Prezentacja klubowicza

cirka

Pszczyna

W klubie od: 16.08.2010
Ilość komentarzy: 276
Ilość postów: 4425
Ilość wyświetleń: 921638

www.cirkapress.wix.com/pless

Formularz kontaktowy


Komentarze (276)

cirka

dalej nic RAŚ nie rozumie, tak?

i co jeszcze o mnie napiszecie oprócz, że narzeka?
może zazdrosna albo inne ad personam? - proszę sobie ulżyć, proszę dowieść swojej kultury wypowiedzi

z arogancji chyba popełniacie błąd i tylko sobie szkodzicie bo ludzie psy na was wieszali - ale tak wiem, wszyscy oni wg. was to złośliwe świry he he he

w jakim celu zbiórkę ogłaszacie na rynku, na który jak twierdzicie wprowadziliście 300 ludzi z rowerami - po co zrobiliście zamieszanie? ruszyć się nie można było aby nie dostać jakąś kierownicą w bok
dlaczego trasa przejazdu musiała iść parkiem - na dodatek w godzinach kiedy mnóstwo spacerujących, a trasa nie była oznaczona czy zamknięta?
co może jak jechaliście to nie widzieliście co chwilę potrącanych ludzi, których zmuszaliście do zejścia na trawę i w krzaki?

trzeba było wybrać inne miejsce - mniej kolizyjne i mniej dokuczliwe dla innych
mało takich?

ale przecież nie o to chodzi - chodzi o to aby się pokazać i pic na wodę fotomontaż odstawić i właśnie w centrum bo RAŚ ma kaprycho innym poprzeszkadzać

moja uwaga jest słuszna i konstruktywna ale róbta jak chceta - akurat, że ciała daje RAŚ dla mnie to jak młyn na wodę
faktycznie trzeba wielkiej inteligencji aby przewidzieć takie rzeczy - he he he
geniusze

zobacz komentowany news »

cirka

re Nowy Rok - a czego się spodziewałeś? - przecież RAŚ to organizował

Śląskiem tez tak będą zarządzać jakby im tak władzy dać

najlepszy był ich przejazd parkiem :)) - alejkami po których chmara ludzisków szła

z drogi śledzie RAŚ jedzie !

nie masz gdzie zejść? - skacz do sadzawki

sto koszulek obiecywali? - łącznie cały "peleton" tyle miał ale nie na pewno - a koszulkę kilku - może wstydzili się założyć :)))

zobacz komentowany news »

cirka

no w imię ojca i matki władza bierze się za sprzeczność prawa przez nią ustanowionego z praktyką? a co się porobiło?
tyle razy proponowano albo zlikwidujcie zakaz picia w parku skoro strażnicy reagują jedynie życzeniem "na zdrowie" albo zacznijcie egzekwować prawo - no i proszę, rach ciach po kilku latach dotarło - he he he he

będą zwalczać :))))) - znaczy się dbać o statystykę - Józek skocz no do parku wlep z 5 mandatów niech się jakby co to nie czepiają - ja zyskam i poprawię swoją zasmarkaną opinię a i burmistrz się wykaże

dziś nikoguśko w parku nie było (od 11-17tej) - strażników miejskich sztuk 0 (słownie zero) - a lało się strumieniami - może w konspiracji robią, po cywilu chodzą :)))

ciekawe co zrobią z dniami Pszczyny? - władzy będzie wolno rozpijać w parku, tak? - czy mandatami będą karać tylko tych co kupują z zamiarem spożycia - bo sprzedawać wolno?

absurd goni absurd - normalnie jak w Misiu
pic na wodę fotomontaż

zobacz komentowany news »

cirka

re Bebe - "Remont dworca PKP by się przydał bo to wstyd przed turystami na dzień dobry taki widok Fuuuuuuj!"

A że my musimy na co dzień to nie wstyd? Jeszcze większy.
Turysta ma wybór - może tu więcej nie przyjechać. Co najwyżej zaliczy wycieczkę do Pszczyny w kategorii sportów ekstremalnych. Natomiast mieszkańcy dzień w dzień z tym się borykają. To obraza dla mieszkańców - żyj w tym.

zobacz komentowany news »

cirka

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu, oprócz wypłaty honorarium za montaż materiału, ma służyć taki film?
To obraza dla Pszczynian prezentować tak oderwane od faktycznych oczekiwań i tak płaskie wizje. Zaledwie jedna osoba mówiła z sensem, reszta to łapanka i strach w oczach o co mnie człowiek pyta. A już uwzględnienie w materiale bezdennie głupiej wypowiedzi o zatrudnieniu gosposi z podatków (pochwały korupcji) to już czystej wody bezczelność.

Jeżeli pless chciał zrobić poważny materiał wystarczyłoby przejechać się na dowolne spotkanie mieszkańców Pszczyny z władzą.

__________________________________
Inny niż obecny burmistrz i obojętnie kto by nim nie był - w pierwszej kolejności powinien zacząć od tego, że zwolniłby wszystkich kolegów obecnego burmistrza z ciepłych posadek. Odzyskane w ten sposób pieniądze powinien wydać na cokolwiek spełniającego kryterium "służy dobru miasta" i efekty byłyby widoczne od razu bo to spora kasa.
Po drugie przestałby wyrzucać pieniądze w błoto na wszelkie rodzaju promocje - bo w tym stanie miasta zapraszanie turystów jest antyreklamą.

Weźmy pod uwagę chociażby dzisiejszy dzień. Nie ma gdzie zaparkować, ewentualnie parkuje się na czym? - na tworach a'la parking: klepisko, zarośnięte z kupą śmieci?

Wysiadamy z samochodu i idziemy dalej, tak?
Zanim dojdziemy do centrum atrakcji miasta czyli rynku i parku (tu opis stanu rozpaczy to inna historia), przemieszczamy się poboczami, wspomnieniami po chodnikach. Wokół zamiast trawników przeorane chyba przez dziki łąki w czasie sianokosów. A i to daj Bóg że wykoszone, wzdłuż Bielskiej rosną już metrowe osty zamiast trawy. Wokół kupa reklam ze specjalizacją pszczyńską: cerata na płocie.

Uff, przebrnęliśmy ścieżkę zdrowia - doszliśmy do parku. Jak człowiek nie złamie nogi na dziurawych alejkach to cud. Wszędzie gimela, wejście na wyspę przyprawia o ból głowy. Chcesz zobaczyć na co wydano grube miliony przy renowacji stajni? Idź zobacz. Zrobili a nie dokończyli. Bo nie znaleźli wśród tych milionów kilku tysięcy na wygrabienie ziemi i zasianie trawy. Jak z budowy walnęli z łopaty pod ścianę tak leży, a pomiędzy perz wzorowy. Nieopodal mostek - miotły to on z 5 lat nie widział, a że deski wystają po 10 cm? Kogo to.
I pal licho turystów - my na co dzień musimy ten brud oglądać, w nim żyć!!!!!
Fatalny stan dróg, brak chodników. Czy oni w ratuszy słyszeli o czymś takim jak kwiaty, rabatki, przycinanie krzewów? Nie sądzę. Czy ich serce nie boli, że 50 milionowa inwestycja na tunel teraz niszczeje bo nie ma kilkaset złotych na pozamiatanie chodników?

Mam też do burmistrza pytanie z innej beczki - czy wie dlaczego Pszczyna pod pewnym względem wygląda jak miasto opuszczone?
Może zejdzie z piedestału i przespaceruje się wokół rynku, po Piastowskiej i innych ulicach to wtedy zauważy że co 2-gi sklep w likwidacji i zada sobie pytanie dlaczego? Za wysokie czynsze? brak wspomagania? a może inny powód - jak pomóc mieszkańcom? co może zrobić by nie znikały miejsca pracy.

Ale dobra - kończę - bo to neverending story i jak grochem o ścianę -pisanie na próżno. Obecny Burmistrz ma inne problemy - kolegów na głowie i jak niektórym 4 litery w aferze majtkowej uratować. Istota tej władzy - zorganizować z 2 duże imprezy w roku bo faktycznie Pszczyniakom to co jest jedynie potrzebne to nażłopać się piwa, prawda?

zobacz komentowany news »

cirka

By Żyło Się Lepiej ..... przestępcom

zobacz komentowany news »

cirka

Ja tam Olsenie raczej bym się tego PeOwiaka zapytała - skąd mają zdjęcie takich szczęśliwych emerytów?

jak u nas jest tak:

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQEHb-fYClVSpbCB3ORtDhBnp5ZILoYfB4OVVEAqiBwjL4CEdAa

może niech w końcu wylądują na ziemi, co?

zobacz komentowany news »

cirka

Co wy ty z tym zamieszkaj i zamieszkaj?
Czego ludziom tak źle życzycie? Potem będą płakać, że nikaj po twardym dojechać nie można, a na nóziach też błota po pas.
Co za naród :))

zobacz komentowany news »

cirka

Ja tam tego noża nie widzę - widzę miłość

PO doi a żryć nie daje - ale cię pogłaszcze, "razem" do uszka szepnie, "kochajmy się" zanuci - sam zdechniesz.... ale jaki szczęśliwy, co nie?
Spora część elektoratu doczekała wreszcie partii która jej dogadza. Toż oni ich wybrali sześć razy pod rząd!

zobacz komentowany news »

cirka

Vakensjo - Niuchowi to tylko dogodzisz pisząc:

nasz umiłowany premier Tusk, oby słońce nad nim nie zachodziło, a jego partia wiecznie żywa była

Niech Żyje!!!

zobacz komentowany news »

cirka

Jak to powiedział Rostowski - "mówmy o przykrych rzeczach, ale... eee... musi... przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa"

...........
tak kochani - jeszcze raz - jak żyć by PO było zadowolone? - krótko!!!
proszę Tuskowi i wsiem posłom PO zrobić dobrze - i się do życia nie przyzwyczajać
bo jest tak By Żyło Się Lepiej im a nie nam - my mamy płacić podatki, siedzieć cicho i nie narzekać - a jak dobrobytu nie widzimy - włączyć TVN tam pokażą

zobacz komentowany news »

cirka

Yankee - ty zdaje się że nie wiesz, że ludzie się budują tam gdzie dostaną zgodę budowlaną, co?

Skoro urząd taką zgodę daje to automatycznie bierze na siebie obowiązki.

zobacz komentowany news »

cirka

do Nx7300 - spokojnie, o ile wiem ma 30 dni na decyzję - wszyscy mu na ręce patrzymy i czekamy

zobacz komentowany news »

cirka

re Bar - he he he z tymi poprzednikami - uśmiałam się jak norka
sam siebie ma pytać chłopie czego żeś się wałkonił?

ale kto wie może posłucha - zapyta - i odpowie

a może ty z tych co się specjalizują w wykopaliskach i o poprzednikach sprzed 10 lat myślisz? - uważaj bo do Niemców najeźdźców dojdziesz

zobacz komentowany news »

cirka

Olsenie - te suche fakty i bezwzględne liczby mają swój ciąg dalszy.

PO ma obecnie 208 posłów co daje na każdego ponad milion dziennie - na godzinę im wychodzi 44 tys.

Czy stać nas na tet a tet z posłem? Przyjedzie, o tym że coś tam z czymś tam bajki zielonego gaju poopowiada - z 2 godziny mu zejdzie - a nam 88 tysięcy na plecy wrzuci i SPŁACAJTA!!
Ale cieszcie się, że tak godnie was reprezentujemy - jakie eleganckie garnitury nosimy - a tak przyjdzie PIS i znowu się wstydzić będziecie za te szaliki do góry nogami, za krzywe krawaty, za śniadanie w reklamówce. Trzeba się znać na rzeczy - kawior na srebrnej tacy, Guci i Dolce Gabbana, samolotami w te i we te 3 razy w tygodniu.

Ten rząd o europejskości nam ściemnia - jak to podziwiają wsie dookoła i chwalą ten rząd - a nie wstyd to by ludzie emerytury 500 zł dostawali? To ma być Europa? To jakiś trzeci świat, taką Europę PO nam załatwiło.

zobacz komentowany news »

cirka

- Panie premierze jak żyć?
- Krótko

zobacz komentowany news »

cirka

i co? chce pogadać? a o czym? o Arbeit macht frei? czy o zafundowaniu nam cen leków jak za zakup mercedesów?

w sprawie emerytur ludzie podpisali petycję o referendum, chcieli w cywilizowany, demokratyczny sposób to załatwić a nie lać się na ulicach z władzą - to go odrzucili - propagandę to niech sobie szanowny poseł sobie a muzom uprawia - my teraz czekamy na wybory by dać wyraz swojemu stanowisku co do zadowolenia z rządów

gadać nie mamy już o czym

http://www.fotoszok.pl/upload/998fedcf.jpg

PS - przypominam wszystkim czytającym - PIS zadeklarował, że jeśli obejmie władzę - jego pierwszą decyzją (i to od razu, w pierwszych tygodniach a nie w kadencji) będzie wywalenie do kosza tego wrogiego ludziom pomysłu PO/PSL. I tylko to się liczy. PIS w przeciwieństwie do PO dotrzymuje słowa.

zobacz komentowany news »

cirka

Aż się zimno na plecach robi od takich widoków - najgorsze jest to, że to nie odosobniony przypadek.
Arogancją władzy jest to, że usiłują w haśle promocyjnym powiatu pszczyńskiego przemycić nowoczesność. Jak? Z czym do ludzi? Do nowoczesności to w pierwszej kolejności trzeba móc dojechać!!!

zobacz komentowany news »

cirka

Olsen - nie prowokuj :))

Poprosiłam kilka osób o dokończenie - "odwiedź, zobacz ....." - zapewniam Cię, że żaden nie dokończył "zamieszkaj"


a teraz w nogi, ja uciekam, do miłego

zobacz komentowany news »

cirka

Auto co? autodyskurs? No nie mogę :))))
Szanowny Papa miał na myśli monolog, tak?

.................
Pszczyna to bardzo ciekawe miejsce - najbardziej aktywni internauci to urzędnicy w godzinach pracy :)) Mamy tu jednego rzecznika prasowego i zdaje się, że inni mu pozazdrościli. To taki chyba specjalny dodatek, ulżyć sobie w ciężkiej pracy i nazdać niewdzięcznym podatnikom.

zobacz komentowany news »

cirka

przestańcie z tą nowoczesnością :))
do niej to najpierw trzeba móc dojechać albo przynajmniej dojść (po chodniku)

zobacz komentowany news »

cirka

i czego marudzita, co?

logo jest potrzebne - cieszcie się, że nie wyskoczyli z jakimś sumem jak przy logo Pszczyny - głosować ale migiem:)

a na to hasło to jak i gdzie - mi się 10 podoba - liczy się?

PS wybór loga nie ma wpływu na pieczątki, to znak graficzny na ewentualne materiały reklamowe, tablice. To akurat robią dobrze, rok temu na dożynkach dostałam katalog ziemia pszczyńska - wydany przez powiat. Bardzo dobry. Poprosiłam o 4 komplety do firmy, rozeszły mi się w tydzień i ostatni mam pod kluczem:)

zobacz komentowany news »

cirka

oho - adwokat Radnej Leki zawitał. Witamy, witamy.

zobacz komentowany news »

cirka

Cóż, chyba należy uznać, że nam Radna Leki się obraziła i z byle kim nie będzie gadać.
Szkoda, bo tak się dobrze zapowiadało jak się rozmowna zrobiła.

Zatem spokojnie czekamy na kampanię wyborczą. Wówczas politycy na gadu gadu są taaaaaacy chętni. Dokończymy rozmowę.

Dobrego dnia wszystkim. Było miło ..... żartowałam :)) oczywiście, że było niemiło. Bywa. Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu.

zobacz komentowany news »

cirka

Że jeszcze nikt mi nie wytknął błędu - nadziwić się nie mogę. To może ja sama. Jest napisane "imponterabilia" winno być imponderabilia.

zobacz komentowany news »

cirka

Ciekawa ta inicjatywa. Popieram.
Tylko po drodze nie wylejcie dziecka z kąpielą!

zobacz komentowany news »

cirka

re Maja i BDT - a ja sobie myślę, że Baba dobrze wie co pisze ..... tylko te emocje tak trudno opanować i złapać pion w samokontroli. Atak ad personam (niewyszukany, by nie rzec trącający wulgarnością) to mechanizm obronny po który najczęściej sięgają osoby w desperacji.

zobacz komentowany news »

cirka

Chleba trzeba by było nie jeść, aby nie skorzystać z tej niewątpliwie niespotykanej okazji rozmowy z Radną drogą wymiany komentarzy w necie. Taki zaszczyt i wyróżnienie, no no. Mam kilka pytań.

Pierwsze - natury ogólnej, że tak określę bon tonu - czy mogłabym prosić Panią o nie wprowadzanie do języka komunikacji, nowych wartości?
Uważam, że lepiej byłoby pozostać przy starej, sprawdzonej metodzie np. "Szanowni Państwo, drodzy Wyborcy odnosząc się do informacji ....(tu wyłuszczenie) .... pragnę przedstawić swoje stanowisko ... " itd.
My internauci tu sobie często swawolimy, takie nasze prawo. Politykowi chyba nie wypada? Jak Pani uważa? Skoro uznała Pani, że dłużej już nie zdzierży i koniecznie musi odpowiedzieć to .... wie Pani co mam na myśli.

Osobiście chciałam tą drogą złożyć Pani gratulacje na okoliczność sukcesów rodzinnych i pociechy z dzieci. Bo rozumiem po Pani wyjaśnieniach, że "córeczka" (naprawdę, nie raziło Panią posiłkowanie się tym słówkiem? nie może być!) w żadnej mierze nie skorzystała z protekcji, a ci co twierdzą inaczej to nie ludzie to wilcy.
Z tego co Pani napisała wnioskuję też, że nie ma Pani pojęcia, iż wyborcy interesują się swoimi Radnymi. Tak, proszę Szanownej Pani - interesuje nas, że tak powiem co u nich słychać. Dziwne, prawda?

Pierwsze zdanie Pani wpisu źle odebrałam. Chyba poprzez to, że nie powstrzymała Pani emocji wywołało to u mnie odczucie, że chce Pani powiedzieć "wracać do szeregu, zostaniecie poproszeni w innym terminie jak trzeba będzie kartki do urny wrzucić, a teraz pilnować swojego nosa." Ale ja zapewne źle odczytałam Pani intencje, prawda? Gdyby była Pani tak uprzejma i mi trochę światłą rzuciła co chciała Pani osiągnąć? Z góry dziękuję.

Teraz do konkretów bo nie ukrywam, że losy Pani "córeczki" to imponterabilia.
Zacznę od tego, że napiszę iż podziwiam Pani wielką zręczność w pominięciu innego, bardziej wyróżniającego się problemu wyborców jaki się pojawił w dyskusji pod artykułem w odniesieniu do Pani osoby. Jednak co polityk to polityk.

Chodzi o Ligę Samorządową, PPS i Panią między nimi. Nie wyczytała Pani tego?

Ja nie wiem - Pani jest tak zmienna i potrafi pod wpływem impulsu zmienić optykę, że nagle ni z gruszki ni z pieruszki hop do innych? Czy to wynik długiego przemyśliwania, rozważania argumentów za i przeciw? Proszę to przybliżyć, bo ja tak mało wiem o polityce. Chyba to jakiś inny świat, a może jednak nie?

Wartości moralne ... pięknie napisane ... ach jak pięknie.

W trakcie kampanii wyborczej, gdy Pani dzielnie ramię w ramię, pierś w pieś z LS kroczyła, tudzież korzystała ze wspólnego funduszu na te cele. Już wtedy Pani wiedziała, że do PPSu bliżej i niech no mnie tylko wybiorą? Wartości moralne dobrze się miały?
A może ja czegoś nie wiem - może Pani zwróciła Lidze pieniądze z jakich skorzystała Pani dla promowania samej siebie? No już dobrze, dobrze - nie będę się pastwić - może chociaż Pani uważa, że wypadałoby te pieniądze zwrócić czy coś mi się w moim rozumieniu wartości moralnych pomyliło?

Również życzę miłego dnia.

zobacz komentowany news »

cirka

Oczom nie wierzę - naprawdę radna Leki na forum zstąpiła aby popyskować internautom?

Władza bliżej ludzi - fiu fiu

zobacz komentowany news »

cirka

@Gumiś - "Cirka,to właściwie czym różni się PO od PIS,bo dla mnie to ta sama złodziejska banda."

.......
Jasne że to taka sama złodziejska banda he he he.
Jedni przekręcili miliardy, drudzy dorszem za 8 złociszy się obłowili.
Za rządów jednych Polska uzyskała przydomek wisielczej, ci drudzy mordowali laptopy.

Czy benzyna kosztowała 3,20 (jak za PIS) czy prawie 6 zł (za PO) - nam wszystko jedno bo my zawsze tankujemy za 20 złotych, prawda?
Bezrobocie 8% czy 13,5% - bez różnicy - bo w obu przypadkach wyższe jak w Austrii.

I jeszcze to - dla jednych (PO) polskość to nienormalność i dążą do eksterminacji narodu - co okazują czynem - roboty do 67 roku życia, likwidacja służby zdrowia, zakup leku staje się luksusem na miarę posiadania mercedesa, zamianą majątku narodowego na weksle do spłaty itp.
Drudzy (PIS) wiecznie nas dołowali hołubieniem polskości - Katyń, powstania, żołnierze wyklęci ... - jesssssssu! ile można, nieprawdaż? - jak wiadomo nas kręci: skóra, fura i komóra

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769