Prezentacja klubowicza

cirka

Pszczyna

W klubie od: 16.08.2010
Ilość komentarzy: 276
Ilość postów: 4425
Ilość wyświetleń: 922039

www.cirkapress.wix.com/pless

Formularz kontaktowy


Komentarze (276)

cirka

gratulacje dla organizatorów zbiórki podpisów

a wystarczyło zwolnić Czajkowskiego, co panie burmistrzu?

a takie to proste - jak SM jest zła to i łatwiej być przeciw niej - dlaczego władzuchna o tej oczywistej oczywistości nie wie?

zobacz komentowany news »

cirka

drogi czy program Serce Wsi?

ani jedno ani drugie

redukcja etatów w oświacie

zobacz komentowany news »

cirka

nie rozumiem po co Goczałkowicom te figury kwiatowe - nie mogliby się wzorować na Pszczynie? - wówczas zostaliby vice perłą Śląska (wiadomo perłą jest Pszczyna)

z kilku rond jakie mamy w mieście - jedno się wyłamuje - ale tam jakiś nawiedzony społecznik kwiaty sadzi i kosi - reszta jak trzeba cymesik - zielsko po pas aby dobrze się z otoczeniem parku zlewało.
A w ogóle kwiaty sztuk 25 sadzi się tylko w donicach przed ratuszem - czy ich tam w tych Goczałkowicach pogięło? - chcą mieć ładnie? - a po co? - po pszczyńsku lepiej

niech no mi kto przypomni - ile wynosi budżet Zakładu Zieleni Miejskiej?

zobacz komentowany news »

cirka

oj, Tomasz Tomasz

odnoszę wrażenie że ten "Frajer" w nicku nie bez kozery dałeś - to jakaś publiczna samokrytyka

naiwny jak dziecko we mgle

ty sądzisz, że Skrobol nie jest świadom co mieszkańcom przeszkadza i czego potrzebują?

ja uważam, że doskonale sobie zdaje z tego sprawę - tylko jak usiadł na stolcu burmistrzowskim i wziął w objęcia jak mu się wydaję władzę absolutną - to ma to zwyczajnie gdzieś

już niedługo będziesz mógł obserwować cudowne olśnienie Skrobola - wybory będą przecież - i se chłopina w try miga przypomni. Nasłuchasz się bajek zielonego gaju jak to on już wiem, ze w mieście winno być czysto, bezpiecznie i kolesiostwo gonić, gonić, gonić!!

PS - Chociaż szczerze mówiąc nie sądzę aby on (Skrobol) ponownie kandydował. Akurat Szostakowi skończy się zakaz piastowania stanowisk państwowych (przypomnę Szostak uznany za kłąmcę lustracyjnego, ciąży na nim 3 letni zakaz zajmowania stanowisk państwowych). I w najbliższych wyborach to Szostak będzie kandydatem PPS, a Skrobol przejdzie na zasłużony odpoczynek prawdopodobnie do PIKu (o ile by tak nie daj Bóg PPS wygrało).
Skrobol to figurant - grzeje miejsce dla PPSu i się chłopaki nie szczypią - nawet im graj niemądre rządzenie Skrobola - będzie w kampanii co wytykać i na kogo grzmieć

zobacz komentowany news »

cirka

@Rosomak - a propos rozumienia - wiesz najgorzej jest jak się nie wie co się pisze

mam nadzieję, że wszyscy tam w tym twoim RASiu są równie bystrzy jak ty - czy może ty najsprytniejszy pomiędzy?

PS co nie powiem bardzo by mnie cieszyło

zobacz komentowany news »

cirka

re MiKi - ty chyba nie czytasz prasy lokalnej, co?

w przedostatnim numerze Gazety Pszczyńskiej można było się zapoznać ze stanowiskiem komendanta Czajkowskiego na okoliczność pijaństwa w parku. Już referuję:

1. jakie pijaństwo?!!! - SM nie daje wiary głosom które mówią o rzekomym pijaństwie - przecież do nich nikt nie dzwoni, nie zgłasza, nie prosi o interwencję. Ten kto to widzi ulega zbiorowej halucynacji.

2. to że grupki siedzą sobie na ławkach wcale nie oznacza że oni coś złego robią!!! Ot, młodzież spędza czas na recytacji wierszy, tyle że głośno. A te flaszki, pety, śmieci jakie po nich zostają to złośliwe nornice podrzucają.

3. poza tym jest LATO - a tu wiadomo - i konia z rzędem temu kto wyjaśni co komendant miał na myśli

masz jakieś pytania jeszcze?

zobacz komentowany news »

cirka

elaboraty piszeta - a sprawa prosta jak kita od śledzia - Rosomak to perfekcyjnie przedstawił
kasa Misiu

w przypadku pszczyńskiej SM - kasa, władza i sex

interesy obywateli i tych którzy dorwali się do panowania w mieście (tak, tak panowania, w praktyce widzimy patologię władzy w postaci grupy osób której się rządzenie zamiast służby pomyliło z panowaniem). Mieszkańcy chcą skutecznej i moralnej SM, władzunia przystawki która jest aparatem represji, grupą mającą prawo ściągania haraczy. No i najważniejsze aby ten haracz został tu na miejscu a nie poszybował w niebyt.

Drugie - istnienie SM dla władzy to korzyść w postaci etatów które można obsadzić koleżkami. No bo gdzie by znalazł pracę taki p. komendant Czajkowski? W policji go nie chcieli z racji jego powszechnie znanych słabostek do kobiet. A tu (w SM) proszę - nikomu nie przeszkadza i se poklepuj ile wlezie.
Taki PIK w Pszczynie nie jest z gumy - ilu tam można wcisnąć? No ilu?
A Pszczyński PPS to mili i sympatyczni ludzie - tu w szczególności p. Skrobol bryluje - wiadomo krąg przyjaciół wielki. To i trzeba potem to jakoś urządzić, co nie?

Drodzy Państwo - najlepsza rada - przy najbliższych wyborach głosujcie na kandydata który jeśli nie likwidację to na pewno w programie będzie miał gruntowną reformę SM. Równocześnie eliminujcie tych, którym Pszczyna poprzez ich złe zarządzanie tymi strukturami i ochronkę dla patologii to zjawisko zawdzięcza. Proste?

zobacz komentowany news »

cirka

rozwiązać i rozgonić na 4 wiatry to towarzystwo wzajemnej adoracji !!!

zobacz komentowany news »

cirka

chytry dwa razy traci

zobacz komentowany news »

cirka

mój boshe - tak bezczelnie robic z ludzi wariatów????

a gdzie te książęce sady, ogrody?!!!

no chyba, że te jabłka na dębach rosły

co za szczyty szczytów nieprofesjonalizmu - dorwało się do decyzji takie co nawet z lenistwa nie chce przeczytać materiałów historycznych i udaje, że świeci

zobacz komentowany news »

cirka

he he he he he - normalnie yaya jak berety

no ale cóż jak przy wyborze zarządzającego projektem głownym kryterium nie był profesjonalizm a stopień zażyłości z burmistrzem - to tak się to kończy - czego można oczekiwać od polonisty, którego szczytem zawodowstwa był wybór koloru wykładziny do siłowni?
zresztą nie o to chodzi - po co został namaszczony zapewne wykona - jest kasa do wyssania - siem robi - mało czasu zostało, nie ma co się skupiać na lepszej zasłonie dymnej, prawda?

jak Państwo mogą przeczytać w artykule - "nic już zrobić nie można" he he he he he

zobacz komentowany news »

cirka

przekaz historyczny, w szczególności lektura pamiętników księżnej Daisy mówi, że księżna nie znosiła Pszczyny - przebywała tu tylko wtedy gdy musiała. Celebrowanie Dni Daisy przy takich faktach wywołuje ambiwalentne uczucia. Szkoda, że pomysłodawcy tego nie uwzględnili.

Jedną z rzeczy jakie irytowały Daisy w Pszczynie był smród i brud. Paradoksalnie miasto na tym zyskało albowiem księzna nakazała budowę kanalizacji oraz edukację mieszkańców aby problem m.in. wylewania ekstrementów wprost na ulicę zmniejszyć.

Budzenie ducha księżnej aby powróciła do tego koszmaru jest niestosowne - współczesna Pszczyna jest kpiną - brudno, zarośnięte, park przekształcony w letni ogródek piwny, zapachy od Wrony itd, itp. Na to aby miasto zmieniło swoje oblicze przy obecnej władzy nie ma co liczyć - zatem apeluję:
dajcie Daisy święty spokój, niech spoczywa w spokoju - nie budźcie jej by ponownie przeżywała ten koszmar

zobacz komentowany news »

cirka

podsumuję - nie ma lepszego miejsca na takie apele jak właśnie takie artykuły - ale apele do zamożnych!!! do tych silniejszych pośród nas

co robicie z tymi pieniędzmi?
sami ich nie przejecie - podzielcie się nimi - stwórzcie coś dla ogółu - pokażcie, że nie tylko macie głowę do interesu ale że jesteście również kimś wyjątkowym, mądrym, więcej widzącym, szczodrym
nie macie czasu na działania poza zawodowe? - oki, to zrozumiałe - ale może wystarczyłoby na początek być trochę lepszym dla swoich pracowników - dajcie im lepiej zarobić - przecież nie przepiją tego - zrobią koło domu i wszyscy będziemy ładniej mieszkać i żyć, może zrobią remont - skorzystają lokalni fachowcy, może właśnie pójdą rodziną na rynek zjedzą obiad w restauracji lub deser w kawiarni albo inną dowolną rzecz z tysiąca możliwych

tak sobie myślę - 36 milionerów, tak? - to po sto tysięcy dla nich pikuś - razem stworzą budżet 3 milionów 600 tysięcy - za takie pieniądze doskonale w Pszczynie funkcjonowała by wyższa szkoła zawodowa - perfekcyjni murarze, piekarze, restauratorzy, hydraulicy, krawcowe, aż po fotografów, informatyków czy innych - niech sami wymyślą - Szkoła Zawodu imienia Daj Wędkę

zobacz komentowany news »

cirka

cała ta dyskusja jaką Państwo prowadzą na temat oceny społeczeństwa jest irytująca - kompletny bezsens i wyzłośliwianie się na ludziach Bogu ducha winnym. Czegoś oczekujecie? coś oceniacie?
to proponuję energię skierować tam gdzie to jeszcze może przynieść jakiś efekt

mamy takie powiedzenie: czemuś biedny? - boś głupiś, czemuś głupiś? - boś biedny

Ta warstwa społeczna jaką obraźliwie określacie "wieśniaczą" była, jest i będzie - lenistwo, niezaradność, brak przymiotów intelektualnych czy osobowościowych generuje taki stan. Tacy ludzie nie mogą być klasą średnią i tyle. Właśnie z tych powodów jakie wymieniłam. A to klasa średnia i ludzie zamożni a nie biedni są siłą pociągową postępu, rozwoju.
Do nich należy kierować apele, a nie do ludzi którzy zanim wydadzą każdy grosz 3 razy z każdej strony obejrzą - a i tak finalnie przeznaczą na huk kufel piwa czy lody na patyku. Oni nie mają potencjału. Gdyby ich status był inny - mogliby sobie pozwolić na więcej - a tak? Nie zrobią tego BO NIE MOGĄ!

Kierujcie apele o czynny udział w rozwoju gospodarczym do tych którzy rzeczywiście mogą go tworzyć. Do tych co pieniądze mają.
Dlaczego oni robią zakupy już nie mówię że w Pszczynie ale poza Polską? Dlaczego urlop spędzają w Egiptach czy na innych Seszelach? Dlaczego nie kupują dzieł sztuki rodzimych artystów czy wyrobów polskich rzemieślników?
Dlaczego ktoś taki jak Kulczyk przeznacza 20 milionów złotych na budowę muzeum żydowskiego a nie na coś innego?

My jako konsumenci mamy jeszcze niską świadomość swojej siły oddziaływania - oprę się na przykładzie Kulczyka. Żal, że te pieniądze mają takie przeznaczenie. Muzeum może i jest potrzebne ale czy akurat teraz? Zysk z którego tę kwotę p. Kulczyk wyasygnował pochodzi z naszych kieszeni bo kupujemy jego towary lub korzystamy z jego usług. Niby jego pieniądze niech robi co chce, ale nie do końca. Mogę wybrać coś innego tak by Kulczyk nie czerpał korzyści, prawda? Jeśli jesteśmy mali to zróbmy to co możemy, poszerzmy horyzonty, bądźmy świadomi - kupujmy towary tych przedsiębiorców którzy wspomagają społeczeństwo, tę część słabszą. Jeden biznesmen zysk przeznacza na siebie, inny dzieli się nim. Sponsoruje akcje prospołeczne, wspiera instytucje służące wszystkim, funduje stypendia itd. I teraz pytanie - komu dać zarobić? I to od nas zależy.

I inna sprawa - narzekacie na ludzi. A ja myślę, że decydentom należy się bura. To oni proponują i wybierają. W ubiegłym roku mieliśmy operę w parku. Wspaniała rzecz - w końcu propozycja dla tej grupy którą rykowisko, piwo z plastikowego kufla i kiełbaska za 15 zł. nie rajcuje (na marginesie - człowiek zamożniejszy też jej nie kupi, nie dlatego że pieniędzy żałuje ale dla zasady. Taki ktoś z reguły jest przedsiębiorcą i nie partycypuje w zbójeckich interesach. Kiełbaska z grilla może kosztować 7-8 zł, bo tyle jest warta, każda wyższa cena to bandyterka, a takich się nie wspiera.) Ale mniejsza - wracam do opery - i co z nią? Ano nie ma kontynuacji. Wielka szkoda. Ja byłabym skłonna zapłacić za bilet, mogłaby to być kwota 50-100 zł., podejrzewam że inni też, ale olano takich ludzi. Została propozycja uczestnictwa w imprezach rozwydrzonych małpoludów, taplania się w glinie czy innej nie wyszukanej rozrywki. To ja dziękuję - ja postoję. Róbcie imprezy dla tych co wodę mineralną z 6 słomkami zamawiają.

zobacz komentowany news »

cirka

bądźmy precyzyjny - liczba 36 to są jedynie ci "milionerzy", którzy wykazali ten dochód przed urzędem
ja widzę milionerów więcej, znacznie więcej

nie uważają Państwo, że byłoby to ciekawe dowiedzieć się od tych co miliony faktycznie posiadają jak to robią, że na liście płatników ich nie ma?
ja bym chciała

zobacz komentowany news »

cirka

ach te tłumy - he he he he he - aż mi zajady popękały
ale wiem, wiem 97% było za ~~~~

zobacz komentowany news »

cirka

@Rosomak

wiesz dlaczego RAŚ będzie popierany zaledwie przez skazany na pomijanie (jak to z wyjątkami) odsetek na granicy błędu statystycznego?
już ci piszę - bo oszustwo jest zawsze widoczne - a stado ludzkie ma to do siebie, że się skrajnie cyniczną inżynierią społeczną brzydzi

byłam naocznym świadkiem wydarzeń wokół prareferendum jakie RAŚ zorganizował w Pszczynie w ubiegłym roku - a ty śmiesz publicznie kit wciskać i propagandę sukcesu z tej kompromitacji robić?!!
jak śmiesz!

97% z 1 700 (słownie tysiąc siedemset) osób, które wzięły udział w tej waszej zabawie zwleczonych z całego Śląska

prawie 30 tysięcy osób otarło się o wasze stoliczki i nie zechciało nawet spojrzeć
nachalna agitacja - te kilkanaście osób jakie rozpuściliście po parku i które bez żenady i z błaganiem o litość w oczach jak świadkowie Jehowy wciskali ludziom ulotki też wielkie nic wskórało

coś mam wrażenie, że zapomniałeś to uczucie
przypomnieć ci? - bo widziałam to w oczach działaczy, twoich też - strach i wstyd, że was tak ignorują
a może chcesz powtórzyć, co?
ile razy będziecie przerabiać aż dotrze?

zapamiętaj raz na zawsze - Ślązacy to mądry lud, bardzo mądry - i nie z nimi te numery

zobacz komentowany news »

cirka

a ty co Tomhan602 - dyżur w piątkowy wieczór ci przypadł czy tak sam od siebie poprawności politycznej pilnujesz, a?

jak oni, ten RAŚ nie mają nic wspólnego z ksenofobią to świstak siedzi i zawija w sreberka a ja jestem święty Turecki

zresztą mało ważne

ważne aby na wykładzie Gorzelnik nie zapomniał teorii - wiesz tej świetlanej wizji jak to cudownie będzie jak się Śląsk od Polski uniezależni i jak to wtedy dobrze będzie - poprzeć przykładem - wszak macie czym się pochwalić - burmistrz Skrobol jest RASiowcem. Tak będzie na Śląsku jak w Pszczynie - tylko RAŚ musi dojść do władzy - he he he he he

zobacz komentowany news »

cirka

tia

taki krótki tekst a dwa przykłady pogardy dla ludzi:

1. Akcja pisane z litery dużej - Klient z małej

2. socjotechnika w zdaniu: "Paragon to potwierdzenie, że kwota podatku trafiła do budżetu państwa, czyli do naszej wspólnej kasy, a nie do kieszeni nieuczciwego przedsiębiorcy."
zestawienie uczciwości i nieuczciwości

tak sobie myślę - jak widzę gospodarowanie niby naszą wspólną kasą obecnej władzy - że chyba pomału nie miałabym nic przeciw gdyby te pieniądze zostały u przedsiębiorcy bo przynajmniej dzieci nakarmi i opłaci rachunki - a nie że wyparują przepuszczone przez system premiowy rządu Tuska do kieszeni wąskiej grupy cwaniaków

Redagującym podobne teksty zalecałabym więcej taktu bo takie tekst przynoszą odwrotny od zamierzonego efekt.

zobacz komentowany news »

cirka

tia

RAŚ w prareferendum smary dostał a władzunia Gorzelnikowi pachnie, oj pachnie - to pcha się na afisz z "wykładem", który sensu stricte będzie nastawianiem jednych przeciw drugim bo sobie p. Gorzelnik umyślił na ksenofobii do Sejmu wjechać

zobacz komentowany news »

cirka

taki sukces, decyzja mądra i szczęśliwie sfinalizowana niejednemu stanie ością w gardle - ale p. Sadza jest młody, roztropny i zapewne z nowymi przeciwnikami zawistnikami sobie poradzi - czego mu serdecznie życzę
miło dla odmiany widzieć w końcu w Pszczynie coś konstruktywnego

zobacz komentowany news »

cirka

my tu gadu gadu a tymczasem pensyjki lecą w grubych tysiącach

znacie rymowankę o sroczce, która kaszkę warzyła - temu dała na łyżeczce, tamtemu w miseczce? - no to w Pszczynie mamy identyko

skrobolka KASKĘ warzyła
tak KASKĘ warzyła aż ogonek sparzyła
temu dała bez liku w PIKu
temu jak w buszu w Ratuszu
innemu po basenie w Skansenie
wyborcom nic nie dała tylko łepek ukręciła i frrrrrr poleciała ... znaczy się z posadki wyleciała

nie ma co się pieklić bo i tak jak grochem o ścianę - odnotować, zapamiętać raz na zawsze aby przy kolejnych wyborach wiedzieć jak skreślać

a kołchoźnik tangusiowy olewać - każdy wie, że to rzecznik prasowy na służbie - kto jeszcze poważnie bierze tę jego nachalną propagandę?

na koniec zagadka - kto to taki?
najpierw ekspert od fotoradarów, potem od PIKu, o PPSie tylko z przyklęku, w obronie Szostaka łapie do ręki pustaka, dla Skrobola osobiście zaorze pół pola

mi do tego klucza pasuje tylko jeden - a Wam?
ale że tak bezczelnie w godzinach pracy?!

zobacz komentowany news »

cirka

Szanowni Państwo,
pragnę poinformować, ze zdjęcia na plessie są nieaktualne - posadzili zielone.

jak ktoś sądzi, że to idealne donice na kwiaty, które a propos Euro można byłoby obsadzić biało czerwonym kwieciem - to niech się nie łudzi - dali krzaczory. Oczywiście najtańsze, najpospolitsze.
Teraz spoko wodza i nie kiwną palcem przez kolejne 5 lat - niech zarasta. A tak trzeba by było podlewać, plewić, na wiosnę nowe posadzić - a rozumiecie przy cenie sadzonki 50 groszy to się i trzy stówy kosztów zrobi - a skąd brać? Szostakowi z pensji obciąć? Przecież to wyszłoby z 25 zł. miesięcznie!!!!!

oburzacie się na wysokie koszty prac budowlanych? - a widział, który konkurs z ratusza?
obsadzenie domniemam, że wyszło drugie tyle

mnie ujął nowy, młody świerk klasy trzeciej lub niżej - od razu wybrali kulawy egzemplarz - krzywy i okaleczony
no bo po co zdrowy i ładny? - jeszcze by fajnie wyglądało - a to w Pszczynie przecież fuj!

zobacz komentowany news »

cirka

ręce i nogi opadają :(
owszem wykarczowali to co przez ostatnie 10 lat bezpańsko narosło, owszem poprawili donice - ale to połowa roboty a sukces obwieszczony jakby sputnika w kosmos wystrzelili - a to normalna robota porządkowa
ot, doczekali my się w Pszczynie, że ktoś się w końcu wziął za normalną pracę - teraz laurki i premie he he he

przychylam się do opinii już zamieszczonych - trawę mogli wypielić - a i posadzić co nieco by się zdało

zobacz komentowany news »

cirka

ho ho - ilu to się obrońców Szostaka zebrało - podziwiać podziwiać

do Kaja :
1. to że ktoś jest w czyjejś opinii inteligentny nie jest wystarczające do tego aby obsadzać go na ciepłych stanowiskach - burmistrz Skrobol napewno tym się nie kierował a tzw. "koszulą bliższą ciału" czyli faktem że są kolegami
2. o jakim Ty "co było a nie jest piszesz", co?
na ten moment Szostakakowi upływa kara nałożona prawomocnym wyrokiem sądu - nawet połowa nie minęła - było nie było kryminalista
myślisz, że ten co raz skłamał (ścislej raz go za rękę złapano i cygaństwo udowodniono czarno na białym) - to kłamał przez przypadek czy raczej we krwi to ma?

I najważniejsze - Szostak może sobie różne rzeczy chcieć, nie tylko dostać intratne stanowisko - w ogóle, aby mu manna z nieba spadała za wygląd - to jego niezbywalne zbójeckie prawo. Kwestią oburzającą jest to, że znajdują się osoby, które mu to umożliwiają (patrz burmistrz Skrobol). Wszystkie pretensje za zaistniałą sytuację są kierowane do niego. Ocena Szostaka to sprawa oboczna, istotna ale jednak to imponderabilia.

zobacz komentowany news »

cirka

re gość AK - "I co wy gamonie pierniczycie, że to burmistrz się lansuje takimi imprezami. Od tego kurna jest, żeby działał na rzecz miasta. Nie można zajmować się przecież tylko rolnikami i przemysłem."

wszystko by się prawie zgadzało - problem w tym, że obecny burmistrz robi to ZAMIAST a nie jak sugerujesz w uzupełnieniu

zobacz komentowany news »

cirka

normalnie wstydu nie mają!

PPS tak zdegradowało znaczenie urzędu burmistrza, że szok - człowiek jak teraz słyszy "burmistrz" to kojarzy mu się z wszystkim co najgorsze: lenistwo, niegospodarność, kolesiostwo, bezczelność, arogancja, kłamstwo, kryminalista, afera, afera, afera

Pszczyna, miasto z tradycjami, piękne i dumne zasługuje na więcej
mieszkańcy podobnie

to miasto - jego widok, stan jest aktem oskarżenia dla władzy PPS - ci ludzie traktują to miejsce jak bękarta - dlatego to miasto sierota, opuszczone - sprawowanie rządów w nim to chyba na złość i satysfakcja, że Pszczyna podupada
wszystko się PPSwi kręci wokół stołków - sięgnęli po władzę nie po to by służyć miastu, ale aby sobie dobrze robić - sobie i kolegom - i ta niebotyczna arogancja :(
lista uprzywilejowanych jest długa - Szostak, Drąszkowski, Tetla ......
i za to wszystko płacimy - bo Skrobol ma gest dla kolegów

przyszedł taki do władzy - i po 4 latach staje się inwalidą - normalnie choroba 2 lewych rąk go zaatakowała i wyborcy muszą go mieć na karku do jego emerytury - bo utracił zdolność utrzymania się, tak?
nie, to pazerność - chce lekko i przyjemnie żyć - kolega mu robotę załatwi - a wyborca niech się nie wtrąca, wyborca niech na to wszystko daje podatki

nie mogę się wyborów doczekać!

zobacz komentowany news »

cirka

re Niejadek - Twój komentarz dostaje ode mnie 10 punktów na 10 możliwych

w tym zespole 4 pancernych to najbardziej mi się podoba obecność kierownika PCK :)
normalnie tylko Szarika brak

zobacz komentowany news »

cirka

drogi Rosomaku - was RAŚ na moje doradztwo nie stać

z koniem się na łby nie pozamieniałam aby dobrowolnie RAŚ pomagać

kombinujta chłopaki, kombinujta - a ja sobie za rok przejaw waszego geniuszu ocenię

zobacz komentowany news »

cirka

re Ola - "zawsze zastanawiam się dlaczego inni potrafią, a Pszczyna nigdy nie"

bo Pszczyną rządzi PPS

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21864

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2421

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769