżyc wyłożonych na pszczyńską OSP pieniedzy? Oczy ze zdziwienia przecieracie ,ze tyle kasy zostało przekazane na "widzi mi się " PANA! (zwracam Ci Patricio uwage) Skrobola ! A nie dziwiliscie sie skąd w maju przy zacinającym deszczu i wylewającej Pszczynce znależli sie ludzie w strażackich mundurach?Gdy Oni walczyli by dupy Wam nie zamokły Wy trzymając w brudnych łapach pilota i zmienialiście kanały w TV.WARA! wiec od strazaków,skoro nie jesteście w stanie docenić tego,co dla Was robią.

zobacz komentowany news »

tango

@papasmerf
"hattrick2010
a ty co, posty nabijasz? napisz coś od siebie a nie przenoś nam tu plesowki.
Mam nadzieję, że admini odpowiednio zareagują na to zaśmieanie"
Również na to zwróciłem uwage i odpowiednie zgłoszenie w sprawie komentarzy hartricka2010 wczoraj wysłałem.Wskazują spam jako powód. Niestety jak widac admin w takich sytuacjach jest bardzo tolerancyjny ,ale jesli ktoś użyje cytatu filmowego "wiejski głupek" post natychmiast zostaje zdjęty. Zwroce zatem naszemu drogiemu adminowi uwagę na pewną rzecz.W ciągu ostatnich kilku dni pojawiła sie cała masa nowych użytkowników ,ktorych po agitacyjnej formie komentarzy i obelgach pod adresem zwolenników Dariusza Skrobola można zaliczyc do sztabowców kandydata Krausa.Dziwie sie że administrator wyraza zgodę na masowe wklejanie artykułów innych mediów jakim jest Plesówka.Dziwie sie ,ze pozwala na to by jednodniowi klubowicze zasmiecali forum nic nie wartymi elaboratami po to tylko, by autorskie i niekorzystne dla ich ugrupowania politycznego komentarze spychane były na kolejne strony tym samym nie zauwazone przez czytelników.Szanowny administratorze.Wielomilionową frekwencje portal zawdzięcza nie tylko prezentowanym tu artykułom.To również tocząca sie na forum często ostra dyskusja.Nie chce dyskredytowac nowych użytkowników,bo każdy z nas kiedyś zaliczył tu swój pierwszy dzień.Zwracam jednak uwagę na użytkowników "okazjonalnych" którzy zarejestrowali sie tylko po to ,by w ewentualnej ankiecie oddac głos na swojego kandydata lub zagłuszyć głos konkurencji "spychając" go na tym samym na kolejne strony.W zwiazku z powyzszym zgłaszam powtórnie przedruki wstawione tu przez użytkownika Hatrrick2010 do usuniecia wskazując punkt 4(spam) regulaminu jako powód.

zobacz komentowany news »

tango

Patricio.Nie kwestionuje wiedzy Pana Bogdana Marcinkiewicza jako subiekta.Sadze ,ze jest wystarczajaca do rzetelnego wykonywania tego zawodu.Nie wydaje mi się jednak ,by zasługiwała na Bruksele.Co do poziomu wiedzy wielu urzedników...po raz pierwszy zgadzam sie z Tobą ..:)

zobacz komentowany news »

tango

Przepraszam ! Kiedy ukazuje sie nowy numer Plesówki? Po nerwowosci w szeregach bojówek PO domniemam że numer poświecony jest Drąszkowskiemu i fotoradarom ;) Trochę Wam Drążek swoją dymisją pokrzyzował plany...hahaha

zobacz komentowany news »

tango

Mój kandydat dostał sie do EP i jest cenionym deputowanym. Jaka zaś jest wartość w Parlamencie Europejskim właściela skladu budowlanego reprezentującego PLATFORME OBYWATELSKĄ???

zobacz komentowany news »

tango

@Funki.Takich opini jak Twoja na szczęscie jest wiecej.Niestety nie mało jest tez tych ,ktorzy idąc "owczym pędem" strzelają sobie w kolano.Do nich z pewnościa zalicza sie społeczność wiślańska. Przypomniałes mi w swoim komentarzu o drodze w Wiśle.To właśnie z fotoradarów przeznaczone były pieniądze na drog w tej miejscowosci.W zamian "wdzięczna" społeczność obsypała kandydat Drąszkowskiego ..kilkoma głosami.Żenada!

zobacz komentowany news »

tango

Wreszcie sie panu Posłowi udało wcisnac kolesia na posadkę. Pamietacie jak wybory do Europarlamentu z "podróbką" Marcinkiewicza przegrał?? hahaha
Cóż pogratulowac tylko wypada Panu posłowi wytrwałości :)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769