Prezentacja klubowicza

Fabio

Wola

W klubie od: 26.10.2010
Ilość komentarzy: 74
Ilość postów: 7
Ilość wyświetleń: 10820

Formularz kontaktowy


Komentarze (74)

Fabio

Dominika - a dziwisz się? Zaproszenie za 50 dych, a raczej wypadałoby iść z dziewczyną/chłopakiem/żoną/mężem no to mamy na dzień dobry 100 zł. Nie ma co ukrywać, że to sporo.

zobacz komentowany news »

Fabio

Iv - jo zawsze dobrze godom :D

madziulnikaa - pewnie zaś Ty :)

zobacz komentowany news »

Fabio

Młodzi Panowie, a na zdjęciu na głównej Kabaret Skeczów Męczących :D

zobacz komentowany news »

Fabio

Też mnie zdziwiło, że starosta był a burmistrz nie. Niestety kolejny przykład walki między I a II szczeblem samorządu lokalnego. Zlikwidować powiaty natychmiast, zostawić je tylko jako jednostki geograficzne.

zobacz komentowany news »

Fabio

Dostrzegam silną inspirację twórczością Donatana

zobacz komentowany news »

Fabio

Oczywiście, że powinny. Tyle tylko, że nieoznakowane radiowozy to forma zastraszania społeczeństwa, w tym przypadku kierowców. Niech na drogach jest więcej radiowozów - każdy nogę na sam widok z gazu podnosi, a nie widząc w lusterku np. vectrę panikuje, czy przypadkiem go nie filmują i zamiast patrzeć przed siebie, to ciągle spogląda w lusterko. Ani to bezpieczne, ani zdrowe dla naszych nerwów.

zobacz komentowany news »

Fabio

E to jakiś amator, działający z pewnością pod wpływem alkoholu. Tych, którzy kradli VW i Audi pewnie nie uda się złapać.

zobacz komentowany news »

Fabio

Hammurabi miał rację - poobcinać ręce i by się skończyło.

zobacz komentowany news »

Fabio

Jak zwykle - brak spojrzenia w lusterko i chłopak nie żyje. I jeszcze pewnie zostanie zwyzywany od dawców, no bo przecież każdy wypadek, choćby nie wiadomo co, to wina motocyklisty...

zobacz komentowany news »

Fabio

Jak można dachować autem na prostej drodze? Jak zwykle potwierdza się teza, że kobiety za kółkiem prawa fizyki się nie imają.

zobacz komentowany news »

Fabio

I to jest właśnie urok prawa zamówień publicznych. Żeby wygrać musieli dać ofertę po kosztach, cała ludzka praca teraz pójdzie na marne, bo się okazuje, że by nie zarabiali, a wręcz mogliby zbankrutować na tym biznesie. Ja rozmawiałem z panami z firmy, która obsługuje gminę Miedźna i wyrazili oni zdziwienie, że ta gmina jest taka duża. Wniosek - źle skalkulowane koszty, mniejsze zyski i wkrótce też pewnie się wycofają bo się okaże, że są na minusie, bo areał znacznie większy do obsługi...

zobacz komentowany news »

Fabio

Nie wiem czy to artykuł sponsorowany czy po znajomości, ale jeśli wymyślił to jakiś PRowiec to czapki z głów za taką reklamę.

zobacz komentowany news »

Fabio

Toście chyba nie widzieli co się dzieje za Tychami w kierunku na Katowice, koło salonu Toyoty...

zobacz komentowany news »

Fabio

Ano właśnie niestety idzie o tę złotówkę. Ludzie potrzebują kultury, i to kultury wyższej. Biorąc jednak pod uwagę, że koszty głupiego kina to mniej więcej 20-25 zł za bilet spójrzmy jak to wygląda: zabierasz dziewczynę - same bilety to 50 zł, a jeszcze trzeba dojechać, a i jakiś popcorn kupić. Zabierz dwójkę dzieci to nawet biorąc pod uwagę ulgi to i tak wydatek rzędu 100 zł. Kabaret 70 zł za podwójną wejściówkę. Chciałem wybrać się na Filharmonię dowcipu do Zabrza - najtańszy bilet 107 zł (pojedynczy) i to jeszcze w takim miejscu, że nic nie było widać. Podsumowując - kino, kabaret i filharmonia dla dwóch osób to koszt ~ 350 zł za same bilety! Zestaw to teraz sobie z wypłatą rzędu 1500 zł.

zobacz komentowany news »

Fabio

Nie bawi Cię to nie idź!

Gościu jest świetne, ma bardzo specyficzne poczucie humoru, które trzeba zrozumieć.

http://www.youtube.com/watch?v=1H1Sjpi80RE

zobacz komentowany news »

Fabio

To pokazuje jak beznadziejny jest ustrój. Wójt/burmistrz/prezydent powinien być mieć władzę i organ pomocniczy, a nie jakąś dziwną radę, która i tak w sumie do niczego nie służy. Wybory co 2, a nie co 4 lata, żeby nie czuł się taki włodarz zbyt pewnie i nie zaczął jakichś machlojek i wszystko by było znacznie lepiej. Samorząd byłby skuteczniejszy, a rozwój następowałby znacznie szybciej.

zobacz komentowany news »

Fabio

Mam nadzieję, że to nie jest dowcip.

zobacz komentowany news »

Fabio

No proszę, a jak robiłem badanie odnośnie tematu łapownictwa w WORDach, to 1 osoba coś napomknęła, a tu od razu taka liczba... Nie dziwota, że biorą i brać będą, bo nikt nie reaguje!

zobacz komentowany news »

Fabio

Z Młodymi jak najbardziej

zobacz komentowany news »

Fabio

Oby wybrano Koreańczyków...

PS Project finanse nie polega na finansowaniu przez wykonawcę.

zobacz komentowany news »

Fabio

Ja oddawałem ostatnio krew 9 listopada pod UW w Katowicach. Jeśli będzie taka możliwość teraz oddam znowu.

zobacz komentowany news »

Fabio

diabolo - jaka lipa? Człowieku nie siej defetyzmu. Nie mówię, że jest łatwo dostać dotację, natomiast nie jest to niewykonalne. Dodatkowo dotacja zostaje w twojej kieszeni, a kredyt musisz zwrócić. To chyba całkiem niezły argument przemawiający za wzięciem udziału w konkursie.

zobacz komentowany news »

Fabio

Czemu akurat ta informacja się pojawiła? OIPH zakończyło identyczny projekt w marcu ubiegłego roku, później prowadzili 2 nabory wniosków w ramach PO KL 6.2, a 28 grudnia zakończył się nabór wniosków w Bieruńskiej Fundacji Inicjatyw Gospodarczych. Co więcej 2 stycznia PUP rozpoczął nabór wniosków o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Czemu o tym ani słowa? Czyżby chodziło o to, że to konkurs np. dla osób zwolnionych z FIATa?

Wszelakie informacje związane z podobnymi konkursami jak w/w można znaleźć na:
www.facebook.com/SI.Fundusze.Europejskie

zobacz komentowany news »

Fabio

Ciekawe zjawisko: wszyscy hejtują, a lodowisko wieczorami pełniutkie.

zobacz komentowany news »

Fabio

No i spora kasa zamiast do gminy, poszła do tak sztucznego tworu jak powiat, z którym nikt nie czuje się związany. Po co w ogóle istnieje takie coś jak II szczebel samorządu lokalnego to nie mam pojęcia.

zobacz komentowany news »

Fabio

Ua, dom w konstrukcji kanadyjskiej, może nie nadawać się już do zamieszkania. Dla wszystkich budujących, może dla tej rodziny także podpowiedź jak dostać dotację na budowę domu:

http://mieszkam.gratka.pl/artykul/5417-1-doplaty-do-domow-energooszczednych-zastapia-program-rodzina-na-swoim.html

zobacz komentowany news »

Fabio

on - o widzę kolega skazanych. Tak, to jest kradzież, ponieważ jest to otrzymanie pieniędzy na mocy praw niesłusznie nabytych. Te pieniądze nigdy nie były ich, powinny je otrzymać inne osoby. W wyroku dziwi mnie to, że sąd nie nakazał zwrotu tychże pieniędzy, które firma zarobiła na "czysto" dzięki ustawionemu przetargowi. Moim zdaniem wszystkie te osoby powinny także otrzymać dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych. Skoro raz złamały zasad moralne, nie będą miały skrupułów, aby zrobić to ponownie.

zobacz komentowany news »

Fabio

Trzymajcie się z dala od UŚ! Lepiej wybrać Politechnikę.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769