Prezentacja klubowicza

korka_

..............

W klubie od: 09.11.2005
Ilość komentarzy: 39
Ilość postów: 1016
Ilość wyświetleń: 46345

Formularz kontaktowy


Komentarze (39)

korka_

1. Mia Farrow
2. 2007

zobacz komentowany news »

korka_

Nie mogą znaleźć innej miejscówki?!

zobacz komentowany news »

korka_

Rychło w czas się wzięli za szukanie!!

zobacz komentowany news »

korka_

Kamilku, a co Ci jest??

zobacz komentowany news »

korka_

Grecja
Chorwacja
Hiszpania
Polska

zobacz komentowany news »

korka_

No, jestem z Was dumna ;-) A swoją drogą, nie potrzebujecie korektora?? :-)

zobacz komentowany news »

korka_

Szukajcie dalej ;-)

zobacz komentowany news »

korka_

1.Ray Cooney
2.Hotel jest czterogwiazdkowy

zobacz komentowany news »

korka_

Ja bym to zgłosiła do "Uwagi" TVNu. Na pewno się tym zainteresują i pomogą. Przecież to jest chore!!

zobacz komentowany news »

korka_

Dlaczego "chorej"?

zobacz komentowany news »

korka_

Jak będę chciała, to skończę.

zobacz komentowany news »

korka_

W takim razie dlaczego redakcja nie jest konsekwentna? Jeśli już podjęli się zadania opisywania wydarzeń w innych miejscowościach powiatu, to niech robią to dalej, albo w ogóle z tego zrezygnują. Co to za dziennikarze?! Łatwiej przecież zrobić zdjęcie psu wylegującemu się na okiennym parapecie niż wychylić nos ze swojej siedziby, żeby potwierdzić coś więcej o newsach wysłanych im przez klubowiczów. Na przykład o wypadku w wolańskim lesie pisałam im już kilkanaście minut po zdarzeniu. Dopiero jak wysłałam im linka strony PSP, to opublikowali informację o tym wypadku.
P.S. A niedługo pewnie komentarze klubowiczów również będą musiały przechodzić weryfikacje administratora, żeby szanownej redakcji nie urazić. Przecież nie można im zwrócić uwagi, jak było w przypadku poważnego błędu gramatycznego w jednym artykule. Błąd poprawili, ale mój komentarz nie został opublikowany, bo nie pisałam go jako klubowicz.
Trochę rzetelności i większej pracowitości, droga redakcjo.

zobacz komentowany news »

korka_

No tak, napisali o tym, bo to stało się w Pszczynie. Ale o tym, że kobieta zginęła na wskutek wybuchu gazu we własnym mieszkaniu już cisza. To chyba większa tragedia od spalenia się jakiegoś siana. Po raz kolejny okazuje się, że inne miejscowości traktuje się "inaczej", w negatywnym tego słowa znaczeniu. Już kiedyś zwróciłam redakcji na to uwagę - albo piszecie tylko o Pszczynie, albo traktujecie mieszkańców spoza Pszczyny identycznie.

zobacz komentowany news »

korka_

Proponuję, by na forum autorzy postów mogli je edytować. Przecież przypadkowo może się błąd "przytrafić", albo o czymś się zapomni...

zobacz komentowany news »

korka_

Więcej info o obozie na www.gtsforum.p2a.pl Trzeba się najpierw ZAREJESTROWAĆ!!

zobacz komentowany news »

korka_

KiKa... odpuść sobie. Jeśli nie znasz wszystkich z Woli, to nie oceniaj całej naszej społeczności. W każdej miejscowości można znaleźć takich, co "prezentują niski poziom". Artykuł mówi o wolańskich sprawach, więc w większości wypowiadają się Wolanie. Gdyby do wypadku doszło w Pszczynie, to Pszczyniacy pewnie w ten sam sposób wypowiadaliby się o tym wypadku. Ludzie wszędzie są tacy sami. A jeśli Ci to przeszkadza, to nie czytaj! I problem z głowy.
P.S. To apel do wszystkich, którzy krytykują Wolan - za wszystko - głupotę, fałszywość, analfabetyzm i inne "złe rzeczy", które robimy. Dziękuję.

zobacz komentowany news »

korka_

krzychuu19 - a czy każdy dziennikarz przed podaniem jakiejkolwiek wiadomości do informacji publicznej, nie powinien jej zweryfikować i sprawdzić jej prawdziwości?!

zobacz komentowany news »

korka_

Kamilku, ja im napisałam w tej kwestii osobnego maila. Jak myślisz, co zrobili? Pewnie usunęli go po "przeleceniu" wzrokiem. No cóż, nawet już nie można ludzi odpowiedzialnych za wypisywanie bzdur skrytykować... Czy komuś to się z czymś kojarzy??
Przepraszam, że się akurat pod tym artykułem unoszę, ale właśnie tu odczułam największą ignorancję...
[*]

zobacz komentowany news »

korka_

W 2007 roku muszę nauczyć mojego męża tańczyć!! W kwietniu czeka nas nasze wesele, a wszystkie moje ciotki są wymagającymi partnerkami w tańcu. Mam nadzieję, że się uda :P

zobacz komentowany news »

korka_

Co do konkursów - zaraz po Mundialu miała zostać wznowiona edycja konkursu "Czy znasz swój powiat", prawda? Zapomnieliście już o tym?

zobacz komentowany news »

korka_

Z tego co wiem, to kod 34-322 mają Gilowice, ale w powiecie żywieckim! Dlaczego więc komitety wyborcze stamtąd podane są tutaj?

zobacz komentowany news »

korka_

Sorki, ale błąd znalazłam... Literówkę. Powinno być "piłkarzy"!!

zobacz komentowany news »

korka_

Sprawiedliwie wygrali :) Wokalista ma świetny głos!! :)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769