Prezentacja klubowicza


Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy


Komentarze (17)

dawid88

Phi. Pocieszcie się faktem że w bielsku aktualnie są większe korki. Tam to sie stoi w godzinach szczytu nawet ponad 1 h.

zobacz komentowany news »

dawid88

andy! Rowerem jakoś ominiesz te dziury.

zobacz komentowany news »

dawid88

Powinni zlikwidowac połowe połaczeń. Pociągi sa puste albo całkowicie przepełnione. Przynajmniej tak było jak ja jeździłem pare lat temu. Powinni zlikwidować połaczenia gdzie jedzie max 5 osób i będzie bezpieczniej, mniej korków i oszczędniej etc.
Teraz jeżdze do Katowic samchodem co zajmuje mi 25 - 35 minut. Dojazd na PKP i podróz pociągiem ok 1,5 h nie licząc opóźnień. Cena biletu + koszty paliwa zwiazane z dojazdem do PKP + paliwo stracone w korkach = ok 100 zł więcej samochodem do Katowic niż PKP ale szybciej i wygodniej.

zobacz komentowany news »

dawid88

andy633
Plecaczek i kredeczki do szkoły już kupiłeś?
Zajmij sie edukacją, a nie wypowiadaj sie na tematy które nie są związane z Tobą i na których sie nie znasz. Prawa jazdy jeszcze pewnie nie masz. Twoja największa przygoda z motoryzacją to siedzenie w foteliku na tylnim siedzeniu. Jak Twojemu tacie odbiorą prawo jazdy przez te fotoradary to kto Ci dupe będzie wozić??

zobacz komentowany news »

dawid88

w pszczynie do szczęścia brakuje mi fotoradarów na każdej ulicy.

zobacz komentowany news »

dawid88

pless1
Czego Ty nie powiesz, a PT-91 TWARDY też jeździłeś?

zobacz komentowany news »

dawid88

Ja myślałem że od wydawania wyroków są sądy a nie zwykli prości ludzie. Widocznie tylko mi się to wydawało.
Na portalu pless dużo jest ludzi wielce znających sie na polityce i polskim prawie. tylko szkoda ze te osoby nie znają konstytucji RP. Zgodnie z art. 42 każdą osobe uważa sie za niewinną, dopóki jego wina nie zostanie udowodniona prawomocnym wyrokiem sądu (tzw. zasada domniemania niewinności, oskarzyciel musi przekonać sąd że winny jest oskarżony. Oskarżony nie musi udowadniać że jest niewinny. Ta zasada działa na korzyść oskarżonego), a wy już wydaliście wyrok jak nawet nie znacie sprawcy tego karygodnego przestepstwa.
Polski kodeks karny obejmuje i to przestępstwo za które napewno nie grozi kara dozywotniego pozbawienia prawa jazdy. Czy gorszą karą od pozbawienia prawa jazdy nie jest czasem odsiadka w wiezieniu???

zobacz komentowany news »

dawid88

'Jeśli jednak prędkość przekroczona jest o prawie 100km/h! jak ktoś tu pisze, to nie rozumiem wstawiania sie za kimś takim...'

Czy ja sie za kims takim wstawiam???
To że nie czytam wszystkich komentarzy, to nie znaczy że nie umiem czytać, nie???
Nistety nie mam tyle wolnego czasu co ton i nie czytam każdego postu i komentarza na portalu pless.pl mam lepsze zajęcia.
Każdy powinien patrzeć na siebie, jak on jeździ, a nie narzekać na innych. W Polsce jest tak że jak widzimy kogoś popełniającego wykroczenie drogowe to wszyscy psioczą, obrzucaja błotem takiego, a jak sami popełnimy to samo wykroczenie to wszystko jest ok. Bo w Polsce niektórzy ludzie są popierdole*ni!!!
Oczywiście nie popieram przekraczania prędkości o 100 km/h
Wolał bym zeby policja i straż miejska zajeła sie tymi wszystkimi zdezelowanymi gratami które jeżdzą po drogach. Które tak samo wpływają na ilość rannych i zabitych na drogach co przekroczenie predkości. A pod uwagę powinni wziasc przedewszystkim wszystkie samochody z przerobionymi tlumikami które bucza aż uszy bolą i wszystkich tych z tymi super sprzetami audio! Czy wy nie widzicie że to oznaka buractwa?? Może nie w Pszczynie, ale w wiekszych miastach np.: w Katowicach to wszyscy sie z takich smieją.
Jak to ktoś bardzo madry powiedział "głupich nie sieją, sami sie rodzą"

zobacz komentowany news »

dawid88

Ja tylko pisze to co słyszałem. Osobiście staram sie nie przekraczać dozwolonej predkości. ale jak każdemu zdaza mi sie popełnic wykroczenie drogowe. Tylko głupiec twierdzi że nigdy nie narusza zasad ruchu drogowego i jest "miszczem" kierownicy!!! Nieświadomie dokonujecie wiecej wykroczen niż sie wam wydaje.

W Polsce tylko biedni płacą mandaty.
Dużo po drogach nie jeżdze, ale te 3,5 tys km co robie miesiecznie wystarczą mi do tego aby stwierdzic, że im wiekszy grat na drodze tym szybciej jedzie i wiecej wykroczeń dokonuje.

Znam kogoś kto był w Niemczech i powiedział mi to i owo. Tam na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu to tylko polacy zapier*****ą swoimi gratami 200 km/h i wiecej. Bogaci w Porsche czy nowych mercedesach to jeźdza na ogół przepisowo. W Polsce jest to samo.
Szybka jazda prszedłuzeniem pe***a

zobacz komentowany news »

dawid88

Sposób na uniknięcie zapłaty całości mandatu???

Po niezapłaceniu mandatu, po ok 3-4 miesiącach przychodzi wezwanie do US.
Po miesiacu idziemy tam i mowimy że fizycznie nie posiadamy mandatu, po czym miła Pani podaje nam nr konta na jaki mamy wpłacic należnośc. Wpłacamy 10% wartości mandatu ( na koncie bankowym US jest tylko odnotowany fakt dokonania wpłaty, a nie ilośc pieniedzy jaką przelaliśmy na konto US. Czas jaki US potrzebuje na sprawdzenie wysokości wpłaty waha sie poniedzy 6miesiecy a 1 rokiem) Po roku przychodzi list z US informujący że została wpłacona taka a taka kwota z dopiskiem że nie musimy już wpłacać reszty zaległosci gdyż mandat został przedawniony ( mandaty przedawniają sie po roku od wystawienia)

Ale jest to niezgodne z prawem i mandaty nalezy płacic. Napisałem to tylko tak informacyjnie. Oczywiście nie wypróbowałem tego. A dowiedziałem sie tego od kolegi mojego kolegi który ma kolege którego wujek słyszał to od kuzyna swojego kolegi.

zobacz komentowany news »

dawid88

nie ma rzeczy niemożliwych
Są tylko mało opłacalne i nieopłacalne.
Szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla.
Zrobi się z tego jeszcze JELCZA ewentualnie LUBLINA

zobacz komentowany news »

dawid88

Grant ??? Czy to nie jest ta wiejska speluna w jankowicach gdzie co weekend spotyka sie wiejska młodzież niemająca żadnych ambicji i jedyną formą rozrywki jaką znają to jest wiejska dyskoteka???

Jeśli Wy uważacie ze zabawa na tego rodzaju dyskotekach może być szczytem waszej rozrywki to ja Wam bardzo współczuje.

Nie ma to jak zycie studenckie!!!

zobacz komentowany news »

dawid88

jak to dobrze że wspaniali i bezstronni urzednicy RIO dopatrzyli sie tak haniebnego i nieetycznego czynu. Naszczescie urzednicy zareagowali z cala surowością i nakazali zwrocic te pieniadze. Badzcie blogoslawieni o doskonali i przecudni pracownicy urzędów którzy zwracacie uwagę na poczynania zbłąkanych owieczek.

P.S.
Jak dla mnie to mogą sobie te pieniadze zachować i 4 litery podcierać.

zobacz komentowany news »

dawid88

"Policjanci w KPP Pszczyna zatrzymali 20-letniego mężczyznę kierującego rowerem, będącego w stanie nietrzeźwości – 0,46mg/l. "
Rozumiem że jest to wykroczenie, ale czy aż tak wielkie zeby pisać o nim na portalu???
Jak kupie sobie choinke o zapachu kokosowym do malucha to też o tym napiszecie???

zobacz komentowany news »

dawid88

We wtorek zahaczyłem moim fiatem 125p o sąsiada płot. Zdjęcia wraz z filmem mam dostarczyć osobiście czy mogę poprzez Pocztę Polską???

zobacz komentowany news »

dawid88

Używasz najnowszej wersji photoshopa???

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769