Prezentacja klubowicza

Jock

Pszczyna

W klubie od: 09.11.2005
Ilość komentarzy: 22
Ilość postów: 304
Ilość wyświetleń: 32977

Formularz kontaktowy


Komentarze (22)

Jock

no nareszcie! :) całą zime czekałem na tą infromację! :P

zobacz komentowany news »

Jock

Kiedy dokładnie wznowione beda rozgrywki Palp-u? :P

zobacz komentowany news »

Jock

też już bym chciał wiedzieć co, gdzie i jak, ale jak narazie widać że zbytnio nie kwapią się aby dodać taka informacje :>

zobacz komentowany news »

Jock

też już bym chciał wiedzieć co, gdzie i jak, ale jak narazie widać że zbytnio nie kwapią się aby dodać taka informacje :>

zobacz komentowany news »

Jock

też już bym chciał wiedzieć co, gdzie i jak, ale jak narazie widać że zbytnio nie kwapią się aby dodać taka informacje :>

zobacz komentowany news »

Jock

No to tak na dobrą sprawę jeszcze Katonów brakuje :P

zobacz komentowany news »

Jock

Mecz Japi-Bud - Fc Profi M-tec przełożony na poniedziałek na godz 19.30 :>

zobacz komentowany news »

Jock

Mnie się wydaje że dzisiaj ok godz 19.00 :> ostatnim razem losowanie było o 19.30 bodajże, więc chyba teraz też tak będzie :)

zobacz komentowany news »

Jock

Sposród wszystkich dwumeczów na pewno w czterech można wskazać faworytów, a w pozostałych sprawa awansu będzie niezwykle ciekawa i interesująca m.in w dwumeczu Jakuba i Ełki oraz w wspomnianym poniżej dwumeczu Bananów i Prodrexu. Sadząc po formie jaką prezentują na wiosnę gracze Mosiru i Kilersów też zapowiada się ciekawe widowisko :) nie pozostaje nic tylko czekać na czwartkowy wieczór :)

zobacz komentowany news »

Jock

Jeśli już mowa o tych co grają lepiej na wiosnę to także trzeba wspomnieć o tych teamach, którym się wiedzie gorzej w tej rundzie a są to m.in gracze drugoligowych zespółow Team Prevent i Drużyny Fryzjera ;) zresztą kto przygląda się na bieżąco zmaganiom tych drużyn to pewnie się ze mną zgodzi :) (lecz niekoniecznie).

zobacz komentowany news »

Jock

To po części pokazuje, że nie można lekceważyć żadnej z drużyn :) i to jest właśnie najciekawsze w Pucharze Ligi :)

zobacz komentowany news »

Jock

Sew-met zaliczył falstart, gdyż pojawili się na meczu ledwo w 6 osobowym składzie i na domiar złego bramkarz Sew-metu doznał kontuzji barku :> stąd wynik taki a nie inny :)

zobacz komentowany news »

Jock

to jest wojskowa konstrukcja wiec napewno wytrzyma :P :)

fajnie bedzie na zjezdzie na ulice hallera (od strony bielska) napewno nie obedzie sie bez stluczek i wypadkow :) a bierunska? och sami wiecie ;)

zobacz komentowany news »

Jock

mnie się wydaje, że mimo zamkniętego przejazdu będzie tam udostępnione przejście dla pieszych idących na miasto i z miasta :) a co jednak będzie to się przekonamy :)

zobacz komentowany news »

Jock

Warto też odnotować fakt, że inaczej wygląda gra PLKS przy mocniejszym dopingu kibiców :]

zobacz komentowany news »

Jock

Przegrały gładko 3:0 :/

zobacz komentowany news »

Jock

Hmmm drogi na moim osiedlu szczerze mówiąc to wyglądają jak szachownica i no wspomniana dziura... :| dobrze, że zbyt często nie jeżdze po moim osiedlu :]

zobacz komentowany news »

Jock

ja chyba też się wybiorę :) i wezne sobie swoje klapki bo zapewno zaś zbraknie :P

zobacz komentowany news »

Jock

Ja oprócz WC, proponowałbym odnowić cały dworzec (stopniowo, ale odnowić), jakoś jestem przekonany że nie jest potrzebna do tego jakaś bardzo duża kwota pieniędzy; a i oczywiście jakaś służba porządkowa :P często panowie policjanci jeżdza do snack baru kolo dworca coś zjeść więc porządku przez jakiś czas mogli by pilnować :P

zobacz komentowany news »

Jock

Moim zdaniem małe zainteresowanie meczami wynika pechowymi końcówkami sezonu w ostatnich latach a po za tym to kiedyś musiała się wykruszyć "stara" dobra ekipa naszych siatkarek :] to było nieuniknione :] Wg mnie teraz nasz zespół także pokazuje wspaniałą siatkówkę na miare 1 ligi więc jak najbardziej kibicuje za tym aby się wkońcu w tej lidze znalazły bo po tylu latach "męk" należy się naszym siatkarkom awans :) poza tematem nie ma dobrej hali w Pszczynie która by pomiescila wiecej ludzi, gdyby byla napewno wiecej kibicow by przychodzilo :] Pozdrawiam Wszystkie Zawodniczki PLKS'u :* a także wiernych kibiców :) Cye :*

zobacz komentowany news »

Jock

No może wkońcu ktoś to wyremontuje, bo szkoda by było takiego "zabytku". Jestem "za" generalnym remontem tego budynku.

zobacz komentowany news »

Jock

Jak dla mnie to bardzo dobry sprawdzian naszych siatkarek chociaż wypadł jak wypadł. Ja wierzę, że w sezonie pokażą się z jak najlepszej strony :] Siatkarki jestem z Wami :D Awans do I ligi jest w zasięgu ręki! :] Pozdro :]

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769