Prezentacja klubowicza

energymaker

GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ

W klubie od: 27.04.2010
Ilość komentarzy: 162
Ilość postów: 402
Ilość wyświetleń: 161128

Formularz kontaktowy


Komentarze (162)

energymaker

nie wiem czy któremuś z tu obecnych przyszło sie kiedyś leczyć w prywatnej placówce szpital w nazwie za pieniądze z NFZ ale ja akurat musiałem. Kilka przykładów sala 2 osobowa jakieś 16 m kwadratowych, obsługa chodzi o pielęgniarki miła uśmiechnięta i fachowa , wszystko czyste zadbane nowe jadzenie jak dla człowieka a nie chomika. Tego nie rozumiem czemu wszyscy wzbraniacie się od prywatnej służby zdrowia. Pewnie żaden z was nie miał z nia styczności no może u dentysty ale na płatne plomby nie narzekacie. Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

energymaker

fakt faktem tango ma rację w niektórych swoich wypowiedziach bo są podparte konstruktywnymi wnioskami oraz przykładami. ale nie rozumie jednego po co przy tym obrażać innych wystarczyłoby wyrazić swoje zdanie i tyle. Pozdrawiam tango i Tumka Tomanowicza

zobacz komentowany news »

energymaker

widzę że "Pan" tango nie odpuszcza obraża ludzi jak leci. Dziwi mnie jednak brak reakcji administratora portalu. Widzę "Panie" tango że twoje wypowiedzi sprowadzają się do jednego, a mianowicie do tego aby przed wszystkimi SAMEMU SOBIE udowodnić to że jesteś lepszy niż reszta użytkowników tego portalu. Trochę mi ciebie żal. Dawno temu lekarze określili takie zachowanie jako niską samoocenę oraz kompleksy. Pozdrawiam i głowa do góry "Panie" tango

zobacz komentowany news »

energymaker

ja tam gościowi nie współczuje żeby tak rozwalić auto to nie wystarczy 90km/h a niektórzy użytkownicy portalu powinni zasięgnąć korepetycji z języka polskiego. Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

energymaker

zaraz się Pan tango doczepi sprostuje jeździć i poznawać przepisy w praktyce

zobacz komentowany news »

energymaker

jak by książki i internet tak dobrze uczyły jeździć to po co ktoś wymyślił jazdy na kursie a na egzaminie część praktyczną no może na skuter nie trzeba mieć uprawnień ani przepisów znać a i tak po drogach można jeździć

zobacz komentowany news »

energymaker

ja ma radę na złodziei i innych przestępców zamiast odsiadki albo zawiasów kara krótsza o połowę ale ciężkie roboty. Od razu przyjemniej i zarobili by na siebie. A co to za niefrasobliwość może w ogóle nic nie kupujmy i nie miejmy to wtedy nie będzie co kraść. Arapaho głupoty piszesz i tyle!!!

zobacz komentowany news »

energymaker

"Panie" tango nie napisałem że nie zna "Pan" przepisów tylko że zna je pan z internetu a to jest różnica. Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

energymaker

jak byś nie wiedziała te cywilizowane kraje nie usypiają zwierząt bo to nie moralne i nieludzkie no chyba że zwierze jest nieuleczalnie chore. A podaj kraj który zabija zwierzęta w schroniskach z tych cywilizowanych. Pewnie nie masz pojęcia o czym piszesz

zobacz komentowany news »

energymaker

re galerianka. Każde żywe zwierze ma prawo do życia i nic tego nie zmienia. A to że te zwierzęta sa bezdomne to tylko wina ludzi twojego pokroju. Jak byś nie wiedziała większość psów w Polsce stanowią mieszańce i nikomu nie przeszkadza że nie mają rodowodów bo kochają i są wierne właścicielowi tak samo jak psy rasowe. A psy rasowe różnią sie tylko tym że zostały wychodowane w konkretnym celu użytecznym człowiekowi. Mieszańce są zdrowsze a psy rasowe cierpią na wiele różnych chorób znam sprawę bo sam mam psa rasowego i mieszańca fakt że ten rasowy jest może i mondrzejszy od mieszańca ale kochają mnie tak samo. A co do twojego jorka załóżmy że ci piesek zaginie ( czego Tobie i jemu nie życzę) dostanie pcheł złapie go hycel i co maja go uśpić. Taka twoja teoria.

zobacz komentowany news »

energymaker

re galerianka. Bzdury pleciesz! Jak byś nie wiedziała co piszesz. psy rasowe powstały z POMIESZANIA innych ras czyli tak naprawdę wszystkie psy są mieszańcami. Ata w ogóle czy ta woja Mimi ma rodowód bo pewnie nie i taki z niej pies rasowy.

zobacz komentowany news »

energymaker

widzę że "Pan" tango z pojazdów jakie w życiu prowadził to był tylko rower. A przpisy drogowe i życie zna z internetu. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

zobacz komentowany news »

energymaker

re galerianka. kobieto co ty piszesz ty chyba masz serce z kamienia albo wcale go nie masz a rozumu raczej też, bo byś takich głupot nie pisała. Chętnie bym wziął psiaka ale mam dwa. Podobno psy ze schroniska dają dużo więcej miłości niż taki wychowany od szczeniaka.

zobacz komentowany news »

energymaker

re tango. Musisz koniecznie udowadniać sobie że jesteś lepszy niż wszyscy a to nic innego jak tylko kompleksy!

zobacz komentowany news »

energymaker

a tak w ogóle Panie tango ( a piszę Panie bo w końcu jestem prostakiem) strasznie bronisz sprawy napisz czemu jesteś obrońcom takiego rozwiązania.

zobacz komentowany news »

energymaker

widzę że Pan tango robi z pless.pl jakiś prywatny folwark do gnojenia ludzi a nie wypowiadanie się na temat związany z danym postem.Pozdrawiam i proszę administratora o reakcję

zobacz komentowany news »

energymaker

re tango. Może zacznę od tego . Nie biadole na to że to "łatanie budżetu" bo to nie było genezą moich wypowiedzi ale to przez to że nie czytasz dokładnie komentarzy. Po drugie prewencją (jak byś nie wiedział to znaczy zapobieganie na łatwiejszy język) są znaki, progi zwalniające nawet znienawidzone światła które zapalają sie na czerwono jeżeli tylko pojazd jedzie szybciej. Ale nie to że dostajesz mandat ,wtedy to już nie jest prewencja tylko kara. Alę widzę że te pojęci tyle samo dla ciebie znaczą. Chodzi mi o to dlaczego zarabia na tym firma zewnętrzna w której interesie powinno być aby tych mandatów było jak najwięcej a nie jak najmniej, ale widzę że tego też nie rozumiesz. Co do tego że nie pamiętam to ja nie jestem z ludzi którzy godzinami siedzą przed kompem szperając i wytykając błędy innym. Ale na pewno jetem kierowca który jeździ po Pszczynie i powiecie pszczyńskim i mam coś do powiedzenia na ten temat. A patrzą na twoje wypowiedzi na ten temat zastanawiam się czy przypadkiem nie jesteś osobiście umoczony tą sprawą. Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

energymaker

re kierowca. Wszystko ok ale jak czasami widzę nie kończącą sie "pielgrzymkę" na pasach(szczególnie w dni targowe) to dopiero wtedy chce się płakać. A co do tej babki na pasach to ilu może miec znajomych akurat na tym przejściu do pieszych jakieś fanaberie tu piszecie. Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

energymaker

dokładnie nie pamiętam ale chyba w pierwszym artykule na temat fotoradarów na pless.pl bylo napisane że już pierwszego dnia udało się "złapać" 2500 "sponsorów" także wnioski wysuwają się same .Ale racja jeżeli fotoradar kupił by na własność UM to ja jetem za bo sam mam dość depanów w 50konnych samochodach szpanujących prędkością. Tylko sprawa aż śmierdzi z daleka. Moim zdaniem z urzędu powinna się tym zainteresować prokuratura. Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

energymaker

zwał jak zwał ja też chcę obrabiać zdjęcia za taką kasę bo chyba tylko głupi by nie chciał. PO czy PIS czy jeszcze inni wszyscy są ludzmi i każdy widzi tylko siebie bo taka jest prawda tylko rządzić trzeba tak żeby nas od tego koryta wyborcy nie wykopali żeby wszystko było na granicy i żeby nie przegiąć. W Polsce tak naprawdę istnieje pozorna demokracja a to dlatego że rządzić może tylko ten kto ma kasę,.Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

energymaker

nie wiem czy to prawda ale ponoć ta prywatna firma dostaje 80 zl za jaden mandat prosty rachunek 2500 zdjęć dziennie to jest 200tys zł nowy foto radar kosztuje ok 130tyś zł . Po prostu czysty biznes inwestycja zwraca sie jednego dnia apotem to już tylko na siebie zarabia . Szkoda że nie wiedziałem o przetargu (pewnie jak większość) wzioł bym kredyt i ja bym brał 75zł za mandat to chyba bym ten przetarg wygrał. Ciekawe dlaczego Urząd Miasta w Pszczynie nie wzioł kalkulatora i nie policzył że foto radar na własność to czysty zysk tylko podnajmują jakąś firmę . Może ktoś z UM to skomentuje. Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

energymaker

Ale" stadion" a jakie trybuny no chyba na jakieś 50tyś kibiców . Pozdrawiam autora tego reportażu.

zobacz komentowany news »

energymaker

sie jeździć nie umie a prawo jazdy mają chyba za worek ziemniaków i czapkę śliwek

zobacz komentowany news »

energymaker

każdy chwali swoje ale przy okazji Goczałkowice najlepsze

zobacz komentowany news »

energymaker

takich jak ty kawasaki to powinno się zamykać w szpitalach psychiatrycznych o zaostrzonym rygorze, teoretycznie jak nie szanujesz własnego życia to i czyjegoś pewnie też nie a może to wina braku mózgu trudno powiedzieć to oceni już lekarz tak czy tak jesteś niebezpieczny. Pochwal się jeszcze gdzie ty jeżdzisz te 250 bo mi się wydaje że maks u nas to 130. A tak przy okazji jak taki gość jak ty się rozwali na motorze przy takiej prędkości to organów nawet z ciebie nie będzie!

zobacz komentowany news »

energymaker

Motocykliści i kierowcy samochodów się nie lubią i to fakt pewnie z zazdrości a to bo ten nie stoi w korku tylko się wrył, a jemu na głowę nie leje i chojraczy na deszczu i można by tak wymieniać i wymieniać a i tak nic nie zmienimy. Przykro

zobacz komentowany news »

energymaker

Tak jak już wcześniej mówiłem czarne owce zdarzają sie wszędzie ale szczerze mówiąc przez całe moje zycie spotkałem tylko kilku "normalnych" motocyklistów niektórych nawet autem wyprzedziłem. Brakuje nam wszystkim jeszcze kultury na drodze no i perzedewszystkim dobrych dróg

zobacz komentowany news »

energymaker

Motocyklista z tobą się zgodzę ale niektórzy nadużywają tego sformułowaniatylko dajcie szanse sie w nim zobaczyć. Przykład z przed chwili . Wyjeżdzam z podporządkowanej ulicy w terenie zabudowanym patrzę w lewo motocykl jakieś 1,5km ode mnie nie zdążyłem nawet dwujki włożyć a facet na mnie trąbi podczas wyprzedzania i pokazuje środkowy palec. Widziałem go ale co ma czekać aż przejedzie bo co bogiem jest czy co? Brak słów

zobacz komentowany news »

energymaker

re milus
Jak chcesz wiedzieć to jestem aktywny zawodowo przez to że pracowałem już 12 różnych firmach i na różnych stanowiskach nie mam problemu z praca jetem też młody co niewątpliwie ma też wpływ na to że nie mam problemu z podjęciem pracy. Dam ci przykład z mojego otoczenia .Chłopak kończy studia o kierunku marketing i zarządzanie i nie umie znależć pracy więc mówię nie przejmuj się mam znajomego co ma firmę budowlaną coś się znajdzie na to jego matka cyt: "co mój syn na budowę to po co on się uczył tyle lat żeby teraz fizycznie pracować " Chcieć to móc

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769